בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לקהילת פיברומיאלגיה ותשישות כרונית. זה המקום לתמוך ולהיתמך, לעזור ולהעזר, כאן תמצאו אוזן קשבת והמון ידע על מחלה ש"נולדה" לא מזמן... אני מקווה שיחד נוכל ללמוד על המחלה, ונוכל ללמוד לחיות איתה ולא נגדה אצלנו תמיד יש מידע מעניין ןמועיל וגם הרבה דעות ורעיונות להתמודדות, אז כולם מוזמנים להיות חלק מקהילה שצומחת מתוך כאב.

קצת על עצמי:

שמי כלנית  ועל כן הכינוי "כלנית חיננית". אני  חולה מגיל 10 בפיברומיאלגיה ומאובחנת מאמצע שנות העשרים לחיי, עם תוספת של תת"כ בשנים האחרונות. מ- 2010 ועד ל- 2013 ניהלתי את הפורום ביחד עם חיה קרן, ומאז פרישתה אני ממשיכה לבד בניהולו.

האני מאמין שלי: הפורום הזה הוא הבית הבטוח של החולים, ומטרתנו - לתת מידע ולתמוך בכולם, ותיקים כחדשים.

ברוכים הבאים!

*הפורום נועד לשמש קבוצת תמיכה לחולים בפיברו' ותת"כ.הודעות בנושאים אחרים עלולות להימחק* 
המשך...
הודעה חדשה

תופעות לוואי של סימבולטה

12/10/07 18:07
שלום חברי יקרים,

מזמן לא כתבתי כאן, בעצם מאז הלידה, שזה 4 חודשים.

אז בהריון פרחתי, הרגשתי מעולה, ויש לי תינוקת מדהימה .

אבל...מאז הלידה המצב הולך ומתדרדר - כאבים, עייפות, דיכאון - הכל ביחד , עד שממש ממש איבדתי יכולת תפקוד (משהו שאני ממש לא יכולה להרשות לעצמי עם 2 ילדים קטנים בבית ).

בכל אופן אחרי התלבטות ממושכת החלטתי לחזור לטיפול תרופתי בנוגדי דיכאון וקיבלתי המלצה על סימבולטה 30 מ"ג, אותה התחלתי ליטול לפני יומיים.

היום התחלתי להרגיש ממש מוזר- עיקצוצים בפנים , פיהוקים , מיצמוץ בעיניים, דמעות - בקיצור הרגשה מוזרה.

האם מישהו כאן נוטל סימבולטה ונתקל בתופעות דומות?

תגיות:
תופעות לוואי של סימבולטה
<< ההודעה הנוכחית
12/10/07 18:07
61צפיות
היי תומה, טוב לראות אותך
12/10/07 22:15
7צפיות
כמה זמן את נוטלת את התרופה?
13/10/07 13:15
7צפיות
אני כבר לא נוטלת אותה