לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קהילת הישראלים בקנדה.כאן הבית לישראלים הגרים במדינה השניה בגודלה בעולם,למי שמעוניין לדעת על החיים כאן , ולאלו שבדרך.

זה המקום ליצירת קשרים ומתן מידע לישראלים הרבים החיים ברחבי קנדה.מסעדות,עבודה, מגורים ובילויים – הבמה פתוחה לכל נושא שמעניין אותכם ויהפוך את הפורום והחיים פה ליותר מענינים.

לאלו מכם שנמצאים בדרך, בחבלי ההגירה לקנדה, אנחנו מבקשים שתעיינו במאגרי הקישורים, המאמרים ובדף השאלות הנפוצות לפני שאתם מפרסמים את שאלותכם בפורום. אם לא תמצאו את מבוקשכם שם, החברים הותיקים ישמחו לחלוק עמכם את נסיונם והידע שלהם. אנחנו רק מבקשים שתעינו בשאלות הנפוצות ותבדקו שם את המידע, כיון שאם ששאלתכם כבר נענתה שם,תקלו על הפורום מחזרה על עצמו.

הפורום הזה, ששואף לתמוך בקהילה גדולה של חברים, מבוסס על סובלנות ועזרה הדדית,וכמה דברים אינם מקובלים בו:
אין כאן מקום לניגוח בנושא השהיה בחו"ל,לא יתקבלו כאן הטפות מוסר. הודעות מעין אלה, ובמיוחד אם יכתבו בשפה בוטה - ימחקו בשלב הראשון ויחסמו בשלב השני.
התקפות אישיות על גולשים או חשיפה של פרטים אישיים על גולשים ע``י גולשים אחרים לא יתקבלו כאן.הודעות כאלו ימחקו וכותביהן יחסמו. הפורום פתוח לכל הגולשים המעוניינים להשתתף בו ולכולם ניתנת זכות ביטוי שווה. הודעות המשתיקות גולשים אחרים מכל סיבה אף הן אינן רצויות כאן.יש להקפיד על התייחסות בכבוד לכל משתתף/ת בפורום, ללא התבטאויות פוגעות במזיד, קללות וכדומה. נא לשמור על שפה נקיה ונעימה בפורום. כמו בכל קהילה, גם כאן יש מקום לדיונים וחלוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותכם בצורה סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים.
תלונות על ניהול הפורום אפשר להעביר אלי במסרים אישיים, או ישירות להנהלת הפורומים אם אינכם רואים לנכון לדון עימי בדברים.

הפירסום מותר ,אבל מקומו בלוחות,וכמובן בנושאים של הפורום.

לסיום נוסיף שהפורום שלנו הוא חלק ממשפחת פורומים בתפוז שגם בהם תוכלו למצוא מידע וחברים נוספים, העוסקים בנושאים שונים,כמו להיות הורים בחו"ל,סינגלים בחו"ל, נוער בחו"ל וכמובן הפורום שהתחיל את הכל – ישראלים בחו"ל.

אז שיהיה לנו פה רק טוב,ואתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא, הצעה או בעיה במסר האישי,

דודו

פעם ראשונה בפורום ? אנא קרא הודעה זו ראשית
המשך...
הודעה חדשה

שקעי חשמל בקנדה

מאת: רוני 1502
30/07/09 16:05
שלום
אני מגיע מישראל לקנדה וקניתי מתאם חשמל כדי להטעין את הנייד שלי, האם זה מספיק או צריך להביא גם שנאי.?
המתאם הוא 250 וואט,
תודה מראש

שקעי חשמל בקנדה
<< ההודעה הנוכחית
30/07/09 16:05
979צפיות
Watt or Volt?
30/07/09 16:45
109צפיות
תבדוק מה כתוב על התוית של מתאם החשמל הרגיל
30/07/09 16:45
105צפיות