לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אשדוד
שלום לכל תושבי אשדוד שברשת וברוכים הבאים לפורום אשדוד בתפוז הפורום מיועד בעיקר לתושבי אשדוד אבל לא רק.הפורום מזמין גם את אלו הרוצים לבקר בעיר, ללמוד בה, וגם המעוניינים לקבל מידע על הנעשה בעיר לקראת המעבר לאשדוד. אתם מוזמנים לשאול שאלות לגבי העיר, מישהו בוודאי יענה לכם. אתם מוזמנים גם להשיב על שאלות של אחרים. בקרו בפורום וספרו על הכל, על המר והמתוק, על הבעיות, על התלבטויות, על השאיפות, על הדברים המשמחים והמעצבנים.הפורום יהווה מקום מפגש וירטואלי בו נוכל להתעדכן ולספר על האירועים המתקיימים באזור ולהחליף מידע על עניני חינוך, תרבות, תעסוקה, תחבורה, בילויים, ועוד...הפורום יהווה מקום בילוי נוסף לתושבי העיר. אני מקווה שלכולנו יהיה נחמד פה, ושנצליח ביחד ליצור קהילה נעימה וידידותית.ועוד דבר חשוב.בקומה החמישית בבניין העירייה חושבים שהם יודעים הכול יותר טוב מאיתנו, ונזכרים בנו רק לפני הבחירות. לא ניתן להם לשכוח שהם יושבים שם רק בזכותנו.אנחנו, תושבי העיר, רוצים לחיות, ללמוד, להתפרנס, ליצור, לגדל ילדים, להרגיש בבית, ולבלות. זכותנו להביע עמדות, ולהתערב בכל ההחלטות הקשורות בחיינו.אנחנו יכולים לשנות את המצב לטובה.כללים בפורום: אנחנו שומרי חוק והכללים. לא נאפשר בפורום שלנו קללות, איומים, הודעות פוגעות, ומריבות אישיות, הודעות/תמונות בעלות אופי פדופילי/פורנוגראפי/גזעני/עוין, הודעות הצפה ופרסום, פגיעה בזכויות יוצרים, אאוטינג. הודעות פרטיות מקומן במסרים. כולנו נשמור על לשון נקיה, ונקפיד על תקנון הפורומים. נשמור על כללי השרשור הטובים: בכל דף קיימות 15 הודעות חדשות. אבקש מכם לשרשר תגובות ולהימנע ככל האפשר מפתיחת הודעות חדשות בכדי שהודעות לא יעופו לדפים אחוריים. ההקפצות מותרות רק לאחר יממה לפחות. הודעות שלא יעמדו בכללים - ימחקו, והעבריינים יועמדו בפינה. חזרה על הודעות שכאלה תוביל לחסימת הכותב/ת, וכל זאת לפי מיטב שיקול דעתי.אנחנו ממקמים את אשדוד על המפה הוירטואלית.את ההצעות ורעיונות ניתן לשלוח במסרים.בברכת שיח דמוקרטי מהנהובאיחולי גלישה נעימהאריה מלך החיות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אשדוד

שלום לכל תושבי אשדוד שברשת וברוכים הבאים לפורום אשדוד בתפוז הפורום מיועד בעיקר לתושבי אשדוד אבל לא רק.הפורום מזמין גם את אלו הרוצים לבקר בעיר, ללמוד בה, וגם המעוניינים לקבל מידע על הנעשה בעיר לקראת המעבר לאשדוד. אתם מוזמנים לשאול שאלות לגבי העיר, מישהו בוודאי יענה לכם. אתם מוזמנים גם להשיב על שאלות של אחרים. בקרו בפורום וספרו על הכל, על המר והמתוק, על הבעיות, על התלבטויות, על השאיפות, על הדברים המשמחים והמעצבנים.הפורום יהווה מקום מפגש וירטואלי בו נוכל להתעדכן ולספר על האירועים המתקיימים באזור ולהחליף מידע על עניני חינוך, תרבות, תעסוקה, תחבורה, בילויים, ועוד...הפורום יהווה מקום בילוי נוסף לתושבי העיר. אני מקווה שלכולנו יהיה נחמד פה, ושנצליח ביחד ליצור קהילה נעימה וידידותית.ועוד דבר חשוב.בקומה החמישית בבניין העירייה חושבים שהם יודעים הכול יותר טוב מאיתנו, ונזכרים בנו רק לפני הבחירות. לא ניתן להם לשכוח שהם יושבים שם רק בזכותנו.אנחנו, תושבי העיר, רוצים לחיות, ללמוד, להתפרנס, ליצור, לגדל ילדים, להרגיש בבית, ולבלות. זכותנו להביע עמדות, ולהתערב בכל ההחלטות הקשורות בחיינו.אנחנו יכולים לשנות את המצב לטובה.כללים בפורום: אנחנו שומרי חוק והכללים. לא נאפשר בפורום שלנו קללות, איומים, הודעות פוגעות, ומריבות אישיות, הודעות/תמונות בעלות אופי פדופילי/פורנוגראפי/גזעני/עוין, הודעות הצפה ופרסום, פגיעה בזכויות יוצרים, אאוטינג. הודעות פרטיות מקומן במסרים. כולנו נשמור על לשון נקיה, ונקפיד על תקנון הפורומים. נשמור על כללי השרשור הטובים: בכל דף קיימות 15 הודעות חדשות. אבקש מכם לשרשר תגובות ולהימנע ככל האפשר מפתיחת הודעות חדשות בכדי שהודעות לא יעופו לדפים אחוריים. ההקפצות מותרות רק לאחר יממה לפחות. הודעות שלא יעמדו בכללים - ימחקו, והעבריינים יועמדו בפינה. חזרה על הודעות שכאלה תוביל לחסימת הכותב/ת, וכל זאת לפי מיטב שיקול דעתי.אנחנו ממקמים את אשדוד על המפה הוירטואלית.את ההצעות ורעיונות ניתן לשלוח במסרים.בברכת שיח דמוקרטי מהנהובאיחולי גלישה נעימהאריה מלך החיות.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

תמיר, התכוונת לבנק יהב ?

23/10/12 09:46
אריה מלך החיות
כבר לא מנהל פורום אשדוד (707)
http://forums.tapuz.co.il/ashdod
ברכות ואיחולי הצלחה למנהל פורום אשדוד החדש, tamirzak1
בנק- לקוח
23/10/2012 | 00:12
4
71
דיסקונט
=======
העבירו אותי בע"פ מחשבון סטודנט לחשבון הייטק

לא אמרו לי על שום עמלות - אני יכול לדרוש פיצוי??

היום גליתי עמלה חדשה שגובים לי בבנק. עמלת הקצאת תקרת אשראי.

ירושלים
======
יצאו במבצע לאחרונה:
עו"ש בלי עמלות
סניפי וידאו צ'ט

החסרונות ששמעתי:
1. האתר שלהם מאפשר כמעט רק צפיה בחשבון (יעלה אתר מחודש בקרוב)
2. יש מעט סניפים
3. וידאו צ'ט מחייב להגיע לסניף (בעתיד אפשר מהבית)

מישהו יודע איפה יש סניפים של וידאו צ'ט? (אשדוד, רחובות)
מישהו מכיר מסניונו ויודע להמליץ/להזהיר לגבי הבנק וספציפית לגבי סניפים באשדוד ורחובות?

איגוד
=====
בנקים נוספים שלא גובים עמלות?
(שמעתי על איגוד - מישהו מכיר מנסיונו?)
בנק יהי למיטב ידיעתי ללא עמלות עו"ש.בנק ירושל
23/10/2012 | 09:26
3
46
ירושלים נותן את הריבית הטובה ביותר על פק"מ בלי התחייבות לאורך תקופת ההפקדה,גודל הפק"מ ואפילו בלי חשבון עו"ש אצלם.

הבנקים הגדולים הם הגנבים הכי גדולים שיש. (ובגלל זה מנהלי הבנקים מרוויחים מאות אלפים לחודש).
סניפי הוידאו צ'ט של בנק ירושלים
23/10/2012 | 09:34
27
קיימים גם באשדוד?
תמיר, התכוונת לבנק יהב ?
<< ההודעה הנוכחית
23/10/2012 | 09:46
1
35
כן.בנק יהב. היום בישראל היום פרסומת של בנק יר
25/10/2012 | 11:58
20
ירושלים עם השוואת עמלות. אצלם 0 עמלות ללא הגבלות. מעניין לבדוק.
הודעות אחרונות
22:08 | 29.08.15 shonap53
22:01 | 26.08.15 SABA ARIE 01
15:20 | 26.08.15 SABA ARIE 01
15:12 | 26.08.15 SABA ARIE 01
15:07 | 26.08.15 SABA ARIE 01
17:00 | 25.08.15 SABA ARIE 01
19:05 | 24.08.15 SABA ARIE 01
18:37 | 21.08.15 sofush
21:28 | 12.08.15 SABA ARIE 01
21:17 | 09.08.15 הר תבור2
17:52 | 08.08.15 SABA ARIE 01
12:35 | 05.08.15 SABA ARIE 01
17:15 | 03.08.15 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום