לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

ריקי עובדיה- מומחית לאספרגר ו- PDD

16/09/03 11:59
שלום לכם,
דר' ריקי עובדיה, קלינאית תקשורת בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים מהספקטרום התקשורתי תוכל לענות לשאלותיכם בנושא שפה, תקשורת ןדיבור של ילדים.
דר' ריקי עובדיה Ed.D, ccc-SLP, היא בעלת תואר דוקטור בחינוך (פסיכולוגיה והתפתחות אנוש) מאוניברסיטת הארווארד בארה"ב. היא בעלת תעודת קלינאית תקשורת מארה"ב -ASHA. עבודת התזה שלה לתואר שני היתה בנושא התפתחות השפה בילדי אספרגר (סיימה בהצטיינות ויש לה המון מידע בנושא). היא עובדת כיום כקלינאית תקשורת בבי"ח פסיכיאטרי במרכז הארץ ובקליניקה הפרטית שלה. תחומי ההתמחות שלה הם כאמור: PDD, אוטיזם, תסמונת אספרגר והפרעות התפתחותיות נוספות.
אתם מוזמנים לשאול אותה שאלות.
 
ריקי עובדיה- מומחית לאספרגר ו- PDD
<< ההודעה הנוכחית
16/09/03 11:59
1043צפיות
º
מהכרות אישית -מקסימה ומקצועית
16/09/03 12:42
121צפיות
לא לומדים שחיה בהתכתבות.אבל..
16/09/03 20:47
112צפיות
תכנית כישורים חברתיים - אספרגר
29/09/03 18:47
104צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום