לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
Quem nao gosta do samba
bom sujeito nao e
E ruim da cabeca ou doente do pe

"מי שלא אוהב סמבה משהו אצלו לא בסדר. הוא דפוק בראש או שכואבות לו הרגליים"

הפורום הזה קם מתוך אהבה גדולה למקצבים הקסומים של ברזיל בפרט ושל דרום אמריקה בכלל: סמבה, בוסה-נובה, באיאו, פוררו, אשה, סלסה, מרנגה... כל אותם מעשי-מרכבה מוזיקליים שמביאים שלוה לנפש ושמחה לגוף.

מטרת הפורום היא לאפשר לאנשים שאוהבים את התחום ומתעניינים בו מקום מפגש וירטואלי בו יכולו לחלוק את אהבתם זו עם אחרים, להחליף אינפורמציה, להרחיב את ידיעותיהם או סתם לקשקש אלו עם אלו.

אני באה מאהבה. אני לא מתיימרת להיות מומחית גדולה והידע שלי במוזיקה ברזילאית נרכש עם השנים תוך האזנה לעוד ועוד שירים וקריאת חומר בנושא בכל מקום בו יכולתי למצוא אותו.

אני מקווה שביחד נלמד ונעשיר את ידיעותינו ובעיקר שיהיה לנו כיף ונעים.

אני מבקשת מכולם בכל לשון של בקשה לשמור על התנהגות נאותה, תרבותית וחוקית.

הודעה חדשה

אישה על הגובה - פנלופה קרוז

מאת: TheWonderGirl
26/06/03 16:38
women on the top
בתחילת השבוע יצא לי לראות במקרה סופו של סרט שנקרא "אישה על הגובה" בסינמה 2, לצערי ראיתי רק את הסוף,אבל הספקתי גם לשמוע כמה שירים,פס הקול היה נשמע לי ממש יפה.. היה שידור חוזר יום למחרת,אבל לא יכולתי לראו,אז אחי ראה ואהב. אני אחכה להזדמנות לראות אותו. בכל מקרה אני ממליצה לכם עליו. פס קול קסום כזה..

תקציר שמצאתי באינטרנט:
"על רקע המקצבים הברזילאיים המשכרים, קומדיה סקסית ועסיסית אודות הקסם של האוכל, האהבה והמוסיקה. זהו סיפורה של איזבלה, יפהפייה אקזוטית ולה כישרון מולד להמיס את לב הגברים בכל מקום בעולם בזכות מאכליה המדהימים. היא עוזבת את נישואיה בברזיל ויוצאת לארה``ב להגשים קרירה של שחקנית.שם היא מוצאת את המתכון המושלם...לחיים טובים ולאהבה."

http://www.dvdan.co.il/shop/product_data.asp?ID=145

אישה על הגובה - פנלופה קרוז
<< ההודעה הנוכחית
26/06/03 16:38
223צפיות
women on the top
אכן פסקול מצוין, משמיע אותו הרבה
26/06/03 17:05
9צפיות
27/06/03 01:03
I love that film
27/06/03 01:37