לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

מה הכתובת של צער בעלי חיים חולון

מאת: yanivvivi
07/08/08 19:33
הבנתי שזה ליד תל כביר , בית פנורמה באיזור ההוא
וגם טלפון אם יש
תגיות:
יניב בהר
מדריך וטכנאי מחשבים
יוזם פרויקט סבא@נט
הדרכת מחשבים לכולם
0522-899014
www.sabanet.co.il
מה הכתובת של צער בעלי חיים חולון
<< ההודעה הנוכחית
07/08/2008 | 19:33
15
1494
הבנתי שזה ליד תל כביר , בית פנורמה באיזור ההוא
וגם טלפון אם יש
רח' הרצל בת"א
07/08/2008 | 19:57
14
83
לידעתך, לפי הצהרתם מומתים 90 אחוז מבעלי החיים המובאים לשם. מקווה מאוד שבכוונתך לאמץ ולא למסור להם כלב, כי גורלו יהיה רע ומר.
צער בעלי חיים חולון
07/08/2008 | 20:02
5
214
אבל שאלתי על צער בעלי חיים חולון , האם ידוע לך ?
זה בתל אביב
07/08/2008 | 20:03
70

ברחוב הרצל ממש 100 מטר מתל כביר
קודם כל, אין כזה דבר צער בעלי חיים חולון
07/08/2008 | 20:03
3
100
שנית, תל כביר זה ת"א
בכוונתי לאמץ כלב שהבנתי שהגיע לשם
07/08/2008 | 20:24
2
45
איך נודע לך שהגיע לשם?
07/08/2008 | 20:40
37
אתה רואה אותו כאן?
בחולון יש עעמותה בשם חבר למען הכלבים
07/08/2008 | 21:09
94
אנחנו נמצאים בדרך השיבעה 1 אזור מול השער של מקוה ישראל.טל. 0546303861   רחל. איזה כלב אתה רוצה?
אם כבר מדברים על צב"ח ת"א ,
07/08/2008 | 21:26
7
40
שבת שעברה אימצנו כלבה מצב"ח תל אביב .

שמעתי עליהם המון דברים בעיקר דברים לא טובים , אבל החלטתי לשאול בכל זאת כי אני מעדיפה תמיד לשמוע שני צדדים לפני שאני שופטת , ודיברתי עם מישהו שעובד שם כבר שנים . לטענתו אף עמותה לא מקבלת את  כמות הכלבים שהם מקבלים, וטען שהוא מרדימים רק את הכלבים החולים שמסכנים את שאר הכלבים במכלאות , לגבי תל"ל הוא אמר שהם הרבה פעמים מסרבים לתת מקלט לכלבים.

אני ממש לא יודעת מה לחשוב עליהם , מצד אחד הם באמת מרדימים יותר כלבים משאר העמותות  , מצד שני שאני הייתי שם גם הביאו להם איזה 15 כלבים ומסתבר שככה זה כל יום , ובכלל האם אפשר להגיד על עמותה שנותנת מקלט לחיות שהיא רעה או "רוצחת" , לאן הכלבים האלה היו מגיעים אם הם לא היו מקבלים אותם כולל המורדמים ?

אשמח לשמוע עוד לגביי שני הצדדים בעיקר כי אני מסוקרנת לדעת מה עוד אוהבי בע"ח חושבים...

תודה
זה לא ממש משנה מה חושבים
07/08/2008 | 21:48
25
העובדות מדברות בעד עצמן...

הסיפור של מורג

הסיפור של כנרת

לזכרן ולזכר עוד בעלי חיים עלומי שם שמצאו את מותם בטרם עת
יקירה, תני לי לנפץ לך בועה ממקור ראשון
07/08/2008 | 22:16
3
38
בת כיתה שלי עבדה שם כוטרינרית ובמקרה פגשתי אותה לא מזמן והיתה לנו שיחה על צב,ח ת"א, כי לא הבנתי איך היא בכלל יכולה לעבוד במקום כזה שמנוגד לכל מה שהיא מאמינה בו, היא אמרה שהיא בנתה על הניסיון הכירורגי כי אחרי שהכלבים מתים את יכולה לעשות מה שאת רוצה איתם..הייא גם אמרה שמבחינת המתות הם מתחילים במינימום 26 כלבים ליום וחתולים "מי בכלל סופר" (מילים שלה).. אז תעשי חשבון ותגידי לי כמה שאנשים משקרים..היא עבדה שם, יש לה אינטרס?
מעבר לכך היא סיפרה לי שגדי שהיה בזמנו המנהל או משהו כזה היה בא בבוקר, מצביע לה על הכלוב הזה, הזה והזה -ופוקד עליהם להמית אותם.
צב"ח קולטים 1000 בחודש, נכון..אבל רק כ-70 מתוכם נשארים בחיים בכל חודש.
תאמיני למה שאת רוצה, אבל אל תאמרי שזה מופרך.
שלא לדבר על המיליונים שיושבים להם בבנק
07/08/2008 | 22:30
2
24
ולא מגיעים לבע"חים שאצלם.....זה אחד הדברים שיותר מחרפנים אותי...איך לעזאזל הם מקבלים את כל תזרים המזומנים הזה ועמותו אחרות לא??
ואם כבר יש לכם את הכסף, אז לפחות תנו לכלבים שאצלכם להנות ולחיות כמו מלכים ב 24 שעות שהם אצלכם.....
על כמות ההמתות שמעתי ממקור ראשון..
07/08/2008 | 22:35
1
17
תודה לכולם ע התגובות
07/08/2008 | 22:46
16
כאמור , הדעה שלי לא מגובשת , ופניתי לפורום בעיקר כי לא ידעתי למי להאמין .

זו הייתה הרגשה נוראית להיכנס לשם , אני לא בחורה רגשנית אבל 3 דק' שם הספיקו כדי לגרום לי לבכות בהיסטריה , הדבר היחידי שיכולתי להוציא מהפה זה למה ? ואיך ? .
הפעם היחידה שהרגשתי משהו דומה לזה היתה בפולין ... כי פשוט אי אפשר לתפוס שזה קורה , שככה החיים ....

אני מודה לכם על התגובות מעוררות המחשבה ומקווה לעתיד טוב לכל הכלבים והחתולים שם .

אסיים בשוויץ ( הוא דווקא מתל"ל ).
לא בדיוק מנחם שהם קולטים הכי הרבה כלבים
07/08/2008 | 22:50
22
כי לכולם ידוע גורלם של הכלבים הללו
לעולם לא אשכח את הכתבה שראיתי כשהייתי בת 11 ובה הראו משאית שלמה עם גופות של כלבים וחתולים מצב"ח מרוקנת אותם במזבלה עירונית
צריך לסגור לעמותה (אם אפשר לקרוא לזה עמותה ולא בית מטבחיים) הזאת את השערים
הפיתרון הוא לא המתה של בעלי החיים הקימים
אלה  עיקור וסירוס וחקיקת חוקים שיאכפו למען בעלי חיים
כל כלב שאומץ מצב"ח מפנה מקום בכלוב לנידון למוות הבא
המעגל הזה לא יסגר לעולם כל עוד נמשיך לרוץ ולכבות את השריפות הקטנות
אפשר לרוץ ולהוציא כלבים מהסגרים ומצב"ח עד מחר
עד שמדינת ישראל לא תכיר במצוקת ההתרבות בארצנו לא יהיה רגע שקט לפעילים למען זכויות בעלי החיים והכי חשוב לסובלים הגדולים ביותר חיות הבית הנלחמות יום יום על על קיומן
לעיריית תל אביב רצה השנה עמותה בשם לתת לחיות שמי ייתן ותצליח להכנס אל המערכת ולסגור סוף סוף את השערים של המקום הנוראי הזה שנקרא צב"ח תל אביב
נקווה שפעילי העמותות ברחבי הארץ ירימו את הכפפה  ונוכל סוף סוף לשים קץ להתאכזרות שלא נגמרת ולסבל האין סופי של ידידנו בעלי החיים
זה שהם מקבלים זה בכלל לא דבר טוב כמו שהם מציג
07/08/2008 | 23:46
17
הם תמיד מתגאים במדיניות השערים הפתוחים שלהם...
הם רק מלמדים את הציבור שתמיד יש לאן ללכת ואיפה לשים את הכלב, איך להסיר אחריות...
אם אף עמותה לא הייתה מקבלת, אנשים היו יודעים שכלב זו אחריות ושאין פתרון קל למקרה שזה "כבר לא יתאים" מאיזשהי סיבה...
הודעות אחרונות
22:41 | 02.09.15 togi12
14:40 | 01.09.15 אין כמוני יש לי פוני
16:10 | 31.08.15 אילקו
00:02 | 31.08.15 צוקי הברווז
18:35 | 30.08.15 droplet8
14:06 | 30.08.15 Il deserto rosso
10:56 | 30.08.15 אורחים בפורום
10:40 | 30.08.15 מיקי מהי
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים