לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

המשך...
הודעה חדשה

מזרונים

23/10/09 14:45
במהלך סקר שוק שעשיתי נתקלתי בתופעה שמזרני עמינח נמכרים בשמות שונים (בעמינח סנטר בשם אחד ובחנויות של זכיינים בשם אחר) ומכילים מפרט כמעט וזהה (למעט השם).
לעומת זאת, המחירים אינם אחידים כלל, לרוב ניתן למצוא אצל הזכיינים מחירים הנמוכים בכ 500-800 שקלים.
השאלה היא, האם קיים שוני מהותי, שמצדיק את הפרשי המחיר, בין מזרונים שנמכרים ע"י הזכיינים לבין המזרונים שנמכרים ברשת של העמינח?

כמו כן (למי שיש מושג כלשהו), איך מזרוני KING DAVID לעומת מזרוני עמינח, כלומר, והאם יש הצדקה לשלם עוד כ 1000 שח וזאת כדי לקנות עמינח

תגיות:
מזרונים
<< ההודעה הנוכחית
23/10/09 14:45
9097צפיות
במהלך סקר שוק שעשיתי נתקלתי בתופעה שמזרני עמינח נמכרים בשמות שונים (בעמינח סנטר בשם אחד ובחנויות של זכיינים בשם אחר) ומכילים מפרט כמעט וזהה (למעט השם).
לעומת זאת, המחירים אינם אחידים כלל, לרוב ניתן למצוא אצל הזכיינים מחירים הנמוכים בכ 500-800 שקלים.
השאלה היא, האם קיים שוני מהותי, שמצדיק את הפרשי המחיר, בין מזרונים שנמכרים ע"י הזכיינים לבין המזרונים שנמכרים ברשת של העמינח?

כמו כן (למי שיש מושג כלשהו), איך מזרוני KING DAVID לעומת מזרוני עמינח, כלומר, והאם יש הצדקה לשלם עוד כ 1000 שח וזאת כדי לקנות עמינח
אני ממליץ דווקא על "סימונס"
23/10/09 18:54
1172צפיות
אבל גם שם תתקלי בתופעה שהמזרון נמכר תחת שמות שונים ובמחירים שונים.

למה זה קורה? בכדי להרויח עוד  קונה.
יהיו קונים שישלמו הרבה מתוך מחשבה שהם קונים מוצר יוקרתי.
ויהיו קונים שיקנו מוצר יוקרתי מתוך מחשבה ששילמו בזול.
אם הבנתי נכון, אפשר לסכם את הנאמר בצורה הבא:
23/10/09 23:36
1308צפיות
עדיף לקנות אצל הזכיין ולא ברשת עמינח סנטר.

ועדיין, מאוד מעניין אותי, ואני מקווה שמישהו יוכל לתת לי תשובה לכך, האם יש הבדל כלשהו בבד, בעובי, באיכות הקפיצים וכ"ו בין המזרונים שנמכרים אצל הזכיינים לבין מזרון עם אותו מפרט בעמינח סנטר?
לי נאמר ע"י מוכרת של עמינח סנטר שקיימים הבדלים באיכות הבד, עובי השכבות וכ"ו - אם קיימים הבדלים, האם הם כל כך משמעותיים?
האם יש דרך לברר מה נכון ואם כן, למי לפנות.

דרך אגב, מזרנים של פולירון כן מגיעים עם קפיצים (גם אני שמעתי אחרת) אך מבדיקה אישית, למזרני פולירון יש קפיצים (לפחות בזה שאצל החברה שלי).

יש המלצות על ה KD (גם שליליות יתקבלו בברכה)
תדרוש מהמוכרת פרוט ההבדלים
24/10/09 06:52
819צפיות
יש לי הרגשה שבשלב הזה ייעתקו מלים מפיה
חחח
24/10/09 12:40
585צפיות
זה לא יעזור, כי ממילא מרבית המוכרים לא באמת יודעים מה הם מוכרים, אז אן מה לדבר על לשאול את המוכרת הנ"ל על פרטים קטנים.
אני מצטרף - אחרי שנים עם עמינח עברתי לסימונס
24/10/09 10:52
955צפיות
ואני חייב להגיד שאין מה להשוות. שמיים וארץ.
בתאבון עם הקינג דיוויד
23/10/09 20:56
1785צפיות
אני רוצה לראות אותך ישן על המבורגר

ולגבי מזרונים אני ממליץ על קיסריה או פולירון ללא קפיצים.
ממליץ על פולירון קיפר פוקט ספרינג
23/10/09 21:41
989צפיות
רכשתי לפני כ-3 חודשים ופשוט נפלא.

בדקתי מזרונים גם ברשת עמינח כול ברשת גודנייט סנטר (רשת זולה ששיכת לעמינח) מותגים שונים כולל סרטה מזרונים שעלותם גם מעל 10,000 ש"ח למזרון ולבסוף החלטתי על מזרון פולירון "קיפר פוקט ספרינג" שמכירו זול משמעותית מהמתחרים.

לילדי בגילאי 20+ רכשתי 2 מזרונים של עמינח (אצל משווק לא ברשת) עמינח אופטימה דבל אקשיון

צריך להסתובב ולשכב על המזרנים ולתת לגב להחליט שכן דרך שם מותג קשה להשוות שכן לכל רשת מיוצרים מזרונים זהים/דומים בשמות מותג שונים

ערן
כתובות אינטרנט מצורפות:
לפני שאתה קונה
23/10/09 23:45
1390צפיות
ממליץ לך לבדוק את מזרני נייטק של עירית פולימרים.
הממ
23/10/09 23:59
730צפיות
הצעה מעניינת, אבל אני יותר בכיוון של מזרונים משולבים של קפיץ ולטקס/ויסקו.
לפי מה שהבנתי מזרונים ללא קפיצים בעלי אורך חיים קצר יותר לאלו שעם קפיצים (אבל אין מדע מדויק בנושא).

אני גם חושש ללכת על מזרונים לא ממותגים (לכן ביקשתי חוות דעת על KD, שהמחיר שלו מאוד קוסם לי אך לך תדע מה זה).
תראה
24/10/09 03:37
685צפיות
לראשונה התוודעתי למזרוני הויסקו בהולנדיה.
המחיר שלהם היה מעט יקר לטעמי, והאחריות די גרועה.

ניסיתי למצוא את היצרן המקורי של החומר ומי מייצר אותו בארץ.
קשה לי להעיד לגבי עמידותו, שכן יש לי את המזרון רק כחצי שנה. אבל הוא עלה פחות מחצי מחירו בהולנדיה, והוא מגובה באחריות מלאה ל-10 שנים.
המזרונים האלה לא נוחים לכל אחד, אבל לטעמי זה הדבר הכי נוח שאי פעם ישנתי עליו.
לגבי אורך חיים : יש לי מזרון ללא קפיצים של ..
24/10/09 06:55
951צפיות
... פולירון כבר מעל 10 שנים.  נראה כאילו יצא היום מהמפעל.  שטוח לחלוטין כמו חדש.
אני יודע שיש פולירון קפיצים, אבל קפיצים
24/10/09 08:57
804צפיות
לפחות לטעמי,
המזרונים עם הקפיצים לא החזיקו מי יודע כמה זמן,
בסוף הקפיצים מתחילים "לטייל" במזרון, ופתאום יש לך כל מיני בליטות,
ואז אני ממש לא ממליץ לישון על כזה מזרון, זה מתכון לצרות בגב...

לעומת זאת מזרונים ללא קפיצים, מרגישים ממש כמו עם הקפיצים, רק שהם יותר אמינים,
וממה שאני הבנתי דווקא אורך החיים שלהם גדול ורציני,
ולא סתם המלצתי על קיסריה ופולירון, משום ששני אלו מתמכים במזרונים ללא קפיצים,
ואני מעדיף אמינות של יצרן ישראלי וותיק מאשר "יוקרתי" של יצרנים אחרים... (והמחיר בהתאם)
מיתוג עולה כסף ואתה משלם על כך במחיר
24/10/09 10:31
652צפיות
תראה כמה בשירשור זה המליצו על פולירון שאתה מחשיב אותו כפחות ממותג (יצרן קיבץ זיקים ליד אשקלון)

אין כל רע במותגים של עמינח (כולל קינג סרטה וכד'), סימנס, פולירון ועוד (תבדוק אחריות), תן לגב שלך להחליט ולתקציב. האם על מיתוג אתה מוכן לשלם יותר ! חפש בגוגל לראות חוו"ד / תלונות על המותג וקבל החלטה

בהצלחה

ערן
אני מוכן לשלם יותר
24/10/09 12:46
502צפיות
אם יש באמת אמת אחרי הבדלים במוצר.
אם מדובר באותו המזרון בדיוק ושם שונה בלבד או הבדלים זניחים אז בטח שאלך על הזול ביותר.
הבעיה היא שגם אני וגם חברתי אהבנו מזרון שעולה קצת מעבר לתקציב שלנו וכיוון שיש מזרון עם אותו מפרט שזול משמעותית אך נמכר אצל זכיין (לא נמצא בתצוגה) רציתי לברר מהו ההבדל בינהם (ואם יש בכלל הבדל).
במהלך חיפושי אחר מזרן הגעתי למסקנה שאין
24/10/09 18:40
1055צפיות
הבדל בין מותגים שונים למעט פרסומת ויחצנות. ביקרתי בלא מעט חנויות ובחנתי מגוון רחב של מזרנים. נושא המזרנים מאוד מורכב וקשה להשוואה ובדיקה (מותג פרטי לכל חנות או רשת) כך שיש לנסות ולשכב בחנות כמה שצריך(לא להתבייש)  עד שתגיעו למסקנה איזה מזרן מתאים לכם.

בד"כ הבדלים בין מזרנים של אותו יצרן מתבטאים בסוג שונה של בד ואולי גם הבדל בשכבות הנוחות וכמובן המדבקה / שם המזרן (לא בכמות הקפיצים). אבל כאמור תנו לגוף שלכם לנסות

אני מאוד התלהבתי ממזרן  של סרטה שמשווק על ידי עמינח שהיה עם שכבת נוחות גם של ויסקו וגם של לטקס אך המחיר מעל עשרת אלפים ש"ח צינן אותי מאוד. בסוף מצאי את מבוקשי במזרון של פולירן שמשלב ויסקו ולטקס במחיר סביר. אני משתמש במזרן קיפר פוקט ספרינג כבר כ-4 חודשים ופשוט נפלא וכמובן חיסכון של אלפי ש"ח לעומת הסרטה

ערן
שאלה
25/10/09 00:28
396צפיות
כמה עלה לך המזרון המבוקש ואצל מי קנית?

המזרון הנ"ל מכיל קפיצים?
המזרונים הזולים מיוצרים לא בסין אלא ב...
23/10/09 23:49
1290צפיות
המזרונים הזולים מיוצרים לא בסין אלא בחברון ע"י חירבאווי.
בכמה חנויות  מזרונים אמרו לי שחירבאווי הוא היצרן הגדול ביותר במזרח התיכון. הוא מיצר בטווח גדול של מחירים ואיכויות. הרבה  יצרני מזרונים  ישראלים נסגרו בשנים האחרונות אבל השם שלהם ממשיך ומודבק על תוצרת חברון.

סקרנותי התעוררה וגיגלתי קצת. מתברר שחירבאוי מתגאה שיצר מזרון שישן עליו הנשיאהאמריקאי בוש.

לפי השמועה גם מזרוני קיסריה וגם קינג דיויד מיוצרים בחברון, והמשתתפים  בפורום מרוצים מהם.

יהודה
אולי תשלח לי בה"פ את המידע הלא מצונזר שבידך
24/10/09 00:03
693צפיות
אני סה"כ רוצה לדעת האם יש משמעות כלשהי להשקיע עוד אלף ולקנות בעמינח סנטר או שנחסוך את האלף ונקנה אצל זכיינים, או אחד מהמזרונים האחרים בטווח הביינים.
פשוט תשאל בחנות איפה המזרון מיוצר
24/10/09 23:13
611צפיות
מטבע הדברים הנושא עמום. פשוט תשאל בחנות איפה המזרון מיוצר.

אגב, זה לא אומר אוטומטית שמזרוני חברון הם רעים.

יהודה
ולמה שהם יענו לי בכנות?
25/10/09 00:33
504צפיות
אני יותר מאשמח עם תשלח לי את מה שאתה יודע כהודעה (לטוב ולרע) או תפרסם זאת בשרשור (אם תוכל).
דרך אגב, כבר שמעתי שחלק גדול מהמזרונים בשוק מיוצר בחברון.
לא נראה לי שמזרונים של קיבוץ זיקים מיוצרים
24/10/09 19:35
906צפיות
בחברון.
זה נשמע כמו השמצה או שמועה רעה.
אז לך (ולמנהל הפורום) אנא הבא עובדות או חדל להשמיץ.
אני רכשתי זה עתה מזרון תוצרת ישראל רק מהסיבה הציונית. רכישה תוצרת כחול לבן במיוחד בעת משבר כלכלי. לא שינה לי אם הוא יותר או פחות טוב מתוצרת חוץ.
אני ארתח מזעם אם אני אדע שתחת הכוונה הזאת פרנסתי את חירבאווי. אני בטוח שעוד רבים כמוני צריכים לדעת.

מה, תוצרת חברון זה לא כחול לבן ?
24/10/09 21:18
688צפיות
ולמה בדיוק שרבבת אותי לנושא, אני המלצתי על סימונס.....
מחילה . אתה לא קשור לנושא. אבל תסכים
24/10/09 21:51
581צפיות
איתי שיש כאן איטם תקשורתי ?
שמע...
24/10/09 22:20
599צפיות
זה דיי דומה לרוב המוצרים שנמכרים היום.
זה גרמני, זה אמרקאי. זה ....

אין, הקרביים של רובם, באים מסין.....
Flix
טליה שפירא - אימון עסקים, פיתוח עסקי, שיווק