בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

המשך...
הודעה חדשה

ישראדיל

מאת: Caddy
27/11/11 23:00
ברצוני להזהיר את הצרכנים, משיווק המכוון לחוסר זהירות של הקונה וחוסר ידיעה.

החברה הנ"ל פונה ללקוחות חברות כרטיסי האשראי בצורה המציגה אותם כחלק ו\או כגוף מטעם חברת כרטיסי האשראי.
לאחר הבטחות "למתנות חינם" - ואני מזהיר כי אין מתנות חינם! מבוצעת עסקה כזו או אחרת.

במידה והמוצר "מדבר" אלכם נא בידקו כי אכן המוצר הנמכר הינו מהחברה והדגם שרציתם. במקרה שלי K-MIX הפך ל מיקסר פריזמה??

חברה שונה ובטח לא אותו הדגם.

בנוסף החברה מסרבת לבצע החזר מיידי ומושכת בטענה שניתן לבצע "ניסיון" למוצר ואם לא תרצו תחזירו.
כמובן שאם לא תסכימו, מסכת היסורים לא נגמרת.

יש אנשים שיצאו ב 100 ש"ח ו\או 5% ויש שהפסידו יותר.

בקיצור זהירות!!!

בברכה

ישראדיל
<< ההודעה הנוכחית
27/11/11 23:00
345צפיות
מספיק לחפש ברשת על החברות המשווקות
28/11/11 07:13
50צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?