לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

מאמר על צעצועי האכלה לכלבים

מאת: anaor
01/07/11 10:29
ומאמר על מתכונים לקונג יש באתר שלנו, מצורפים קישורים.

באופן כללי אי אפשר לדעת מראש איזה צעצוע כל כלב יאהב, ולפעמים קונים משהו והכלב לא מתלהב ממנו.  אין הרבה מה לעשות בנדון, חוץ מלעודד אותו להמשיך לשחק עם הצעצוע.
כתובות אינטרנט מצורפות:

תגיות:
צעצוע לכלבה איך בוחרים?
01/07/11 10:22
22צפיות
אני מאמצת בשתי ידיים את ההמלצה שהמליצו לי לקנות לגברת שלי צעצוע מחשבתי כגון קונג והשאר
גיגלתי קצת וגיליתי שיש כמה וכמה אפשרויות. איך בוחרים?ומה מומלץ למלא לה בתוכו?

תודה לעונים.(אם חסרים פרטים אשמח להבין מהם ולהשיב)
מאמר על צעצועי האכלה לכלבים
<< ההודעה הנוכחית
01/07/11 10:29
401צפיות
ומאמר על מתכונים לקונג יש באתר שלנו, מצורפים קישורים.

באופן כללי אי אפשר לדעת מראש איזה צעצוע כל כלב יאהב, ולפעמים קונים משהו והכלב לא מתלהב ממנו.  אין הרבה מה לעשות בנדון, חוץ מלעודד אותו להמשיך לשחק עם הצעצוע.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אה, ופוגה, הכלבה שמשחקת עם הצלחת הסגולה
01/07/11 10:30
17צפיות
מחפשת בית!
תודה על הקישורים
01/07/11 11:50
9צפיות
פשוט לבחור?לא תלוי הגודל הכלב וכאלה?
משהו ששכחתי לציין הילדה שלי בת 13 והשיניים שלה שחוקות, זה ישפיע על הבחירה?

לגבי אימוץ, מצטערת, הבית שלי בקושי אידיאלי לגברת שלי....
לקונג הרגיל יש גרסה ל"סניור",
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
01/07/11 13:05
16צפיות
שמיועד לכלבים עם שיניים שחוקות יותר.

אבל גם בלי זה, באופן כללי לא אמורה להיות בעייה גדולה מידי- בדרך כלל הכלבים לא לועסים את הצעצועים הללו, אלא הם מלקקים/מגלגלים/מטיחים את הצעצוע בשביל להוציא ממנו את האוכל, ולזה לא צריך שיניים
תודה, אז מה ההבדל בעצם
01/07/11 13:36
8צפיות
בין גרסה X לסניור?

אגב מה טווח המחירים של הצעצועים האלה?
בקונגים הקלאסיים
01/07/11 17:41
9צפיות
(לא הוובלר או הג'ניוס/חוכמולוגי שכלבים לא לועסים בכלל) ההבדל הוא בכמה הגומי קשיח. הסניור מגיע עם גומי רך יותר.

למעשה, הכלב שלי לא לועס את הקונג- הוא בדרך כלל מרים אותו בפה ומטיח על הרצפה, כשהוא לא מלקק את הבפנוכו.

עם צעצועי ההאכלה של פרמייר (סנאי סגול, צלחת התנהגותית, בקבוק סגול) זה פחות משנה, כי הכלב לא לועס את הגומי.

המחירים משתנים לפי גודל הצעצוע.
תודה רבה אם לא לועסים
01/07/11 17:49
11צפיות
מה החשיבות לרכות הגומי?
אולי יש לך המלצה איפה כדאי לקנות?

כי יש כאלו שכן לפעמים ילעסו את הקונג
01/07/11 17:54
7צפיות
ואם הגומי רך מידי הם יפרקו אותו.

הקונג נפוץ ברוב החנויות לציוד בע"ח, כך שהייתי פשוט משווה מחירים בחנויות בסביבה שלך.

תודה על התשובות ועל הסבלנות
01/07/11 18:02
6צפיות
פה יש חנות פיזית אחת, אז נראה לי שאני ארצה להזמין מהנט..
ואז קצת קשה למצוא את המקורי...
בגלל זה ביקשתי המלצות, אנסה לחפש
באיזה אזור את בארץ?
01/07/11 18:19
5צפיות
שנוכל להמליץ על מישהו שמגיע לאזור שלך.
º
אני מגדרה
4צפיות
שמעתי דברים טובים על חנות פט סטוק
01/07/11 18:20
5צפיות
בגדרה (לא יודעת אם יש להם אתר), אבל אין לי נסיון, כי אני מהרצליה
חיפשתי אותם.באתר שלהם לא מופיע
01/07/11 18:29
4צפיות
אני אבדוק ביום א.
אני מקווה שזה לא יגרום למריבות בינה לבין החתולים....
טוב לא חיפשתי מספיק טוב
01/07/11 18:18
4צפיות
הוא סגול, הצבע האהוב עלי חח
רק למצוא איפה לרכוש ...
:)
את יודעת באיזה צבע הסניור?מצאתי חנות לא רחוקה
01/07/11 18:06
4צפיות
יש להם תכול(גורים) אדום ושחור.
היא בינונית.(30 ק"ג+-) לקחת לה את הM?
לפי האתרים, הסניור הוא סגול-ורדרד
01/07/11 18:18
5צפיות
לבוקסרית שהייתה לי (27 ק"ג) היה לארג' (רגיל אדום, לא סניור, למרות שהייתה סניורית), אבל אולי מדיום יהיה לכלבה שלך יותר קל.
º
תודה רבה :)
1צפיות
הכלב שלי מלקק את מה שיכול ומאבד תקווה
8צפיות
איך גורמים לו לעשות קצת יותר מזה?
מה את שמה בתוך הקונג?
01/07/11 18:22
8צפיות
למתכונים שונים יש רמות קושי שונות בהוצאה, וגם חלק מהמתכונים יגרמו לכלב להתאמץ יותר.

מה את שמה כרגע? ניסית כמה מהמתכונים האחרים מהדף של איילה ורות?
http://www.mealfot.com/Articles/kong-recipes.aspx
התחלתי עם רמת הקושי הקלה
01/07/11 18:30
9צפיות
בהתחלה עם חמאת בוטנים ללא סוכר (שהוא לא ממש ניסה ללקק אפילו), ואחר כך גבינה לבנה שפה הוא כבר ניסה אבל קצתמהגבינה נפל לסוף הקונג ופה הוא כבר זנח אותו
משחק נכון בצעצוע משיכה
01/07/11 14:02
8צפיות
אני זוכרת שקראתי מאמר עם הוראות איך לשחק נכון עם הכלב בצעצוע משיכה, אבל שכחתי איפה - אולי באתר של אחד מחברי הפורום.
מישהו יודע על מה אני מדברת ויכול לתת קישור?
רעיון טוב למאמר :)
01/07/11 17:30
6צפיות
בינתיים, בקצרה:

* יש צעצוע אחד או שניים ששמורים למטרה זאת (לא קריטי - תלוי בכלב - אצלנו זה כל צעצוע שבא לנו אבל רק עם מילת ההתחלה)
* יש מילה להתחלה ומילה לסיום (אצלנו זה "גררררר" ו"דרופ איט" :) )
* הכלב מגיב מיידית למילת הסיום (ובתמורה הוא מקבל עוד פעם את מילת ההתחלה :) )
* הכלב לא נוגע עם השיניים שלו בעור או בגדים של אנשים, גם לא בטעות וגם לא בעדינות.  אם זה קורה - מייד מפסיקים את המשחק לדקה, ומנסים שוב.  אם קורה שוב - מפסיקים מייד ומנסים שוב רק יותר מאוחר, כשהכלב יותר רגוע ומסוגל לשלוט בעצמו יותר טוב.
* כשהכלב עוד לומד את הכללים, משחקים רק כמה שניות כל פעם, נעזרים בחטיפים אם צריך (בשביל מילת הסיום), ודואגים להשאיר את הכלב ברמת התלהבות נמוכה מספיק כדי שהוא יוכל לעמוד בחוקים.  בהדרגה נותנים לו להתלהב יותר ויותר במשחק, ככל שהשליטה העצמית שלו גוברת והנסיון שלו עם החוקים מעמיק.

יש שאומרים ש"הבעלים חייב תמיד לזכות" וכולי... מנסיוני זה ממש לא משמעותי אצל מי הצעצוע נשאר בסוף.  בהרבה מהמקרים הכלב ממילא עוזב את הצעצוע כשהפסקנו לשחק איתו, והולך למצוא משהו יותר מעניין...  הכיף זה המשחק, לא ממש החפץ.

תהנו!  זה אחד המשחקים הכי טובים שיש לאנשים וכלבים, וגם מוציא אנרגיה נהדר בלי להזדקק להרבה מקום
יכול להיות שקראת בבלוג שלי.
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
01/07/11 18:33
7צפיות
כתבתי שם על משחק עם צעצוע נשיכה כחלק מהתמודדות עם נשכנות גורית.
האמת, המשחק מתאים גם לכלבים בוגרים.

ההוראות/הנחיות בבלוג מיועדות יותר לכלב "ירוק" שלא לימדו אותו לשחק בצורה מסויימת.

אני למשל, מלמד כלבים לשחק באופן יותר רגוע, בלי קולות מיותרים (מעט קולות לפחות), משיכות אחורה ולא ניעור כדי לזכות בצעצוע, בנוסף מלמד אותם לחזור אליי עם הצעצוע מיוזמתם שאמשוך שוב והם יזכו בו שוב. רוב משחק הכלב זוכה בצעצוע, אך יש שילוב של פקודות משמעת, טריקים, קריאות אליי ועוד.
חשוב מאוד ללמד פקודת שחרור שתוכלו לנטרל מצבים לא רצויים ולסיים משחק כשתרצי.

יש קישור לבלוג בחתימה. הפוסט נקרא "נשכנות גורית".
º
תודה לשניכם
01/07/11 19:49
מנצלשת לעצמי.למי פונים כדי לאכוף חוקים?
01/07/11 16:24
2צפיות
אני גרה בגדרה ויש פה בעיה של כלבים משוחררים.זו רק שאלה של זמן עד שיקרה משהו לא נעים אני בכלל לא מדברת על הלכלוך!
(אתמול ראיתי כלבה רודפת אחרי חתולה צולעת)
הבנתי שלראש המועצה אין מה לפנות כי הכלב שלו משתתף בחגיגה...

למי פונים בתלונה?יש חוק, שיאכפו אותו!
מה עושים?אשמח לעזרה וטיפים. תודה
º
ברוך הבא למדינת ישראל, אלפי חוקים ו0 אכיפות
01/07/11 16:27
כן..אבל ברחובות ות"א וגם בראשון
01/07/11 16:34
1צפיות
בטח בעוד מקומות אוכפים
למה שפה לא? :(
הדבר היחיד שאוכפים שם זה...
01/07/11 16:54
3צפיות
חניות בשביל זה יש אלפי פקחים ובקשר לכלבים אז יש גם פקחים לצרכים

ויש פה ושם לוכדים שתופסים כלבים ומביאים אותם להסגר, אבל עם מישהו יטייל עם כלב בלי רצועה או שבכלל יתן לכלב להסתובב ולחזור לבד הביתה בשביל זה הם לא נוקפים אצבע.
מצידי שיאכפו צרכים
01/07/11 17:01
אני רוצה שיאכפו משהו
נמאס לי מאיך שהמקום נראה
יש אתר שמוכר צעצועי האכלה בזול
01/07/11 16:25
http://www.suntekstore.com/spinning-top-shaped-pet...

אבל אני לא יודעת מה האיכות שלהם.
º
תודה!מישהו הזמין מפה?..
01/07/11 16:33
הם קטנים ובאיכות נמוכה
01/07/11 17:38
(החור למשל הוא לא בצורה הנכונה בקונג)

אמנם זול, אבל לא ממש מומלץ.
º
תודה על האזהרה :)
01/07/11 19:39
במקומך הייתי קונה קונג
01/07/11 16:49
5צפיות
במקומך הייתי קונה קונג
הקונג המקורי עשוי מגומי חזק מאוד ולא ראיתי כלב שפירק אותו, יש מגוון סוגי מזון שאפשר להכניס אליו קפואי ולא קפואים... בשאר צעצועי ההאכלה מכניסים בד"כ את האוכל היבש של הכלב ולפי מה שאת מספרת היא לא מאוד מתלהבת מהאוכל היבש שלה... בקונג יש מגוון אפשרויות לאוכל מסוג אחר. הקונג לא דורש ממנה לקום ולעשות מאמץ גופני כדי להפעיל אותו וככה לא יהיה עומס על המפרקים שלה... אם היא תקלוט את הרעיון ולא תתיאש ממנו צפויות לה שעות של הנאה. תני לה בהתחלה דברים שקל להוציא ממנו ולאט לאט תגדילי את רמת הקושי... הוא לא צעצוע זול אבל אם היית מבקשת ממני לבחור צעצוע אחת לנונה (ממגוון הצעצועים שיש לה) אז ההיתי בוחרת ללא ספק בקונג, הוא הכי שימושי והכי רב גוני.

אגב אפשר גם לאלתר צעצועים... למשל לקחת כדור טניס ולחרוץ בו חריץ ולמלא אותו באוכל יבש או לקחת בקבוק קנקל ולמלא אותו ולשים בו את הארוחה שלה... (הייתי משגיחה בשני המקרים האלה שהיא לא בולעת חלקי פלסטיק מהקנקל או אוכלת חתיכות מכדור הטניס)
תודה רבה ו...
01/07/11 17:05
3צפיות
:) את מקסימה ונונה גם
מה יש לה בפה בתמונה הכי תחתונה?זה גם צעצוע האכלה?

עכשיו רק נשאר להבין איך אני אדע לקנות את הדבר המקורי, ואולי את תדעי לענות איזה מהקונגים לקנות לה? הבנתי שיש סוגים שונים ואף סוג לסניור...
אז ככה...
01/07/11 17:51
4צפיות
בתמונה העליונה זה הקונג המקורי האדום... הוא עשוי מגומי קשה כמו פומפה שפותחת סתימות בשרותים
בתמונות הבאות יש בקבוק סגול וטורנדו שאלה צעצועי האכלה שמכניסים לתוכם אוכל יבש... יש שם גם כדור טניס עם חריץ שיצרתי לבד ולתוכו אני מכניסה אוכל יבש...
בתמונה התחתונה זה צעצוע משיכת חבל- הכלבה תופסת בצד אחד ואנחנו בצד שני, זה צעצוע חזק אצלנו, אבל אני לא ממליצה לך עליו כי הוא דורש שניים למשחק ובמקרה שלך חשוב שהיא תוכל להעסיק את עצמה כשהיא לבד.

לגבי הקונג, אני לא מכירה את הסניור, אני יודעת שהקונג האדום מוצלח מאוד אצלנו ושמעתי שהקונג השחור אפילו יותר עמיד ממנו ... את תזהי את הקונג המקורי לפי השם kong באנגלית שמופיע עליו
תודה
01/07/11 18:03
2צפיות
יש לי כדור שמכניסים אוכל יבש, של החתולים, אפשר לנסות עליה או שזה לא מתאים?
כמובן רק עד שאקנה....
אפשר לנסות
4צפיות
ולהשגיח בהתחלה- לראות שהיא לא מנסה לפרק אותו/לבלוע אותו.

Flix
פורום טיולים בספרד פורטוגל

פורום טיולים בספרד

פורטוגל הטיול המושלם בשבילכם היכנסו עכשיו לפורום!>>>

פורום שוויץ

שוויץ במרחק נגיעה

היכנסו עכשיו לפורום טיולים בשוויץ >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום