לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום עיצוב פנים
בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

רצפת פרקט, עלויות?

מאת: Shaq018
16/07/08 08:22
אהלן אנשים, לאחרונה אני מתכנן להחליף את כל הספרייה בחדר ולהחליף את המיטה (מה שבעצם ישנה את כל מראה החדר).. בין היתר אני שוקל להחליף את הרצפה ברצפת פרקט.. הבנתי שיש הרבה סוגים, הרבה צבעים, ועלויות שונות..
אשמח אם מישהו יוכל לתת לי הערכת מחיר לרצפת פרקט לחדר בגודל 2.70 מטר על 3.60 מטר

שמעתי פעם מחבר שאפשר לקנות פרקט בחתיכות ולהרכיב על הריצוף הקיים, זה הרבה יותר זול, די פשוט, ולא דורש הדבקה.. על מה בדיוק מדובר?

מקווה ששאלתי במקום הנכון,
תודה והמשך יום נעים.
רצפת פרקט, עלויות?
<< ההודעה הנוכחית
16/07/2008 | 08:22
10
1115
אהלן אנשים, לאחרונה אני מתכנן להחליף את כל הספרייה בחדר ולהחליף את המיטה (מה שבעצם ישנה את כל מראה החדר).. בין היתר אני שוקל להחליף את הרצפה ברצפת פרקט.. הבנתי שיש הרבה סוגים, הרבה צבעים, ועלויות שונות..
אשמח אם מישהו יוכל לתת לי הערכת מחיר לרצפת פרקט לחדר בגודל 2.70 מטר על 3.60 מטר

שמעתי פעם מחבר שאפשר לקנות פרקט בחתיכות ולהרכיב על הריצוף הקיים, זה הרבה יותר זול, די פשוט, ולא דורש הדבקה.. על מה בדיוק מדובר?

מקווה ששאלתי במקום הנכון,
תודה והמשך יום נעים.
פרקט
16/07/2008 | 08:57
9
344
המשימה אכן פשוטה - בעלי ואני ריצפנו כך את ריצפת חדר השינה שלנו ואת חדר הילדים, בשני סופ"שים - ובלבד שיש לך שליטה בג'יגסור.

לוחות הפרקט של היום מתחברים זה לזה בשיטת 'קליק' ('זכר ו-'נקבה' שננעלים יחד), ללא צורך בדבק/סיליקון, על גבי הריצפה הקיימת (רק לוודא מה קורה בפגישה עם הדלת מבחינת גבהים...). העדר הצורך בהדבקה הופך את המשימה למאוד סלחנית, כי אפשר, כמו בפאזל, לפרק לוח ולהרכיבו מחדש.
החלק היותר מאתגר הוא חיתוך הלוחות למידות החדר, אבל, כאמור, קצת כישורי "עשה זאת בעצמך" ואתה מסודר
עבודה עצמית חוסכת את עלות ההתקנה, שהיא לעיתים כעלות הפרקט עצמו.

לגבי מחירים - מוטב שתקבל הצעות מהחנויות הרלוונטיות, כי הטווח עצום (מעשרות בודדות למאות ש"ח), ולעיתים ההתקנה כלולה במחיר. אל תשכח כי עליך להוסיף למחיר גם את מחיר הפנלים, יריעות הבידוד וספי ההפרדה.

תודה רבה!
16/07/2008 | 10:25
8
153
באילו חנויות אפשר להשיג את הנ"ל?
לצערי אני ממש לא מבין בתחום, מה אלו בדיוק ספי הפרדה ויריעות בידוד?
בעיניין הדלת, המרווח הנוכחי בין הדלת לרצפה לא מאפשר לדעתי להניח פרקט על הריצוף.. יש פתרון מעבר לקיצוץ של הדלת? מה עובי הפרקט המדובר?
שאלה נוספת
16/07/2008 | 11:12
7
184
דפדתי בכמה אתרים והמחירים שראיתי לפרקט לימנציה הם סביב ה 50 ש"ח למטר רבוע..
זאת אומרת שהעסק הזה מתחיל רק ב 480 שקל לחדר שהוא 9.7 מ"ר.. וזה בלי לשלם על עבודה, פנלים או כל שאר התוספות..

אז אלו בערך המחירים שאנחנו מדברים עליהם?
פרקט
16/07/2008 | 11:48
6
238
שלום,
קודם כל "היכן ניתן להשיג?", בכל חנות לחיפויי רצפה, לגבי הספים והספוג, ברגע שאתה קונה את הפרקט אלו חומרים שבאים איתו, כלומר צריך לרכוש אותם אבל את זה כבר יגידו לך בחנות, לגבי גובה הדלת, בהחלט הפתרון הוא קיצור הדלת.
עובי הפרקט המדובר? תגיד לנו אתה, מתחיל ב-7מ"מ ורץ עד 12מ"מ.(לבית 7-8 מ"מ זה די והותר).

לגבי השאלה האחרונה, 50 ש"ח למ"ר נחשב לזול (אם הכוונה ל- 8 מ"מ, AC4), בגדול קח בחשבון בערך 70 ש"ח למ"ר ותס' לסף,  50 לפרקט, 10 לפאנל (שמחושב לפי מ"א, אך לצורך העיניין...), 10 ש"ח לספוג (ירוק 3 מ"מ), ו-35 ש"ח ליח' לסף, אני מניח שאתה צריך סף רק לפתח החדר, (אלא אם יש עוד פתחים או ארון צוקל), כמובן שכל זה ללא עבודה, מתקינים ניתן להשיג מ30- 45 ש"ח למ"ר.
הרבה כסף כל העסק..
16/07/2008 | 11:55
5
194
משום מה הייתי בטוח שזה יוצא יותר זול.. בקיצור המחיר לא יורד מה- 1000 שקל לחדר שהוא כמעט 10 מ"ר?
איך מיכל הגיע לסכום של "עשרות שקלים" אני לא כל כך מבין.. כנראה שמדובר בהרבה עשרות של שקלים
פרקט
16/07/2008 | 12:29
3
179
דבר ראשון רשמתי לך מחירים שלי, אני חושב שאני אחד הזולים אבל שזה לא ימנע ממך לבצע סקר שוק,
דבר שני אני חושב שמיכל התכוונה עשרות שקלים למ"ר פרקט ויכול בקלות להגיע לכמה מאות , ללא חומרים נילווים.
בגדול זול יהיה 100-110 ש"ח למ"ר כולל הכל (מע"מ, פרקט, פאנלים, ספים והתקנה).
בכל מקרה הפרקט היום הרבה יותר זול ממה שהיה בעבר, אם היום מתקין לוקח בממוצע 40 ש"ח\מ"ר, בעבר (10 שנים) השכר חושב בדולרים!, חוץ מזה האיכות של הסינטטים היום גבוהה בהרבה מהאיכות בעבר, זה מקביל למחיר של פלסמה, יקר אך זול מאוד לעומת מה שהיה לפני שנה וגם האיכות לא משתווה.
רק משפט אחד אחרון,- זול זה יקר- (בד"כ).
הבנתי, תודה רבה על העזרה!
16/07/2008 | 12:32
1
91
תודה רבה והמשך יום נעים!
מחירי פרקטים
16/07/2008 | 21:47
192
זה ממש לא כל כך יקר (בטח לא מה שהיה), קח בחשבון - כמה עולה שטיח טוב לאו דווקא קיר לקיר?
כאן אתה מצפה את כל החדר מקיר לקיר בריצפה שמשנה את חזות החדר.
בהצלחה
שכחתי את הספוג
16/07/2008 | 12:32
133
עשרות שקלים זה למ"ר!
16/07/2008 | 13:12
154
הודעות אחרונות
16:53 | 04.09.15 dudi4321
16:11 | 04.09.15 dudi4321
15:07 | 03.09.15 y22sh
10:51 | 03.09.15 אורחים בפורום