לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם... ברוכים הבאים לפורום "אירובי" של תפוז. הפורום מפגיש בין כל שוחרי ומדריכי האירובי בארץ וגם את אלה שעזבו לארצות אחרות. אמנם קוראים לפורום "אירובי" אך הוא בעצם מאגד בתוכו את כל שיעורי הסטודיו השונים החל משיעורי האירובי (מדרגה/רצפה) וכלה בפילאטיס, פיטבול, חיזוק וכדומה... לפורום מגיעים מדריכים, מתאמנים וכאלו שרוצים להיות מדריכים או מתאמנים. ולכן הפורום מהווה מקום בו ניתן לשאול שאלות ולפתח דיונים בנושאים הרלוונטים לאימון בסטודיו ופעילות גופנית בכלל. גם עבורנו המשתתפים הקבועים וגם עבור אלו המבקרים רק מדי פעם, נא לשמור על רמת דיונים מיקצועית גבוהה. בנוסף לנושא המקצועיות, הפורום גם מהווה מפגש חברתי לכל אלו ששיעורי הסטודיו הם חלק בלתי נפרד מחייהם. כל יוזמה של מפגשים, העלאת תמונות, פרסום מאמרים, שיתוף בחוויות אישיות רלוונטיות ... מבורך בהחלט.

מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" שטח פרסומי לכל דבר.

ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות אשר מכילות תוכן פרסומי בגופן- גם אם מופיע בהן תוכן מקצועי רלוונטי, קל וחומר, כשמדובר בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי.

לכן, האירועים ומועדי פתיחת הקורסים יפורסמו על גבי לוח האירועים, והאחריות להציץ ולהתעדכן בלוחות שלנו באופן מתמיד חלה על כל אחד ואחת מכן!

מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו על גבי הלוחות המיועדים למטרה זו!

כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.

כמו כן, נציגי המוסדות השונים אשר לוקחים חלק פעיל בפורום, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע זה.

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

תודה על ההבנה!

ריטה

======================================================== נספח מס' 2: תקנון הפורום הודעות מעליבות, גסות או פוגעות יימחקו. *שרשורי ירוכזו בשרשור אחד בכל עמוד שכותרתו תהיה . גם שם יש לשמור על כללי התנהגות. *לא ייפתחו שירשורים חדשים על נושאי שירשורים קיימים. *הודעות בסגנון "בוקר טוב" ירוכזו גם הן בשרשור *אין ליחצן או לפרסם מועדון כלשהו. המלצה איפה ללמוד או להתאמן היא לגיטימית בתנאי שהיא מנומקת ואינה בעלת נופך פירסומי. *איסור פירסום שמות מדריכים לטוב ולרע (כאמור) מלבד מדריכים שהם חברי פורום. השמצות יימחקו. *הודעות ללוח-אך ורק ללוח! אין לפרסם ע"ג הפורום. *הודעות אישיות דרך המסרים (כאמור) *חבר פורום רשאי לא להזדהות בשמו (למרות שלדעתי רובנו כאן מכירים זה את זה וזה דווקא טוב) ותמונות של חברי פורום המופיעות בפורום יימחקו ע"פ דרישה (עד עכשיו זה עובד יופי) של המצולם.

פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
המשך...
הודעה חדשה

בגדים מטריפים לאירובי מישהו?.

מאת: nitzg
10/06/07 21:12
שלום לוכלם!!

אני חייבת לעשות קנייה של בגדי אירובי ואני מנסה להיזכר בשם של החברה שעל הטייצים שלה מצוייר פרח לבן (חמנייה לבנה).
למישהו יש מושג איך קוראים לחברה?
מישהו מכיר חנות יפה באיזור המרכז של בגדי ספורט במחירים סבירים?

תודה

בגדים מטריפים לאירובי מישהו?.
<< ההודעה הנוכחית
10/06/07 21:12
71צפיות
º
את מדברת על מרגריטה לדעתי
10/06/07 21:23
9צפיות
º
יש אתר למרגריטה?
10/06/07 21:27