לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום לומדים בחו"ל נועד לסייע בכל הדברים שקשורים ללימודים אקדמיים ברחבי העולם.

נשמע לעזור בשאלות שקשורות להרשמה ללימודים, מקומות לימוד מועדפים, ויזות, בחינות כמו TOEFL, SAT, GRE ועוד. לפני ששואלים שאלה כדאי רק לציין באיזה תחום לימוד מדובר, באיזה תואר עסקינן (ראשון, שני, דוקטורט), ובאיזו מדינה.

בנוסף, הפורום הוא בית חם לכל מי שכבר נמצא בחו"ל ללימודים ורוצה לספר על הקשיים והרגעים הנפלאים של החיים רחוק מהבית, לדון בהתמודדות עם מערכת אקדמית שונה, לחלוק צילומים של השלכת בבוסטון או הים באוסטרליה, להתווכח אם החורף יותר גרוע בסקוטלנד או בניו יורק ובאופן כללי רוצה לדבר עם אנשים שחווים משהו דומה אבל קצת שונה.

בקישורי הפורום ובמאמרים ישנו מידע רב ערך בנושא הפורום, ומומלץ לגולשים להציץ שם כדי למצוא מענה לחלק גדול משאלותיהם.

* נא לקרוא את תקנון הפורום  לפני כתיבת הודעה.
* לפני שאתם/ן שואלים/ות שאלה אנא ציינו:1) באיזו מדינה מדובר, 2) באיזה תחום לימוד מדובר, 3) באיזה תואר מדובר
* מומלץ להסתכל בקישור "הודעות נבחרות" בראש הפורום, כי יש שם מידע רב.

המשך...
הודעה חדשה

לימודים בברצלונה

מאת: סריט
03/09/08 11:05
שלום, יש כמה דברים שאני אשמח לברר לפני שאני פונה לשגרירות ומתחילה תהליכים.

קודם כל- האם הויזת סטודנט שאני מקבלת כשאני מראה טפסים על לימודים תקפה רק לתקופת הלימודים?
העניין הוא שאני רוצה לנסוע לברצלונה לעשות קודם קורס ספרדית, לראות אם אני מסוגלת להתאקלם ולבדוק את המוסדות של הלימודים יותר מקרוב, ואני לא יודעת מה הפרוצדורה בעניין.
[אגב, יש קורסים ללימוד השפה שהם פחות אינטרנסיביים משבועיים מרתון ומתפרשים על יותר זמן? משהו בסגנון חודש-חודשיים?

ובקשר לויזת סטודנט, הבנתי שהיא מוגבלת לחצי משרה, האם זה אפשרי להתפרנס כך? לשלם שכר דירה ומחייה? האם אין אפשרות להגדיל את המכסה?
וכמו כן, במה אפשר לעבוד? האם ניתן למלצר ועבודות מהסוג הזה?

כמו כן רציתי לשאול אם אפשר לעשות את כל ההתנהלות מול השגרירות הישראלית בספרד, כשאני כבר שם ואני מחליטה איפה ללמוד, בינתיים על ויזת תייר, או שאני חייבת להיות בארץ בשביל לעשות את הדברים האלה?

אשמח לתשובה, אני מאוד מודה לכם
שרית

לימודים בברצלונה
<< ההודעה הנוכחית
03/09/08 11:05
163צפיות
לימודי ספרדית...
03/09/08 11:18
54צפיות
תשובות
06/09/08 22:42
51צפיות