בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים.
מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד...
למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה.

הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.

ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).

נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה.
מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו!
אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.

ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארה
תודה רבה ותהנו.

שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית
המשך...
הודעה חדשה

נעלי קטרפילר

מאת: mitspe
06/02/11 13:10
שלום
אני לא בטוח אם זה הפורום לשאלתי אבל אנסה.
יש לי נעלי שטח קטרפילר במידה 43 ועל הלשונית של הנעל כתוב שהמידה הזו בארה'ב היא 10 .
אני רוצה לקנות בארה'ב דגם חדש ובאמזון יש אפשרות בחירה של מידות ובהם גם חצאי מידות כגון 9.5 .
בכל ממירי מידות הנעל שראיתי באינטרנט מידה 43 היא 9.5 בארה'ב וזה לא מתאים למופיעה על הנעל עצמה.
התקשרתי ליבואן בארץ שאמר לי שלקטרפילר אין חצאי מידות גם לא בארה'ב ומידה 43 היא 10 בארה'ב.
האם למישהו מחברי הפורום יש ניסיון בנושא.
תודה

נעלי קטרפילר
<< ההודעה הנוכחית
06/02/11 13:10
214צפיות
איך הנעל שיש לך? נוחה?
06/02/11 13:30
45צפיות
לפעמים הסוס מת.
06/02/11 15:53
38צפיות
לא הבנת