לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.

כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.

הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

מלכת הקרח הפולניה ו oromer

 
 
הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום
המשך...
הודעה חדשה

תואר רב תחומי - מה ההבדל??

מאת: cHoaTIc
12/09/11 12:45
שלום,

מה ההבדל בין תואר רגיל לתואר רב-תחומי?? הבנתי שרב תחומי בעצם לא נותן לי שום התמחות,אבל לפי בדיקת השנתונים של מספר אפשרויות לימוד, לא ממש הבנתי איפה יש התמחות.

לדוגמא: מה ההבדל בין סטודנט לתואר במנהל עסקים/ניהול לבין סטודנט שלומד חטיבה (או חטיבות) של כלכלה או/ו מנהל עסקים (כלומר,28 נק''ז לכל חטיבה)?
הרי שניהם ילמדו כלכלה מיקרו + מאקרו,מימון,חשבונאות,מערכות מידע ושאר הקורסים - אז איפה פה בדיוק ההתמחות (אני מדבר על סטודנט שלוקח ניהול דו-מחלקתי ולא יוצא עם שום המתחות כגון מימון,משאבי אנוש וכו וכו)? אתם ממליצים ללכת וללמוד תואר רב תחומי?

ושאלה נוספת,האם התואר הרב תחומי נחשב כתואר פיננסי (כמו תואר של ניהול/מנעס)? אפשר יהיה לעבוד איתו בבנק וכו?
אשמח להסבר. תודה.
 
תגיות:
תואר רב תחומי - מה ההבדל??
<< ההודעה הנוכחית
12/09/11 12:45
644צפיות
תואר רב תחומי זה שם יפה ל BA כללי
12/09/11 13:52
330צפיות
אז כל עבודות הסמנריון שאני עושה בתואר הרב
13/09/11 11:34
226צפיות
אני דווקא לא מסכים איתך בנוגע לרב תחומי
13/09/11 13:15
269צפיות
שטויות
13/09/11 13:36
185צפיות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום