בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היי, אם אובחנתם כבעלי הפרעת קשב ובין אם עדיין לא, אם אתם מרגישים עצלנים, שונים, לא מובנים, מתקשים להתרכז במשימה אחת ולסיים אותה, מוצאים שהעולם הישגי מידי, מהיר מידי ולא תמיד מתאים אליכם, זה המקום אליו כולכם מוזמנים, לקבל וגם לתת, מהניסיון ומהחוויות שלכם ושל חברי הפורום, לשתף את הפורום או להיות קוראים סבילים, זה הוא בית חם עבור כולכם, ללא הבדלי צורה, צבע וזהות וירטואלית. רק בעשר השנים האחרונות החלה עולה המודעות לכך שקבוצת הסימפטומים המכונה ADHD לא בהכרך דועכת ככל שמתבגרים. ADHD הנה הגדרה לבעייה פיסיולוגית על פי המדריך הסטטיסטי לאבחנות של ארגון הפסיכיאטרים האמריקאי DSM-IV. מאחורי האותיות נמצאים אנשים אמיתיים, כמוכם. אתם מתמודדים יום יום עם המשמעויות האישיות של מה שהרופאים יכנו תסמינים. רק אתם יודעים איך מרגיש אדם היפראקטיבי, איך האימפולסיביות פוגעת בקשרים אישיים ומה המשמעות הקשה של חוסר היכולת לשמור על הקשב ממוקד בדבר אחד לפרק זמן ארוך. היינו רוצים לשמוע אתכם לחבק ולתמוך בזמנים קשים. תוכלו לקבל כאן עזרה מחברים שסובלים מאותה בעייה ממש וגם לתת לאחרים מעצמכם מנסיונכם ומחוויתכם. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך יש להקפיד על כמה כללים על-מנת שהדיונים ינעמו לכולם. באופן כללי יש לשמור על כללי הנימוס והכבוד ההדדיים הנהוגים בפורומים בכלל ובתפוז בפרט. יש להמנע משימוש בשפה אלימה או פוגעת. יש לשים לב לכך שמה שנראה לאחד כהומור, יראה לאחר כהודעה פוגענית. לא יזיק להוסיף קריצה ליד משפט שנכתב בהומור. דעתם של אחרים גם אם אינה דומה לדעתכם ואף אולי מרגיזה, חשובה לעושר הדיון. לכולם יש מקום ולכן יש לכבד כל דעה שמובאת בפורום. אפשר להתווכח עם דעות אך אין לתקוף באופן אישי את בעל הדיעה. אנו שומרים על זכותם של משתתפי הפורום לאנונימיות מלאה. הודעה שחושפת פרטים על משתמש מעבר למה שמפורסם בכרטיסו האישי או שהוא פרסם בעצמו בפורום זה בלבד תימחק. אין לכתוב הודעות בעלות אופי פרסומי, מסחרי, שיווקי או אידאולוגי הודעות אילו ימחקו. עם זאת, ניתן לעשות שימוש בלוחות הפורום למטרות אילו. בכל מקרה, על פי הכללים הנהוגים בקהילות תפוז, אין לפרסם מספרי טלפון בהודעות לפורום. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר. ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות תנו תמיכה למי שזקוק לה ובקשו תמיכה אם אתם חשים צורך בכך. כולנו כאן בשבילכם. אבישי ק

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך...
הודעה חדשה

האם ריטלין מעקב את ההשפעה של ה"אסטו"

מאת: למואל א
23/02/11 10:01
ז"א ציפרלקס?
מי שעשה לי את האבחון אמר שיכולה להיות תופעת לוואי של חרדה אם יש חרדה, אבל זה שאני לוקח אסטו מגן עלי, וגם שזה לא בטוח בכלל.
מצד שני היום כשהייתי אצל רופא משפחה כדי לקבל את המרשם הוא אמר שריטלין מעקב את ההשפעה של האסטו, יש כאן אנשים עם ניסיון בשילוב של התרופות הללו?
תודה

האם ריטלין מעקב את ההשפעה של ה"אסטו"
<< ההודעה הנוכחית
23/02/11 10:01
144צפיות
אני לוקחת ציפרלקס מקורי וגם ריטלין , ואין
23/02/11 11:10
92צפיות
מה שהוא אמר, זה שיכול להיות
23/02/11 11:30
50צפיות
º
ריטלין עוזר מאוד . ציפרלקס לא משפיע בכלל .
24/02/11 12:29
40צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix