לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טיולי תרמילאים
אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

נעלי קטרפילר

מאת: mitspe
06/02/11 13:10
שלום
אני לא בטוח אם זה הפורום לשאלתי אבל אנסה.
יש לי נעלי שטח קטרפילר במידה 43 ועל הלשונית של הנעל כתוב שהמידה הזו בארה'ב היא 10 .
אני רוצה לקנות בארה'ב דגם חדש ובאמזון יש אפשרות בחירה של מידות ובהם גם חצאי מידות כגון 9.5 .
בכל ממירי מידות הנעל שראיתי באינטרנט מידה 43 היא 9.5 בארה'ב וזה לא מתאים למופיעה על הנעל עצמה.
התקשרתי ליבואן בארץ שאמר לי שלקטרפילר אין חצאי מידות גם לא בארה'ב ומידה 43 היא 10 בארה'ב.
האם למישהו מחברי הפורום יש ניסיון בנושא.
תודה
נעלי קטרפילר
<< ההודעה הנוכחית
06/02/2011 | 13:10
5
243
שלום
אני לא בטוח אם זה הפורום לשאלתי אבל אנסה.
יש לי נעלי שטח קטרפילר במידה 43 ועל הלשונית של הנעל כתוב שהמידה הזו בארה'ב היא 10 .
אני רוצה לקנות בארה'ב דגם חדש ובאמזון יש אפשרות בחירה של מידות ובהם גם חצאי מידות כגון 9.5 .
בכל ממירי מידות הנעל שראיתי באינטרנט מידה 43 היא 9.5 בארה'ב וזה לא מתאים למופיעה על הנעל עצמה.
התקשרתי ליבואן בארץ שאמר לי שלקטרפילר אין חצאי מידות גם לא בארה'ב ומידה 43 היא 10 בארה'ב.
האם למישהו מחברי הפורום יש ניסיון בנושא.
תודה
איך הנעל שיש לך? נוחה?
06/02/2011 | 13:30
3
48
אם כן, סוס מנצח לא מחליפים.
לפעמים הסוס מת.
06/02/2011 | 15:53
2
41
הסוס שיש בארץ היום לא לטעמי, בארה'ב מצאתי סוס צעיר ויפה.
לא הבנת
06/02/2011 | 15:57
1
33
אם הנעל שיש לך נוחה, קנה אותו מספר, בפרט אם זה אותו סוג נעל.
צודק בעקרון
06/02/2011 | 19:05
37
אבל רציתי לדעת עובדות. האם אכן אין לקטרפילר חצאי מספרים ומה שמופיעה באמזון זה חוסר דיוק של צוות האינטרנט שלהם. או שיש חצאי מספרים ואז לפי הטבלאות אני יכול להזמין גם מספר 9.5 שהוא יכול לתת לי התאמה מושלמת יותר.
תבין, באמזון עצמו אין טבלאות. אני יכול להזמין מספר 10 אבל לפי הטבלאות אני אקבל מספר 44 שהוא גדול עלי.
אני הייתי נזהרת...
06/02/2011 | 14:17
36
מידת הנעליים שלי היא איפשהו בין 39 ל 41. תלוי באיזה נעל. גם במותג מסויים (אני חובבת אדידס) יש לי שתי מידות שונות!
אז - בלי למדוד - אני לא ממליצה לקנות נעל (אולי כפכף או סניקרס ליופי בלבד), במיוחד מאסיבית כמו קאטרפילר.
הודעות אחרונות
22:44 | 29.08.15 אורחים בפורום
21:24 | 29.08.15 שחום נאה37
19:07 | 29.08.15 shonap53
14:35 | 17.08.15 רסיסי טיולים
20:25 | 10.08.15 Michaela z
00:31 | 05.08.15 The new me9
19:54 | 01.08.15 השבוע מתחיל
19:13 | 01.08.15 אסתיפסתי
18:21 | 01.08.15 Hillel Zehavi
00:05 | 30.07.15 השבוע מתחיל
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום