לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו.  

לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

שלכם מעצבת הפנים תמי אקהאוס.

הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

המשך...
הודעה חדשה

פרזול BLUM לעומת HETTICH והתאמת צבע שיש

מאת: nushnush9
20/10/12 16:46
פרזול BLUM לעומת HETTICH  והתאמת צבע שיש
היי,
אנחנו לפני מספר החלטות בעיצוב של המטבח ורציתי להתייעץ איתכן,

קודם כל, לגבי הפרזול של המגירות והחלוקות, אנו עושים את המטבח ברגבה, רגבה סיימו לעבוד עם BLUM ועברו לעבוד עם  hettich. מכיוון שחתימה על העסקה היתה לפני מספר חודשים כאשר רגבה עבדה עוד עם BLUM, יש לנו את האפשרות לבחור את הפרזול הישן של BLUM עדיין.
מניסיונכן, מה עדיף? במיגרות של  BLUM  יש אפשרות לחלוקת המגירה ע"י מפרידים מודולרים מה שאין כרגע ב
HETTICH, האם זה שימושי ותורם לסדר במגירות? לעומת זאת המיגריות של HETTICH נראות ויזואלית יפות יותר (יש זוככית  עבה בצידי המגירות ואפשר לקבל אותן בשני צבעים - לבן ואפור/חום כהה, בנוסף הסגירה שלהם קלה וחלקה יותר.

שנית לגבי השיש, מצרפת תמונה להמחיש את הריצוף בדירה, ריצוף מבריק ב'ז עם נגיעת מוקה חלש חלש.
האם שיש קיסר שהקבלן נותן- 3040 (לא 4030) יתאים לריצוף שלנו? כאשר הארונות מיועדים להיות לבן שבור או שמנת בהירה מאוד מאוד. אם אני שמה את חתיכת השיש ליד הריצוף נראה כאילו הם ממשפחת צבעים שונה - האפור נראה עם נגיעת כחול משהו, האם השיש צריך להתאים לריצוף או להיות לפחות מאותה משפחת צבעים או שאין זה משנה?
במידה והוא לא מתאים נצטרך לשדרג בלית ברירה (מבחינת כספית), איזה מספר קיסר הייתן ממליצות, בהתחשב שחשבנו לעשות את הקלפות בצבע שונה מהארונות התחתונים, תכלת למשל... המטבח בסגנון מודרני.

תודה

תגיות:
פרזול BLUM לעומת HETTICH והתאמת צבע שיש
<< ההודעה הנוכחית
20/10/12 16:46
3377צפיות
פרזול BLUM לעומת HETTICH  והתאמת צבע שיש
היי,
אנחנו לפני מספר החלטות בעיצוב של המטבח ורציתי להתייעץ איתכן,

קודם כל, לגבי הפרזול של המגירות והחלוקות, אנו עושים את המטבח ברגבה, רגבה סיימו לעבוד עם BLUM ועברו לעבוד עם  hettich. מכיוון שחתימה על העסקה היתה לפני מספר חודשים כאשר רגבה עבדה עוד עם BLUM, יש לנו את האפשרות לבחור את הפרזול הישן של BLUM עדיין.
מניסיונכן, מה עדיף? במיגרות של  BLUM  יש אפשרות לחלוקת המגירה ע"י מפרידים מודולרים מה שאין כרגע ב
HETTICH, האם זה שימושי ותורם לסדר במגירות? לעומת זאת המיגריות של HETTICH נראות ויזואלית יפות יותר (יש זוככית  עבה בצידי המגירות ואפשר לקבל אותן בשני צבעים - לבן ואפור/חום כהה, בנוסף הסגירה שלהם קלה וחלקה יותר.

שנית לגבי השיש, מצרפת תמונה להמחיש את הריצוף בדירה, ריצוף מבריק ב'ז עם נגיעת מוקה חלש חלש.
האם שיש קיסר שהקבלן נותן- 3040 (לא 4030) יתאים לריצוף שלנו? כאשר הארונות מיועדים להיות לבן שבור או שמנת בהירה מאוד מאוד. אם אני שמה את חתיכת השיש ליד הריצוף נראה כאילו הם ממשפחת צבעים שונה - האפור נראה עם נגיעת כחול משהו, האם השיש צריך להתאים לריצוף או להיות לפחות מאותה משפחת צבעים או שאין זה משנה?
במידה והוא לא מתאים נצטרך לשדרג בלית ברירה (מבחינת כספית), איזה מספר קיסר הייתן ממליצות, בהתחשב שחשבנו לעשות את הקלפות בצבע שונה מהארונות התחתונים, תכלת למשל... המטבח בסגנון מודרני.

תודה
כשמעמידים מרצפת אנכית הצבע נראה כהה
20/10/12 18:24
444צפיות
יותר בשני טונים מאשר כשהיא מונחת במאוזן (תבדקי).
º
sorry,לא שמתי לב שהאפור זה שייש
20/10/12 19:23
218צפיות
אשמח לדעותכן בנושא
21/10/12 09:54
285צפיות
הבהרה:
המרצפת האפורה שבתמונה הינה מרצפת שלא קשורה לשאלת השיש, זה ריצוף לחדרים הרטובים שהתלבטנו לגביו בעבר.

תודה
מקפיצה...סליחה שאני נודניקית אבל...
21/10/12 18:48
207צפיות
זה מאוד חשוב לי חייבת עצה /עזרה
תודה מראש...
ה 3040 מתמונה באתר לא מתחבר לטעמי עם המרצפות
21/10/12 19:10
240צפיות
שיש בתמונה לא בצבע ולא בדוגמת המירקם.דעתי האישית היא שהם מנוגדים מאד
אחד מהשני.במקומך הייתי בוחרת שייש בצבע חום מוקה שיתקשר למרצפות ואז מוסיפה
קלאפות בצבע תכלת או דומיו.
הייתי הולכת על שיש בגוון שדומה לרצפה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
21/10/12 21:47
236צפיות

אני לא מכירה את כל הדגמים בעפ אבל לפי האתר של קיסר הייתי מנסה את
2242
או
2400
3200
או משהו מהחומים הכההים כמו 2370  אם אין בעיה ללכת על כהה
שיש
21/10/12 23:57
177צפיות
ה3040 ממש לא מתאים,
הריצוף הוא הרקע ולכן צריך להשתלב עם המטבח והשיש.
הייתי בוחרת בקיסר 4141 , 4600 או מהבג'ים יותר - 2220
תודה,ומה לגבי הפרזול למגירות החלוקה המודולרית
22/10/12 10:19
311צפיות
כמו שחשבתי, נצטרך לשדרג גם את השיש,
אחחח הקבלנים האלו....

אין הבדל דרמטי בין בלום להטיש
22/10/12 13:58
475צפיות
אפילו הייתי מעדיפה הטיש מבחינה מסוימת, בגלל השירות הטוב יותר שלהם, ובגלל האחריות לכל החיים שהם נותנים.
חלוקות מודולריות יש לכל החברות, לא רק לבלום.
לליין המגירות החדשות של הטיש שיצאו זה עתה
22/10/12 14:04
423צפיות
אין בינתיים חלוקה מודולרית פנימית, זה מה שנאמר לי בחברת המטבחים רגבה, הם פיתחו את המגירות ומיד הוציאו אותן לשוק מבלי חלוקה מודולרית בנתיים,
שאלתי אם יהיה בעתיד הקרוב אם יהיה להן חלוקה מודולרית ואמרו לי ברגבה שאין לדעת,
השאלה עד כמה החלוקה המודולרית הפנימית משמעותית והאם שווה "להסתכן" ולקחת הטיש ולקוות שעד שירכיבו את המטבח הם יוציאו חלוקה מודולרית גם ללין החדש של המגירות
אם זה כל כך חשוב לך
22/10/12 17:03
322צפיות
שתהיה חלוקה פנימית- אולי תקחי מהסדרה הקודמת?
וחוץ מזה- אני מאמינה שיוציאו בעתיד חלוקה, הרי זה דבר כל כך נפוץ ומבוקש היום.
Flix
פורום ריהוט גן

פורום ריהוט לגן

כי מגיעה לכם הגינה המושלמת! לפרטים נוספים>>

מרכז החזרי מס-imas

מרכז החזרי מס-imas

החזרי מס,ראיית חשבון,ליווי ויעוץ לפרטים נוספים>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום