בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מהבודקים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מביאה להתפתחות מגוון רחב של נושאי שיחה: החל מעזרה הדדית בחיפושי חומר, דרך דיונים מרתקים על עולם האקדמיה וסקרים בחסות זק האלפק וכלה בהעברת לילות ארוכים נטולי שינה בתקופת המבחנים ביחד.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. שרשורים מפלצתיים בנושאים שלא תמיד קשורים לפורום (ע"ע "לא עשיתי צבא כי לא בא לי לבזבז שלוש שנים מהחיים, האם יעשו לי בעיות בקלה לעבודה" ונספחיו), קבוצה גדולה של גולשים שכבר מכירים וירטואלית (ולפעמים גם במציאות), וכמובן סדרה של בדיחות פנימיות (ע"ע "את"א?", "קלונקס"). לכן, אנחנו ממליצים למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים שאינם זק האלפק, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

uIsses, GuestOfHonor ומלכת הקרח הפולניה.

תואר רב תחומי - מה ההבדל??

מאת: cHoaTIc
12/09/11 12:45
שלום,

מה ההבדל בין תואר רגיל לתואר רב-תחומי?? הבנתי שרב תחומי בעצם לא נותן לי שום התמחות,אבל לפי בדיקת השנתונים של מספר אפשרויות לימוד, לא ממש הבנתי איפה יש התמחות.

לדוגמא: מה ההבדל בין סטודנט לתואר במנהל עסקים/ניהול לבין סטודנט שלומד חטיבה (או חטיבות) של כלכלה או/ו מנהל עסקים (כלומר,28 נק''ז לכל חטיבה)?
הרי שניהם ילמדו כלכלה מיקרו + מאקרו,מימון,חשבונאות,מערכות מידע ושאר הקורסים - אז איפה פה בדיוק ההתמחות (אני מדבר על סטודנט שלוקח ניהול דו-מחלקתי ולא יוצא עם שום המתחות כגון מימון,משאבי אנוש וכו וכו)? אתם ממליצים ללכת וללמוד תואר רב תחומי?

ושאלה נוספת,האם התואר הרב תחומי נחשב כתואר פיננסי (כמו תואר של ניהול/מנעס)? אפשר יהיה לעבוד איתו בבנק וכו?
אשמח להסבר. תודה.
 
תגיות:
תואר רב תחומי - מה ההבדל??
<< ההודעה הנוכחית
12/09/11 12:45
438צפיות
תואר רב תחומי זה שם יפה ל BA כללי
12/09/11 13:52
227צפיות
אז כל עבודות הסמנריון שאני עושה בתואר הרב
13/09/11 11:34
159צפיות
אני דווקא לא מסכים איתך בנוגע לרב תחומי
13/09/11 13:15
185צפיות
שטויות
13/09/11 13:36
136צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix