לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום צרכנות
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

חוות דעת מבעלי נסיון - מזגני LG

מאת: yigal1602
01/03/10 08:45
חושב לרכוש מזגנים עילים מהתוצרת הנ"ל, דירוג אנרגטי A ומחיר אטרקטיבי די מושכים לכיוון.
מה דעתכם מנסיון על מזגני החברה ?

מנסיון עם מוצרים אחרים של הפירמה , תחושה ראשונית היא שמדובר במוצר טוב לפחות כמו תאדירן \ אלקטרה.

דעתכם ?
חוות דעת מבעלי נסיון - מזגני LG
<< ההודעה הנוכחית
01/03/2010 | 08:45
15
4610
חושב לרכוש מזגנים עילים מהתוצרת הנ"ל, דירוג אנרגטי A ומחיר אטרקטיבי די מושכים לכיוון.
מה דעתכם מנסיון על מזגני החברה ?

מנסיון עם מוצרים אחרים של הפירמה , תחושה ראשונית היא שמדובר במוצר טוב לפחות כמו תאדירן \ אלקטרה.

דעתכם ?
תבדוק את נושא השרות
01/03/2010 | 10:47
716
בקשו ממני להפעיל מזגן כזה, חדש, כמו בתמונות שיש עכשו בעיתונים, לא הסתדרו עם השלט....
אני חייב לציין, שהפעלתי לא מעט שלטים של מזגנים מתוצרות שונות, גם אני לא הסתדרתי .....לא יודע למה הנדסת האנוש שם שונה.
מי נותן השירות?
01/03/2010 | 12:18
536
מזגני LG
01/03/2010 | 13:53
11
1015
בערך לפני שנה וחצי קניתי שני מזגני LG, של 3.5 ושל 2.5 כ"ס.
השיקול היה המחיר והדירוג האנרגטי הנמוך. העדפה ישנה של תוצרת הארץ נמוגה, כאשר התברר לי שאת מזגני אלקטרה ותדיראן מייצרים בסין.
מזגן אחד, של 2.5 כ"ס עובד טוב.
מזגן שני, של 3.5 כ"ס עושה בעיות מיום הרכבתו. בזמן ההרכבה המרכיבים פיתלו צינור נחושת שיוצא מהמזגן ובגלל זה המזגן מרעיש ולא מקרר.
השירות שלהם גרוע. הטיפול בבעייה מתחלק בין שלושה גורמים שכל אחד מטיל את האחריות על האחרים: היבואן, המשווק, מעבדת השירות. המרכיבים אכן גרמו נזק בזמן ההרכבה, השירות תיקן פעם אחת את הנזק ומסרב לבוא לקריאות נוספות (לדעתי התיקון לא נעשה טוב) אלא אם כן אשלם בעד הביקור והתיקון. אינני יודע מי אשם, אבל היבואן מסרב לקחת אחריות על נזק שגרמו מרכיבים מטעמו.
אין לי ספק שיותר לא אתקרב לציוד שהאותיות LG כתובות עליו (כולל מזגנים, מקררים, טלביזיות ועוד).
רוב רוכשי המזגנים בארץ חכמים
01/03/2010 | 15:18
10
862
ובמבחן תועלת מול תמורה מזגני אלקטרה ולאחריהם תדיראן עולים ובצדק על כל השאר

ולכן הם המזגנים הכי נמכרים בארץ.

גם עליי באופן אישי מועדף מזגן אלקטרה על מזגני LG בכל הדגמים
על פי התגובות הבעיה היא ההתקנה ולא המזגן עצמו
01/03/2010 | 16:25
1
627
וכיוון שיש לי מתקין שכבר ביצע עבורי יותר מהתקנה אחת ברמה גבוהה אינני חושש מקניית המזגנים עקב סיבה זו.

לגבי מחיר , כיוון שהפער בין מזגן ה LG הספציפי בגודל של 10,250 BTU עומד על כ 500 ש"ח ליחידה , אני מתקשה לראות את היתרון של אלקטרה בעלות תמורה מול ה LG.
שמע....
01/03/2010 | 17:05
619
תוציא את התבן מהמוץ.

איש לא טוען שהמוצרים של LG לא טובים.
הבעיה שעולה לא פעם, גם כאן בפורום, זה... כשיהיו לך בעיות, לא תקבל שרות ברמה שאלקטרה מספקת, למשל.

עכשו תחליט להמר, האם 500 ש"ח שווים זאת ?
שלום 'לאן ארץ אהובה'
01/03/2010 | 16:54
7
585
אני מניח שיש לך ידע וניסיון רבים בנושא צרכנות בכלל ומזגנים בפרט.
אי לכך, הייתי מצפה שתסביר מהו "מבחן תועלת מול תמורה".
מי עורך אותו? מהם המדדים הנבחנים? מתי הוא נערך ובין אילו דגמים?
לביטוי שלך - "בצדק" - אין שום כיסוי אם אינך מסביר זאת.
בודאי שמותר לך להביע כל דעה. אבל אם אתה רוצה לסייע לשואל, כדאי שתבחין היטב בין הבעת דעה לבין חוות דעת מקצועית, שבשמה הגבת לדברים שנאמרו.
אתה סותר את עצמך....
01/03/2010 | 17:11
6
453
"לאן" הוא סמכות מקצועית בנושא. והבעת הדעות שלו הם בהחלט מקצועיות.

שלום חובב ציון
01/03/2010 | 19:18
5
408
קודם כל, אני מציע שתקרא שנית את מה שכתבתי לפני שאתה פוסק שאני סותר את עצמי.
שנית, אני מצפה מאושיות הפורום להיות פחות ביקורתיים ושיפוטיים כלפי השואלים.
שלישית, בניגוד לאדם שאיננו מקצועי, ורשאי להביע כל דעה בתנאי שאיננו פוגע באחרים, כדאי שאדם שמביע דעה מקצועית יסביר את דבריו. אמורים להיות לו הכלים לכך, שאם לא כן אין הבדל בינו לבין חובבן...
שלום גידרוני וברוך הבא לפורום
01/03/2010 | 20:38
4
366
אני מניח שאתה גולש חדש ושאלתך הישירה אליי באה ממניעים טהורים ובתום לב

שאם לא כך אינני מוכן לטרוח ולהשקיע זמן בתגובה שתביא אותך לידי סיפוק.
שלום 'לאן ארץ אהובה'
01/03/2010 | 21:09
3
284
אינני גולש חדש, אך אני ממעיט להיות כאן. תודה רבה על הברכה. ברוך הנמצא.
אינך צריך להביא אותי לידי סיפוק (זה התפקיד של אישתי...), אלא להסביר לשואל ולמתלבט מדוע לא כדאי לו לקנות מזגן של חברת LG.
אני סיפרתי את המקרה שקרה לי, אך זהו מקרה פרטי (שדרך אגב, תומך בדעתך). אין לי ידע במזגנים ואינני מכיר את השוק כדי לענות לו תשובה מקיפה ומנומקת.
אני מבין (לא ממך, אלא מהתגובה של חובב ציון) שאתה בעל מקצוע בתחום זה. דווקא בגלל זה, היה כדאי שתסביר את דעתך.
מר גידרוני הנכבד
01/03/2010 | 22:43
2
323
אינני נוהג לקיים דו שיח מעל במת הפורום אלא אם אני מוצא שהדו שיח יכול לעניין בתוכנו חברים נוספים.

המקרה הזה הוא מקרה שבו מתעניינים רבים מהגולשים בפורום בעיקר אלה החדשים או אורחים לרגע

שמגיעים אלינו לקבל סיוע ,המלצה, הדרכה, חוות דעת  וכד'.

סליחה על הקונוטציה בה תשובתי גרמה לך לחשוב על סיפוק במונחים מיניים שלא אליהם התכוונתי, אף שגם בתחום הזה אני יכול לקבוע שבגילי אני גם בו מומחה לא קטן .

וכעת לענייננו - מזגנים .

בעיקרון אינני נוהג להביע עמדה שלילית נגד אף לא אחד מהיצרנים , מה שאני כן נוהג לעשות והכל ללא אינטרסים אישיים
זה להגיד מה חיובי ומה מועדף עליי .

מפעם לפעם אני גם נותן חוות דעת ולא רק מביע דעה ואני מקווה שאתה יודע מה ההבדל.

מבחן תועלת מול תמורה נעשה על ידי ועל אחריותי בלבד ומי שבוחר לאמץ אותו כנראה גם לא מצטער
אף כי כל אחד גם יכול לדחות אותו וזה בסדר גמור כל עוד נימוקיו משקפים ידע ועובדות נכונות .
להלן דוגמא בה אני מודד את התמורה מול התועלת במקרה זה לגבי מזגנים :

מזגן חברה א'         מזגן חברה ב'       מזגן חברה ג'

סוג המזגן :                       עילי                      עילי                     עילי
תפוקת BTU בקירור  :     22000                 21000                21000
מחיר                               100                     110                   90    
מוניטין מוכח :                    גבוה                     סביר                  נמוך    
דרוג אנרגטי :                   D                         C                       B

שקלול תמורה מול תועלת    טובה                   בינונית                 נמוכה

מקווה שההסבר שלי האיר את עיינך .
תמורה יחסית להשקעה (ולא מבחן תועלת מול תמורה)
01/03/2010 | 23:16
1
448
אינך צריך לענות לי, אלא לאדם שפתח את השירשור ושאל את דעתך על מזגני LG.
ההסבר שלך, לצערי, אינו עונה על שאלתו. אתה מביע את דעתך, בלי להסביר אותה באופן ענייני. זאת, אפילו אני, ללא ידע במזגנים, יודע לעשות.
בעצם אינך צריך לענות גם לו, אלא אם כן אתה מוכן לעשות זאת. יהיה נחמד ומקצועי אם תנמק, בעזרת נתונים, את דעתך.
(ואל נא תבין שאני מתנגד לדעתך או סותר אותה. אבל הדעה שלך אינה משכנעת כל עוד אינך מנמק אותה).
לילה טוב, וכל טוב.
אז ככה
01/03/2010 | 23:40
351

אינני חייב כלום לאף אחד - זה מובן .

אינני חייב להתייחס למה שהשואל שאל וגם לא למה שאתה מבקש לשמוע

אני מסגנן את דבריי על פי בחירתי הבילעדית  וכל אחד שיסיק מדבריי את מה שנוח לו או לא נוח לו.

לא אחת אמרתי שאינני גובה כלום עבור מה שאני כותב כאן אבל אין להסיק מכך

שדבריי גם לא שווים כלום אפילו אם הם לא מתייחסים באופן ישיר לשאלה.

ובכך סיימתי את דו השיח איתך  שמוביל לשום מקום .

יש לי LG ישן
04/03/2010 | 18:12
396
משפחתי קנתה מזגן LG רק כשהוא הגיע לארץ והדגם מיוצר בקוריאה.
המזגן שקט יחסית אבל לא הייתי שם אותו בסלון.
נוטה לצבור עובש ושאר מרעין בישין ולכן אני מנקה אותו עם ספריי.
הדבר הכי מדהים במזגן הזה שהיחידה החיצונית מאוד שקטה, לעומת מזגני אלקטרה או תדיראן שרוטטים ורועשים.
אפילו אחרי 8 שנים היחידה החיצונית שקטה.

אחרי זה הבנתי מטכנאי שהם עברו לייצר בטורקיה וזה השפיע על האיכות לרעה.
כמו כן בדגמים אחרונים הם מדברים על ציפוי זהב ליחידה פנימית (לצלעות קירור), כנראה כדי לטפל בבעיית עובש וכו'.

בכללי זו הייתה קנייה טובה אבל לא זולה.
הודעות אחרונות
21:29 | 29.08.15 דנה מירון
19:37 | 29.08.15 אבסולוטלית
16:02 | 29.08.15 scatch
13:07 | 29.08.15 Il deserto rosso
15:30 | 28.08.15 PooKiPsiT
11:54 | 28.08.15 alexdei
11:28 | 28.08.15 yogevk
16:05 | 27.08.15 טיפטיפון12
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום