לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אופיס (מיקרוסופט)

‏פורום "אופיס", ב'תפוז', הוא חלק מקהילת ה"משתמשים הכבדים" במחשב.

מאחר וכולנו מעוניינים להפיק את המרב מחבילת ה"אופיס" של "מיקרוסופט" - מן הסתם תמצאו אצלנו "טיפים" ו"פטנטים", שונים, לייעול ושכלול השימוש בתוכנות "אופיס" למיניהן.
חשוב לזכור שחברי הקהילה עושים מלאכתם בהתנדבות(!) - מתוך רצון לעזור לזולת – ואינם חייבים דבר לאף אחד מהמבקרים כאן.

הח"מ חרט על דגלו לשמור, בקנאות, על רמתו המקצועית של פורום זה - שנחשב בעיני מומחי 'אופיס', באשר הם, לפורום המוביל בתחומו - גם אם יימצא צורך להילחם על כך.
במקביל להצגת פתרונות הוצבה מטרה נוספת והיא - להדריך וללמד דרכי שימוש בתוכנות החבילה ולא להסתפק רק בהצגת פתרונות במובן של "ללעוס וגם לבלוע".
לא אחת תפגשו גולשים זועמים על שהח"מ מפנה חלק ממרצו להדרכה, במקום להציג להם את הפתרון וחסל. יעידו כל אותם עשרות ומאות שחזרו להודות על שניתנה להם ההזדמנות להתאמץ ולהגיע לפתרון בכוחות עצמם. הניסיון מוכיח שגולש המוצא לבדו את הפתרון [גם אם בלווי הדר
כה והכוונה] מרגיש, ברוב המקרים, הרבה "יותר טוב עם עצמו".
פה ושם תיתקלו גם במצבים שההערות/הארות לא ממש מוצאות חן בעיני מי שהן מכוונות אליו.

מטרתנו העיקרית:
  לסייע לגולשים שנתקלו בבעיות תפעול/הבנת/הכרת תוכנות ה"אופיס" לשמש במה ל'ידענים' המוכנים לסייע לגולשים. 
הנכם מתבקשים להקליק על המילה 'המשך...' - במסגרת העליונה של דף הפורום -  כדי לעיין, להפנים ולפעול עפ"י המוסבר במאמר בקישור:  
לפני הצבת ‏שאלה/תגובה הקליקו כאן ועיינו בהנחיות המנהלתיות.  - זאת, ע"מ שההתנהלות, בפורום, תהיה חלקה וקלה וכך נוכל כולנו להפיק את המרב הן מהשאלות והן מהתגובות. 
*** תודה מיוחדת לחברי צוות הפורום, [ה'מואדמים'] על התמדתם ותרומתם.

מיכאל אבידן
,
2009-2016 (Microsoft® Most Valuable Professional (MVP

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופיס (מיקרוסופט)

‏פורום "אופיס", ב'תפוז', הוא חלק מקהילת ה"משתמשים הכבדים" במחשב.

מאחר וכולנו מעוניינים להפיק את המרב מחבילת ה"אופיס" של "מיקרוסופט" - מן הסתם תמצאו אצלנו "טיפים" ו"פטנטים", שונים, לייעול ושכלול השימוש בתוכנות "אופיס" למיניהן.
חשוב לזכור שחברי הקהילה עושים מלאכתם בהתנדבות(!) - מתוך רצון לעזור לזולת – ואינם חייבים דבר לאף אחד מהמבקרים כאן.

הח"מ חרט על דגלו לשמור, בקנאות, על רמתו המקצועית של פורום זה - שנחשב בעיני מומחי 'אופיס', באשר הם, לפורום המוביל בתחומו - גם אם יימצא צורך להילחם על כך.
במקביל להצגת פתרונות הוצבה מטרה נוספת והיא - להדריך וללמד דרכי שימוש בתוכנות החבילה ולא להסתפק רק בהצגת פתרונות במובן של "ללעוס וגם לבלוע".
לא אחת תפגשו גולשים זועמים על שהח"מ מפנה חלק ממרצו להדרכה, במקום להציג להם את הפתרון וחסל. יעידו כל אותם עשרות ומאות שחזרו להודות על שניתנה להם ההזדמנות להתאמץ ולהגיע לפתרון בכוחות עצמם. הניסיון מוכיח שגולש המוצא לבדו את הפתרון [גם אם בלווי הדר
כה והכוונה] מרגיש, ברוב המקרים, הרבה "יותר טוב עם עצמו".
פה ושם תיתקלו גם במצבים שההערות/הארות לא ממש מוצאות חן בעיני מי שהן מכוונות אליו.

מטרתנו העיקרית:
  לסייע לגולשים שנתקלו בבעיות תפעול/הבנת/הכרת תוכנות ה"אופיס" לשמש במה ל'ידענים' המוכנים לסייע לגולשים. 
הנכם מתבקשים להקליק על המילה 'המשך...' - במסגרת העליונה של דף הפורום -  כדי לעיין, להפנים ולפעול עפ"י המוסבר במאמר בקישור:  
לפני הצבת ‏שאלה/תגובה הקליקו כאן ועיינו בהנחיות המנהלתיות.  - זאת, ע"מ שההתנהלות, בפורום, תהיה חלקה וקלה וכך נוכל כולנו להפיק את המרב הן מהשאלות והן מהתגובות. 
*** תודה מיוחדת לחברי צוות הפורום, [ה'מואדמים'] על התמדתם ותרומתם.

מיכאל אבידן
,
2009-2016 (Microsoft® Most Valuable Professional (MVP

`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ציינו את גרסת ה'אופיס' ומע' ההפעלה וכתבו את השאלה בפרוטרוט!
צטטו שגיאה או הציגו PrnScr. לבעיות 'אקסל' הציגו קובץ ולא תמונה
> > 
תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים את ההנחיות המנהלתיות             ‏‏‏

המשך >>

בקשת עזרה לגבי המרת קובץ JPG לקובץ DOC

03/11/08 19:35
שלום וברכה,

אחרי שהפכתי את גוגל, את הפורום הזה, אתרים לתמיכה (זה בעניין 'הוכיחי לנו שכבר עשית חיפוש') אני מבקשת הנחיה בסוגית הפיכת קבצי תמונות שהם שאלונים, לקבצי וורד. האוניברסיטה לא מאפשרת הדבקת השאלון על דף וורד והשאלון הוא שאלון סרוק. אי לכך, צריכה להפוך את תמונות השאלונים לוורדים בשר ודם.
מה אפשר לעשות?

תודה רבה!

ענבל רובמן - אשד
שיאים אימון ויעוץ עסקי
http://www.ci-im.com
בקשת עזרה לגבי המרת קובץ JPG לקובץ DOC
<< ההודעה הנוכחית
03/11/2008 | 19:35
11
2437
שלום וברכה,

אחרי שהפכתי את גוגל, את הפורום הזה, אתרים לתמיכה (זה בעניין 'הוכיחי לנו שכבר עשית חיפוש') אני מבקשת הנחיה בסוגית הפיכת קבצי תמונות שהם שאלונים, לקבצי וורד. האוניברסיטה לא מאפשרת הדבקת השאלון על דף וורד והשאלון הוא שאלון סרוק. אי לכך, צריכה להפוך את תמונות השאלונים לוורדים בשר ודם.
מה אפשר לעשות?

תודה רבה!

ללא מאמץ - תוך בדיוק 2 שניות
03/11/2008 | 20:12
10
809

אחד מתוך 55000 הופעות בעברית בלבד

הנה כאן

ליתר בטחון הנה האתר
http://www.pcon.co.il/v5/ChosenSitesItem.asp?id0=1...
רוב תודות!
03/11/2008 | 20:27
9
220
את התוכנה הזו גם הורדתי למחשב (יש גירסה חינמית לשלושים יום) וגם ניסיתי און ליין.
ראשית, הם רוצים קובץ TIF. יאללה, שיניתי. שנית הקובץ מומר ל-RTF, כשכל העבודה ב-DOC.
מה קרה, כבר אי אפשר תוכנה נורמאלית שממירה JPG ל-DOC בלי כל הבלאגאן? :)

ערב נעים ושוב תודה.
אז, אולי, זו שלהלן . . .
03/11/2008 | 20:35
8
381
גם כאן תודה!
03/11/2008 | 20:41
7
245
בתור משתמש מהשורה, הנחיה בלשון "התוכנה עובדת בסביבת GTK, זה אומר שלפני שמפעילים את התוכנה חייבים להתקין במחשב את סביבת העבודה GTK." אומרת שלא אלי הם מתכוונים בין לקוחותיהם....

ודרך אגב, תוכנת הליגטורה לא סיפקה את הסחורה, לא TIP ולא בטיח, גם בהורדה למחשב ופעולה לפי כל מה שדרשו וגם באון ליין שלהם, היא יוצרת משאלון של עמוד שלם חמש אותיות במאונך בצד שמאל. יופי, נחמה!

ערב נעים.
אכן "יופי, נחמה" גדול . . .
03/11/2008 | 21:10
6
189
כמי שמותקנת אצלו "ליגרטורה" [הגרסה המלאה] - גם היא "דורשת" TIF - אני יכול לומר שהיא עובדת "לא רע".
תשמע, אני לא עד כדי כך מיוחדת :)
03/11/2008 | 21:13
5
169
שיניתי לTIF, עשיתי מה אמרו לי והיא עדיין מתעקשת שכל העמוד הראשון של השאלון, שלוש פסקאות מכובדות למראה, שוות כמה אותיות בצד שמאל, מלמעלה למטה.

יש לך רעיון כיצד לשכנע את הסרבנית?

תודה על העברת הבאסה בסבבה...
אם זה המצב אז . . .
03/11/2008 | 21:21
4
186
1. נסי להפוך ל"מיוחדת".

2. התקשרי ל"ליגטורה" - נסי לשכנע אותם שאת לקוחה רצינית ששוקלת לרכוש את הגרסה, המלאה, אבל לפני קבלת החלטה - סופית - את מעוניינת לבחון את כישוריה.

במקרה הטוב הם יבקשו לראות את תמונת השאלון וינסו להמירו למסמך "Word" ["ליגטורה" מסוגלת ליצור גם קבצי "Word" ולא רק RTF] - במקרה הרע הם ילחו אותך למקום אליו ליברמן שלח את מובארק...
יופי של הצעות
03/11/2008 | 21:29
3
128
במיוחד הראשונה :)

זה משהו מאוד חד פעמי, לפי מה שאני יודעת. התבקשתי לעזור למגיש התיזה. אם יש צורך במשהו כזה על בסיס קבוע- נרכוש גם נרכוש. ואם היא מסוגלת להפוך לוורד, למה אני לא רואה את האופציה הזו בכלל?
אינני מכיר את גרסת הניסיון . . .
03/11/2008 | 22:02
2
164
הנה, כך נראה חלון האפשרויות - בגרסה המלאה.
הא, יופי, על זה דילגתי. תודה רבה!
03/11/2008 | 22:12
1
126
התחילו לזרום התוצאות...

מה שנחמד שמשפט תמים כמו "דוד מתכוון לקנות מכונית. דוד הוא אדם נשוי, יש לו שני ילדים קטנים" הופך ל"דוד מתכוע לקנות מכונית. דוד הוא ארס נשוי, יש לו שני ילדים קטנים."
אני חושבת שזה מאוד לא נאה מצד התוכנה, לקבוע קביעות כאלה על אנשים שהיא לא מכירה!

אז עכשיו עבודת הנקיון. למזלי, היא כבר לא בסמכותי.

תודה רבה רבה על העזרה, מיכאל. מעריכה מעומק הלב.
אם תשימי לב אני מנדב את המידע . . .
03/11/2008 | 22:19
162
ב"שיטת הסלאמי" [נחשי ממי למדתי את זה...] ולדטעמי קיים הבדל, תהומי,  אם אני הוא השואל או העונה...

מכל מקום - התוכנה מזהה 95-97% מהמילים - וזאת מהטעם הפשוט ש "ם" ו- "ס" או: "ר" ו- "ד" הן אותיות מאד דומות ודי  ב"ליכלוך" קטנטן - כזה שעין בלתי מזויינת לא תבחין בו - כדי לשבש את הזיהוי.
הודעות אחרונות
09:05 | 04.09.15 Mono No Aware
12:37 | 03.09.15 אברא קדבררא
08:02 | 03.09.15 אברא קדבררא
19:39 | 02.09.15 איתן מור9
13:55 | 02.09.15 Haim251
09:57 | 02.09.15 gilady1
13:51 | 01.09.15 hadarganor
22:24 | 31.08.15 melt123
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים