לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים.
מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד...
למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה.

הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.

ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).

נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה.
מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו!
אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.

ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארה
תודה רבה ותהנו.

שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית
המשך...
הודעה חדשה

למכירה - לונלי פלאנט "ויאטנם - לאוס - קמבודיה

מאת: almseg
27/06/11 10:33
למכירה - לונלי פלאנט "ויאטנם - לאוס - קמבודיה - ודלתת המקונג". הספר במצב מעולה! באנגלית, עם תוספות שלי מהטיול על גבי המפות וההסברים לגבי מקומות לינה, טלפונים, מפלים ומעיינות שאינם מופיעים במפה וכו'. מהדורה הכי עדכנית : 536 עמודים 28 עמודי צבע 90 מפות

מחיר - 90 ש"ח (מחיר בחנות - 181 ש"ח)

תגיות:
למכירה - לונלי פלאנט "ויאטנם - לאוס - קמבודיה
<< ההודעה הנוכחית
27/06/11 10:33
242צפיות
למכירה - לונלי פלאנט "ויאטנם - לאוס - קמבודיה - ודלתת המקונג". הספר במצב מעולה! באנגלית, עם תוספות שלי מהטיול על גבי המפות וההסברים לגבי מקומות לינה, טלפונים, מפלים ומעיינות שאינם מופיעים במפה וכו'. מהדורה הכי עדכנית : 536 עמודים 28 עמודי צבע 90 מפות

מחיר - 90 ש"ח (מחיר בחנות - 181 ש"ח)
º
לפרטים - השאירו הודעה כאן ואחזור אליכם
27/06/11 10:36
24צפיות
ספר גרוע
27/06/11 10:53
48צפיות
כל מה שהוספת מופיע ודאי בספר של כל אחת מהמדינות ועוד הרבה יותר.
לשם הגילוי הנאות
27/06/11 19:05
54צפיות
את הספר האמור בעברית, בן 544 הדפים, ניתן להשיג בנט במחיר 126.65 שקל כולל משלוח הביתה.
מצטרף לדעת קודמי שזהו ספר שטחי להחריד ביחס לספרים המפורטים שיש לכל מדינה בנפרד
לא משוכנע שגם בחינם הייתי לוקח לטיול שם אלא אם זהו טיול קצר של שבועיים.
ספר זה עדיף מהמדריך לדרום מזרח אסיה
29/06/11 10:37
39צפיות
אבל נחות מאוד ביחס למדריכי לונלי פלנט לכל מדינה בנפרד.
לאחר שבועיים בתאילנד ולאוס נפטרתי מהספר המיותר הזה וקניתי מדריך לכל מדינה ואותו החלפתי במעבר הגבול בדרך למדינה הבאה.
Flix
פורום מרכז ודרום אמריקה

פורום טיולים במרכז ודרום

אמריקה הטיול המושלם היכנסו עכשיו לפורום!>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום