לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.

צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך...
הודעה חדשה

שיקום לאחר שבר בראש רדיוס (אמה)

מאת: MrBull
15/08/06 00:55
שאלה לבעלי המקצוע:
אני שלושה שבועות אחרי שבר בראש רדיוס, שבר סגור ללא תזוזה. עפ"י הנחיית אורטופד (קופת חולים) השתמשתי במתלה במשך כל התקופה ונמנעתי מתזוזה של המרפק, כמו כן הקפדתי על תזוזה של הכתף על מנת לשמור על תנועה.
להפתעתי רופא שאני מכיר (אורטופד בבי"ח) אמר לי להוריד מיד את המתלה ולהתחיל טיפול פיזיותרפי מייד על מנת לא לאבד תנועה. היום עדיין לא התחלתי טיפול אך הורדתי מתלה, המצב כיום הוא כזה שאינני יכול ליישר את המרפק בקו ישר אלה מגיע לזוית של 135 מעלות (הערכה), בסגירה כנ"ל, לא מסוגל לכופף ולגעת בכתף של אותה היד עם כף היד.
האם המצב חמור, או שכך מקובל לאחר פציעה מסוג זה ? מה זמן השיקום ? והאם יש סיכוי שהזרוע תחזור לתפקוד מלא, ז"א פשיטה וכיפוף כמו שהיתה מקודם ?
אילו תרגילים ניתן לעשות עצמאית על מנת לסייע לזרוע לחזור לעצמה יותר מהר ?
תודה
י.

שיקום לאחר שבר בראש רדיוס (אמה)
<< ההודעה הנוכחית
15/08/06 00:55
1882צפיות
שבר בראש הרדיוס
15/08/06 16:44
408צפיות
תודה על העצות
17/08/06 00:40
195צפיות