לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

המשך...
הודעה חדשה

סמארטפון באיכות ירודה ביבוא מקביל של "אורפרק"

מאת: rroonneenn
15/08/11 11:44
לאחר שרכשתי מכשיר סוני ארקסון X10 מיני  באופן פרטי אך מחנות שעובדת עם אורנג' , ונהניתי ממנו מאוד מאוד - רכשתי מכשיר נוסף (בחנות אקסקלוסיב בר"ג).
המכשיר נראה זהה בכל לקודם אך החלה תופעה שהמסך היה נכבה פתאום, עד שנכבה סופית ולא נפתח.
מהחנות הפנו אותי ליבואן "אורפרק" ושם, (לאחר ימים ארוכים של בלבול -המכשיר הוחזר לחנות, לא בעצם הוא אצלנו , לא בעצם זה מכשיר אחר וכן נשלח לחנות , נשלח אך יגיע מחר , נחזור אליך ...נחזור אליך...) בוצע בו "עדכון תוכנה" (שחייב אותי להתקין את הכל מחדש).
ה"תיקון" החזיק מעמד בדיוק יומיים - ואז התופעה חזרה.  מאחר ובחנות (אקסקלוסיב ר"ג) מתנערים מאחריותם למוצר שנקנה אצלם במחיר מלא -חזרתי ליבואן "אורפרק" ושם ניתן לי ההסבר הלא ייאמן ש"מכיוון שזה ביבוא מקביל זה פחות אמין מהמוצר שנמכר בחברות הסלולר - וצריך יהיה לעדכן את התוכנה כמה פעמים עד שבסוף זה בד"כ יצליח...." הסברתי להם שזה לא מקובל עלי כלל , אני לא סומך על המכשיר הזה שכבה באופן לא צפוי ודרשתי להחליף את המכשיר שלמעשה הוא חדש לגמרי.
הבטיחו לברר...אז הבטיחו...לא חזרו אליי כמובן. לאחר שפניתי שוב -הבטיחו שוב לברר ושוב לא חזרו אליי.  בפניה האחרונה שלי אליהם - אמר האחראי שם שהוא אישית ייקח את המכשיר אליו הביתה ויעקוב אחרי תקינותו ויחזור אלי עם מסקנותיו אתמול. ... מעבר לזה שהסברתי שזה לא מקובל עליי ושהמכשיר מתקלקל לפי לו"ז משלו ושאין לסמוך עליו - הוא  כ מ ו ב ן  לא חזר אליי.
אולי הייתי צריך להזהר כשבקופסא המקורית (?) של סוני אריקסון היה מטען של סמסונג....

סמארטפון באיכות ירודה ביבוא מקביל של "אורפרק"
<< ההודעה הנוכחית
15/08/11 11:44
421צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix