לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום יהודי עיראק
ברוכים הבאים לפורום יהודי עיראק. זה המקום שבו אנחנו,יהודי עיראק, נוכלו להפגש ולדבר על הנושאים שמעניינים רק אותנו. הפורום פתוח ליהודי עיראק בארץ ובחו"ל וניתן לכתוב בו בעברית, באנגלית ובערבית. בפורום תוכלו לדבר על שלל נושאים, החל מהעלאת זיכרונות, שורשים משפחתיים ועד לדיונים על הרכוש היהודי בעירק. אתם מוזמנים לכתוב בפורום אודות אירועים וכנסים המתקיימים בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך, אם קראתם מאמר או ספר הקשור ביהודי עיראק אתם מוזמנים לספר אודותיו בפורום. אני מקווה שפורום זה יהיה כלי שבאמצעותו יהודי עיראק מכל העולם יוכלו להפגש ולחדש קשרי ילדות. אתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא, הצעה או בעיה באימייל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יהודי עיראק

ברוכים הבאים לפורום יהודי עיראק. זה המקום שבו אנחנו,יהודי עיראק, נוכלו להפגש ולדבר על הנושאים שמעניינים רק אותנו. הפורום פתוח ליהודי עיראק בארץ ובחו"ל וניתן לכתוב בו בעברית, באנגלית ובערבית. בפורום תוכלו לדבר על שלל נושאים, החל מהעלאת זיכרונות, שורשים משפחתיים ועד לדיונים על הרכוש היהודי בעירק. אתם מוזמנים לכתוב בפורום אודות אירועים וכנסים המתקיימים בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך, אם קראתם מאמר או ספר הקשור ביהודי עיראק אתם מוזמנים לספר אודותיו בפורום. אני מקווה שפורום זה יהיה כלי שבאמצעותו יהודי עיראק מכל העולם יוכלו להפגש ולחדש קשרי ילדות. אתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא, הצעה או בעיה באימייל.
`

קבר הנבי יחזקאל

מאת: באלדי
21/08/03 09:22
מי יודיע איפו אפשר למצו פרטים על קבר הנבי יחזקאל?
איפו הןא קבור ?
מה גורל המקום אחרי המלחמה?
קבר הנבי יחזקאל
<< ההודעה הנוכחית
21/08/2003 | 09:22
3
31
מי יודיע איפו אפשר למצו פרטים על קבר הנבי יחזקאל?
איפו הןא קבור ?
מה גורל המקום אחרי המלחמה?
הנבי יחזקאל
21/08/2003 | 23:20
2
33
בעיר "אלעזיר" בדרום עיראק, קרוב לנאצריה, נמצא הקבר של נבי יחזקאל. הקבר מקודש גם ליהודים וגם למוסלמים השיעים. היהודים נשבעים ב "אלעזיר" וגם השיעים עושים את זה. נכון שהיו קרבות רציניים באזור אלנאצריה אבל לא זכור לי שהיו קרבות באלעזיר, האמריקאים נעו בציר מאוד מוגדר וישיר לכיוון בגדאד, ולא נראה לי שהם סטו לכיוון המזרח. צריך לזכור שהמקום הזה מקודש לשיעים ולא יכול להיות שנגעו בו. לא מאמין שאפשר למצוא תמונות על "אלעזיר" באינטרנט בגלל שכל האזור היה בשליטת שלטון הבעת' והם היו נגד התקרבות למערב.
אמי ז"ל סיפרה כי היה מקובל בצעירותה, לצאת לנופש עם כל המשפחה, ולהשכיר חדר שם באלעזיר. דבר שגם הנשים השיעיות היו עושות. מקובל שנשים מבקרות הרבה בקבר הזה.
קבר הנביא יחזקאל
23/08/2003 | 01:39
1
15
אני ומשפחתי בקרנו מס' פעמים בקבר הנביא יחזקאל עליו השלום בחג השבועות"עיד אלזיארה"אמנם המקום הוא דרומית לבגדד קרוב לעיר חילה.המקום נקרא "צ'פל".הסייח הרוקד מתבלבל בין קברו של עזרא הסופר לבין קברו של הנביא יחזקאל.פעם נהגו לשכור חדרים ליד שני המקומות הקדושים הנ'ל ולבלות מס' ימים,כי אמצעי התחבורה לא איפשרו ניידות מהירה.נהגנו לצאת מהבית לפנות בוקר ,לבלות שם כל היום ולחזור אחר הצהרים לבגדד.בזמנו הוחזק המקום ע'י אדם מוסלמי בצורה נאותה מממון הקילה היהודית "אלג'מעיה"שנותרה אחרי העליה של שנות ה50.המרחק מבגדד כ100 ק'מ לצ'פל.
התבלבלתי
23/08/2003 | 16:29
7
באמת אושרת ברקו צודקת. אל צ'פל נמצאת בקרבת אלחלה. ובחג שבועות " עיד אלזיארה", היינו יוצאים לשם ולנשק את הקבר, נשים היו זורקות הרבה סוכריות. הקבר מקודש גם למוסלמים.
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום