לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

המשך...
הודעה חדשה

פלא אור שיווק

מאת: rac1808
14/06/12 13:45
התקשרו אלי , הציגו עצמם כמחלקת ההטבות של מחזיקי אשראי ועובדי מדינה.
הציעו לי תמורת 19.90 ש"ח א. בוקר זוגית בכל מיניי רשתות (בינהם קפה קפה מקס ברנר ועוד)
או סרט זוגי בכל מיניי בתי קולנוע
או סטנדאפ ב 1+1.

האם זה אמיתי ?
שווה ?
האם יש קטצ' ?

כדאי ?  

אשמח לתשובה דחופה.
תודה  

פלא אור שיווק
<< ההודעה הנוכחית
14/06/12 13:45
2050צפיות
התקשרו אלי , הציגו עצמם כמחלקת ההטבות של מחזיקי אשראי ועובדי מדינה.
הציעו לי תמורת 19.90 ש"ח א. בוקר זוגית בכל מיניי רשתות (בינהם קפה קפה מקס ברנר ועוד)
או סרט זוגי בכל מיניי בתי קולנוע
או סטנדאפ ב 1+1.

האם זה אמיתי ?
שווה ?
האם יש קטצ' ?

כדאי ?  

אשמח לתשובה דחופה.
תודה  
"מחלקת ההטבות של מחזיקי אשראי ועובדי מדינה"?
14/06/12 13:51
754צפיות
נשמע מפוקפק משהו.
בד"כ כשמחלקת הרווחה של ארגון גדול חותמת על שת"פ עם חברה מסחרית כלשהי, העובדים מקבלים מייל שמיידע אותם על ההטבות שהם יכולים לקבל מאותה חברה, או על קישור לאתר הטבות רלוונטי. בהנחה שאת עובדת מדינה, האם קיבלת מייל כזה?
º
תודה אני לקוחה של כרטיסי אשראי לא עובדת מדינה
14/06/12 14:00
407צפיות
כל המדינה לקוחה של כרטיסי אשראי
14/06/12 14:11
408צפיות
הם ידעו להגיד את שם חברת האשראי הנכונה (יש סיכוי של 1 לשלוש שייצדקו בניחוש חופשי)?
האם באתר של אותה חברת אשראי או בחוברת המבצעים שנשלחים לך יש קישור לאתר ההטבות של אותו גורם?
אמיתי ? בטוח. עובד שפנו אליך.
14/06/12 14:02
507צפיות
19.90 ? בטח לחודש * 36 חודשים.
א. בוקר זוגית ?  למה לא ?  בתנאי שתבואו בין 06:00-06:10, תזמינו גם 3 ארוחות ערב בשריות מלאות במחיר מלא ותתחיבו לאכול הכל במקום לנגד עיניו המשתאות של הבעלים.
סרט זוגי - עושים עליכם סרט.
סטנדאפ - כזוכר, סטנדאפיסט צוחק המון על עצמו ומכריו.  תבינו לבד.

אז לגבי אמיתי - דנו כבר.
שווה ?  תלוי מה אתם מחפשים ולמה אתם מצפים (מי שמחפש אקשן סהרורי ומוכן לשלם עליו - בהחלט יכול למצוא כאן כזה כשינסה לממש).
קטצ' ?  לא ייתכן.  מתקשרים אליכם מבלי שבקשתם ומציעים לכם מבצע מהסרטים.  איך יהיה קטצ'?

כדאי ?  לא יודע .  זה הכסף הזמן והעצבים שלכם.  אני - לא הייתי נכנס לזה.
º
14/06/12 21:58
40צפיות
חיפוש בפורום מעלה את הקאץ'
14/06/12 17:57
466צפיות
הנה עוד הצעה שהוצעה למישהו בפורום - http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

הרעיון מאחורי ההצעה הוא שהם מציעים לך מוצר במחיר עלות (רוב הסיכויים שהסרט וארוחת הבוקר מוגבלים לימים א'-ה'), תמורת זה שיהיה להם את מספר כרטיס האשראי שלך והם יוכלו לפנות אליך בהצעות משתלמות יותר (עבורם).

אם אתה נכנס למאגרי המידע של החברות הללו אתה לא יוצא מזה - תיבת הדואר שלך תוצף בזבל תוך זמן קצר, ותקבל מהם שיחות על בסיס יומי. לדעתי - אתה לא רוצה שחברות כאלה יסווגו אותך כלקוח שלהם.

עוד דבר - אני הייתי נזהר עם חברות ששמן כולל את הביטוי "שיווק"...
Flix
פורום דיני מיסים

מאורי עמפלי מנהל הפורום

זמין לכם גם בטלפון 073-7581797

טליה שפירא - אימון עסקים, פיתוח עסקי, שיווק

נטוורקינג לעסקים

אימון עסקי, פיתוח עסקי ושיווק לפרטים כנסו>>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום