לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום בנות
ברוכות הבאות לפורום של המין היפה [והשווה, שולט, מדהים, מ-א-מ-ם...]!!קודם כל, הפורום מיועד רק לבנות [משמע-בנים, החוצה!].מחזור, איפור, סתם אופטופיקים, Bad days, Good days ועוד הרבה יותר-אנחנו מדברות כאן על הכל.יש לשמור על תקנון הפורומים הרגיל, הודעות לא ראויות [שפה בוטה, פרטים אישיים וכיו'] יימחקו. כללי הפורום-בטאגליינס.גלישה מהנה!!

אודות הפורום בנות

ברוכות הבאות לפורום של המין היפה [והשווה, שולט, מדהים, מ-א-מ-ם...]!!קודם כל, הפורום מיועד רק לבנות [משמע-בנים, החוצה!].מחזור, איפור, סתם אופטופיקים, Bad days, Good days ועוד הרבה יותר-אנחנו מדברות כאן על הכל.יש לשמור על תקנון הפורומים הרגיל, הודעות לא ראויות [שפה בוטה, פרטים אישיים וכיו'] יימחקו. כללי הפורום-בטאגליינס.גלישה מהנה!!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום מיועד למין הנשי וככזה - הגברים מביניכם מתבקשים שלא לכתוב בו.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני פרסום הודעה
המשך >>

שמות חיבה וכינויים

26/01/06 22:31
מה השם האמיתי שלכן?
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}?
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}?
הייתן רוצות לשנות את השם?
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?

תשתפו פעולה משעמם לי :(
תגיות:
Shorty

2pac = Thug angel
you in my soul forever

luck is all i need

i wish i could take the pain away
if you can make it trough the night there is a brighther day
שמות חיבה וכינויים
<< ההודעה הנוכחית
26/01/2006 | 22:31
87
13661
מה השם האמיתי שלכן?
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}?

תשתפו פעולה משעמם לי :(
26/01/2006 | 22:39
2
285
השם האמיתי שלי הוא ברית
קראו לי ככה כי לסבתא רבא שלי, שנפטרה זמן קצר לפני שנולדתי, קראו ברטה [ולא רצו לקרוא לי ברטה] וגם כי נולדתי בא' תשרי, ראש השנה, שזה מתי שמזכירים את הברית שה' עושה עם עמ"י.

שמות החיבה שלי:
בריצ! [לאט לאט כולם קוראים לי ככה ]
(בריץ- אנשים שרוצים לעצבן אותי )
בריתוק [כמו בריתוש]- יש חברה אחת שתמיד קוראת ותקרא לי ככה [או בריתה חח], ועוד כמה מדי פעם
בריתיייי - אנשים שאוהבים אותי. :] כשרחלי אהבה אותי היא קראה לי ככה, וכשיעל אוהבת אותי היא קוראת לי ככה, וספיר קוראת לי ככה. שירה קוראת לי בריצ.
בריתה - כבר כמעט אפאחד לא קורא לי ככה.. אבל עדיין לפעמים.
מילה [אנשים שמכירים אותי קוראים לי מיד "ברית מילה" או דברים כאלה. נו טוב.]

אני קוראת לכלמיני אנשים בּוּבּ. להרבה אנשים. גם לבנים וגם לבנות. ובעיקר לאחיינים שלי

ולשירה אני קוראת שירי\שירהלי\שירצ\שירצי\שירונצ
וליעל אני קוראת יעלי
ולספיר אני קוראת סָפִּיכְסְ או טָפִּיחְ
ולקרן אני קוראת נרק
ולעדי אני קוראת עדיש

טוב זהו.

קיצר נמנמ
אם יהיה לי חבר אני בטח אקרא לו "מתוק" או "מותק" [מותק זו אחת המילים האהובות עליי]

לא רצה לשנות את השם,
אבל שכולם יקראו לי בריצ.

את פשוט מותק, את יודעת?
27/01/2006 | 12:51
1
777
[אני מתגעגעת קצת.. ]
|מוחמאת מאוד|
27/01/2006 | 15:47
343
:]
26/01/2006 | 22:42
1
159
השם האמיתי : מורן. דה.

אבא קורא לי רומן - פשוט הפך אותיות.
אמא קוראת לי אמא - כי היא תימניה,היא קוראת לנו "אמא" "אבא" או "מלכה".
ובצדק.
חברה קוראת לי שנוץ - אינלימושג מאיפה היא הביאה תשם הזה.
החבר קורא לי מורני/בייב - הוא יכול גם לא לקרוא לי,אני קרציה מטיבעי ואני אבוא ללא קריאה.

לחבר אני קוראת מקס/מותק/או פשוט מרביצה כדי לקבל צומי
[אח,זוג משמיים. מרביצים אחד לשני כל היום.]

וזהו
לא קוראת לאף אחד
אף אחד לא קורא לי

יש איזה זוג בשכבה שלה קוראים 'טושטוש' ולו קוראים אנערף
זה כזה...איכס?
נדמה לי הם שכחו את השמות הפרטיים שלהם בגלל שהם קוראים אחד לשני רק במשות חיבה כאלה.

לא אוהבת את זה
נזכרתי בעוד
26/01/2006 | 23:10
678
ידיד אחד קורא לי ימן [תימניה בתימנית]
ידיד שני קורא לי דודה

שניהם חברים של מקס
וככה בעצם הכרתי אותם,דרכו

והמורה לנהיגה קורא לי שנוץ,כי הוא מושפע מחברה
וחברה אחרת קוראת לי חיפו [חיפו החיפושית. עזבו.]
וזהו
26/01/2006 | 22:43
83
מה השם האמיתי שלכן?
מעיין.

איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן?
קיטי-לחברה הכיטובה אנחנו קוראים מיצי ואיכשהו יצא שגם לי הדביקו שם של חתולה.
שקיטי- אותו אפקט של קיטי רק עם ש'
מעייני-שונאאאאת שקוראים לי ככה, אבל משוםמה ממשיכים לעשות את זה%$^$W
מעיינית- בתקופת החטיבה חברהשלי התחילה לקרוא לי ככה.
גזר-מאי?
ועיוות מסוים של שם משפחתי.
אהמ, לא זוכרת עוד.

כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה/חברות?
אממ, לחברה הכי טובה- מיצי, רותמית ושמיצ.
לסתם חברות- טלילה, פזי, פטריה, ברה, לונצ'קה, בנצי ועיוותים של שמות משפחה.
למשפחה? ממ, לבת דודה לימונית והשאר אני פשוט קוראת בשמות שלהם.

לא רוצה לשנות את השם, אבל אולי להוסיף שם שני.

בלהבסלהבלה
יאללה לפני שיוצאים
26/01/2006 | 22:47
3
461
מה השם האמיתי שלכן? עדי. כן כן.
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? אין לי יותר מדיי שמות חיבה...
אימא קוראת לי דוש או דול, ולא ניראה לי שיש מאחורי זה משהו חוץ מאולי נוחות.
נטע קוראת לי צצקה, אבל זה סיפור ממש ממש ממש ארוך, אז מי שזה באמת מעניין אותה שתגיד ואני אספר, ואני מאמינה שזה לא ממש מעניין
החבר קורא לי מותק, שמותק, קטנה, בייבי ומאמי לפעמים.
ורוב האנשים מהצבא קוראים לי בשם המשפחה שלי, ככה זה בצבא, הכל בשמות משפחה.
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? אין.
איך את קוראת לחבר? אני קוראת לו מותק, שמותק, יפה שלי וזהו בעיקרון.
הייתן רוצות לשנות את השם? פעם נורא רציתי, אבל נתקלתי בבעיה "לאיזה שם הייתי רוצה לשנות?!" ולא מצאתי משהו אחר...
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? נופ. סבבה לי ככה.
מה לשנות? עדי זה שם ממש יפה.
26/01/2006 | 22:50
1
297
ונדיר שאני אוהבת שמות של בנות.
זה שם נחמד, עכשיו כבר התרגלתי.
26/01/2006 | 22:56
250
צצקה זה של של חתולה של חברה שלי
27/01/2006 | 13:12
208
ואנחנו שונאים אותה כי היא משירה שיערות.

זה מצחיק
אני
26/01/2006 | 23:01
1
226
השם שלי הוא יולי.

אמא קוראת לי קרמבוסי אין לי מושג למה זה ככה מגיל קטן.
אחי קורא לי בהרבה שמות מוזרים חחח וזה ממש מצחיק, לפעמים זה יופי עם דגש ב-פ', לפעמים זה זובה {כאילו זובי בנקבה חחח}, לפעמים זה גם שמופי אבל בעיקר זה יופי חח זה חמוד.
החברות בדרך כלל קוראות לי סומל כי אני רזה {סומלית} או שורטי או לרוב יולי...
יש לי ידיד שקורא לי קטקט {קטנה נו}, יש לי עוד ידיד שקורא לי גמדה {ממש כל הזמן אין מצב שהוא אומר תשם שלי}.

לאחי אני קוראת שמופי בעיקר {זה הדדי נו} או שמוליק {חחח כי זה סתם שם מצחיק} לפעמים גם ג'ובאני כי נו בעיקרון קוראים לו פאבלו אז אני משנה קצת אבל זה מאותו מוצא חחח וגם כי הוא משחק כדורגל אז זה שם יפה כזה...
לחברות- לאחת החברות אני וכולם קוראים לה נושית או צפע כי היא נחשה חחח
לעוד אחת צומי כי היא פשוט חייבת תשומת לב בכל מקום שאליו היא מגיעה
לעוד אחת סניף או סטלה כי סטלנית טבעית
לחברה הכי טובה אני קוראת קמנטית או צ'יקי - צ'יקי זה סתם נחמד וקמנטית זה ערבייה באמהרית {אתיופית} כי יש לה יופי ערבי כזה נו היא שחומה ויש לה עיניים שחורות ענקיות ותלתלים שחורים ארוכים כאלה נו ילדה יפה...
אבל בעיקר אנחנו קוראות אחת לשנייה "אחותי" וזהו

לידידים - יש ידיד שאני קוראת לו רפולי כי קוראים לו רפי {זה שקורא לי קטקט}, לעוד אחד אני קוראת ביז'ו כי הוא קווקזי {אז מה אם זה גרוזינים בכלל?} זה זה שקורא לי גמדה, יש עוד ידיד שאני קוראת לו עז חחחח סתם ככה ויש כמה אנשים שמוכרים רק לפי הכינוי כמו ביג {הוא באמת גדול}...

לחבר אני קוראת ב-700 שמות כי זה קיטשי, מתוק ועושה חשק להקיא אבל היי מה אכפת לי? אני קוראת לו נושי בדרך כלל או שמן {אתן שמות לב שלכל אחת שיש לה חבר פתאום הוא שמן? כאילו הוא הכי רזה בעולם, לא לא היא קוראת לו שמן, יואו זה תמיד ככה} אמממ אני קורא לו גם שחורי {נו הוא אתיופי}, מאמי, קוף {נו מה}, מכוער ופומה. הכינוי העיקרי שלו זה פומה אף אחד לא מכיר אותו באמת לפי השם שלו האמיתי, כולם ממש ממש כולם קוראים לו פומה. ככה זה מאז שהיינו קטנים
הוא קורא לי בדרך כלל קופה או מכוערת {ואז אני מתבכיינת ואומרת מה אני באמת מכוערת? וברור שהוא אומר לא חחחח} ואז הוא גם קורא לי בכיינית, שמנה {סתם כי אני קוראת לו גם שמן וגם אז אני מתבכיינת והוא אומר שאני רזה חחחח}, הוא גם קורא לי כפרה לפעמים וגם קטנטנה {שמלווה בחיבוק בדרך כלל}....

כבר שיניתי את השם מ-יוליה ל-יולי {חעחעחע חשפתי את סודי שששש}
אז ככה שאין לי כבר לאן לשנות....

חפירות בע"מ - תפנו אליי

יא חפרנית, הרגת אותי.
27/01/2006 | 17:08
189
וגם זה בכלל לא היה מעניין. חיכיתי לפואנטה והיא לא הגיעה!
בוּ!
26/01/2006 | 23:04
7
125
מה השם האמיתי שלכן? אורנית כמו Ornit. וכן זה חשוב. תודה (:

איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? שלל כינויים ועיוותים.
אורניתי ואורניתוש (וואו איכס זה הזכיר לי קטע מזעזע עכשיו לא משנה!!) זה בד"כ המשפחה, אלון קרא לי אורניתי גם. אמא קוראת לי לפעמים אור (כי זה קצר יותר ), גם אח שלי קורא לי ככה.
ענבר קוראת לי אורנה. ככה גם יוסי (המפקד שלי) קורא לי. לפעמים הוא גם קורא לי צילה אבל זה לא ממש קשור
המפקד הקודם שלי קרא לי Oranit אבל זה כי התייאשתי ממנו ולא היה לי כוח לתקן בכל פעם מחדש...
בטוח יש עוד מלא שאני לא זוכרת. (כל הניט, ניתוש ושות')

מממ. לבלה זה תמיד בלוצ'קה (במבטא אחוש רוסי). כי זה מצחיק. ולשני זה תמיד כנראה יישאר שן-שן. למאיה (כשאנחנו לא בכאסח) - מאיהל'ה.
לאבא (אבל זה ישן וכבר לא אקטואלי) פעם קראתי אני ואח שלי פונפון.

טוב, מה שהיה: ממי, נוּש וכאלה. קיטשיים עד זוועה? קושקוש וקוּצ'. חח למות.

הייתן רוצות לשנות את השם? או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא, הוא נחמד (:
אה ועכשיו זה גוּש (עם אלון)
26/01/2006 | 23:08
165
ועיוותיו: גוּש, גוּשה, גוּשית, גושעלך.

אין קשר למציאות. סתם יצא (ואין לי מושג בכלל איך זה התחיל..)

אני בטוח הייתי קוראת לך אור חח
26/01/2006 | 23:39
1
170
לחברה שלי שקוראים לה נירית אני קוראת ניר
ולשירה אני קוראת שיר

אני אוהבת לקצר.
גמני.. חחח..
26/01/2006 | 23:39
98
תמיד מקצרת.. תמיד תמיד.
אני אוהבת את השם שלך
27/01/2006 | 08:54
1
176
הוו תודה
27/01/2006 | 13:02
77
חח אני רק זוכרת שבתור ילדה קטנה
27/01/2006 | 17:35
1
191
השם, כינרת.
אז הוא הוריד לי מאוד את הבטחון הצעמי וכולם היו קוראים לי ים המלח וזה חחח

אוף אם הייתי קצת יותר חכמה..

ועכשיו?
כיני, אבל זה כיתה ז כזה..
מומיה, נו זה לא שם חיבה אבל זה היה
מטריקס, בימי מחלה קשים שכל תנועה לקחה לי שעה.
כינרתוש, וזה מזה דפוק חח, ארוך מדי!
כונפה
ביפ שרשרתי לא נכון
27/01/2006 | 17:35
63
26/01/2006 | 23:05
30
שם אמיתי-יעל

אמא ואחותי הגדולה קוראות לי יעלון..לא יודעת למה..ככה יצא להן..חחח
אבא קורא לי יאקובצ'קוגם...לא יודעת למה..חחחחחח
אחותי האמצעית קוראת לי קוקי..כי היא נדבקה למילה קוקי,ופשוט זה נתקע עליי

חברות שלי קוראות לי יעלי\שובי\בבושקה..יעלי-כי הן יודעות שככה אני הכי אוהבת שקוראים לי...
שובי זו מילה שלי,אני קוראת ככה ל-כ-ל העולם אז הן עושות לי טובה ומחזירות לי..חחח

האקס קורא\קרא לי בייבי..חמדמד שכמוהו

ידידים שלי קוראים לי יעל כי הם זונות.חחחח

הממ...דודה שלי קוראת לי יעלוצ'קי..

וזהו..
אני קוראת לכל העולם שובי,שוביאליק,שובון,קוקי,בבושקה,חמודיקו
טוב נו..
26/01/2006 | 23:33
123
מה השם האמיתי שלכן? בתעודת זהות זה יעל.. אבל אני מעדיפה יעלי.
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... יעליקה, יעלולה (שניהם בדרך כלל של המשפחה), יעלי, יעלו, יעלוש, אלה, קטנה, מושי..
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? הדר=דרי, דניאלה=דני, שירן=שירני, דר=פיצוש, אחינועם=נמנמ/אחי, עדי=דידי, אביה=ביה, דורית=דורי, דנה=דנדה, ליאור=ויקטור, יערה=רוצ'קה, מיכל=מיכ..
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? מלאכית, נסיכה, מותק, בייבי, קוקי, בובו, בובי, נוש, קוש.. (חלקם שלי וחלקם של אנשים אחרים ששמעתי).
הייתן רוצות לשנות את השם? כן.. ליעלי.
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? כן כן.
open up the dirty window
26/01/2006 | 23:46
2
108
השם האמיתי: קריסטין, Kristine
כינוי חיבה: קים - כי כשהייתי בכיתה ז' חברה שלי החליטה שמתאים לי השם ומאז קראו לי ככה.
קריסי Krissy כי זה מגניב
KrissyG is in da house
ואמא לפעמים קוראת לי קריסטינושנוש.
אין שמות חיבה מיוחדים [לאמא קוראים אמא ולאבא קוראים אבא]
אממ לא עולים לי שמות קיטשיים מגעילים כרגע
אני אוהבת את השם שלי. שם אמריקאי נפוץ אבל אני לא רואה את עצמי בשם אחר..
למה עם K?
26/01/2006 | 23:48
1
67
כי אני מיוחדת :]
26/01/2006 | 23:56
68
עונה..
27/01/2006 | 00:21
119
שם אמיתי..? עדי.. שם שני: חיה.. על שם סבתא של אבא שלי. שם משפחה: אלבז
כינויים..?? אין ממש.. יש לי חברה שפעם הייתה קוראת לי "נולה".. בגלל שרון.. שהוא כיאלו "נולי" בגלל האפרוח הזה מפרפר נחמד חחחח..
אממ.. לאותו חברה קוראים לנטלי.. אבל אני תמיד קוראת לה נטלילה... חחחח..
אממ.. זהו..

הייתי רוצה לשנות את השם שלי.. כי כיאלו אני אוהבת שמות כאלה לא נפוצים.. מיוחדים כאלה.. עם משמעות.. אולי מתישהו אני יחליף לחיה.. כיאלו שזה יהיה ממש השם שלי..
לישון.
27/01/2006 | 00:35
1
78
מה השם האמיתי שלכן? ענבר. Inbar

ענברי וענברוש בעיקר.
חן קוראת לי כל הזמן ענברי [
ברבי\ענברבי\בירבור - אבא. [מה הוא רוצההה :|. סתם, אבל זה חמוד]
אמבר - לי.
צנוברית - ידיד רחוק שלי. [אין כבר כ"כ קשר]
ברבוניה\בוֹבִי - גיל. [כבר לא:\]

למור אני קוראת מורי, כי אמא שלה קוראת לה ככה.
ללי אני קוראת ליצ', כי זה מיוחד בשבילי, ואני היחידה שקוראת לה ככה.
ליעל אני קוראת קטנה, כי היא כזאת קטנהההההההה ><.
לספיר אני קוראת ספי, כי פשוט התרגלתי, איכשהו. ספיר לא קיים כ"כ מבחינתי. [כפרעליה, היא כזאת מקסימה]

איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? עזבואותיבאמשלכם.

הייתן רוצות לשנות את השם?לא.
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? -
[רק כדי שתדעי]
27/01/2006 | 14:13
55
בפלאפון שלי, המס' שלך שמור בתור "ענברי".
27/01/2006 | 01:39
26
במציאות המרה, קוראים לי מור.
קבוצת חברות טובות קוראות לי "מורדכיי", הכל התחיל עם אחת מהן, שקוראים לה אור, בשביל לעצבן אותה קראתי לה "אורנה" והיא החזירה לי עם מורדכיי, וככה זה נשאר
חברה טוב אחרת קוראת לי "ביז'ו" שזה חבר בגרוזינית, איזה אחד שפשגנו בחרוב התחיל לקרוא לי ככה, וזה נורא הצחיק אותנו, אז זה נשאר.
פעם חברה קראה לי "מריה" [Maria] אין לי מושג למה.
הרוב קוראות לי מורוש, מומור..

בבית אני מיקה, אפרוח, מי..

זהו.
בא לי.
27/01/2006 | 03:07
90
השם האמיתי שלי הוא שני.
הממ, שמות חיבה? שאן- שזה הכי נפוץ. ככה כמעט כולם קוראים לי, קצר וקליט. יש שאן-שאן, שנוק (שזה גם נפוץ. בעיקר אחיות שלי), שנוקה, שנוקס, שנוקסי, שנקה, שיין, נוק, שונין, שאנין, שוש, קפלן, קפולסקי, שנוקי, שנוקיק. ההורים זה בעיקר שנוק ואבא קורא לי פצי (חח מהמילה פצלוחה.) קפולסקי וקפלן זה עיוות של השם משפחה שלי. וכל השאר, זה סתם.. חברות וכאלה.
הממ משפחה וחברות? טוב אצלנו כמעט לכל אחת מהחברות שלי יש איזשהו כינוי חיבה. אני לא אפרט על הכל. הרוב זה בעיקר קיצורים כאלה. לאבא אני קוראת אבוק ולאמא אני קוראת מאמו. חח
הממ החבר? האמת שהכי אין לנו כינויי חיבה. זה בדר"כ נשאר בגדר המותק, ממי (חח די, נהיה לי חבר ונהייתי פרחה.), נימ, נימי וכל הרגילים. חח וגם מלא אנחנו קוראים אחד לשני בשמות משפחה. היתה תקופה, בהתחלה כזה שהיינו קוראים אחד לשני "אושר" אבל זה לא ממש החזיק.

לשנות את השם? האמת שדי השלמתי איתו, אפילו שלכל הפריחות בביצפר שלי קוראים ככה. בקטנה.
היה נחמד++
27/01/2006 | 05:20
68
מה השם האמיתי שלכן? מוראל.
מורי - טובי חן וסיון.
מוללי - סבתא ז"ל.
מוראל - אבא, חברות וידידים.
נטלי - נטי, פעם זה היה רק שלי, עכשיו יותר מידי אנשים קוראים לה ככה.
דנה - דן, דן דן.
אלכס - סאשיק.
נטליה - נטשה.
טובי - טוביה.
אבא - פאפוּן.
חן - חוֹני.
אין אבל לחנצ'ו בזמנו הייתי קוראת נאני.
הייתן רוצות לשנות את השם? לפעמים אני חושבת על זה, מצד שני הוא מיוחד.
אוקי
27/01/2006 | 08:24
38
מה השם האמיתי שלכן? שירה
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...: אמא קוראת לי שירוש ושירה'לה, אחותי קוראת לי שירקה ואבא קורא לי שירקן, לוידעת למה
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? כן. לאחותי אלה, לחברה בשם הגר גורי והגרה, לליהי יש מלא מלא שמות וביניהם שייקו, שקשוקה, ועוד כל מני.
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין חבר
הייתן רוצות לשנות את השם? לא, אני אוהבת את השם שלי.
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? נופ.
אווקייי.. אני משתפ"ניקית..חעחעחע
27/01/2006 | 08:59
1
99
קוראים לי איילת.. אבל בעעע.. איזה מן שם זההה.. והוא גם ממש לא מתאים לי...אמא רצתה לקרוא לי דניאלה.. חבל שהיא לא עשתה את זה.. :( זה גם שם מהמם וגם שיא המתאים לי..
אבל לא נורא.. נחיה..חחח...

חברים שלי קוראים לי בכל מיני שמות כאלה "יול...יולי..יוליק..יול יול..יולה..." שטויות כאלה..חחח.. וזה בגלל שלפני כמה שנים הייתה לי שכנה שהיא קטנה ממני בשנה.. והיא כל הזמן הייתה באה אליי.. ומחבקת אותי ושטויות כאלה.. והיא קראה לי יול יול.. וגם הייתה לי פעם חברה ממש טובה שאבא שלה היה קורא לי יול יול.. ואני ממש אהבתי את זה.. אז קראתי לעצמי באיי סי קיו "yul yul.." וזה הכינוי שלי כבר כמה שנים.. ופתאום חברה טובה שלי התחילה לקרוא לי יולה... ובכור אמרה שזה מזעזע.. והתחילה לצעוק.. "יול! נקרא לך יול!" חחח.. וזהו.. מאז זה ככה..חחח..

הייתי רוצה שיהיה לי שם אחר אבל אני לא רוצה לשנות ת'שם...
והקרובים כבר קוראים לי בצורה אחרת..חחח....

אוהבת..
יול... חחיייחיח
אהה.. ויש עוד משהו!!!
27/01/2006 | 09:09
63
יש לי חברה שקוראת לי דדע... ולא ..זה לא dada זה DEDDA...
יעני כמו DEDDY רק קצת אחרת... חחחח..
וזאת בגללל.. (פוווששש.. סיפור ארוך) חברה שלי לירן היא הילדה הכי מחורפנת.. הכי מטורפת והכי מצחיקה בעולם.. עכשיו.. אני לא מדברת איתכם על סתם מחורפנת.. אפשר לאשפז אותה באבארבנל בגלל שיחשבו שיש לה בעיות נפשיות... היא נרראת כמו מישהו ששתה 40 ליטר וודקה+גראס וזה רק בלי הדכאונות וההאנג אובר וההקאות.. היא אפעם לא בדכאון.. ותמיד מצחיקה את מי שבדכאון...
קיצור.. פעם אחת ארגנו מסיבה בשבט... והלכנו כולנו.. וגם ילדים מגבעת שמואל באו.. וביניהן גם שייירההה.. איזה ילדה אחת אהבלה מכיתת תאטרון.. עזבו... קיצור.. נגמרה המסיבה.. ולכל גבעת שמואל הייתה הסעה.. אבל היא לא הסכימה לעלות עליה כי היא אמרה "לא הזמינו אותי" והתקשרה לאבא שלה שיבוא לקחת אותה.. אז כולם התחילו לדחוף אותה להסעה תוך כדי שהיא מדברת עם אבא שלה ואומרת לו "לאאא.. אבא.... הם דוחפים אותי למכונית אבאאא"
ואני ולירן ישבנו בצד.. ולירן לא שמעה מה היא אומרת.. רק שמעה שהיא מדברת עם אבא שלה.. אז היא עשתה כאילו מה ששירה אומרת זה "DEDDY NO!"
ואותי זה מזה הצחיק.. ואז הייתה תקופה ארוכה שהיינו קוראות אחת לשניה.. דדי... דד.. שטויות כאלה.. עד שאמרו לנו שהיא נעלבת.. אז כדי שהכינוי לא יהיה קשור אליה.. התחלנו לקרוא אחת לשניה דדע..חחח..
ועדיין אנחנו זורקות דדי... דדי דו שילי.. וואטס אפ מיי דד ושטויות כאלה..חח..
ולירן המציאה לכולם כינויים..
בכור זה==> בוּצקה,בוצאקה,בוצקי,בוצקין..חחח..
מיי==>חקלאי.. ולמה? אל תשאלו אותי.. זאת לירן המטורפת הזאת. זה פשוט התחרז לה טוב..חחח...
O:
27/01/2006 | 09:11
3
36
מה השם האמיתי שלכן?
הילה
לולי- ככה קוראים לי רוב האנשים שאני מכירה.
זה התחיל מחברה שקראה לי ככה ואז פתחתי כינוי כזה בתפוז ומאז אנשים שמכירים אותי מתפוז קוראים לי ככה ואנשים אחרים נדבקים מחברות שלי ש[נדבקו מאנשים מתפוז]
הילי, הילוש, היל- זה סתם כינויים שאנשים נותנים לי לשניה וחצי ואז שוכחים מהם, לא באמת חשוב
הממ. לא O:
איכ אני שונאת קיטשיות, המקסימות שאני עושה בלעוות את שמו זה קוראת לו "דורקה" כי הוא שונא את זה
הילה זה אחלה
הממ, לא יודעת O:
חח...
27/01/2006 | 09:26
28
גם לחברה שלי ישש אחות תינוקת שקוראים לה הילה.. ומשהיא נולדה היא קראה לה לולי.. וזה נהפך ממש לשם היחיד שלה...
גם הילונת!
27/01/2006 | 14:02
1
36
אני קוראת לך הילונת
יו נכון
27/01/2006 | 18:19
30
אוי זה נחמד
27/01/2006 | 09:34
83
מה השם האמיתי שלכן?שירן
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן?שירני\שירנוש\ובתקופת הנועל היה גם "היא רצה" , אבא שלי קורא לי פרח\רני [וזה דיי מבלבל כי לאחי קוראים לירן וכאילו, כשהוא אומר רני זה יכול להיות שנינו]
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}?אמממ, יש לפעמים כל מיני בדיחות שלי ושל חברות שהופכות לכינויים:$ לא עולה לי כרגע כלום, כאילו, דברים מיוחדיםP:
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}?חחח. אין חבר.
הייתן רוצות לשנות את השם?נעע
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?נעע
כיף:]
27/01/2006 | 09:46
1
36
קוראים לי יעל.
חברה כמעט הכי טובה שלי קוראת לי יילי, וחבר שלי נדבק ממנה.
חברה הכי טובה שלי... קוראת לי ג'ו.. כי ביום הזוי במיוחד אמרתי לה שהשם שלי באנגלית הוא ג'ואל.. חחח סתומהה
לכל החברות שלי אני קוראת רננה.
לכל החברים אני קוראת רנן.
לא ברור למה.
לחבריקו אני קוראת בוביקון. סתם ככה.
נחמד לי עם הכינויים
*i feel loved*
אה והאקס..
27/01/2006 | 09:47
59
קורא לי עד היום לולי.
אע.
27/01/2006 | 10:53
29
טוב, אז שמי מלידה הוא יובל.
כשהייתי קטנה נורא רציתי לשנות אותו, כי זה היה נורא יוצא דופן יובל לבת, והייתי עצובה נורא.
טראומה זה עשה לי.
עכשיו אני חושבת שאני פחות או יותר שלמה איתו, אני לא חושבת שהוא יפה או משהו, הצליל שלו די מעצבן, וגם הייתי שמחה לשם קצת יותר מעניין, אבל זה בסדר.
החברים שלי מפה קוראים לי אובה. [ova], אני לא בטוחה למה. נראלי שזה יובל>אובל>אובה. אבל זה כבר ישן נושן.
הבנות מההתעמלות קוראות לי ג'ובל, בגלל שפעם הייתה לנו מאמנת רוסייה עם מבטא כבד, וכשהיא אמרה יובל זה נשמע כמו ג'ובל, ואז מישהי התחילה לקרוא לי ככה ופתאום הרבה עושות את זה. אז זה או ג'ובל או ג'ובי.
אמא ואחותי קוראות לי ג'וב. ואמא לפעמים אומרת יובל במבטא אמריקאי, יובֶל, אם אני לא טועה בניקוד, בגלל שאלה שהיינו אצלם לא הצליחו להגיד יובל כמו שצריך, והיא נדבקה לזה.
ואח שלי.. אמ.. כשהוא קורא לי זה בדר"כ הולך ככה: "כלבה/פרה/שמנה/מופקרת!" *מבט מאיים מכיווני* "לא את".
ואבא קורא לי "אביב-ניר-יובל". ממ.

ואני? לאמא אני קוראת אמא. לאבא אני קוראת אבא. לאח שלי אני קוראת ניר. לאחותי אני קוראת אביב. ממ.
לחברה הכי טובה שלי, ששמה הוא חן, אני, וכל שאר העולם, קוראת חנה.
לחברה שלי שקוראים לה גבי אני קוראת גבסקה. ולמה? כיייי היה לנו מאמן פעם שלכל הקטנות עיוות את השמות והוסיף תוספים שכאלו ומאז אני קוראת לה ככה. וגם לשיר מההתעמלות שירצברג. בגלל זה.
לשחר אני קוראת שוחי. לענבל בולה. ושתיהן קטנות מההתעמלות אז זה מתאים.
ולגיא אני קוראת בוסטוק. למען האמת, אני לא חושבת ששמעתי אי פעם מישהו קורא לו גיא.
ולגיא השני גגן. וזה עוד מימי הגן או משו.

ואו. יצא ארוך. לא נורא.
עונה.....
27/01/2006 | 11:19
52
מה השם האמיתי שלכן? שלי

שלונדרה[אח שלי]
של[כשרוצים ממני משהו בבית]
שלקע[בכיתה הקודמת, חברות קרובות מהכיתה הקודמת וגם עכשיו קצת]
שרי[כדיי לעצבן אותי, ילד אידיוט אחד]
שולה[אנשים מההסעה, איכס]
מטאליקה[אנשים מיא'2]

לחברות שלי-
ריטעעע וקסהה(סתם, זה נחמד)
לסבתא שלי- במקום קלרה קלה(נשמע יותר טוב ברוסית) וכי.. מאז ומתמיד בבית קוראים לה ככה.
יון- לאח שלי(קיצור מיוני, גם, בד"כ כשאני רוצה משהו)

הכי מגעיל? אממ.. לא יודעת...

הייתן רוצות לשנות את השם?אולי..

או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?כן, אני אוהבת את השרי הזה(אבל אף-אחד לא יודע.).
אין לי כינויים.
27/01/2006 | 11:45
56
שונאת שמעוותים לי ת'שם.

ללירון[NeMo3 בתפוז], אני קוראת נמו, או לירוי.
למדריך פנימייה שלי, במקום גל, כווווווווווווולם קוראים לו או חרדון, או [הקבוצה שלנו] פילסברי, כי הוא פשוט כ"כ.. פילסברי.
המנ, וזהו. נראלי.

אני דיי אוהבת את השם שלי, קשה ליצור לו עיוותים.
והמנ, אלונה זה בסדר.
[למרות שפתאום יש עוד 3 אלונות בביצפר אחת ביב' ו2 בז']
*משתפתפעולה*
27/01/2006 | 12:30
53
חחח.

מה השם האמיתי שלכן? טל. ברצינות.

כינויים ושמות חיבה:
דוד שלי קורא לי טוליק {כן, כמו בשיר "טוליק יושב לו בשקט בחול.."} אין לי מושג למה, אבל...מה אכפת לי. אני אוהבת את זה
חברה שלי קוראת לי טלי
חברה אחרת קוראת לי אלוש {במקום ט' היא שמה א'.} והסיבה? סתם כי אין לה כוח להגיד טלוש אז היא אומרת אלוש.
יש מורים ומורות שלפעמים קוראים לי גם טלי {וכל פעם אני כזה "מה? רק לגל מותר לקרוא לי ככה"} הייתה לי מורה ביסודי שקראו לה טלי, והיא הייתה קוראת לי טלי. וגם המורה בכיתה ג'-ד' קראה לי טלי. אפעם לא שמעתי אותה אומרת טל. חחח
דודות שלי קוראות לי טלטול
ובקיצר קוראים לי בכל שמות החיבה האפשריים שאפשר ליצור מהשם טל.

יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? רק לזאתי שקוראת לי טלי....אני קוראת לה גלי {גם כי היא יותר אוהבת את זה מגל, וגם כי...סתם. זה נחמד כזה. היא קוראת לי טלי ואני קוראת לה גלי}.

איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אממ...האמת שלא שמעתי שומדבר שהגעיל אותי. בחיים שלי לא קראתי לחבר שלי בשמות...חחחח

הייתן רוצות לשנות את השם? לא נראה לי. התרגלתי כבר...חח

או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? כבר קוראים לי בצורה אחרת, עם כל השמות חיבה וזה, ככה שלא ממש אכפת לי שזה השם שלי למרות שאני לא אוהבת אותו כל כך.
נולדתי לזה
27/01/2006 | 12:30
3
68
מה השם האמיתי שלכן? מיכל
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? בבית קוראים לי מיכל, פחות או יותר, ואמא לפעמים כל מיני "מישמיש" וכל מיני הברות כפולות. בתנועה קוראים לי קסטן, כולל חניכים, כולל מורה אחד להיסטוריה בבצפר. פעם היו קוראים לי קסט אבל זה די עבר מהעולם. כל מיני אנשים במפעלים תנועתיים שרואים אותי פעם אחת קוראים לי משהו בסגנון "את, פרצטלן" וכאלה, ילד מהכיתה שלי קורא לי קסטי מורות קוראות לי מיכלי, כשעצבניים עלי בעקרון קוראים לי מיכל. בטוח יש עוד, אבל לא זוכרת. בעקרון- רוב העולם לא קורא לי מיכל.
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? לנגה דאפי, למיכל כרמי.. לא יודעת, יש אנשים. רואי מרטין, למרות שלאחרונה אני קוראת לו מרט. לא נורא.
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? עדיין לא הגעתי לכינויי חיבה (זה בטח משהו שבא כשעוברים ביחד חודש ), אבל בשם פרטי בגדול. אני לא אהיה מאלה של 'עוגיית המזל שלי'.
הייתן רוצות לשנות את השם? ממש ממש לא אכפת לי.
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לפעמים זה מעצבן, כי זה שם נורא.. דפוק. כאילו, אין בו חן.
אבל שוב, רוב הזמן לא אכפת לי.
למה, מיכל יכול להיות שם ממש יפה..
27/01/2006 | 16:10
26
תלוי כמובן בבנאדם

ותעשי קצת אנטר לפעמים!

בכל אופן קראתי, עוגיית מזל שלי ^^
קסטן זה השם משפחה שלך?
27/01/2006 | 16:48
1
30
חצי.
27/01/2006 | 19:58
11
אני כמו שני5
27/01/2006 | 12:32
40
חחח

השם האמיתי שלי הוא שני
יש לי מיליון ואחד כינויים.. שן, שן-שן, שָנוק, שנוק (עם שווא בש'), שיינה, שיינה ביינה, שיינה ביינה פורפורה, שנותה, אמ.סי שנותה, שנשון, בושקה, בורגילה (אמא מטורפת), גוּר, שנינה, ושיבושים ממש מצחיקים של השםמשפחה שלי..
טוב אז סיפורים? אין יותר מידי.. כל הבושקה, בורגילה, גור זה בגלל שאמא שלי מטורפת. המשפחה בעיקר קוראת לי שן, שנשון, שןשן, שיינה (אמרו לי ששיינה ביידיש זה יפה). שנותה זה בגלל המורה שלי ללשון בכיתה י' שהייתה פשוט מקריאה ככה את השם שלי ברשימה ומאז חברות שלי קוראות לי ככה..חח ואמ.סי שנותה זה בגלל שאני עושה ראפ. חחחח סתם.
כמעט אין מצב שאני אקרא לחברה שלי בשם האמיתי שלה.. זה תמיד איכשהו מתעוות: סיונוּ, ענתוּ, ענתי, ניצי, ניציפיצי, ושי, שהשה, ושוש, יעוול, יעוולוּ. פשוט כי זה ככה
אני קוראת לו שוּק (אבל כולם קוראים לו שוק), בייב, מותק. לי הוא קורא שנוק
פעם ממש רציתי לשנות אבל היום אני דווקא דיי אוהבת (:
אעע
27/01/2006 | 13:21
25
כתבתי הודעה וזה יצא לי מזה]:

ממ, טוב.
קוראים לי צליל.
יש כאלה שקוראים לי צלילי או צלילה. עינב קוראת לי פיצ או פיצי או פיצקה, וגם קצת ענבר ושחף בהשראתה. למרות שבזמן האחרון פחות קוראים לי ככה בגלל מישהו אחר שקראו לו ככה [עזבו, זה קצת ארוך].
אבא קורא לי קצת צלוּלה, והמורה לגיטרה שולמית[]. אממ, זהו.
אני אוהבת את השם שלי, לא רוצה לשנות.
אויש,
27/01/2006 | 13:21
1
24
עדיף שאני לא אכתוב את כל השמות שאני והוא קוראים אחד לשני.
זה יהיה מביך מידי
חח
27/01/2006 | 15:49
10
מה איתך?
לא רואים אותך, לא שומעים אותך!
[חוץ מזה שקיבלת לא זוכרת כמה בממ"ן]
אוו, אני אוהבת..
27/01/2006 | 13:36
4
81
מה השם האמיתי שלכן?
טל .

איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר..
כ"כ הרבה.. "טל" על כל נטיותיו..
טלו'ש, טליק - בעיקר ההורים.
טלטל, טללים, טלטלית, טול, טולטול, טאליבן [אל תשאלו ], טלי, סגול [עיוות של השם משפחה], פיצית - חברות.
טובלרון, טלושק'ה - סבא וסבתא :]
טיל - אחותי קראה לי ככה שהיא הייתה קטנה, וזה נשאר עד היום..
השם משפחה, דרדסית, פלפלת - החבר'ה מהצבא.  

כע, תמיד.. אין שם של חברה שאני לא מעוותת.
מיכל זה מיכלי,
רותם זה רותמית,
רעות זה רעותי,
שלומי זה שלומצ.. וכו'.

ממ.. אני לא אוהבת יותר מדי פוצי-מוצי, אבל יש כל מיני..
אני קוראת לו בעיקר ילד, בייבי, מתוק שלי, קציץ, מאורי.. כאלה.
והוא קורא לי מאמי וקטנה שלי.

לא, תמיד אהבתי את השם שלי ואת המשמעות שלו.

קראת? אז תצייצי (:
טל!! יש לך מישהו ואת לא מספרת?!
27/01/2006 | 13:48
2
32

חח, איך ידעתי שתגיבי ככה :]
27/01/2006 | 13:55
1
21
זה טריטרי..
בגלל זה..

נדבר כבר בפרטי, נשבעת לך באמ'שלי
.
פסדר
27/01/2006 | 14:38
8
צוויץ צוויץ!
27/01/2006 | 15:52
17
what can i do to make you see?
27/01/2006 | 13:41
25
first of all.
my name is hadar.

כינויים ושמות חיבה:
שחבר [שם המשפחה שלי.]
שחי [קיצור.]
שח [קיצור מקוצר.]
שחצי [אין הסבר.]
שחציון [כנ"ל.]

שחבר: כל החברות לכיתה. שסתם צוחקים איתם ובלה. ודניאל :]
שחי: הבנים ונועם.
שח: 3 חברות [מורן אליה רונה.]
שחצי: הבנים.
שחציון: הבנים.

חח אל תשאלו. X:

כינויים מיוחדים? סגנון נושנוש ושטויות?
לא.
פעם שמעתי על מישהי שקוראת לחבר שלה תינוקי. כאילו, מה דה פאק?!

אין לי מושג למה קראו לי הדר, לפעמים זה מוזר לי שזה השם שלי.
אין ממש אנשים שקוראים לי ככה מחוץ לבית.
מוזר|:
כנראה שאמא סתם אהבה את השם.
אני לא אשנה את השם לעולם. זה השם שלי. ואני צריכה לאהוב אותו.

אני אוהבת ניקניימז'
27/01/2006 | 14:12
1
50
אז השם המלא שלי הוא אביב.
הרבה מורות תמיד מתבלבלות וקוראות לי 'אופיר' (שם המשפחה שלי) וארררג אני שונאת את זה|: הן אפילו קוראות לידיד שלי, שגם קוראים לו אביב, בשם המשפחה שלי.
המורות של היום

הממ.. בת דודה שלי התחילה לקרוא לי ויויאן לפני שלוש שנים בערך, ומאז גם רוב החברות הטובות שינו גרסאות ל-ויוצ', ויוי, VIV.
חברים מהבצפר זה בד"כ אביבו'ש, ביבוש וכל אלו עם הש'.
אבא תמיד קורא לי 'אביבי' או 'יפה שלי'
לאמא יש את השמות הכי הזויים - ויונועה (?!), אביבונת, פיה, מלאכית.. חח כל השטויות האלה.
סבתא וסבא קוראים לי 'אביבי' ו'חמוּדייי'. דוד שלי קורא לי ויוצ'וק.
ויוי
27/01/2006 | 18:22
9
יאללה:]
27/01/2006 | 14:48
34
מה השם האמיתי שלכן? שיר

שירוש - ידידים בנים בעיקר, נדמה לי. [הוא *היה* קורא לי ככה תמיד]
שיש - חברה.
שישה - אותה חברה.
שירה - חברות.
שירית - שתי חברות.
שירקה'פליץ - 3 חברות וידיד חח. (נו, נכון יש את הפיג'מות? אז נכון יש את רוני? אז נכון שאבא שלה קורא לה רונקיפליץ? אז משם. )
שוש - אמא, אבא.
שעועית -(ועוד כלמיני שמות של ירקות אני מניחה) אבא.

אבא, אבא : אמא ואבא!
אחותי תמר : תמרי, תתי (כבר לא ממש), צ'וצ'קי, צוצקה וכו'.

לא הייתי רוצה לשנות את השם שלי. הוא פשוט אני. ומתאר אותי בצורה הכי טובה - בכל המובנים. והוא שלי.

קראת?
27/01/2006 | 14:53
4
18
-מה השם האמיתי שלכן?
אלה :]

-איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...
כל מי שאני מכירה קורא לי אלה.
רק ההורים מעוותים לי את השם וממציאים שמות וכאלה -
אליק, לוש, בובי, בוביק, שושו, ולא זוכרת מה עוד. שמות מפגרים

-יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}?
אה, לא ממש. להורים אני קוראת אמא ואבא, מן הסתם. ולאח לפעמים בשם שלו ולפעמים איש מערות או קוף או אידיוט. =]
ולחברות- רק לאורית אני קוראת לפעמים רית. לאחרות בשם הרגיל שלהן

-איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}?
אין

-הייתן רוצות לשנות את השם?
לא, לדעתי זה שם נחמד.
רק ממש מעצבן אותי כשלא אומרים אותו נכון-
אומרים את השם שלי אלה, והמון אנשים אומרים אלה, כמו השם של העץ, וזה לא ככה.

-או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?
אממ, שיפסיקו לעוות לי את השם ולהמציא שמות של תינוקות. אלה זה מספיק X:
יש לך שם מושלם
27/01/2006 | 15:23
3
64
השם האהוב עלי של בנות.
איזה כיף :]
27/01/2006 | 16:11
2
17
אה בעצם
27/01/2006 | 16:13
1
16
אצלי זה אלה כמו עץ. הדגש על ה-לה...
לי לא משנה. אלה בכל הצורות
27/01/2006 | 18:41
22
השם הכי יפה בעולם לבנות.
כלכך יקראו ככה לבת שלי.
מי שמביט בי מאחור לא יודע מי אני
27/01/2006 | 14:59
3
57
מה השם האמיתי שלכן? ירדן.

איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר.
ירדי- כולם בערך. כאילו החברות שלי כולן קוראות לי ירדי [טוב נו, כמעט כולן]
ירדי ג'ו- בעיקר כרמן [שהמציאה לי את הכינוי], שירה, תות, טלי. אבל בעיקרון גם רוב החברות ככה גם לפעמים.
ג'ו ג'ו- שירה.
ירדני, ירדנונה, גוזל, מקסימה שלי, דן-דן, דנדונה- אמא שלי
ירדיקס, ירדי קרצי דראק[], ירדי אינטר בננה[] וכל שאר הכינויים ברשימה למעלה- ענת.
ירי- פעם צליל מהכיתה שלי קראה לי ככה, זה יותר לכיוון כיתה ח' אבל חח.
דני- תות פעם היתה קוראת לי כה לפעמים עדיין.
ירדנה- דן.
ליפשיץ [שם משפחה]- הבנים בעיקר. אבל בעיקר בעיקר דני, עומר דומינסקי, וביצ'ו [חחחח דניאל].
ליפצ'ץ- [חחחח צחוקים. כי הוא לא יודע ממש איך להגיד את השם או לכתוב]- ליעד.
פילשיץ [חחחח ככה זה יוצא בהגייה, אבל זה כאילו השם משפחה במהופך]- יריב.

יש כינויים.
לפרט? טוב אני אכתוב כמה דברים
לענת- פתקה [סבתא שלה המציאה] פת'ס- עיוות של פתקה, ענת'ס- ענת עם ס', ענתינק'ה. דנה- נדי- קיצור, דנדי- חיבה, דנה בננה- חריזה. כרמן- ראסטי ג'ו\כרמי ג'ו [אני ירדי ג'ו היא ראסטי ג'ו\כרמי ג'ו], כרמנסיטה. אילה- יש לה כינויים משלה אבל בעיקר קוראת לה אילה, אין לי מושג למה. תות- תואאאת [זה חיקוי של המורה הרוסי למתמטיקה.] תותינק'ה, תות'ס. שירה- שיירה, שירונת. טלי-  זילבר!!!1. אלינור- אלי, נורי. נטלי- נטי. מיכל- מיכליזציה [חחח נדבקתי מהמורה להיסטוריה שכל דבר היא הופכת לזציה בסוף כמו למשל-  שלב הגטואיזציה] וכמה כינויים לבנים- דניאל ח'- חקי, ביצ'ו, טו סטייליש פור יו. דניאל א'- דני [כולם קוראים לו ככה האמת] יריב- ראיב [שם מהופך כמו שהוא עושה לי] ויש עוד כינויים אבל אין לי כוח יותר.

חחחח זה לא מגעיל אותי אבל הנה כלמיני כינויים ששמעתי מכל מיני חברים וילדים- מושון, קטן\קטנה, צ'ולצ'ול, פאפי, מלאך, מלאכית, מתוקה שלי, מותק שלי, חממממווווודי..

האמת אני לא ממש ממש אוהבת את השם שלי, אבל אני מתה מתה מתה מתה על הכינויים שיש לי. חח אז לא.

לא

קראת?
תגידי לי מהכינויים שיש לי, את מה הכי אהבתם. חחח
נזכרתי בעוד כינוי!
27/01/2006 | 15:07
1
67
יאד'ן- אילה
ויאארד'ן- שירה

חחח וכמה של אח שלי
27/01/2006 | 18:46
25
קציץ\קציצה\קציצונת\קציצל'ה

חחח ולו קוראים גלעד אז אני קוראת לו- גילי\גיל\אנורקס [הוא לא אוכל כלום כמעט מאז שהוא התחיל לקחת ריטלין]
ירדי קרצי דראק
27/01/2006 | 16:37
29
עונה..
27/01/2006 | 15:26
1
34
מה השם האמיתי שלכן?ג'יימי
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן?ג'יי,ג'יים
תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...

החברות,והמשפחה..אין סיפור פשוט ככה הם אוהבים לקרוא לי לפעמים:)

כן..אבל אין לי כוח לפרט

שונאת את כל הכינוים הקיטישיים האלה.
לא,הוא חמודד
לא

יאאא אני אוהבת את השם ג'יימי
27/01/2006 | 16:10
30
שם כזה יפההה
פימ פאמ פומ
27/01/2006 | 15:43
39
מה השם האמיתי שלכן? קארין

איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... אמא קוראת לי רין, שזה קיצור לקארין מן הסתם P: אממ לא יודעת.. אנשים פולטים כינויים רנדומליים כמו 'קאריןרין', 'קארי-הין', 'קארינצי' [;)] וכו'

יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? נופ

איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין לי חבר חח :))

הייתן רוצות לשנות את השם? כה

או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא, זה סתם מוזר. נגיד ראיתי אתמול דירטי דאנסינג וכולם קוראים לה בייבי משומקום ובכלל קוראים לה פרנסיס וזה סתם מוזר :|
המ אוקי.
27/01/2006 | 15:54
29
השם האמיתי שלי זה לימור.

אין לי כזה הרבה כינויים אבל בסדר,
אמא/אחותי/שני תמיד קוראות לי לימורסיטה. [שני בהשפעה מזה שהיא קראה את זה בספר שורשים שלי... ולפעמים גם עמרי קורא לי ככה.]
לימי - חצי מהחברים שלי
לימורי\לימורוש - חברות, או ידידים.. זה די "נפוץ"
לימון - החצי השני של החברים שלי

יש גם לים, לימלימ.. וכל מיני וויריאציות שונות.

אמא שלי אומרת שהיא קראה לי לימור כי זה מזכיר לה אמור. *אווווו*
ועוד כל מיני שטויות.

אני אוהבת את השם שלי כי הוא לא כ"כ נפוץ. אבל בגלל זה כשקוראים למישהי לימור, זה ממש מבאס אותי [אהמאהמ.]
יש לי סיפור..
27/01/2006 | 16:06
55
מה השם האמיתי שלכן? מיכל
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...: אממ הכינוי שלי זה מיקי או לפעמים קוראים לי מיכי שמיחי..מיכלי,והכי מצחיק זה מיכלית..ויש לי סיפור:
לאמא שלי הייתה חברה ממש טובה שלה והם היו החברות הכי טובות.והיא נפטרה מסרטן כשהיא הייתה בת 16 סך הכל 16..וקראו לה מיכל ואמא שלי חשבה שזה שם מאוד מיוחד גם מיכוון שהוא מהתנ''ך וגם שככה קראו לחברה הכי טובה שלה..ואני גאה שאני נושאת את השם שלה.
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? אממ כן..חח לאמא שלי קוראים מדלן אז אני קוראת לה מדלנה,ולחברה שלי טל..טלטלית טלולה, ולעוד חברה בר אני קוראת ברבורית..ויש לי ידיד קוראים לו ארתור והוא הומו אני קוראת לו ארתורית..חח
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אממ..כן ברווזון,פילפילון,חמודמוד, מה זה השמות האלהההה
הייתן רוצות לשנות את השם? לא ולא
או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?..לא
המממפפ
27/01/2006 | 16:14
24
שמי האמיתי הוא יובל.

כינויים ושמות חיבה:
יובלי- אמא ואבא.
יובע- מיכל
יובלית- שירי ומיכל
יובי- הרבה אנשים... חברות, בנים מהכיתה...
יוב-כנ"ל
יובירגב- הבנים מהכיתה :-p
שגב, יובי שגב- יואב (בן מהכיתה) האמת היא שאין לי מושג למה הוא קורא לי ככה. לפעמים הוא זורק לחלל הכיתה משפטים כמו "שגב עצבנית, אך גם חיננית...." אני מניחה שזה אמור להיות קשור איכשהו לסגל מהרדיו :-p
בלונדי- רק סבא קורא לי ככה
יוביוב- דודים.

משפחה/חברות טובות/חברות מבהי"ס:
מיכל- מיכי, מיכלית, מיצי, חצילה, במבה, אשתי, שניצל במבטא רוסי כבד
יעל- יולי, יוליה, ג'ולייט, קופה, טיפשה
שירי- שיקי, שיקית
שקד- שקי, צ'קי, קקי
שחר (בן)- סויקיס (שם משפ'), צבי, צביקס, צביקעס
שרון- שרס או שרון במבטא אמריקקי
מאי- מאיה
אורטל- אורטי, אורטֶל (מה שממש מעצבן אותה )
טל- צ'וצ'ו (הומצא משום שטל זה משעמם, ואף אחד לא יכול באמת להגיד את השם משפחה שלה :-p אז עיוותו אותו.
נעמה (אחות קטנה)- נוני, נעמושה, נעמונת, נוקי, נעמוני ובעיקר קיוטי (:-p)
צליל (אחות גדולה)- צליץ

סתם אנשים:
יואב- אפשטוץ, אפשטיין
ניב- ניבקה
לי- ליקוש
חגי- חג'אג' חג'אג'אג', חג'י, חגיתוש
אורנה המורה לערבית השנואה: מועלימה
מימי המורה להיסט': מימיזאורוס, מימיפלצת

לא הייתי רוצה לשנות את השם שלי... לא יודעת למה, זה פשוט לא נראה לי נכון. אבל אני גם לא ממש אוהבת אותו, אין לו צליל נעים.
לעומת זאת, את השם צליל אני מאוד אוהבת, כי אממ.. יש לו צליל נעים :-p וגם הוא עדין ויפה כזה.

בטח לאפחד כבר אין כוח לקרוא
27/01/2006 | 16:19
78
אבל ממש בא לי חח
אוקי נמ. השם האמיתי שלי הוא שיראל. shirel. ומי שיפריד את זה לשתי הברות,[שיר-אל], יקבל מכות.
כינויים ושמות חיבה:
שירשיר או שירשירושה-אמא קוראת לי ככה. לא ברור למה.
ז'אן-אבא. אלללללל תשאלו למה. סיפור ארוך ממש.
שיראלוווווש- אנשים שרוצים להתחנף אליי.
קצי- כל מי שהיה איתי ביסודי. katzy. זה ככה מאז כיתה ג' בערך וזה נדבק.
קציצה/קצוש/קרצה- עיוותים של קצי. כנ"ל, כל מי שהיה איתי ביסודי.
עיוותים של השמשפחה- כולם בערך[?]
שירלול- חברה ממש טובה.
קיקי- עוד חברה ממשטובה. היא קוראת לכולם קוקיז, אז טענתי שאני רוצה כינוי מיוחד, ולא סתם "קוקיז", אז היא נתנה לי את קיקי.
שייראל, יענו shyrel- ידיד טוב חח
אה ושירלינה!! סבתא שלי קוראת לי ככה
אני מדביקה לאנשים כינויים לא קשורים כאלה:
שיקס- לשיר, חברה ממשטובה.
פינקי- לעדי, עוד חברה ממש טובה.
סמדול- לסמדר, חברה ממשטובה אחרת.
טלוליש- לטל, חברה נוספת, ממש טובה.
לרוב האנשים אני מוסיפה "וש", וכאלה בסגנון לשם הפרטי [שיראלוש סטייל] או פשוט מעוותת את השמשפחה לפי המצברוח.
נמ. האקס קרא לי מאמי או מותק, וככה גם אני.
[ועכשיו אני קוראת לו אידיוט.]
חברה שלי קוראת לחבר שלה דובי. זה אכן מתוק עד כדי הקאה.
השם שלי מיוחד ואני אוהבת אותו, לא מחליפה אותו בחיים.:]
27/01/2006 | 16:29
13
השם האמיתי שלי הוא יובל.

כינויים- עכשיו כבר כמעט אין, מידי פעם מישהו אומר יובי.

כנ"ל לגבי, אני בקושי קוראת לאנשים בשמות חיבה, ואם כן אז זה רק משהו שבא בתקופות

אני מאוד רוצה לשנות את השם, כי אני לא אוהבת את השם יובל, ואני גם שונאת שלפעמים מתבלבלים וחושבים שאני בן . שנה שעברה היה לי גם ממש קטע מאוד ארוך של "יאללה אמא, אבא, מתי הולכים למשרד הפנים?" אבל בסוף לא שיניתי את השם כי לא ממש ידעתי למה לשנות. אני נורא אוהבת את השם יעל, אבל הוא ממש לא מתאים לשם משפחה שלי וגם הוא לא כל כך מקורי. שאר השמות שחשבתי עליהם גם היו כמו יעל- לא מקוריים ולא מתאימים לשם משפחה (נראה לי השמות היחדים שמתאימים לשם משפחה זה שלי ושל האחים שלי ).
אח"כ גם בא הקטע של "מה? גם הוא/היא יקראו לי בשם החדש? *מוזר*" אז בסוף נשארתי עם יובל, וכרגע אני נורא שמחה שלא שיניתי, ואני לאט לאט לומדת לאהוב את השם הזה . הדבר שהכי מפריע לי זה שאם אני יעבור לגור וללמוד בניו יורק אז יובל זה שם מאוד מוזר יחסית לשם. אבל חפיף.
אין לי הרבה
27/01/2006 | 17:59
74
אהה קוראים לי איילת
כי שנלדתי סבתא לי באה לבית חולים ולהורים שלי לא היה שם בשבילי, כי הם חשבו שיצא להם בן (הם לא רצו לדעת לפני ) אז היא אמרה שאני מזכירה לה שיר משהו איילת עם עניי תכלת (כי כשהיתי קטנה היו לי עיינים כחולות עכשיו כל פעם שאני שמה עיפרון הם מחליפות צבע כדי שהן לא יצאימו עם העיפרון ...איזה מגניבה אני ) והלכה ואז דודה שלי מהצד השני בכלל באה ואמרה שמתאים לי איילת אז איזה הפתעה ההורים שלי קראו לי איילת .

אהה אמא שלי קוראת לי לולי (זה שאנחנו לא רבות כי שאנחנו רבות זה איילת עם מאתיים סימני קריאה ) .
בת דודה שלי קוראת לי יולי או יול .
אהה חברות שלי קוראות לי בלונדה/בלונדי - זה דיי ברור למה .

שאחותי מעצבנת אותי אני קוראת לה ששון
אהה יש לי חברה שפעם תוך כדי משחק כדורשת מישהי מהקבוצה השנייה קראה לה נינג'ה אז התחלתי לקרוא לה ככה מדיי פעם.

אהה אין לי חבר אבל הכינוי הכי דביק שאי פעם שמתי היה "בובו" והם קראו אחד לשניה ככה איכס הם לא יכולו להיות יותר דביקים .

לא הייתי משנה תשם שלי עכשיו אבל עם הייתי יכולה לשנות את השם שלי מההתחלה הייתי קוראת לי או יולי (אני ממש אוהבת תשם הזה )
או יובל או אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל רועי (אני חושבת שזה ממש יפה לבת ), ואני לא אוכל לקרוא לבת שלי ככה כי לאח שלי קוראים רועי ...
27/01/2006 | 18:03
1
17
השם האמיתי שלכי:
שלומית [זוועות]

כינויים ושמות חיבה:
הוו יש המון,
שולמית,
שוווולמית [במילרע],
שולה,
שלומץ,
שלומצה,
שנוחצה [מישהו מפורסם המציא לי את הכינוי הזה אני מקובלת!!!],
שלומצינונה,
שלומציון,
שלולית,
שנוחץ,
שלום-לום,
שושה [אמא],
זיווה,
שלומצי,
שוורצע [כי אני תמיד אומרת שוורצע חייע],
נושית,
שומית [אח שלי מחקה את הבן שלו -הוא בן שנתיים קורא לי שומית],
שולי [הוו ימי היסודי העליזים].

זהו

כינויים מיוחדים למשפחה\חברות:
אחותי הגדולה - שמנה [סתם כשבא לי להציק לה, היא לא שמנה, סתם מלאה],
אחיין שלי [בן 8] - מונמוני [כי פעם אחת ניסיתי ללמד אותו איזה מילה והוא אמר מונמוני... מאז זה הניקניים שלו , בדר"כ זה כזה "מונמוני קטןןןןןןןןןןןןןןןן " *נשיקותחיבוקים*]
אחי הגדול [גיל]- גילי [סתם כי אמא שלי קוראת לו ככה]
אחי הגדול2 [מושיקו]- שיקו [כנ"ל]

שני- שנייניי, סאני  [BONNY M ] , שניץ
בר- ברבי, ברביקיו, ויש כינוי שידיד שלי המציא לה : בר- מינן , אוי ואבוי!!!!
אודי- אודי חמודי
אליקו- אליק בליק בום
אביב- אביבסקה
טליה- טול
סטפני- סטף
אושרת-אוש
לירון- ג'קי [כי ככה הכרתי אותה, בתור ג'קי (:]

לא זוכרת עוד , אבל הרבה פעמים אני קוראת לאנשים שוורצע חייע.

ניקניים לחבר:
בדר"כ לכולם אני קוראת בייבי,
האקס האחרון היה קורא לי בובי [BUBI] ותמיד היה ממציא לי מלא  שמות [פוצי, קוצי, נוני ..בלה בלה בלה], זה היה חמוד [אבל מבלבל ],
האקס לפניו היה קורא לי שלומצה [תמיד הוא היה שר לי "שלומצה תני לי כאפות על התחת.." MC מנצור], עד עכשיו הוא קורא לי שלומצה/שלומץ.

שינוי שם:
הייתי רוצה שיקראו לי בר ובזמן האחרון בא לי שחר,
לגבי הניקניים- אני מרוצה

[חפירות זה הדבר, מה לא ?!]
בר
27/01/2006 | 18:46
23
יבח, ג'ז, ג'ס, ג'זמין, יסמינה, יס
27/01/2006 | 18:15
77
יסמינע...
והרבה עיוותי יסמין למיניהם...
יב"ח זה הראשי תיבות של השם של[-יסמין בן חיים]
יש מישהו שקורא לי ג'ינג'י
ומישהו שקוראת לי ג'ינג'ית מבחירה...
אין לי הרבה מיוחדים...
שוק
27/01/2006 | 18:26
33
דנה שוק
דנה השוקיסטית
ודני

- השמות מהקורס.
cool אין על nick-names
27/01/2006 | 18:42
58

השם האמיתי הוא: שרון

כינויים:
שרוני - ידידים - בנים, ואנשים שאני בקשר לא מחייב איתם
שרונה - אמא, אחותי, אחי, וחברות
שרון (יש 'סגול' ב-ש') - חברה הכי טובה בעולם
שר - חברים
שירוש, שירי, שרונוש וכו' - כולם חחח כינויים מתחלפים כאלה

היה לי חבר שקרא לי פשפשה - חחח אהבתי

לא הייתי משנה את השם בחיים, שרון - עוצמה חחח
ואני מסתדרת עם רוב הכינויים אבל תלוי כמובן ממי זה בא
טרהלהלה.
27/01/2006 | 19:11
43
קוראים לי אורית. נולדתי כסווטה, עברתתי כשהגעתי לארץ.

החברים שלי קוראים לי סווט/סווטה/סווטי. אני גם מגיבה לבלונדה, פוסטמה, נבלה, כונפה, כאאאאפרה, מאמי, בובה, בובי, ציצים[!!!] ושאר ירקות.
וזהו בעקרון.
אני אוהבת את השם שלי ולא רוצה להחליף אותו. הוא ממש מתאים לי.
לאף בחור שיצאתי איתו לא היה שם חיבה מיוחד כזה. זה הסתכם במותק, ממי, חמוד שלי ודברים בסגנון. כנ"ל כלפי.
שומדבר מיוחד.

וזהו. אני ממש משעממת בקטעים כאלו.
אממ... אין הרבה
27/01/2006 | 19:44
96
נועה זה השם שלי.
נועוש, נועי, נוני. כל הרגילים האלו..
יש מורה אחת בבצפר שמתעקשת לקרוא לי נועל'ה.
ולאמא יש את הדברים הכי מוזרים.... נונית, שאחרי בדיקה במילון מתברר שזה מגש לדגים (ואני צמחונית כן?!) אבל אמא לא ידעה.. ושושנה. לא יודעת למה... ככה זה תמיד היה.
אבא קורא לי ג'ורג'יה, או ג'ורג'ת. אני לא יודעת למה.
גם יש אנשים שקוראים לי ננה.או ננהל'ה (מבטאים כמו נענע), בעיקר משפחה וכו'..
הכינוי שלי בפי כל החברים באוסטרליה זה skinny. או noaey. בעיקר skinny.
זה גם התיאור שלי.
לדוגמא 2 חברים נפגשים נגיד חבר שלי ומישהו שאני לא מכירה, ואני לא שם. אז כרגיל "איך היה הסופשבוע מה עשית וכו'" אזחבר שלי יגיד: "i went somewhere with noa". והשני ישאל מזאת נועה. הוא יגיד: "u don't kno her, she's skinny".

וזהו. אני קוראת לאנשים בדרך כלל בשמות שלהם אלא עם השם ארוך. נגיד imogen אני אקרא לה imo או imy. ולחברה אחת שקוראים ishka אני קוראת ishqua או ishika. לדוגמא zarina אני אקרא לךה zaza. מדליין - מדי. וכו'...

הודעות אחרונות
20:35 | 26.04.14 lirco85
14:04 | 22.08.13 The Blue Fairy
11:36 | 19.08.13 אורחים בפורום
14:24 | 07.08.13 איתי אבוקסיס1
02:36 | 05.08.13 אורחים בפורום
08:49 | 22.07.13 זוהרת בחושך9
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש