לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בס"ד,

שלום וברוכים הבאים לפורום "לשאול את הרב".
מנהל הפורום הינו בן תורה ואיש הלכה, אך אינו רב על פי החוק הישראלי. (היינו, מוסמך להוראה ע"י רבנים גדולים אך לא ע"י מועצת הרבנות הראשית)
ואולם, כל שאלה שתשאל תקבל תשובה לאחר התיעצות עם רב - מורה הוראה.
גם למי שאינו שומר תורה ומצוות, מזדמנות שאלות הלכתיות באירועים שונים, כמו: ימי שמחה, ולהבדיל - ימי אבל. בחגים, ובהזדמנויות שונות.

פורום זה מיועד להענקת עזרה וייעוץ עפ"י ההלכה ברוח היהדות והמסורת לכל השואלים דבר הלכה.

תשובות המגיעות מבעלי דיעות המנוגדים לתורה, וודאי שאין מקומן כאן.
כל הנכנס בשערי פורום זה, מצפה לקבל תשובת רב. ולא משהו אחר.

כל דיון בכל נושא, הוא מבורך. ואדרבה...
אך כל דיון בפורום המתאים לו.

שאלות בנושאים "שבינו לבינה" הצניעות יפה להם ומקומם במערכת המסרים.

לפורום זה באים ´לשאול. אכן לשאול את הרב.
רבנים או ייצוג להם כבר נמצאים כאן בפורום.
ובכל מקרה כל ´רב´ חדש ברוך הבא.

ובנוסף, הפורום לא נועד לוויכוח על אודות ההלכה, כי אם לספק מענה הלכתי טהור - על בסיס ספרי ההלכה, ופוסקים מורי הוראה.
הודעות שמטרתן וויכוח או התנצחות - צר לי, אך ימחקו.

עומד לשרותכם בשמחה.

משהוא מפחיד ומוזר

15/05/08 11:39
ברצוני לספר על משהוא מוזר שהתרחש לפני שעתיים בערך, היום בבוקר קיבלתי פון בהול מאחותי שאמרה לי שדיברה עם רב שניקרא [מאיר אבוחצירא] ואמרה שהוא דרש מימנה שאני יתקשר אליו מייד, אחותי אומרת שהרב סיפר עליה המון דברים נכונים והשאיר אותה בפה פעור,

אני הייתי קצת ספקטי וצלצלתי,שהתקשרתי לרב ,ענה לי בחור שלדעתי לא יורת מגיל 50, דיבר איתה בנימה שקטה אמר עלי דברים נכונים ואיישים, עד כאן הכול טוב,

השיחה נמשכה בערך 50 דקות, מה שנורא הפריע לי אצל הרב שכול חמש דקות בערך [ ואני לא מגזים] הרב שאל אותי מה הייתי עושה אם הייתי רואה אותו,בפעם הראשונה עניתי שמנשק לו את היד בפעם השניה אמרתי שהייתי מחבק אותו,

ולאחר מכן התחמקתי מתשובות כי לא הבנתי מה הוא רוצה ולאן חותר,

בנוסף הרב שאל אותי לגבי יחיסם שבינו לבינה לוחות זמנים שאני מבצע וכ"ו,

הרב נימצא בבאר שבע וביקש ממני להגיע עוד היום , אמרתי לו שאיין באפשרותי להגיע היום,
הוא כול כך רוצה שאני יבוא שהציע לממן דלק,[אני גר במרכז הארץ] ,
שהבין שאני לא הולך להגיע אליו היום הציע שהוא יבוא אלי,שאל עם אני גר לבד אמרתי שלא , ואז אמר ייהיה לנו מקום להיות לבד?
אמרתי לרב שאני בחופשת מחהל כי כואב לי הגב, הוא אמר לי תבוא אלי תקבל מסאז,
זה בגדול תוכן השיחה
שאלתי היא כזו
אני בגדול איש חילוני עם זיקה לדת ואוהב ומאמין בתורה
מצד אחד הרב הזה נישמע לי שהוא בעל כוח מסוים כי ידע עלי דברים,
מצד שני המון דברים שהוא אמר לי וזה שהוא דיבר אלי בהערצה ושאל המון פעמים מה היתי עושה לו קצת מפחיד,
מישהוא שמע מכיר אותו
השם שלו זה מאיר אבו חצירא מבאר שבע
אשמח לתשובות תודה

תגיות:
משהוא מפחיד ומוזר
<< ההודעה הנוכחית
15/05/08 11:39
2125צפיות
ברצוני לספר על משהוא מוזר שהתרחש לפני שעתיים בערך, היום בבוקר קיבלתי פון בהול מאחותי שאמרה לי שדיברה עם רב שניקרא [מאיר אבוחצירא] ואמרה שהוא דרש מימנה שאני יתקשר אליו מייד, אחותי אומרת שהרב סיפר עליה המון דברים נכונים והשאיר אותה בפה פעור,

אני הייתי קצת ספקטי וצלצלתי,שהתקשרתי לרב ,ענה לי בחור שלדעתי לא יורת מגיל 50, דיבר איתה בנימה שקטה אמר עלי דברים נכונים ואיישים, עד כאן הכול טוב,

השיחה נמשכה בערך 50 דקות, מה שנורא הפריע לי אצל הרב שכול חמש דקות בערך [ ואני לא מגזים] הרב שאל אותי מה הייתי עושה אם הייתי רואה אותו,בפעם הראשונה עניתי שמנשק לו את היד בפעם השניה אמרתי שהייתי מחבק אותו,

ולאחר מכן התחמקתי מתשובות כי לא הבנתי מה הוא רוצה ולאן חותר,

בנוסף הרב שאל אותי לגבי יחיסם שבינו לבינה לוחות זמנים שאני מבצע וכ"ו,

הרב נימצא בבאר שבע וביקש ממני להגיע עוד היום , אמרתי לו שאיין באפשרותי להגיע היום,
הוא כול כך רוצה שאני יבוא שהציע לממן דלק,[אני גר במרכז הארץ] ,
שהבין שאני לא הולך להגיע אליו היום הציע שהוא יבוא אלי,שאל עם אני גר לבד אמרתי שלא , ואז אמר ייהיה לנו מקום להיות לבד?
אמרתי לרב שאני בחופשת מחהל כי כואב לי הגב, הוא אמר לי תבוא אלי תקבל מסאז,
זה בגדול תוכן השיחה
שאלתי היא כזו
אני בגדול איש חילוני עם זיקה לדת ואוהב ומאמין בתורה
מצד אחד הרב הזה נישמע לי שהוא בעל כוח מסוים כי ידע עלי דברים,
מצד שני המון דברים שהוא אמר לי וזה שהוא דיבר אלי בהערצה ושאל המון פעמים מה היתי עושה לו קצת מפחיד,
מישהוא שמע מכיר אותו
השם שלו זה מאיר אבו חצירא מבאר שבע
אשמח לתשובות תודה

דברי הבל ושטות
15/05/08 11:45
242צפיות
דברים בטלים!!!!
אל תתייחסי לקוסמים ורואי עתידות (עברות=לשון עבר).
נו באמת
15/05/08 11:47
173צפיות
לאחר קריאה בעיון רב, אדם זה רמאי ושרלטן, מצווה רבה להזהיר את הרבים מפניו. ותגיד גם לאחותך שלא תיצור עמו קשר.תתרחק ממנו!!!!!
איזה רב מציע מסאז'?
15/05/08 11:48
140צפיות
הוא לא רב אלא רב בריח!! או במקרה זה "רב זרועות"
ה' יציל מפניו או מידיו...
כן זה מוזר אני עדין מברר
15/05/08 12:09
147צפיות
שלחתי עוד חבר להתקשר אליו, החבר טוען שגם אותו הרב שאל שאלות כאלה, אבל בנוסף ידע על ניתוח שהא עשה עליו דברים חבל שאיש בעל כוחות פשוט מנצל את זה לדברים רעים ממש כואב,

והאמת שאני ממש ניסער , ודרך אגב הלקטתי את השיחה ואני שוקל לשילוח אותה לאמנון לוי
כמדומני כבר אמנון לוי
15/05/08 12:14
212צפיות
ביקר אצלו ואף עשה עליו כתבת תחקיר. כמו כן זכורני שגם בידיעות אחרונות התפרסמה כתבת תחקיר על מעלליו...
וחוץ מה זה "כוחות"? אם אתה מאמין בה' אל לך להתעסק בכל מיני כוחות המצויים בידי קוסמים ומכשפים למניהם גם אם יש להם חליפה, מעיל, מגבעת זקן ופאות, כי כבר דרשו על כך: לא המעיל מועיל ולא המגבעת קובעת, אל תסתכל בזקנקן אלא במה שיש בתוכו".
º
יש מצב שתביא לי קישור לכתבה עליו?
15/05/08 12:16
138צפיות
צר לי אך כל מאמציי
15/05/08 12:30
142צפיות
עלו בתהו...תתקשר לאמנון לוי אולי יש לו חומרים על הרמאי מב"ש
סגרו את הפורום של אמנון
15/05/08 12:40
120צפיות
בלי שום קשר , עם משיהוא ניפגע ממנו או משהוא דומה , אנא פרסמו, אחותי חוקרת במשיטרת ישראל , ואני רוצה לנסות לערב אותה בענין
ברר באחד מאתרי ערוץ 2
15/05/08 12:43
124צפיות
מהו מס' הטל' של אמנון לוי.
º
הזהר מרמאים ונוכלים ותגיד לאחותך להתרחק
15/05/08 14:09
123צפיות
אמנון לוי הוצי ספר/ים אולי דרך זאת
15/05/08 19:58
97צפיות
אפשר לברר המס` שלו. זה שיש לו כוחות זה לא אומר שהוא צדיק ואתה אמור להיות השפוט שלו !
כלל פשוט
15/05/08 15:07
130צפיות
אין מה לפחד מכל מיני בעלי כוחות ויודעי עתידות. זה דבר שקיים, ואין מה לחשוב שיש להם סמכות בזכות שהם יודעים דברים.
אין מה להתרגש ממשכנעים שונים ומכל מיני אמירות.

הדרך היחידה לדעת אם לציית לרב ואם להיוועץ בו - היא לבדוק אם דבריו הם לפי התורה ואם הוא גדול בתורה.
כדי לדעת אם הוא גדול בתורה - שואלים גדולי תורה על גדלותו בתורה.

אגב, יש לזכור ששם המשפחה "אבוחצירא" והשם הפרטי "מאיר" נפוצים מאוד, ועשויים להיות שמם של כמה וכמה אנשים, ואפילו כמה וכמה רבנים.
תגובה
15/05/08 15:10
115צפיות
כבר הזהרתי פה לפני כמה ימים על אבוחצירא הזה ובעקבות הדברים שכתבת אני חושב שאפשר לומר בודאות שמדובר בנוכל שמתחזה לרב, במקרה הטוב תנתקו איתו את הקשר ותזהירו אחרים מלהקרב אליו ובמקרה היותר טוב תקליטו את השיחות איתו ותתלוננו במשטרה.
טוב תודה לכול המגיבים!!!
15/05/08 19:59
94צפיות
במיקרה הזה הסקרנות לא הרגה את החתול, חקרתי בריררתי, צילצלתי להמון אנשים,והתברר שלפני שנה מישוא מהמשפחה שלנו היה אצלו, וניסה לעשות לו דברים, שמפאת כבוד לאתר לא אפרסם,

זה ניגמר בצורה לא טובה , ובנוסף עדי צדק ואכן הרב היה בתוכנית של רפי גינת לפני שנתיים לערך,

אבל למען ההגינות אחזור ואומר שאכן הוא ידע עלי מיספר דברים,וחבל שאיש בעל כוח מיסטי מסוים מתנהג בצורה זו ,

תודה לוכלכם שוב
אני מאוד מצטער, אבל זה נראה לי
15/05/08 16:36
193צפיות
לא אמין מכמה סיבות שקלטתי ולא משנה מהן. אני לא מחזיק ממנו, דברתי איתו ``בשביל הספורט`` ולא התרשמתי. אך אני מכיר מישהו שעשה בעצתו וראה ניסים. ועוד אחד שבאמצע הנס. שוב, אני לא אמליץ ללכת אליו כי אישית אני נגד מסטיקה, אבל נראה שהסיפור הזוי..
º
טלפן למשטרה -זה סוטה. לא רב ח"ו
16/05/08 15:14
129צפיות
Make my wed - ארגון חתונות

אל תתפשרו על החתונה שלכם

מארגני החתונות המובילים ביותר בלחיצת כפתור >>

פורום טיפול זוגי

רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?

נמצאים במשבר? הכנסו עכשיו לפורום טיפול זוגי>>

עסקים נבחרים

עוד...