לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום תמיכה נפשית למבוגרים
עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

מרגיש שפשוט נמאס לי מהחיים

07/02/06 19:35
איין כלום

איין משהו שמושך או ימשוך אותי קדימה (עיסוק, תחביב)

הכל רייק

הכל חוזר על עצמו כל יום אותו דבר

זאת שאני אוהב לא רוצה כל קשר איתי

איין תקווה איין דרך איין מהות לחיים האלו

אני מקווה לא להתעורר מחר בבוקר

כי שרית עם אלוהים ועם אנשים, ותוכל'
מרגיש שפשוט נמאס לי מהחיים
<< ההודעה הנוכחית
07/02/2006 | 19:35
7
228
איין כלום

איין משהו שמושך או ימשוך אותי קדימה (עיסוק, תחביב)

הכל רייק

הכל חוזר על עצמו כל יום אותו דבר

זאת שאני אוהב לא רוצה כל קשר איתי

איין תקווה איין דרך איין מהות לחיים האלו

אני מקווה לא להתעורר מחר בבוקר

תגובה
07/02/2006 | 20:31
53
נסה לפתח לעצמך תחביבים. חשוב איזה נושא מענין אותך ואיך תוכל לעסוק
בו באופן שנעים לך. אני למשל כותב ספרות כבר הרבה שנים, אני אוהב
לכתוב.
כתבה על כדורים נוגדי דכאון וחרדה
07/02/2006 | 22:48
53
בקישור
כתובות אינטרנט מצורפות:
חס וחלילה שתתעורר ותודה לאלוהים
07/02/2006 | 22:57
3
55
על עוד יום שקמת בבוקר שאתה רואה את העולם
האמן לי שיש צרות גדולות יותר מפרידה של זוג מפרידה של חברה
כאילו מה
יש ים של נשים בעולם הזה
למה לרצות למות בגלל אחת שעזבה
אם עזבה זה לא מאלוהים שתהיה איתך
ואני לא דתיה אני כך רואה את העולם
חבל חבל מאמי
אף אחד לא שווה שתמות
תחשוב כשתתחתן יהיו לך ילדים מקיסמים וים דברים שאתה צריך עוד לחוות
אתה יודע מה אומרים
עוד אל עשית את כל היעוד שלך בחיים אלוהים לא יקח אותך עוד

חכה יש לך זמן

מאמי אני מאחלת לך שעוד תראה שהעולם יפה
ואני אחת
שבאתי ממקום של נפילה ענקית בחיים

ואיזה נפילה שאתה לא תאמין

וקמתי ממנה ואני שמחה שאני חיה היום שמחה מודה לאלהוים שאני חיה כי אין יותר חשוב וטוב מהחיים האלה גם אם קשה בהם לפעמים.

אכתוב את הסיפור שלי בקרוב על הנפילה הענקית ועל המקום שהגעתי אליו הנפילה הענקית ואיך קמתי ממנה ואז תבין שיש יותר גרוע מיזה בעולם מהמ שאתה מרגיש כרגע מהאהבה לאישה ההיא שעזבה.

זה פשוט סיפור קשה אבל אני אכתוב אותו אם לא היום אז מחר בבוקר

תתעודד
יש דברים קשים יותר בחיים

נשיקות
רינה
אותה אחת (תשובה)
08/02/2006 | 21:32
2
44
אותה אחת (תשובה)

אותה אחת מאוד מיוחדת בשבילי

אני לא איש העולם הגדול  

איין לי הרבה הכרויות בכלל

יוצא לי להכיר מישהי אחת לשנה ניראה לי

אותה אחת הייתה מאוד מיוחדת לי

פשוט

הייתה מאוד חמודה ,

וכל כך קשה לי לוותר על הקשר איתה

סליחה עם טעיתי בתשובה אליך חמוד
08/02/2006 | 23:25
41

קראתי ומזדהה איתך

לא יכולה להגיד לך שיש יותר גרוע

מתנצלת ומבינה אותך ומזדהה איתך

מה שאוכל לאחל זה שהכאב יעבור במהרה.

אוהבת רינה
אז תמשיך להתפס אליה רק כי לא יוצא
09/02/2006 | 08:05
37
לך להכיר בחורות כל יומיים?
תסגור את עצמך לבחורה אחת שאתה לא יכול להיות איתה ותאמלל את עצמך רק כי אתה לא "איש העולם הגדול"?

יש לך מושג כמה אתה מפסיד?
יש לך מושג כמה בנות מפסידות אותך?

ישראל..סליחה שאני מתקיפה אולי, וסליחה שלא כתבתי לך המון זמן,
אבל כואב לי לשמוע שאתה ככה, מיואש והרבה מזה קשור אליה.

אין תקווה? אז תמצא תקווה.
מה אתה רוצה לעשות?
מה המטרות שלך? החלומות שלך?

אתה אדון לעצמך עכשיו, תקבע לעצמך מטרות.
יש לך המון מה לעשות בחיים ואי אפשר שתתבזבז.

איך בדירה?
איך אתה מרגיש שם?

בבקשה ישראל, אל תהיה מקובע על משהו בלתי אפשרי.
אתה יכול להכיר נשים יפות וטובות מספיק, כמו שמתאים לך וכמו שאתה צריך.
מישהי שתאהב אותך ואתה תאהב אותה בחזרה.
אז אתה לא מפלרטט עם כל בחורה שעוברת ברחוב.
זה אומר שאתה לא תוכל להכיר?
ממש לא.
גם אנשים סגורים מכירים, גם ביישנים מכירים בנות.

אל תוותר על עצמך.

תשמע:
09/02/2006 | 17:24
21
נכון שהיא הייתה חלקת אור קטנה בחיים שלך ונתת לה חשיבות גדולה מאוד, ועכשיו פתאום ראית שהיא בעצם לא רוצה ופתאום האור הזה נכבה ונראה לך שהכל חשוך לגמרי. אבל זה לא ככה באמת! אתה כרגע במצב שאתה רק בחושך ולא מסתכל לפינות אחרות של אור כמו שסיפרת לנו רק לא מזמן על כל מיני התקדמויות קטנות שמשפרות את החיים שלך, ועכשיו פתאום הכל חשוך יותר כי נפלה עליך חשיכה...
זה כמו שבן אדם ילך במערה ושבמערה יהיו נרות קטנים על הקירות ויהיה קצת אור מכל הנרות ואז הוא מתקרב ומתקרב לנר אחד (שזו הבחורה...) ומתקרב לנר הזה והאור גדל וגדל ואז פתאום מנשבת רוח והנר הזה כבה! מה הבן אדם רואה? חושך עוד יותר גדול ממה שהיה מקודם! כי הנר האחד הזה היה כל כך משפיע שעכשיו הנרות האחרים בכלל לא נראים...
אתה חייב לחכות ולהסתכל גם על האורות האחרים ולהמשיך.
רק אל תמשך לחושך יותר מדי... כבר עשית דרך ארוכה משם...

גל.
הודעות אחרונות
00:03 | 03.09.15 תאום2
11:18 | 02.09.15 KבתאלK
08:45 | 02.09.15 מילקי 72
22:55 | 01.09.15 פנתרית סגולה
04:24 | 01.09.15 הקוסמת הורודה2
01:02 | 01.09.15 ליבי129
22:52 | 31.08.15 פילוסוף רוחני33
20:10 | 31.08.15 שחר חרישי
18:40 | 31.08.15 פנתרית סגולה
12:47 | 31.08.15 sweet virginia