לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום סטודנטים
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

בקשת מלגה

27/07/08 01:01
היי,
אני רוצה להגיש מלגה, והתבקשתי לצרף מכתב בקשה...
רציתי לדעת אם יש איזשהו פורמט לכתיבת בקשה למלגה...?
איך אני כותבת את מכתב הבקשה?
סתם לספר את הסיפור שלי ולכתוב "תתנו לי מלגה בבקשה?" (:

אשמח לעזרה
בקשת מלגה
<< ההודעה הנוכחית
27/07/2008 | 01:01
4
1816
היי,
אני רוצה להגיש מלגה, והתבקשתי לצרף מכתב בקשה...
רציתי לדעת אם יש איזשהו פורמט לכתיבת בקשה למלגה...?
איך אני כותבת את מכתב הבקשה?
סתם לספר את הסיפור שלי ולכתוב "תתנו לי מלגה בבקשה?" (:

אשמח לעזרה
את צריכה לכתוב להם:
27/07/2008 | 01:48
3
602
Show me the money!!!!

סתם. אני מצרף לך טופס בקשת מילגה כפי שניתן להוריד מאתר המידע האישי של האוניברסיטה העברית. סביר ביותר להניח שטפסים דומים קיימים במוסדות אחרים, וכן באתרי הקרנות שמחלקות מלגות.

בהצלחה.

~ שירות זה ניתן ללא עמלה, אלא אם השואלת תקבל מלגה ותהיה ממש נחמדה ~
כן, אבל
27/07/2008 | 06:17
1
328
אין אישהו מכתב שאני אמורה לרשום?
נגיד בקובץ שצירפת כתוב "הערות ונימוקים לבקשת המלגה" ויש לי עוד מלגה אחת שאני אמורה לצרך מאליה מכתב...
אני פשוט מתלבטת לגבי איך לנסח את הבקשה עצמה...
אז את מדברת על מכתב אישי
27/07/2008 | 10:33
488
אין לדברים כאלה "פורמט", את פשוט צריכה לכתוב מה שאת מרגישה שיוכל לעזור לך לקבל את המלגה. את יכולה לספר על עצמך, מהם התחביבים שלך, איך את מועילה לחברה (התנדבויות, עבודה יוצאת דופן בעבר, שירות צבאי וכו'), מה את הולכת ללמוד וכן הלאה.

אחרי הכל זה המכתב והסיפור שלך, אף אחד לא יכול לדעת מה אמור להיות שם.
!!
28/07/2008 | 12:55
108
הודעות אחרונות
21:04 | 29.08.15 4445me
01:51 | 29.08.15 אורחים בפורום
18:57 | 26.08.15 kechel
22:11 | 25.08.15 אורחים בפורום
21:44 | 25.08.15 אורחים בפורום
14:09 | 25.08.15 אורחים בפורום
22:59 | 23.08.15 asaf5767
18:19 | 23.08.15 אורחים בפורום
13:19 | 23.08.15 אורחים בפורום
05:06 | 23.08.15 henrytro
17:13 | 22.08.15 אורחים בפורום
17:14 | 20.08.15 oromer
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום