לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום לקראת הריון
מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

גילוי הריון

מאת: napoit
25/12/07 15:01
היי,

יש לי שאלה שבטח כבר נשאלה פה רבות אבל אני לא מוצאת תשובה עליה בחיפוש.
כמה ימים מ"יום ההתעברות" בואו נקרא לזה, אפשר לגלות את ההריון (כלומר עוד לפני האיחור במחזור)?

תודה.
או הריון?
26/12/2007 | 18:12
23
138
מה דעתכן???
26/12/2007 | 09:53
19
143
מחזור אחרון - 24.11 (25 יום מהמחזור הקודם)
ב 10.12 (י"מ 17) הייתה לי בדיקת אולטרה סאונד בקשר למשהו אחר, שם על הדרך הרופא אמר שעדיין לא היה ביוץ ושהביוץ באותו יום, או למחרת, או יום אח"כ (י"מ 17-19).

כבר היה לי ברור שאני לא אקבל אחרי 25 יום, ולכן גם לא בדקתי.
לפי מה שהוא אמר, המחזור צריך להגיע בי"מ 31-33. שי"מ 33 זה המקסימום שאני צריכה לקבל. כלומר, אם הביוץ היה בי"מ 17-18, אני כבר באיחור. אם היא היה בי"מ 19, אני צריכה לקבל היום.
התחלתי לבדוק לפני 3 ימים, כל הבדיקות כולל של היום בבוקר שליליות. היום אני יום 33.

ממתי מתחיל האיחור? מהיום או ממחר?

זה קצת מתסכל אותי שהבדיקות יוצאות שליליות כי בהריון הקודם כבר יצא חיובי יום לפני האיחור...

מתי כדאי לעשות בטא? מחר או ביום ראשון?
יש מצב שאם היה ביוץ ואני לא בהריון אני בכל זאת לא אקבל בזמן?

תודה על התשובות....
מקפיצה...
26/12/2007 | 10:54
68
אולי מישהי יודעת?

הי אירית ,אני חושבת שעדיף לעשות בטא
26/12/2007 | 11:04
88
ביום א' ,אם יש הריון הוא יהיה שם ותצא בטא מפוצצת ,ותלוי מה השלב הלוטאלי שלך
12 14 או 16
מאחלת לך בהצלחה
אוסי
היי אירית..
26/12/2007 | 11:07
4
63
אני חושאת שכדאי לך לעשות בטא מחר במידה והמכשפה לא תביע! מאחלת לך שהיא לא תגיע! מחזיקה אצבעות לבטא מנצחת! נ.ב. יש מצבים שהמחזור לא מגיע כמו שעון מהביוץ.. הגוף שלנו לא רובוט, מקוה שאצלך זה מהסיבות הטובות.. בהצלחה מאמי ותעדכני!
תודה, אני גם מקווה!!
26/12/2007 | 11:19
3
39
איך אני יודעת כמה השלב הלוטאלי שלי? אני עדיין לא הבנתי מה זה בדיוק.......

אני חייבת לציין שמעולם לא היה לי מחזור ארוך כזה... וגם אין לי שום תופעות....
הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה שיצאו לי המון המון פצעים וזה ממש לא מתאים לי... אבל אולי זה לא קשור...

אולי הבדיקות יוצאות שליליות כי הייתי ממש חולה? (למרות שלדעתי אין קשר, אני סתם מחפשת סיבות לא להתבעס מהבדיקות הביתיות...)
שאלה דחופה
27/12/2007 | 08:14
2
62
עדיין לא בדקתי, גם לא בבדיקה ביתית
היום בבוקר לא היה כלום, אבל עכשיו היה כתם ורוד... לאחר ניגוב לא היה כלום יותר...

מה זה? בהתחלה הייתי בטוחה שקיבלתי, אבל אף פעם לא היה לי כזה דבר.
אולי זה אומר שאני הולכת לקבל........ איזה דיכאון אני כבר בעבודה...

מישהי יודעת אולי??
|כוכב||כוכב||כוכב||כוכב| מקפיצה |כוכב||כוכב|
27/12/2007 | 09:51
36
מרפיצה........
האמת היא שאי אפשר לדעת...
27/12/2007 | 10:11
62
ישנם הרבה הריונות שמתחילים בדימומים או בהכתמות ולכן הכתם שהופיע לך יכול להיות קשור להריון וגם יכול להיות סימן למחזור (שהלוואי שלא יגיע לך).

בכל מקרה, מחזיקה לך אצבעות להריון
מתי לבדוק האם הבטא התאפסה?
26/12/2007 | 11:22
9
53
בטא לפני שבוע - 1,113. בטא מיום שני - 295. אתמול החל דימום אדום בעיקר בניגוב ומעט על התחתונית, היום הדימום ממשיך, אבל עדיין לא מאסיבי כמו במחזור רגיל.

מתי כדאי לבדוק האם הבטא התאפסה - מחר או לחכות ילום ראשון?

בנוסף, אני צריכה לעשות פרופיל הורמונלי החודש ואני לא יודעת האם להחשיב את מחר או היום כי"מ 1 ואז ללכת לעשות את הבדיקה מחר ובאותה הזדמנות גם לבדוק בטא, או שאולי עדיין לא הגיע י"מ 1 ומדובר רק בדימומים מקדימים והווסת תגיע בהמשך.

מה דעתכן?
מותק, אני ממש לא יודעת לגבי איך לספור
26/12/2007 | 11:47
1
49
אני אישית לא בדקתי איפוס של בטא, פשוט חיכיתי למחזור כי אחרי מחזור זה מתאפס...

שולחת המון
תודה. מחזיקה לך אצבעות להריון
26/12/2007 | 11:53
31
אשמח לתשובות נוספות
26/12/2007 | 12:09
6
30
הרופא שלי בזמנו אמר שחשוב לבדוק את הבטא
26/12/2007 | 12:49
2
46
לוודא שהיא התאפסה- עם כל הכאב לראות את המספרים קטנים חשוב לוודא שהכל יתחיל מאופס.
תבדקי ביום ראשון הכי בטוח. ומתוקה שוב מחבקת אותך המון!!!
ומחזיקה לחודש חדש מנצח
תודה
26/12/2007 | 12:59
1
15
26/12/2007 | 14:17
3
הי ברנדי ,אני מבינה שהדימום התחיל
26/12/2007 | 15:43
2
29
חבל אל תעשי החודש פרופיל הוא לא יהיה אמין ,
קודם תעשי בטא לאיפוס ,ובווסת הבאה שב"ה לא תגיע תעשי פרופיל ,
אוהבת
אוסי
למה הפרופיל ההורמונלי לא יהיה אמין?
26/12/2007 | 15:57
1
16
כי ייתכן שיש עוד שאריות מההריון לא כדי
26/12/2007 | 16:12
22
לדעתי את כבר יכולה לעשות בטא
26/12/2007 | 11:29
26
לגבי בדיקות ביתיות, את בטח קראת פה בפורום שלא תמיד הן מזהות הריון צעיר, מה גם הרופא אמר לך שתבייצי בימים הקרובים, אבל הממוצע של גודל הזקיק שמבייץ הינו בין 18-22 מ"מ, אבל לפעמים זקיק מבייץ בגודל גדול יותר (אצלי למשל הביוץ עם זקיק 27מ"מ) ככה שאולי בכל זאת הביוץ היה עוד יום יומיים אחרי מה שחשבת, כלומר י"מ 20-21...
ואולי סתם הבדיקות לא מזהות הריון...
בכל אופן לדעתי את כבר יכולה לעשות בדיקת דם לבטא.
בהצלחה!!!
מחזיקה לך אצבעות לבטא חיובית!!!!
גם אני שאלתי על זה לא מזמן. אם היה ביוץ, אז
26/12/2007 | 11:48
32
ווסת תגיע 12-16 ימים אחריו. זה משהו ודאִי.

כלומר, אם היה ביוץ ואת לא בהריון, את בכל מקרה תקבלי 12-16 ימים ממועד הביוץ.

גם אני התבלבלתי לגבי זה, אבל אוסי הנהדרת הסבירה לי.

דניאלה

כתובות אינטרנט מצורפות:
גילוי הריון
<< ההודעה הנוכחית
25/12/2007 | 15:01
2
563
היי,

יש לי שאלה שבטח כבר נשאלה פה רבות אבל אני לא מוצאת תשובה עליה בחיפוש.
כמה ימים מ"יום ההתעברות" בואו נקרא לזה, אפשר לגלות את ההריון (כלומר עוד לפני האיחור במחזור)?

תודה.
בערך 12 יום אחרי הביוץ בבדיקת דם|בהצלח
25/12/2007 | 15:56
101
בערך 3 ימים לפני האיחור, בבדיקה ביתית.בהצלחה!
25/12/2007 | 21:07
92
הודעות אחרונות
07:09 | 01.09.15 אבטיח מתוק2
07:08 | 01.09.15 אבטיח מתוק2
00:13 | 30.08.15 אבטיח מתוק2
00:09 | 30.08.15 אבטיח מתוק2