לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום להיות הורים בחו"ל
להיות הורים לילדים זו משימה קשה ורצופת חרדות ואתגרים, לא כל שכן כאשר אנחנו מנתקים אותם ואת עצמנו מכל מה שהכרנו ועוברים למדינה אחרת. משימת ההורות הופכת מסובכת בהרבה כאשר נוספים לה קשיי קליטה, שפה חדשה, תרבות זרה וביורוקרטיה שונה מכל מה שאנחנו מכירים, ואנחנו נאלצים לחוות עם הילדים שלנו את כל הקשיים ובו בזמן מנסים להיות חזקים ולהתמודד עם הקשיים שלנו עצמנו. הפורום נועד לכל אותם הורים המנסים למצוא את הכוחות הפיזיים והנפשיים להתמודד עם כל הקשיים בבת אחת, ולהמשיך לתפקד כהורים במקומות מושבנו הזמניים או הקבועים כישראלים מסביב לעולם, במקרים רבים ללא קרבה ותמיכה של משפחה וחברים. הפורום גם נועד לכל אותם הורים לעתיד, שעוברים את חווית ההריון והלידה בארץ זרה. אז אם אתם ישראלים החיים בחו"ל ואם יש לכם (או עומדים להיות לכם) ילדים, זה בהחלט המקום בשבילכם. ננסה ליצור כאן קהילה חמה ותומכת שבה נוכל לדון בנושאי ההריון והלידה, גידול הילדים בחו"ל, קשיי הקליטה והשפה, הריחוק מהמשפחה, חינוך, תרבות, פנאי עם ילדים וכל העולה על רוחנו.
אשמח לראותכם משתתפים ופעילים בפורום. חשוב שנשמור על המטרות המקוריות של הפורום. אין כאן מקום לביקורת או ניגוח בנושא השהייה בחו``ל, אנו לא מעלים את הבעד ואת הנגד ולא יתקבלו כאן הטפות מוסר. הודעות מעין אלה, ובמיוחד אם יכתבו בשפה בוטה - ימחקו בשלב הראשון ויחסמו בשלב השני. הודעות פוגעות, מעליבות, התקפות אישיות על גולשים או חשיפת פרטים אישים על גולשים אינן מקובלות בפורום והן יימחקו. וכמובן, אסור לפרסם בפורום. אם ברצונכם לפרסם אנא בקשו רשות קודם, או הציצו בלוחות הפורום לראות אם יש שם מקום מתאים לפרסום שלכם. והערה אחרונה - הפורום נוצר על מנת לעסוק בנושא הספציפי ובבעיות הפרטניות של קהילת ההורים בחו"ל, והוא חלק מאשכול הפורומים של ישראלים בחו"ל המתפתח בתפוז. אתם מוזמנים לבקר גם בפורומים אחרים של ישראלים בחו"ל בו תמצאו קהילה מגוונת מכל העולם ודיונים מרתקים מישראל, אירופה, אסיה והמזרח הרחוק. מקווה שלכולנו יהיה כאן נחמד!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום להיות הורים בחו"ל

להיות הורים לילדים זו משימה קשה ורצופת חרדות ואתגרים, לא כל שכן כאשר אנחנו מנתקים אותם ואת עצמנו מכל מה שהכרנו ועוברים למדינה אחרת. משימת ההורות הופכת מסובכת בהרבה כאשר נוספים לה קשיי קליטה, שפה חדשה, תרבות זרה וביורוקרטיה שונה מכל מה שאנחנו מכירים, ואנחנו נאלצים לחוות עם הילדים שלנו את כל הקשיים ובו בזמן מנסים להיות חזקים ולהתמודד עם הקשיים שלנו עצמנו. הפורום נועד לכל אותם הורים המנסים למצוא את הכוחות הפיזיים והנפשיים להתמודד עם כל הקשיים בבת אחת, ולהמשיך לתפקד כהורים במקומות מושבנו הזמניים או הקבועים כישראלים מסביב לעולם, במקרים רבים ללא קרבה ותמיכה של משפחה וחברים. הפורום גם נועד לכל אותם הורים לעתיד, שעוברים את חווית ההריון והלידה בארץ זרה. אז אם אתם ישראלים החיים בחו"ל ואם יש לכם (או עומדים להיות לכם) ילדים, זה בהחלט המקום בשבילכם. ננסה ליצור כאן קהילה חמה ותומכת שבה נוכל לדון בנושאי ההריון והלידה, גידול הילדים בחו"ל, קשיי הקליטה והשפה, הריחוק מהמשפחה, חינוך, תרבות, פנאי עם ילדים וכל העולה על רוחנו.
אשמח לראותכם משתתפים ופעילים בפורום. חשוב שנשמור על המטרות המקוריות של הפורום. אין כאן מקום לביקורת או ניגוח בנושא השהייה בחו``ל, אנו לא מעלים את הבעד ואת הנגד ולא יתקבלו כאן הטפות מוסר. הודעות מעין אלה, ובמיוחד אם יכתבו בשפה בוטה - ימחקו בשלב הראשון ויחסמו בשלב השני. הודעות פוגעות, מעליבות, התקפות אישיות על גולשים או חשיפת פרטים אישים על גולשים אינן מקובלות בפורום והן יימחקו. וכמובן, אסור לפרסם בפורום. אם ברצונכם לפרסם אנא בקשו רשות קודם, או הציצו בלוחות הפורום לראות אם יש שם מקום מתאים לפרסום שלכם. והערה אחרונה - הפורום נוצר על מנת לעסוק בנושא הספציפי ובבעיות הפרטניות של קהילת ההורים בחו"ל, והוא חלק מאשכול הפורומים של ישראלים בחו"ל המתפתח בתפוז. אתם מוזמנים לבקר גם בפורומים אחרים של ישראלים בחו"ל בו תמצאו קהילה מגוונת מכל העולם ודיונים מרתקים מישראל, אירופה, אסיה והמזרח הרחוק. מקווה שלכולנו יהיה כאן נחמד!
`

מי בבקשה תוכל לעזור עם מידות ילדים בארה"ב?

מאת: גילור
18/12/08 20:19
זקוקה לעזרתכן. אימי נוסעת לניו יורק בשבוע הבא לסילווסטר ולכריסמס ורוצה לדעת מה מידות הילדים. אין לי מושג איזה מידות לבקש. וגם לא יודעת ביגוד לאיזו עינה נמכר כעת בסיילים בניו יורק. האם זה ביגוד קיץ או חורף?

הגדולה, כרגע בת 7 וחצי. לובשת במידות ישראליות 10-12. גבוהה ורזה. נעליים מידה 35.
האמצעי בן 3 וחצי. לובש כרגע מידה 4-6 ישראלי. נעליים במידה 27.
הקטנה בת 4 חודשים כרגע. לא זקוקה כרגע לבגדים. רוצה לשנה הבאה.

תוכלו בבקשה לעזור?
נועה      28/9/01
עידו       4/7/05
רוני       25/8/08
מי בבקשה תוכל לעזור עם מידות ילדים בארה"ב?
<< ההודעה הנוכחית
18/12/2008 | 20:19
12
6622
זקוקה לעזרתכן. אימי נוסעת לניו יורק בשבוע הבא לסילווסטר ולכריסמס ורוצה לדעת מה מידות הילדים. אין לי מושג איזה מידות לבקש. וגם לא יודעת ביגוד לאיזו עינה נמכר כעת בסיילים בניו יורק. האם זה ביגוד קיץ או חורף?

הגדולה, כרגע בת 7 וחצי. לובשת במידות ישראליות 10-12. גבוהה ורזה. נעליים מידה 35.
האמצעי בן 3 וחצי. לובש כרגע מידה 4-6 ישראלי. נעליים במידה 27.
הקטנה בת 4 חודשים כרגע. לא זקוקה כרגע לבגדים. רוצה לשנה הבאה.

תוכלו בבקשה לעזור?
הינה טבלה
19/12/2008 | 06:35
1
2057
ויש את האתר של "האנה אנדרסון"
19/12/2008 | 06:55
818
יש לה מידות בגדים לפי גובה (אבל אלה מידות של הבגדים שלה)
פה

אהההה מצאתי לך טבלת מידות של בגדים ושל נעליים
הינה

מקווה שעזר לך (את יכולה גם למדוד לילדים גובה ולתת לאמא שלך את הגובה שלהם. הד"כ בחנויות יש להם טבלאות של מידות לפי אורך)
תודה רבה הבעיה שלי היא שכל אחת מהטבלאות
19/12/2008 | 16:08
4
464
שהבאתן כאן, בנעלי ילדים, מראה מידה אחרת. אני צריכה לילד מידה 29 ולילדה 35 (לפי מידות אירופאיות). מה המידות של זה במידות USA?
הי גילור
19/12/2008 | 17:36
322
מאוד כיף לעזור לך פה אחרי שאת כלכך עוזרת שם ( המבין יבין )
מצאתי טבלה הזאת : http://www.zappos.com/measure.zhtml
ולפיה ילדה שלי מידה 4.5 USA ומידה ארופאית 20-21 וזה נכון.
SALE יש לבגדי חורף ומעבר בכל החנויות .
בקשר למידות לתינוקת שלך לשנה הבאה : מאיה שלי בת 16 חודשים( זה מה שתינוקת שלך תהיה שנה הבאה) ואני קונה לה מידה 12-18 בGAP למשל כי מידות שלהם לא קטנות, אבל זה גם תלוי בגודל שלה כמובן ...
לילדים גדולים המידה שווה לגיל ( לא בטוח - כך נראה לי ) אבל אמא שלך תמיד יכולה לשאל בחנות וגם יש פה לפעמים מידות לפי גובה ומשקל . זה לינק לתירגום גובה ומשקל : http://curezone.com/conversions.asp
אוקיי באמת משהו מוזר בטבלה השנייה
19/12/2008 | 18:49
1
237
אבל הטבלה הראשונה נראית לי בסדר היא תואמת למידות של הבנות שלי.
אבל שוב אני אגיד לך שעדיף לשרטט את הרגל שלהם כי יש נעליים עם דגמים שונים שהנעל יותר צרה או רחבה או קטנה או גדולה מידי.

נעליים-
19/12/2008 | 19:17
137
א. הבת שלי (4), בישראל 25 ופה 9.
ב. בנושא נעליים לא הייתי "הולכת על עיוור". הייתי הולכת עם הילד לחנות בישראל,בוחרת
ומודדת דגמים ספציפיים ומבקשת שיקנו לי אותן.
לתינוקת- הייתי בעיקר מזמינה בגדי גוף מפליז של "קרטר" (עכשו ב8$ והן חמודות מאוד וחמות),
בגדים בעיקר של "the children's place" שהם גם ככה נורא צבעוניים, לא יקרים ויחסית יפים.
יש להם קטלוג מעודכן באינטרנט, תוכלי ממש להכין רשימה מה תרצי.
וכמובן- בכל חנות גדולה- יש פיג'מות מקסימות מבד פיקה. לכאן הן לא מספיק חמות לחורף,
אבל לארץ הן ממש נעימות. מתנה לא יקרה ומאוד מפנקת.
בהצלחה.

הערה לגבי מידות נעליים
19/12/2008 | 23:56
175
המידות בפועל משתנות מחברה לחברה. אין טעם להשתמש בלוח המרת מידות. כנסי לאתר של stride rite למשל ותוריד משם את סרגל המדידה, תדפיסי ותמדדי לילדים את הרגליים (שימי לב להוראות ההדפסה) - ותמיד תקני חצי מידה יותר. כמובן זה תקף לנעליים בחנויות הרשת שלהם, אפילו שם יש הבדלים קטנים. אבל בכל הרשתות הגדולות יש סרגלי מדידה כאלה שאפשר להוריד מהרשת.

בגדים לקטנה הולכים לפי גיל בחודשים עד 24 חודש, אח"כ 2T לגיל שנתיים, 3T לגיל שלוש וכן הלאה עד גיל חמש.

אחר כך המידות הולכות לפי גיל בחלק מהרשתות ולפי XS, S, M, L, XL ברשתות אחרות.
הכי כדאי לך לקחת איתך מכנסיים+חולצה של כל אחד
21/12/2008 | 02:19
143
מהם כי המידות שונות כי הילדים כאן גדולים יותר וגם בין החברות המידות קצת שונות כמו בארץ.
כשאני הולכת לקניות (והייתי עושה ככה גם בארץ) היית לוקחת סט בגדים ומשווה אליו ואז לא היה אכפת לי מה המידה שרשומה בעצם.

מידות-
22/12/2008 | 01:16
3
549
לבת 7 וחצי שתקנה מידה 8 או מידיום M לילדים
לבן 3 וחצי הייתי קונה מידה 5T ואם הוא רזה מאוד אז 4T
למה לבן 3 וחצי מידה 5??
23/12/2008 | 02:13
1
279
זה לשנה הבאה? אם זה לשנה הזאת אז לפי הגיל ככה המידה, לבן שלוש וחצי הייתי קונה 4T ואם הוא נמוך אז אולי אפילו 3T.
תני לה גם את הגובה של הילדים כי יש כמה חנויות שכתוב מידות וגובה (בקרטר'ס לדוגמא) אפילו גובה בסמ כתוב על התוית שזה ממש נוח.
אם היא קונה בH&M אז שתקנה לפי המידות גובה ולא לפי הגיל שהם כותבים כי כנראה הילדים בקופנהגן ענקיים (אני חושבת שזה משם..).
הבן שלי דיי גבוה ואני קונה לו מידה 5-וגם 6
23/12/2008 | 20:18
210
זה תלוי מאוד בגובה של הילד, הקטנה שלי עוד לא בת שנתיים ואני קונה לה כבר 4T, הילדים שלי לא ענקים אבל דיי גבוהים מהממוצע-\
עצה שלי?
פשוט תשלחי עם מי שעושה את הקניות מכנס וחולצה של כל ילד וכך אפשר לדעת בערך, מה שקורה זה שבכל חברה יש מידות אחרות ולא כולן אותו גודל, אותו דבר עם הנעליים פשוט תמדדיי לילד את הרגל עם סרט מדידה, או אולי לצייר את הרגל על בריסטול? שמעתי על מישהי שעשתה את זה
יש מידות SLIM
27/12/2008 | 18:29
231
הבן שלי בן 6 ומאוד רזה (שוקל 42-44 פאונד) אז אני קונה לו 7SLIM
וזה בול עליו.
הודעות אחרונות
01:13 | 30.08.15 פרפרי אהבה
21:19 | 29.08.15 שירי ניו
14:31 | 29.08.15 פרפרי אהבה
19:40 | 27.08.15 אורחים בפורום
22:26 | 26.08.15 ניריתסקוטלנד1
11:48 | 26.08.15 CheniNanny
15:56 | 22.08.15 פרפרי אהבה
12:53 | 22.08.15 ניריתסקוטלנד1
15:28 | 20.08.15 פרפרי אהבה
11:25 | 19.08.15 ניריתסקוטלנד1
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום