בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.

כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.

הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הודעה מנהלתית 
המשך...
הודעה חדשה

יתרונות וחסרונות בסמסטר אביב בטכניון

מאת: explorer32
25/05/12 22:53
אז התכנון היה להתחיל תעונ בטכניון באוקטובר הבא עלינו לטובה. הנסיבות מעט השתנו, ואולי יהיה לי יותר נוח ונכון להתחיל את הלימודים באביב. גם אני לא כל כך לחוץ על להתחיל ללמוד, אפשרות להמשיך בעבודה הנוכחית ולהרוויח עוד הרבה כסף לפני תחילת הלימודים, וכן עוד אפשרות לנסוע ולטייל לפני תחילת ה4 שנים האלה בטכניון..

אז הסתכלתי בסיליבוס של תעונ, ובמהלך סמסטרים 1 ו-2, יש את אותם קורסים גם למתחילי חורף וגם למתחילי אביב. בסמסטרים הבאים לוקחים גם את אותם קורסים, באופן יחסית מקביל (קורסים שמתחילי חורף לוקחים בסמסטר 3, ומתחילי אביב לוקחים בסמסטר 4 וכו..).. אני לא יודע לגבי קורסי הבחירה של הפקולטה\מגמה, כמה בדיוק מהם נפתחים באביב וכמה בחורף..
בנוסף הבנתי שלרוב באביב יש כיתות קטנות יותר, שזה כמובן יתרון גדול..

איזה עוד יתרונות\חסרונות יש כנגד להתחיל באביב? הרבה מהחברים שלי ממש אנטי הרעיון, כולם אומרים שזה גרוע להתחיל באביב כי תמיד יש פחות יחס למתחילי אביב בהשוואה למתחילי חורף..

יש עצות?

תגיות:
יתרונות וחסרונות בסמסטר אביב בטכניון
<< ההודעה הנוכחית
25/05/12 22:53
556צפיות
עזוב אותך משטויות.
25/05/12 23:57
313צפיות
סמסטר אביב
26/05/12 18:42
249צפיות