לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

שמעתי גדולות ונצורות על עדנה צוהר

מאת: גלמיש1
28/03/11 14:25
º
הקפצה מקובצת
28/03/11 13:18
9צפיות
ערב אימהות לילדי הספקטרום מחרתיים במודיעין !!
27/03/11 22:22
14צפיות
שלום רב, ההודעה מיועדת לאימהות לילדי הספקטרום בעיר מודיעין- מכבים רעות, אך גם אימהות מהישובים הסמוכים מוזמנות

היי, ערב האימהות מתקרב !!   אני חוששת שלא שלחתי את העדכון לכאן בזמן אבל    ערב האימהות הוא מחרתיים, ביום ג' הקרוב, 29.3 בשמשוני בחטיבת גבעתי, בבית הכנסת הרפורמי שבסוף הרחוב למטה  בשעה 20:30 .
הערב יכלול פעילות חברתית, מפגש, הדרכה וסדנא על טיפוח של נציגות מקצועיות של הסופרפארם
ואחריה מפגש עם זמר ושירה משותפת ככל אשר נחזיק מעמד. יהיה כיבוד ואפשרות למפגשים אישיים וגם מאורגנים של אימהות לקבוצות הגיל השונות וגם מידע על יוזמות בעיר עבורנו.
בערבים הבאים מתוכננים מפגשים של כמה אפשרויות - ריקודי זומה או ריקודי בטן, סדנת צחוק וסדנא של קלפים אם האימהות תבחרנה
אנא העבירי דחוף לחברותייך.
בואו בהמוניכן   תודה רבה!    
פרטים נוספים אפשר לקבל אצלי, 0547494633, תלמה    

יישר כוח תלמה
28/03/11 06:23
3צפיות
וכל הכבוד לבית הכנסת הרפורמי שהסכימו לאפשר לכן לערוך אצלהם דבר כזה, ובכלל שמעה של הקהילה שלכם הגיעה עד אלינו , והאמת שהרב שלנו שובר את הראש איך להתארגן ולארגן דבר דומה גם כאן.

מנהלות אנא נעצו את ההודעה שלי תודה !! תלמה
28/03/11 11:32
6צפיות
ערב אימהות לילדי הספקטרום במודיעין מחר בערב בשעה 20:30 בבית הכנסת הרפורמי בחטיבת גבעתי 31 במרכז יוזמה מול בניין 40
אנא נעצו כדי שאימהות מהישוב ומהאיזור תוכלנה לדעת ולבוא כי אין לי רשימת קשר של האימהות פה
מחר בערב!!!
תודה תלמה
º
הערב לאמהות - היום!
29/03/11 16:31
1צפיות
זקוקה להמלצתכם לקלינאית תקשורת בירושלים.
28/03/11 12:07
28צפיות
זקוקה להמלצתכם לקלינאית תקשורת בירושלים עבור בני בן ה-5 וכן למטפל/ת רגשית בתחום המוסיקה.
למה לא דרך התפתחות הילד הוא עדיין צעיר הם
28/03/11 12:13
29צפיות
יקבלו אותו
מחפשים לכיתה של בני קלינאית בדחיפות
שמעתי גדולות ונצורות על עדנה צוהר
<< ההודעה הנוכחית
28/03/11 14:25
220צפיות
יש לה מכון בירושלים.
לא יצא לי אישית.
קלינאיות באזור ירושלים
28/03/11 15:55
42צפיות
רותי וייצמן
מיה קסטנבאום

מכירים את שתיהן - נהדרות!
לא בטוח שיש להן מקום, אבל שווה בדיקה.

פרטים נוספים במסר..

שלום לכולם-לראשונה בפורום-צריכה עזרה דחופה
28/03/11 10:32
26צפיות
האם מישהו מכיר פסיכולוג ילדים שיכול לאבחן בשלות לכתה א'. כולם כרגע עסוקים בוועדות השמה ולא הצלחתי למצוא פסיכולוג/ית במיידי. גם אני צריכה אבחון לצורך וועדת השמה
º
המודעה שקעה לה אי שם בעמוד-בבקשה עזרה
28/03/11 10:56
9צפיות
לדעתי את צריכה פסיכולוג חינוכי. או קליני.
28/03/11 12:43
11צפיות
יש המון כאלה. אני אנסה לברר בשבילך.
בינתיים אני יכולה להציע לך את מי שעשינו אצלה אבחון כזה לבתי.
היא גרה במוצא - ליד ירושלים.
נועה מנדלס. (אין לי טל. תמצאי ב 144)
או לנסות את מיכל שקד - מירושלים.
לא יודעת מה מצב התור שלהן.
אני זקוקה לאיבחון מיידי-זו הבעיה.
28/03/11 12:49
12צפיות
אני זקוקה לאיבחון של פסיכולוג חינוכי לצורך וועדת השמה.
תודה על הניסיון לעזור. ירושלים קצת רחוקה לי.
º
מקפיצה...
28/03/11 13:46
4צפיות
מאיזה אזור בארץ אתם?
28/03/11 22:15
7צפיות
אם מאזור ראשון, ממליצה לפנות לשפ"מ - עלות איבחון אלף ומאתיים ש"ח והזמינות כמעט מיידית.
צריכה עזרה בבקשה -
27/03/11 22:05
9צפיות
ערב טוב
הבן של בת דוד שלי עם אפילפסיה.
הילד בן שנה ותשעה חודשים (נ"ט) , התחיל טיפול תרופתי והאמא שמאמינה בקשר בן הגוף והנפש מחפשת מטפל אלטרנטיבי.
אני זוכרת שכשהתחלתי לקרוא את הפורום, הבן של תלמה היה מאושפז ומישהו בא אליהם לבית החולים וטיפל בילד ועזר לו.
אני לא מצליחה לזכור מי זה היה .
אז אם מישהו זוכר , או אם תלמה בעצמה פה אשמח לקבל את השם והטלפון של המטפל .
המצב של הילד הוחמר מבחינת הפירכוסים מאז שהבן הקטן נולד (3 חודשים) , עד אז היו פירכוסים מועטים ומאז שהילד נולד חלה החמרה והידרדרות במצב ובתדירות הפירכוסים.

תודה מראש
מירי
מקפיצה צה צה
27/03/11 22:50
6צפיות
צה צה צה
עוזרת
28/03/11 12:53
5צפיות
להקפיץ
פיץ
פיץ
פיץ
º
אולי דרך קופ"ח כי צריך רק לברר בשלות
28/03/11 15:11
3צפיות
כדאי לנעוץ יש עיתון וזה עיתון של אהב"ה
28/03/11 08:57
10צפיות
בס"ד
כמדיי שבוע אנו מביאים בפניכם את עיתון אהב"ה
מה עשו ילדי אהב"ה בפורים??
מעניין... כל זאת בעיתון השבועי של אהב"ה

http://nechim.amuta.org.il/Front/Blogs/blog.asp?id...

כדאי לעיין בו ולהתעדכן
כתובות אינטרנט מצורפות:
ערב טוב! אני רואה כאן הרבה ABA ואני דווקא התח
27/03/11 22:31
11צפיות
התחברתי יותר לגרינשפן מהמעט שהצלחתי להפנים ולהבין.
אשמח לשמוע מהורים מנוסים!
יש כאן גם הרבה גרינשפן והרבה מהכל
29/03/11 17:14
10צפיות
יש גם הורים שמשלבים בין גישות.

אולי תמקדי את שאלותייך?
הלואי וכבר ידעתי למקד את שאלותי! מהמעט שכבר ה
29/03/11 21:06
9צפיות
הצלחתי לקרוא בספר של גרינשפן נראה לנו יותר מתאים עבורנו מאשר השיטה ההתנהגותית. בית רגשני למדי יש לנו כאן.
אני מניחה שאני רוצה לשמוע את דעתכם על השיטה, האם יש כאן אנשים שעובדים גרינשפן עם ילדיהם? כיצד בסופו של דבר זה עובד, עד שאגמור את הספר או עד שאצליח להגיע לבייקר יעבור עוד זמן מה ואני רוצה כבר להתחיל לגעת. כרגע עושים בבית מה שרואים בריפוי בעיסוק אבל ברור לי שנאי יכולה לעשות למענו הרבה יותר.
האם אנשים שעובדים בשיטה זו בבית מרגישים שהיא עובדת? כיצד היא עובדת, על מההיא עובדת...קיוויתי דווקא לקצת כיוון ומיקוד מכם כי אני עוד באויר.
תודה!
עבדנו ברוח הגישה, לא דקדקנו
30/03/11 12:38
6צפיות
והבן נענה באופן מיידי אז לא שינינו גישה.
עד היום 3 שנים אחרי אנחנו מצטרפים אליו לפעילויות שלו ומנסים להתקרב אליו בעצמנו. נותנים לו חופש לעשות מה שהוא אוהב. כשמשהו מעניין אותו הוא רץ איתו קדימה אז אנחנו לא מודאגים שייתקע במקום.
אבל כשמדובר בהצבת גבולות אני לא מעט נוקטת בדישה ההתנהגותית. וגם בנושא האוכל שמבחינת הבן שלי הוא התחום ההכי נוקשה וסרבן.
תוד ה רבה! את יכולה לתת קצת דוגמאות למה
30/03/11 16:04
4צפיות
את מתכוונת בהצבת גבולות ואוכל?
דוגמאות
30/03/11 17:28
3צפיות
הצבת גבולות - דוגמא ממש טריה מלפני שעה וחצי: הוא כיבה סרט שאחותו ראתה, אז אמרתי לו ללכת לחדר. הוא סרב והרביץ לי (מכה אחת). לקחתי אותו לחדר, סגרתי את הדלת, עד שלא נרגע לא נתתי לו לצאת. כשהיה רגוע דברתי איתו והסברתי לו מה עשה לא בסדר, שיבקש סליחה, ונתתי לו עונש (אין ממתקים היום).
עד כאן התנהגותי לגמרי.
אבל חשוב מאוד שיבין את מה שקורה כשמציבים גבולות, אחרת לא עשינו כלום. אז כשהוא התחיל להגיד לי שהוא מעניש אותי כי שמתי אותו בחדר - הסברתי לו שרק אמא ואבא מחליטים בבית ונותנים עונש, הילדים לא יכולים להעניש את אמא ואבא (כבר היה לנו בבית דיון על זה - זה חוסר הבנה של מוסכמות חברתיות מצידו, כמו סמכות הורית). מכיוון שהוא כבר מתחיל להפנים את ההסבר הזה, הוא אמר לי שהוא עצוב כשיש לו עונש - וחיבקתי אותו כדי להרגיע.

אוכל - הוא מקבל ממתק רק כקינוח למאכל בריא. אף פעם אין קינוח או ממתקים בארוחת בוקר. וכשהוא מאוד מאוד ביקש שעון, אמרנו לו שנקנה לו שעון אחרי שיאכל 5 מאכלים בריאים חדשים בבית (כי יש דברים שאוכל בגן אבל לא בבית). לקחו כמה שבועות עד שהוא בכלל הסכים לשתף פעולה, אבל מרגע שהתחיל תוך שבועיים היה לו שעון.

בכל מה שקשור למשחק וזמן פנוי - אנחנו בגישה הפוכה, זורמים איתו ונותנים לו להוביל (רק לא מאפשרים לו לכפות עלינו להשתתף אם אנחנו לא רוצים). הוא יכול במשך שעות לצייר טבלאות או להתעסק עם לוח השנה והשעון או לשחק את אותו משחק.
º
אני חושבת ומקווה שהבנתי, תודה רבה!
30/03/11 19:03
1צפיות
º
30/03/11 19:27
BrainGames-Israel מישהו שמע?
27/03/11 22:25
6צפיות
הי, האם יש למישהו מידע על BrainGames-Israel. זוהי שיטה שמתבססת יל נוירו-פידבק והם מתימרים לטפל בבעיות ADHD ואף PDD!
אני שמעתי לדעתי הם עובדים עם ADHD
03/04/11 10:32
4צפיות
לא שמעתי על עבודה שלהם עם PDD. בכל אופן הבן שלה ADHD. זה נורא יקר וצריך להגיע לקליניקות שלהם אז ביקשתי מבעלי שינסה לעשות את זה בעצמו בבית עם הADHD שלנו. הבנתי שהם פשוט חיברו EEG לפלייסטיישן. טוב, בינתיים הוא עוד לא התעסק עם זה אני אספר כשאראה תוצאות. לפי מה שהבנתי היא לא קלינאית תקשורת רק אמא שהריטאלין לא עזר לילד שלה וחיפשה מה לעשות.
תיראפיסטית באמנות
27/03/11 20:10
5צפיות
שלום לכולם

מבקשת המלצות לתיראפיסטית באמנות שיש לה ניסיון בעבודה עם בני נוער עם תסמונת אספרגר באזור כ"ס

תודה רבה וערב טוב

נגה
28/03/11 19:57
עזרה במציאת קלינאית תקשורת
28/03/11 15:23
10צפיות
היי חברים,
מחפשת בהול קלינאית תקשורת שמטפלת גם בתחום הספקטרום,
לא איכפת לי גם פרטית שמגיעה הבית.
אם אפשר גם לתת לי טלפון אני אשמח,
תודה.
מחפש מטפל או מטפלת בשיטת DIR
28/03/11 14:09
6צפיות
שלום ר ב
אני מחפש מטפל או מטפלת בשיטת DIR לטיפול ביתי-עדיף מאזור כפר סבא
האם מישהוא יכול להמליץ לי ?
בברכה ותודה
דורון
מחפש מטפל או מטפלת בשיטת גרינשפאן
28/03/11 14:11
5צפיות
שלום ר ב
אני מחפש מטפל או מטפלת בשיטת גרינשפאן לטיפול ביתי-עדיף מאזור כפר סבא
האם מישהוא יכול להמליץ לי ?
בברכה ותודה
דורון
גרייה קולית
28/03/11 16:14
26צפיות
שלום,
אשמח לעזרה בקשר לגרייה קולית.

מדובר בילדה בת 5 עם אוטיזם ואפילפסיה שנובעת בפגם גנטי נדיר.
היא מתקשרת באמצעות מילים או משפטים קצרים ויש לה אוצר מילים די גדול.
הבעיה היא שהיא משמיעה – איאיאיאיאיאי במצבים שונים ובעיקר כאשר רואה ילדים אחרים, אם בגן המשחקים או חברים שבאים לשחק איתה. היא עושה זאת גם במצבים אחרים, למשל כאשר רואה טלויזיה או שיוצאים לטיול בחוץ אז היא רצה עם העגלה של הבובה שלה או על האופניים ואיאיאיאיאיאיאיאיאיאי.
האיאיאי הזה מלווה גם בדר"כ בכיווץ הידיים לצידי הגוף ודופק מוגבר ואם זה לאורך זמן אז גם הזעה, למעשה יש לנו תגובת סטרס.זה מופיע רק במצבים חיוביים שבהם היא שמחה ומתרגשת.
במצבי קיצון, אם אנחנו לא מתערבים בזמן (מה שכבר לא קורה) והגרייה מהסביבה חזקה מאוד (משחק עם תאומות, המון ילדים וכו') היא יכולה להיכנס ללופ של איאיאיאי שממנו קשה להוציא אותה ואז היא פשוט נהיית אדומה וזה יכול להיות מלווה בהמשך בחום ואז גם התקפים וכו'.
יש ימים שזה יותר ויש ימים שפחות ויש מצבים שאנחנו הצלחנו להמיר את זה בדיבור, למשל כשקוראת ספר הצלחנו להגיע למצב שקל לנו לבקש ממנה לספר לנו מה היא קוראת ואז היא עוברת לדיבור ובאמצעות מילים בודדות או משפטים קצרים מספרת לנו. כאשר קוראת ספר או משחקת לבד יותר קל לה להשתלט על זה או שאין לה צורך בזה.
בנוסף, כאשר היא בסביבה מוכרת לה, כמו הגן שלה, אז שם היא מכירה כבר את הילדים והסביבה וזה כבר לא מופיע לעיתים קרובות כמו בהתחלה אם כי כאשר חוזרים מחופש אז לוקח לה יום יומיים של התרגשות ואז זה נרגע.

כרגע זו אחת הבעיות המרכזיות שלנו מאחר וזה מפריע לה ללמוד דברים חדשים ובעיקר יוצר קושי ביצירת קשרים חברתיים מאחר והילדים האחרים נרתעים מהתגובה שלה (אם כי זה לא נעשה בצורה תוקפנית והיא ילדה מאוד מאוד שמחה וחברותית שתמיד מחפשת את החברה) ואם הילדים לא נרתעים אז ההורים שלהם לוקחים אותם לשחק במקום אחר.

מחיפוש בפורום לא מצאתי הרבה, אולי לא חיפשתי נכון, אבל אשמח לקבל הכוונה למה ניתן לעשות, מאמרים, אינטרנט או ספרים וגם איש מקצוע שמתמחה בגרייה קולית.

תודה רבה
נסי כאן בקישור.......
29/03/11 07:01
10צפיות
אצל ד"ר רונית ולגרין, קלינאית התקשורת המומחית לספקטרום.
ברוך הבא לפורום
29/03/11 08:53
3צפיות
האם נראה לך שההצפה שהיא חווה היא הצפה רגשית או חושית?
האם היא כ"כ מתרגשת ושמחה מקרבתם של ילדים, או אולי חרדה ממנה או שמדובר בהצפה מהרעש, המראות , התנועה וכו' שמגיעים מהילדים?
אם זו הצפה רגשית, הטיפול יהיה כמובן רגשי,
אם זו הצפה חושית, נראה לי שדיאטה סנסורית עשויה להועיל.

האם הבנתי נכון, שהילדים שנרתעים הם ילדים שלא מכירים אותה?
בגן אין בעיה כזאת?
אין פסול לדעתי בלהיות מוזר, אם ילדי הגן נרתעים, יש מקום לעבודה חינוכית איתם.
עצוב וכואב אך גם מוכר, שהורים מרחיקים את ילדיהם.
כאן העבודה החינוכית היא של כולנו, להגביר מודעות הבנה וסובלנות.
בינתיים, לעניות דעתי זו לא סיבה לצפות מילדה להשתנות.
כמובן שאם מדובר בהצפה שגורמת לה סבל, כמו שהבנתי מהתיאור שלך, חייבים לטפל.
האם אתה בטוח שקוראים לזה גריה?
29/03/11 23:34
1צפיות
למעשה כמו שכתבת זו תגובה למצבי לחץ (גם אם הם חיוביים). אז לדעתי אין צורך למהר עם הרבה מצבים חדשים (כולל  קשרים חברתיים) , אלא באמת להתמקד על הדברים המוכרים לה. ולהכיר לה מצבים חדשים ממש ממש לאט ועם הרבה הכנה מראש.
מה שכתבת, הזכיר לי את
30/03/11 09:53
2צפיות
זה (מתוך קישורי הפורום)
http://www.solashelly.org/emotions.html
לא בטוחה, אבל אולי זה קשור.
מה אתה אומר?
º
כוונתי למה שהיא קוראת הצתת-יתר והצתה מוטעית
30/03/11 09:55
1צפיות
תודה רבה לכן,
30/03/11 17:06
3צפיות
שברירית תודה, יצרתי קשר ואני ממתין לתשובה.

דינה, אני לא בטוח בכלום אבל זה מה שהבנתי מכל מיני דברים שקראתי. היא עושה זאת גם במצבים שהיא מכירה ועושה אותם כבר 1000 פעם למשל צפייה בפרק מסוים בטלוויזיה ולא משנה שהיא מכירה אותו בעל פה זה עדיין מופיע. אנחנו מנסים תמיד להכין אותה כאשר מדובר במצבים חדשים או מפגש עם אנשים חדשים אבל זה לא ממש משפר משהו.

שלומית, אני חייב להודות שאני לא כל כך בטוח למה את מתכוונת וממה זה נובע אצלה.
סביר שזה קשור לחושי וריגשי. אצלה הרגישות משתנה, היא יכולה להיות היפר והיפו.
בקטע החושי ביצעתי ניסוי:
מאחר וזה מרבה להופיע כאשר רואים תמונות או סרטונים שצילמנו אז לקחתי סרטון ושמתי לה אותו בלי קול אבל גם שם הופיע הגרייה. לאחר מכן נסתי לשנות צבעים של המסך כך שיהיו רק גוונים ירוקים או רק כחולים או  שחור לבן והיא עדיין הגיבה אותו דבר (הרעיון בא לי משיטת אירלן).
זה יכול להופיע שקוראת ספר, שם אומנם יש תמונות (עוד לא יודעת לקרוא) אבל אין את התנועה.
זה יכול להופיע כשמקשיבה לסיפור מדיסק, כך שזה לא רק חזותי.
שהולכת בחוץ אז זה יכול להיות גם אם חושך בחוץ או אם אור יום.
אין לי ספק שזה קשור גם לתנועה גם לחזותי שמיעתי וחושי בכלל אבל גם לרגשות שעולות אצלה בחלק מהמקרים ממה שרואה שומעת וכ'.
מה זה אומר טיפול רגשי ומזה טיפול חושי במקרה הנ"ל?

גם ילדים שמכירים אותה נרתעים לעתים קרובות, לדעתי זה פחות ממנה אלא יותר מההתנהגות שמפריע להם במשחק או במה שלא יהיה. היא נמצאת בגן שילוב וכולם מכירים אותה שם למרות שמדובר בקומפלקס של כמה גנים והיא דיי אהובה כי היא מאוד חיובית ושמחה. בסה"כ בגן היא עושה את זה הרבה פחות, כנראה ששם היא מרגישה בטוחה יותר בסביבה ובשגרה או כי מכירה את הילדים.

אני מסכים שאין פסול בלהיות מוזר אבל הבעיה שלי היא לא המוזרויות שיש לה אלא שחלקן מפריעות לה להתקדם, ללמוד, ליצור קשרים חברתיים שהיא כל כך רוצה ומנסה לפתח ולא מצליחה. וגם שזה גורם לה לסבל פיזי מה שיכול גם להוביל לנזקים ממש כתוצאה מהתקפים אפילפטיים אם כי כפי שאמרתי הקטע הפיזי הוא פחות בעייתי עכשיו כי אנחנו מאוד משתדלים לא לתת לזה להדרדר עד לנקודה הזאת.

אני לא רוצה לשנות אותה אני פשוט רוצה לעזור לה וכמו שאנחנו עושים כרגע לא נראה לי שמקדם אותנו ממש, או יותר נכון להגיד שיש לי תחושה שניתן לעשות את זה נכון יותר.
הזמן עובר וזה לא לטובת אף אחד.

תודה גם על הקישור, אני חושב שזה בהחלט קשור וזה עוד חלק בפאזל.
אני צריך גם משהו יותר ממוקד למה ניתן לעשות עם זה, מוזר לי קצת כל המצב כי הייתי בטוח שזו בעיה דיי נפוצה אצל החבר'ה והייתי בטוח שיש מישהו שמתמחה בתחום הזה.

ושוב, תודה רבה לכולם
01/04/11 13:09
1צפיות
אני מנסה להקפיץ,
01/04/11 13:12
מקווה שיעבוד עכשיו.

29/03/11 12:28
מרפאת "קשת" - מרפאה למבוגרים בספקטרום האוטיסט
28/03/11 18:54
61צפיות
היי, כתבתי פה לא מזמן שאני חושדת שאני סובלת מתסמונת אספרגר. רציתי להודות על ההמלצות שנתתם לי, ואני רוצה לשאול האם למישהו יש ניסיון עם המרפאה הזו? על פניו זה נשמע כל כך תומך ומתאים לי שעולות לי דמעות..

אני אשמח לחוות דעת אם יש על המרפאה כי היא ממש ממש חדשה, או אם מישהו מכיר את ד"ר טמיר אפשטיין שמנהל את המרפאה?:  http://shikum.sheba.co.il/Psychiatric_Division/135...
וכתבה על המרפאה: מרפאה למבוגרים עם אוטיזם

התחלתי את תהליך האבחון אצלם, הם שולחים לי שאלונים קודם כל, ונראה איך נתקדם

תודה לכם

הכתבה שוב:
28/03/11 18:56
13צפיות
שיהיה בהצלחה
29/03/11 14:44
8צפיות
לא מכירה את המקום או את ד"ר אפשטיין, אבל טוב לשמוע שמישהו שם-לב שיש גם מבוגרים אוטיסטים שזקוקים לטיפול ועזרה.
אשמח לשמוע ממך התרשמויות מהמקום

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום