לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

המלטה ראשונה של כלבה

מאת: shai1408
09/09/10 22:32
שלום רב,
ברשותי כלבת לברדור בת שנה וחצי שהמליטה בפעם הראשונה אתמול.
ההמלטה נמשכה מעל ל11 שעות, שבין המלטה להמלטה היא הסתובבה מחוץ ל"מחסה" שלה, אכלה ושתתה ולמעשה התנהגה כמעט רגיל למעט חולשה קלה שהיא הפגינה.
היא המליטה 8 גורים, מתוכם 4 נולדו מתים ועוד אחד מת כעבור יממה.
חשוב לציין כי 3 מהגורים נמצאו ברחבי המושב שבו אני מתגורר, וככל הנראה הכלבה המליטה קצת לפני 63 ימי הריון תקינים.

1. האם מהלך ההמלטה תקין?
2. מהו ההסבר הביולוגי לפיזור הגורים?
3. האם אחוז תמותה כזה בלידה ראשונה שכיח בקרב כלבים?

תודה,
שי.
אין לא יכול - יש לא רוצה
המלטה ראשונה של כלבה
<< ההודעה הנוכחית
09/09/2010 | 22:32
2
190
שלום רב,
ברשותי כלבת לברדור בת שנה וחצי שהמליטה בפעם הראשונה אתמול.
ההמלטה נמשכה מעל ל11 שעות, שבין המלטה להמלטה היא הסתובבה מחוץ ל"מחסה" שלה, אכלה ושתתה ולמעשה התנהגה כמעט רגיל למעט חולשה קלה שהיא הפגינה.
היא המליטה 8 גורים, מתוכם 4 נולדו מתים ועוד אחד מת כעבור יממה.
חשוב לציין כי 3 מהגורים נמצאו ברחבי המושב שבו אני מתגורר, וככל הנראה הכלבה המליטה קצת לפני 63 ימי הריון תקינים.

1. האם מהלך ההמלטה תקין?
2. מהו ההסבר הביולוגי לפיזור הגורים?
3. האם אחוז תמותה כזה בלידה ראשונה שכיח בקרב כלבים?

תודה,
שי.
שנה וחצי זה קצת צעיר עבור המלטה ראשונה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/09/2010 | 22:35
32
של לברדור, והמלטות בגיל צעיר יכולות להסתבך קצת יותר, וגם האמא לא תמיד יודעת איך להתנהג, ועלולה לתקוף או לאכול את הגורים.

מה אומר הוטרינר שליווה את ההריון?
אני מנסה להבין
09/09/2010 | 22:50
19
הכלבה המליטה בחוץ, הסתובבה ברחבי המושב ו"פיזרה" גורים לכל עבר? ואתה שואל אם מהלך ההמלטה היה תקין??
אז לא, הוא לא היה תקין.
א) הכלבה צעירה מדי להמליט (תחשוב על נערה בת 14 שנכנסת להריון).
ב) אני מניחה שאין לכלבה תעודות ולכן שהיא לא גזעית. מכאן שלתת לה להמליט זה דבר מיותר לחלוטין - יש מאות גורים ואלפי כלבים בוגרים שמחפשים בית בכל רגע נתון. הגורים ששרדו את ההמלטה יתפסו בתים פוטנציאלים ויגזרו גזר דין מוות על כלבי המכלאות, או לחליפין יצטרפו למעגל המוות כדיירי אותן מכלאות בדיוק.
ג) אם כבר נתת לכלבה להכנס להריון ולא קטעת את ההריון טרם ההמלטה, המינימום הוא לתת לכלבה להמליט בתוך הבית, במקום מוגן, בליווי וטרינר. במו ידך גרמת ל 5 גורים למות.

ממליצה לעקר את הכלבה מיד בתום תקופת ההנקה, לחפש בתים טובים לגורים ששרדו (כאלו שידאגו להם לכל חייהם, ויעקרו/יסרסו בבוא העת) וללמוד מהטעויות שעשית בסיבוב הזה כדי לא לחזור עליהן בעתיד.
הודעות אחרונות
16:10 | 31.08.15 אילקו
00:02 | 31.08.15 צוקי הברווז
18:35 | 30.08.15 droplet8
14:06 | 30.08.15 Il deserto rosso
10:56 | 30.08.15 אורחים בפורום
10:40 | 30.08.15 מיקי מהי
19:15 | 29.08.15 inbari2
02:05 | 29.08.15 nfch11
20:56 | 28.08.15 אורחים בפורום
16:32 | 28.08.15 אורחים בפורום
15:52 | 28.08.15 fey10
23:25 | 27.08.15 מRאה ואוצR
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום