בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכל הלומדים באוניברסיטה הפתוחה (וגם כל אלה שלא).

הפורום נפתח כמקום מפגש חברתי, מעין קמפוס ווירטואלי, לפגישה בינינו הסטודנטים, הפזורים ברחבי הארץ והעולם. הפורום מיועד לכל הדיונים בנושא האוניברסיטה הפתוחה שעולים על דעתכם - שאלות בקשר ללימודים, רכילויות על מנחים, עצות לחדשים וכדומה.

מצטרפים חדשים - נשמח אם תעיינו ב"10 הדברות של הפורום" לפני העלאת הודעה חדשה.

חשוב לציין - הפורום אינו פורום רישמי של האוניברסיטה, וכל שנכתב כאן הוא ביננו הסטודנטים.

אז תהנו,

נשמח לשמוע הערות/הארות.

שלכם,

גל לולה shironet3 ודיסוצ י ו ג ה25 ובָלבָל (במיל'),

im mitzi בהווה.

לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה

03/10/09 13:15
שלום,
אני שוקלת כבר תקופה ארוכה להירשם לפסיכולוגיה בפתוחה ויש לי מספר שאלות:
אחרי שלמישהו יש תואר ראשון בפסיכולוגיה בפתוחה הוא יכול להתקבל לאוניברסיטה סגורה לתואר שני לעוד מקצועות מלבד פסיכולוגיה? אם כן אילו? האם ידרשו פסיכומטרי או כל דרישה אחרת?
תסלחו לי על הבורות אבל מה ההבדל בעצם בין תואר דו חוגי בפסיכולוגיה לתואר עם חטיבה בפסיכולוגיה? (מבחינת כמות והיצע קורסים, איך מסתכלים על התארים השונים בפסיכולוגיה בחוץ).
במידה ותוך מספר שנים יהיה לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, יהיה אפשר להמשיך ללמוד תואר שני בארצות הברית? התארים של הפתוחה מוכרים שם?
אני לא רוצה ללמוד פסיכולוגיה בשביל להמשיך לפסיכולוגיה קלינית אלא מקצוע אחר. זה נושא שמאוד מעניין אותי. אני לא חושבת שאני מסוגלת ללמוד את רוב המקצועות בפתוחה בגלל העניין של המשמעת עצמית אבל בגלל שאני מאוד מתעניינת בפסיכולוגיה אז את המקצוע הזה כן.
תודה וחג שמח

לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה
<< ההודעה הנוכחית
03/10/09 13:15
7צפיות
זה מאוד מזכיר את מה שעבר (ועובר) עליי
03/10/09 14:24
2צפיות
º
תודה רבה
03/10/09 17:25
1צפיות