לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

המשך...
הודעה חדשה

כאבי מחזור ללא מחזור

מאת: לי צרי
24/10/09 18:49
ביום שלישי האחרון הרגשתי כאבי מחזור וכמו תמיד היה לי ברור שאני מקבלת, כשראיתי שלא קיבלתי בדקתי מתי אני אמורה לקבל וזה רק היום. זה לא קרה לי אף פעם בעבר, מעולם לא לקחתי גלולות והמחזור שלי תמיד היה סדיר, כל 28 יום כמו שעון, מלווה בכאבים חזקים ביום הראשון.
חששתי שזה אולי סימן להריון, בפעם האחרונה שקיימתי יחסים זה אכן היה בזמן ביוץ אבל עם קונדום בלי שום בעיה מיוחדת. כמו כן עשיתי היום בדיקה ביתית והתוצאה היתה שלילית.
האם יש לי סיבה אמיתית לחשוש מהריון לא רצוי?

º
תופעוטבע
24/10/09 21:01
653צפיות
כאבי מחזור ללא מחזור
<< ההודעה הנוכחית
24/10/09 18:49
10350צפיות
ביום שלישי האחרון הרגשתי כאבי מחזור וכמו תמיד היה לי ברור שאני מקבלת, כשראיתי שלא קיבלתי בדקתי מתי אני אמורה לקבל וזה רק היום. זה לא קרה לי אף פעם בעבר, מעולם לא לקחתי גלולות והמחזור שלי תמיד היה סדיר, כל 28 יום כמו שעון, מלווה בכאבים חזקים ביום הראשון.
חששתי שזה אולי סימן להריון, בפעם האחרונה שקיימתי יחסים זה אכן היה בזמן ביוץ אבל עם קונדום בלי שום בעיה מיוחדת. כמו כן עשיתי היום בדיקה ביתית והתוצאה היתה שלילית.
האם יש לי סיבה אמיתית לחשוש מהריון לא רצוי?
היי.לוסת מאחרת יש בד"כ שתי סיבות אפשריות...
24/10/09 19:04
4160צפיות
1. הריון
2. ביוץ מאוחר מבד"כ ולכן גם הוסת תגיע מאוחר יותר.
אם כל יחסי המין שלך החודש היו עם קונדום אז יש לשער שהוסת תגיע.
אם הוסת לא תגיע בשבוע הקרוב אני מייעצת לך לגשת לרופאת נשים כדי לבדוק.
מקווה בשבילך שתקבלי בקרוב.
הווסת אפילו עוד לא נחשבת מאחרת
24/10/09 19:08
2009צפיות
רק הכאבי מחזור הלא מוסברים הטרידו אותי לחשוב על הריון
יש משהו בין כאבי מחזור בלי דימום להריון בכלל?
לא. כלומר יש נשים שחוות כאבי מחזור ואין מחזור
24/10/09 19:10
2392צפיות
והן בהריון אבל גם יש נשים שלא חוות כאבים והן בהריון. זה לא!!! סימן להריון.
אני משערת שתקבלי בקרוב ואז תוכלי לנשום לרווחה.
תעדכני...
º
תודה, אני אעדכן...
24/10/09 19:11
682צפיות
º
קיבלתי הבוקר. הכל תקין...
25/10/09 13:06
850צפיות
º
נהדר. תודה על העדכון.
25/10/09 19:41
389צפיות
בנות-פיז עזרה-שוב שואלת על הפרשות של דם
23/10/09 18:49
665צפיות
הי, אני כבר משתגעת.אז כמו שכבתי אתמול, ערכת ביוץ יצאה חיובית ב9.10 וגם עשיתי מעקב זקיקים באותו יום וגם הזקיק וגם עובי הרירית יצא מעולה וקיימנו יחסים יום כן יום לא במשך כל השבוע (לפני ואחרי)
אני כבר לא מבינה איך אני אמורה לספור את ימי הביוץ.כלומר, היום אני ביום ה15 או ביום ה14????
בכל מקרה, אתמול היתה לי הפרשה דמית עם כאבי מחזור איזה פעמיים וזהו. גם היום עכשיו פתאום פעמיים נגבתי והיתה לי הפרשה של דם וזהו.
עשיתי בדיקת הריון היום על הבוקר ויצא שלילי.
יכל להיות שמחזור מגיע רק בהפרשות בודדות?
כן
23/10/09 19:34
302צפיות
אצלי למשל הוסת תמיד מתחילה ביומיים הכתמות לפני הדימום.
ותמיד זה ככה אצלך?
23/10/09 19:37
288צפיות
כי אצלי המחזור תמיד מגיע בבום..אוף זה פשוט משגע אותי.אבל אם זה היה הריון אז בבדיקת השתן זה אמור היה להיות כבר חיובי-לא?
מאז שהפסקתי גלולות בפעם האחרונה - כן
23/10/09 20:47
292צפיות
לפני כן (לפני שהתחלתי שוב ליטול אותן, אני לא מתייחסת לעולם למחזורים עם גלולות) לא עקבתי בכלל אז אני לא זוכרת. אבל גם מאז הפעם האחרונה שהפסקתי גלולות המחזור שלי לא דומה לשום דבר שהיה לי לפני שנטלתי אותן בכלל.
זה מה שקרה לי
23/10/09 22:38
398צפיות
אני חודש ראשון בלי גלולות. לא זוכרת מה היה לפני שלקחתי גלולות כי עברו הרבה שנים...
בכל מקרה שבוע שעבר, בדיוק שבועיים אחרי הביוץ (שזיהיתי לפי הפרשות וכאבים), היו לי הפרשות עם מעט דם, פעם או פעמיים ביום  ושאר היום כלום, נקי לגמרי... כך כל השבוע. לרוב אפילו לא היה דם, אלא רק קצת חום.
עשיתי בדיקת הריון שיצה שלילית. דיברתי עם הרופאה שאמרה לי לעשות שוב בדיקת הריון ולקבוע תור אליה, אז יש לי תור ביום שלישי. בדיקת הריון אני אעשה ביום ראשון, למרות שאני לא חושבת שיש הריון (ולכן למרות שהיא אמרה לי לפני שבוע לעשות בדיקה, עוד לא עשיתי), אלא רק כדי שכשאני אגיע אליה ביום שלישי שתראה שעשיתי מה שהיא אמרה...
לטענתה של אמא שלי הסיבה שאין ממש מחזור היא בעיה עם רמת הפרוגסטרון (לא בדיוק הבנתי), ולא כל רירית הרחם התפרקה. היא טוענת שהרופאה תראה באולטראסאונד שהרירית עבה למרות שהמחזור "היה" ותיתן לי כדור כדי לקבל מחזור ולרוקן הכל  .
בכל מקרה ביום שלישי אחרי הביקור אצל הרופאה אני אהיה חכמה יותר , לפחות אני מקווה כי אי הוודאות הזאת לגבי מה שקורה לי בגוף זה מצב קצת מתסכל.
לצערי למדתי לא לסמוך על
24/10/09 02:43
447צפיות
איך שהוסת התנהגה בעבר. יכולים להיות שינויים (או סתם את יותר מודעת עקב הנסיונות) וגם הוסת שלי שיחקה איתי בעבר משחקים מתישים מגיעה/לא מגיעה.

שיהיה בהצלחה
אז איך סופרים את ימי הביוץ?
24/10/09 12:42
290צפיות
אם עשיתי ערכה ב9.10 ויצא חיובי אז אני אמורה להתחיל לספור מהיום שאחרי?ואם זה ככה אז היום אני כבר ביום ה15-לא?או הביוץ מתרחש רק יום אחרי שהערכה מראה על ביוץ?ואמורים להתחיל לספור את הביוץ באמת רק יום אחרי?
העניין שקיימנו יחסים גם באותו יום שהערכה היתה חיובית וגם יומיים אחרי.זה לא אמור לכסות?היינו אמורים לקיים יחסים רק יום אחרי?
היי. אני הייתי רושמת יוא"ב 1 יומיים אחרי
24/10/09 19:08
273צפיות
שהערכה היתה חיובית. (יוא"ב- יום אחרי ביוץ). לדעתי הימים שבהם קיימתם יחסי מין זה אחלה. כמובן שאפשר גם יום אחרי שהערכה היתה חיובית...בעקרון זרע תקין נשאר "בחיים" בגוף האישה מס' ימים אחרי הגעתו לשם.
בהצלחה.
טופז הי,
25/10/09 10:59
362צפיות
אני קוראת את מה שכתבת ודי מזדהה. אני כבר שבוע עם הפרשות/דימום . וזה אף פעם לא קה לי בד"כ המחזור מגיע בבום ומתחיל דימום רציני(אצלי המחזור כ"כ חזק כך שאי אפשר לפספס אותו)

הפעם זה די מוזר , ארבעה ימים אחרי הביוץ שזוהה בערכה , התחיל דימום ... פעם אחת בניגוב ואז הפסיק לכל היום.
ואז לאחר יומים שוב דימום (רק בניגוב) ולאחר מכן הפרשות חומות.
ככה כבר ארבעה ימים (ואני ארבעה ימים לפני המחזור .

בקיצור אין לי מושג מה זה , רק רציתי לשתף . זה מאוד חריג אצלי ומוזר אבל כיוון שאין לי שום סימן להריון ולו הקטן ביותר(לא כאבי שדיים, לא עייפות, ולא בחילות ) אז אני מניחה שאני לא בהריון ומחכה כבר שיגיע השטפון כדי שאוכל להתחיל ספירה לחודש חדש.
סימני ההריון שציינת ממש לא מופיעים בשלב כל כך
25/10/09 11:22
662צפיות
מוקדם!

אם לא יגיע דימום ממש - תעשי בדיקה!
תודה מתוקה,
25/10/09 11:25
150צפיות
הלוואי...
אוף שיופיעו כבר הפסים האלו...
סימני הריון?
24/10/09 12:18
611צפיות
שלום לכולן, אני חדשה כאן ושמחה שגיליתי את הפורום הנהדר הזה שאפשר להתייעץ ולספר. אני בת 31, נשואה 4 שנים ועד כה לא הצלחנו להיכנס להריון. אני בטוחה שכולכן מבינות את הצורך העז בילד/ילדה ואת הדיכאון כל חודש מחדש כשזה לא קורה..
החודש קרה לי משהו מוזר, קיבלתי וסת ב-1.10.09 וב-17.10 התחילי לי דימום חלש(בניגוב) ומאז, כבר שבוע, הפרשות חומות כהות (ולא הרבה אבל כל כניסה לשירותים יש הפרשות). אף פעם לא הקדימה לי הוסת קודם...האם ייתכן שזה לא וסת?? יכול להיות שזה הריון??
הלוואי
אני ובעלי משתוקקים לילד!!
צהריים טובים.כל דימום שלא בזמן וסת דורש בדיקת
24/10/09 12:55
460צפיות
רופא- זאת דעתי.
לגבי השאלה ששאלת, הכל אפשרי... האם המחזור שלך בד"כ סדיר? מה האורך שלו?האם את מזהה ביוץ?
אם תעני על השאלות אולי נוכל לעזור יותר ובכל מיקרה   ב ה צ ל ח ה!
אמא מלכה תודה על תשובתך
24/10/09 13:12
248צפיות
האמת שלצערי איני מזהה ביוץ בכלל. המחזור שלי נע בין 28-31 יום ואורכו כחמישה ימים. כלומר קיבלתי ב-1/10 וסיימתי ב-5/10 וב-17/10 התחילו ההפרשות החומות (ופעם או פעמיים מאז היה מעט דם בניגוב). אנחנו גם שומרים נידה מה שאומר שזה אילץ אותנו לניכנס שוב למצב נידה... . קיימנו יחסים החל מה-12/10 כחמישה ימים עד שהתחילו ההפרשות ב-17.10. בחודשיים האחרונים קיבלתי ב-30.9 וב-1.10 בחודשים שלפני בין ה-21-26 לכל חודש.

סימנים נוספים שאני חשה: * אין כל כך תאבון * חשק לקרמבו (אכלתי הרבה בימים האחרונים) * גועל מריח של חריימה שהכנתי אתמול (ולא טעמתי כי זה הגעיל אותי)
יכול להיות שאת בהריון ויכול להיות שלא אבל מה
24/10/09 19:00
386צפיות
שבטוח שהתחושות לא קשורות להריון... יש לשער שהביוץ שלך היה בין 15-18/10 ככה שבמקרה הטוב עברו מאז 10 ימים ככה שהורמוני ההריון עדין לא משפיעים בצורה שכזו. האם הוסת הקודמת (של ה 1/10)היתה כמו תמיד? בזמן? בעוצמת הדימום?
תודה
24/10/09 21:41
115צפיות
כן. בזמן ואותה עוצמת דימום. האמת שכמעט לפני כל וסת יש לי הפרשות חומות כ-5 ימים קודם אבל הפעם אם אני אמורה לקבל בעך ב-31/10 או 1/11 והתחילו לי הפרשות ב-17/10 זה שבועיים לפני..
לא יודעת כבר. גם ברגעים אלו כל פעם שאני בשירותים יש הפרשות חומות וגם בניגוב.
º
תקפצי לרופא, מה יש לך להפסיד?
24/10/09 22:33
81צפיות
הי הילית,
25/10/09 11:03
117צפיות
אנחנו באותם תאריכים, ומצחיק אבל גם לי תחיל דימום חלש ביותר (ביום ה- 21/10).
אני מקווה בשבילך ובשבילי שזהו הסימן להריון המיוחל
שאלה קטנה- הפרשות חומות
24/10/09 17:29
563צפיות
יש לי שאלה קטנה..
המחזור האחרון שלי היה התחיל ב-8/10,אני לוקחת גלולות,אבל זהו החודש האחרון כי החלטנו לנסות ולכן לא כ"כ הקפדתי,אש יצא שהשבוע החסרתי 3 פעמים לסירוגין,ובמהלך השבוע קיימנו לא מעט ...
לפני 3 ימים התחילו לי הפרשות חומות מלוות במעט מעט דם בהיר מאוד...

יש למישהי מושג ממה זה יכול להיות?
זה יכול להיות מהחוסר הקפדה על הגלולות
24/10/09 18:04
162צפיות
ההורמונים בגלולות אמורים "להחזיק" את רירית הרחם במקום, בגלל זה בשבוע של ההפסקה יש דימום. יכול להיות שההחמצה של 3 גלולות גרמו לבלבלות קלות מבחינה הורמונלית, ולכן ההכתמות
º
תודה..
24/10/09 18:25
47צפיות
º
עדיף לא לנסות להרות תוך כדי שימוש בגלולות..
24/10/09 20:11
98צפיות
לא ניסיתי
24/10/09 21:40
63צפיות
אנחנו מתכוונים להתחיל מחודש הבא,פשוט יצא ששכחתי החודש כמה פעמים..
שאלה על ביוץ והפרשות
23/10/09 20:07
196צפיות
היי בנות,
קרה לי משהו מוזר ואשמח לדעת אם זה קרה פה למישהי ומה זה אומר
היה לי ביוץ לפני שלושה ימים (לפני חמישה ימים שני פסים בערכת ביוץ + כאבי ביוץ) אבל לא היו לי הפשות, לפחות לא כאלה שהצלחתי לראות. יום לאחר מכן היו לי קצת הפרשות חלבוניות והחום עלה כך שידעתי שהביוץ מאחורי. היום (אחרי שלושה ימים!) שוב הפרשות חלבוניות ברורות. אני יודעת בוודאות שהביוץ מאחורי לפי החום.
מישהי יודעת מה זה??

תודה!
º
מישהי?
23/10/09 21:59
77צפיות
אני ראיתי כאן שמישהי כתבה פעם...
24/10/09 00:12
240צפיות
שלא היו לה הפרשות למרות שהיה ביוץ לפי בדיקת דם...
אחת הבנות הסבירה לה פה שיכול להיות דבר כזה בגלל שההפרשות הן פנימיות ולא תמיד רואים אותן בניגוב.
אני מקווה שמישהי יותר בעלת ניסיון (כמו איילה) תענה לך בקרוב
עד אז המון בהצלחה
ההפרשות יכולות להיות יותר עמוקות
24/10/09 02:41
173צפיות
ולצאת רק אח"כ (לעיתים קרובות אחרי מאמץ בשירותים...)
אבל יש לך הפרשות!
24/10/09 12:39
154צפיות
אם עכשיו יש לך הפרשות חלבוניות ברורות למה לא היו לפני 3 ימים כשהיה ביוץ? מי שיש לה הפרשות פנימיות יכולה לבדוק אותן קרוב לפתח צוואר הרחם, על ידי החדרה של אצבעות אבל אז שלושה ימים אחרי הביוץ לא פתאום כל ההפרשות יוצאות...
אולי לא היה ביוץ לפני 3 ימים אלא רק עכשיו?
חום השחר עדיין גבוה כבר 3 ימים?
כן, חום השחר גבוה
24/10/09 15:49
115צפיות
כן, חום השחר גבוה (36.8 לעומת 36.2-36.0 לפני הביוץ, שככה זה כל מחזור). בנוסף, ערכת ביוץ יצאה חיובית חמישה ימים לפני שהתחילו ההפרשות. אז לפי החישוב ההפרשות התחילו 3-5 ימים אחרי הביוץ, לא?
אני לא מבינה בערכות ביוץ
24/10/09 15:59
76צפיות
אבל מה שחשוב זה - מתי עלה חום השחר? לפני ההפרשות או אחרי שהן התחילו להופיע?
כשחום השחר עולה ונשאר לפחות 3 ימים גבוה מקובל לומר שהיה ביוץ. אם הוא ממשיך להיות גבוה זה אכן מאשר שאת בשלב הלוטלי.
אני לא יודעת לגבי ההפרשות שמופיעות פתאום אחרי הביוץ. אולי זה כן אפשרי שהן רק כעת יוצאות החוצה וקודם היו בפנים.
אני לא הייתי מטרידה עצמי בזה כרגע. חום השחר מצביע שהיה ביוץ ואם הוא נשאר גבוה יותר מ- 14 ימים את יכולה כבר לדבר על איחור...
תודה אילה ועוד שאלה
24/10/09 16:06
66צפיות
כמה זמן אחרי הביוץ עולה חום השחר? אני בעצם לא יודעת אם אני ביוא"ב 3 או 5...
זה משתנה
24/10/09 16:26
52צפיות
היום עצמו שחום השחר גבוה רק מצביע שהיה ביוץ אבל לא מתי הוא היה. חום יכול לעלות ביום הביוץ או יום אחריו ואפילו יומיים אחרי..
בגלל זה אומרים ש-18 ימים עם חום שחר גבוה זה הריון. כי זה הטווח הרחב.
º
תודה רבה
24/10/09 16:37
24צפיות
באמת מוזר
24/10/09 22:36
127צפיות
אצלי איך שהביוץ נגמר (החום עולה) מיד ההפרשות מתייבשות.

אבל מה שמשנה זה שזיהית בוודאות את הביוץ.

אגב, מעלה השערה: לפעמים אחרי סקס זה נראה כאילו יש הפרשות חלבוניות. יש מצב שזו הסיבה?

בכל מקרה, תעדכני!
זה לא מהסקס
25/10/09 08:03
143צפיות
כי לא היה שום סקס ביום הביוץ ובימים שאחריו... (היה רק יום לפני היה שזה גם סרט שאני אוכלת בפני עצמו ). בכל מקרה, גם אצלי ההפרשות מתייבשות אחרי הביוץ ולכן זה מוזר כל כך..
אהבתי את השם של השרשור
24/10/09 22:33
127צפיות
ממש תיקים באפלה!
º
24/10/09 22:39
2צפיות
Flix
פורום הפסקת הריון

פורום הפסקת הריון

בואו לקבל ייעוץ מרופא ולדבר על התהליך בפורום >>>

עסקים נבחרים