לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD
<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>
`

התגייסו להציל את אלוטף רחובות!!

26/06/08 11:47
הורים יקרים, גיליתי עכשיו שכתוצאה מלחץ של ההורים בשכונה, ראש עיריית רחובות היקר לוחץ על ויצ"ו לפנות את הכיתה של אלו"ט לטובת כיתת גן רגילה - לילדים שלנו אין חלופה!!! אין לאן לשלוח אותם!!!! עד עכשיו כולי רועדת מהחדשות - בבקשה, מי שיכול לכתוב מכתבים, להרים צעקה, מה שלא יהיה - תעזרו לנו להלחם נגד זה!!
התגייסו להציל את אלוטף רחובות!!
<< ההודעה הנוכחית
26/06/2008 | 11:47
47
91
הורים יקרים, גיליתי עכשיו שכתוצאה מלחץ של ההורים בשכונה, ראש עיריית רחובות היקר לוחץ על ויצ"ו לפנות את הכיתה של אלו"ט לטובת כיתת גן רגילה - לילדים שלנו אין חלופה!!! אין לאן לשלוח אותם!!!! עד עכשיו כולי רועדת מהחדשות - בבקשה, מי שיכול לכתוב מכתבים, להרים צעקה, מה שלא יהיה - תעזרו לנו להלחם נגד זה!!
כדאי לדבר עם נעה הרלינג האחראית באלו"ט
26/06/2008 | 11:58
1
17
אני אפנה אליה גם את מה שכתבת. לא נראה לי שראש עיר יעז לעשות דבר כזה, ואם כן, אני מניח שבמאבק נכון הוא יתקפל מהר מאוד.
אשמח אם תעדכני אותנו מה אומרים באלו"ט.
בהצלחה
עמנואל
אלו"ט הם אלו שהודיעו לנו (הורי הגן) על הבעיה
26/06/2008 | 12:13
13
כדי שנוכל להרתם ולרתום מה שיותר אנשים למאבק נגדי - הם כמובן עושים כל מה שביכולתם מצידם - וגם ויצ"ו מצידם ומנהלת הגן לא רוצים לפנות את הגן - הבעיה פה הוא שהופעל כנראה לחץ מאסיבי ע"י הורי השכונה על ראש העיר - והוא מצידו מפעיל כרגע לחץ על ויצ"ו....אני עדיין (וכל פעם מחדש) בשוק מהנבלות, האטימות של אנשים - הילדים שלהם "נורמליים", ויכולים ללכת לגנים אחרים, אין להם שום בעיה - הם רוצים את הגן הזה, כי יש לו שם טוב, והמנהלת שם ידועה לטובה- אז מה אם כמה ילדים אוטיסטים ירמסו בתהליך? ממילא הם הרי אוטיסטים, לא? אז מה זה משנה להם?
עדכון משיחה שעשיתי עם נעה הרלינג
26/06/2008 | 12:09
4
13
מדובר כרגע בדיבורים, לא התקבלה הוראה מעיריית רחובות או מויצו לפנות את הגן וכרגע התכנון הוא שהגן יפתח שנה הבאה.
מכיוון שאכן ידוע בודאות שהורים לוחצים להעביר את הגן ממיקומו הנוכחי, כדאי להפעיל לחץ נגדי של הורי הגן מול עיריית רחובות.
אני בהחלט הייתי ממליץ לכם לבקש פגישה אצל ראש העיר בשלב הראשון.
בהצלחה
עמנואל
לפי מה שהבנתי - כבר בשנה הבאה רוצים לפנות את
26/06/2008 | 12:51
2
6
הגן (משיחה עם האחראית שלנו באלו"ט) והכוונה היא לא להעביר את הגן - אלא פשוט לפרק אותו - לפזר את הילדים מי יודע איפה - כי אין מסגרת חלופית מתאימה באזור (יש גנים באסף הרופא ובראשון אבל אלו רחוקים וללא אפשרויות שילוב - ומי מבטיח שבכלל יש שם מקום?) וכנ"ל לפזר/לפטר (?) את הצוות - מדובר בגן שנותן כרגע את המענה היחיד לילדי הסביבה - יש אצלנו ילדים מנס-ציונה, מיבנה, מאשדוד - ובכל היישובים האלו אין חלופה
זה יהיה המבחן שלנו כהורים בפורום!
26/06/2008 | 13:09
1
6
אני מקווה שנצליח לאחד כוחות ולהפעיל לחץ שימנע את הסגירה. מכיוון שהדבר עלה בשלב יחסית מוקדם, אני די בטוח שנצליח.
עמנואל
הלוואי - אין לי מילים לתאר
26/06/2008 | 13:15
3
איזה אסון זה יהיה מבחינתנו. הצוות במקום מקסים, מקצועי - אין מספיק מילים טובות להגיד עליו - ועקירה של הילד למעון חדש, בשלב הזה - אין ספק שתגרור התדרדרות רצינית במצבו (והוא התקדם שם מדהים בשנה האחרונה)
פניה דחופה לראש העיר
26/06/2008 | 14:06
5
ולו רק בגלל שעכשיו זה הזמן להפעיל לחץ, לפני הבחירות, ולאיים במקביל, שתפנו לעיתונות. ומזה הם הכי מפחדים.

לפני שבועיים פורסמה בעיתון  המקומי של ראשון, כתבה מזעזעת, אודות אפשרות וכוונות לפתוח מרכז תעסוקה בשכונת מגוריי, ובסמוך הוסטל . לא זכור לי באיזו לקות היה מדובר, אבל זה כל כך לא משנה, היות ומה שזעזע אותי הייתה התגובות של תושבי השכונה, שמתנגדים לכך, משום שהדבר יוריד להם את ערך הדירות . ולחשוב שלפני כשנה, קרה מקרה דומה, בשכונה אחרת בעיר, ואז התושבים מאותה הסיבה, יצאו בהפגנות, וסגרו את השכונה, ולצערי, ראש העיר נבהל וקיבל את הלחץ שלהם.

אז כאן המקום להלחיץ אותו לכיוון השני, ובאמת לאיים שאם יהיה צורך תפנו לעיתונות. הנושא הזה חם כרגע, במקומון שנקרא פעם "ערים", ומופץ גם באזור רחובות. תוכלו לפנות אליהם, ולומר שבמקביל לכתבה ולנושא שהיה בראשון, עכשיו עומד לקרות דבר דומה ברחובות. פשוט להפעיל לחץ. לא לרחם.
אין מצב,
26/06/2008 | 12:32
4
6
לפנות קודם כל לויצו, ואם לא עוזר לפנות לעיתונות ולתוכנית של אורלי וילנאי שיבואו לשבת מול ראש העיר.
אם צריכה טלפונים שיעזרו, יש לי.
עמליה
פניה לעיתונות
26/06/2008 | 12:37
3
מכיוון שאין החלטה רשמית של העיריה, לדעתי וגם לדעת אלו"ט לא כדאי עדיין לפנות לעיתונות. אחרי שנקבל את תגובת העיריה כדאי אז לשקול פניה לעיתונות וגם לבית משפט, בהנחה שהדברים נכונים.
עמנואל
ויצ"ו לא רוצים לפנות את הגן
26/06/2008 | 12:47
2
4
אבל הם נמצאים תחת לחץ מצד העירייה - אני אשמח לכל כתובת/טלפון שתוכל לעזור - לצערי, אין לי כ"כ ניסיון במלחמות האלו (עדיין - כנראה שזו מנת חלקנו כהורים לילדים מיוחדים)
כתובות וטלפונים
26/06/2008 | 13:04
1
3
הטלפון של ראש העיריה - פורר הוא: 08-9392201
המייל: forer@rehovot.muni.il
המייל של יועצת התקשורת - כרמלה קופר, הוא: dover@rehovot.muni.il
אני כבר פניתי לשניהם ומחכה לתשובה. אם עד יום ראשון אחר הצהרים לא תגיע תשובה משביעת רצון, כדאי יהיה לשקול פניה לעיתונות.
עמנואל
תודה, פניתי כבר במייל
26/06/2008 | 13:08
2
אבל עד כמה יעזור, מי יודע?
פניתי לראש העיר ולדוברת העיריה
26/06/2008 | 12:34
14
4
הבטיחו לי התיחסות בהקדם.
אעדכן כאשר תתקבל התשובה
עמנואל
אפשר יותר פרטים לגבי מיקום הגן?
26/06/2008 | 12:56
13
5
אנסה לשוחח בהקדם עם אנשים מהעיריה, אבל אני צריכה פרוים מדויקים.
הגן נמצא בשכונת כפר-גבירול
26/06/2008 | 13:11
12
4
בתוך מעון ויצ"ו בשכונה
אני כבר אומרת לך שזו תהיה בעיה
26/06/2008 | 13:31
11
4
מדובר בשכונה מבודדת יחסית מחוץ לעיר, ואם יש מצוקת גנים בשכונה - יתנו עדיפות לילדים "הרגילים" כדי שיהיו בגן ליד הבית.
אני לא אומרת שזה הוגן, אבל זה הגיוני, כי ילדים מהחינוך המיוחד ממילא מגיעים מכל העיר ומוסעים על ידי הסעות, לכן אין חשיבות למיקום ספציפי של הגן. לילדים בחינוך הרגיל זה יותר רלוונטי. עכשיו, כששכונה גדלה ויש יותר ביקוש מהיצע - יתנו עדיפות לילדים תושבי המקום.
מבהחינה הזאת זה לא נכון שילדים רגילים יכולים ללכת לכל גן אחר בעיר.
שוב, אני לא אומרת שזה הוגן, אבל כאמא לילדים משני "המינים" (גם אוטיסט וגם נ"טים), אני יכולה להבין את ההגיון בהחלטה.
מה שחשוב להבהיר למקבלי החלטות - ועל כך צריך להילחם - זה שאם חייבים לפנות את הגן מהמקום הנוכחי שלו, חייבים למצוא לו מיקום מיידיבתוך העיר ולא מחוצה לה. ילדי רחובות אינם הפקרות, וכאמא שהילד שלה כבר 6 שנים לומד מחוץ לעיר כי לא השכילו למצוא פתרונות הולמים בזמן - אני מוכנה להתגייס לכל מאבק.
יש עוד גנים מעולים של ויצו בעיר - ביניהם אחד בשכונת שרונה, ואם אין ברירה - שיעבירו את הגן לשם.
אגב, הובא לידיעתי שהולכים לסגור גם את כיתת pdd ברננים בשנה הבאה.
שלום רותי
26/06/2008 | 13:40
3
מהברורים שעשיתי, הסיבה שהורים "שמים עין" על הגן היא שבעקבות הכניסה של האלוטף הושקעו בגן הרבה משאבים כספיים ואחרים ובגלל זה הוא הפך להיות אטרקטיבי. כאשר עיריה מחליטה על הכנסה של גן אלוטף למבנה מסויים היא צריכה לדעת שזה לטווח ארוך מכיוון שגני תקשורת מחייבים הכנה והתאמה רבים יותר מגן רגיל.
גם לשינוי מקום הגן יש משמעות הרבה יותר גדולה אצל ילדים אוטיסטים מאשר "רגילים". ואני גם אומר את הדברים כהורה לילדים רגילים וילד אוטיסט.
בניגוד להערכה שלך, אני מאמין שמאבק נכון עם הפעלה נכונה של התקשורת וכלים משפטיים יצליח להשאיר את הגן במקום.
עמנואל
אין פה כוונה להעביר את הגן, אלא למחוק אותו
26/06/2008 | 14:13
9
4
אם היו אומרים לי שמעבירים את הגן למיקום אחר, בתוך גן ויצ"ו אחר ברחובות - אבל כמות שהוא - צוות ילדים והכל - לא הייתה לי שום בעיה (בכנות) - הכוונה פה היא פשוט לסגור את הגן בלי שום התארגנות למתן חלופה לילדים - ושוב, אין חלופה - לילדי השכונה יש מקומות ברחובות ההולנדית, שהיא צמודה לשכונה (בעצם המשך רציף שלה) אין להם בעיה בהגעה למקום - הם מעוניינים בגן הזה כי יש לו שם טוב, ואולי כי זה יותר זול מהגנים אליהם הם שובצו. ומאד מדכא לשמוע שמתכוונים לסגור גם את הכיתה ברננים - אז בעצם איזה פתרונות נשארים לילדים ברחובות? גם כיתות תקשורת למיטב ידיעתי לא קיימות בעיר - ואין לי כל מושג אם יש בכלל אפשרויות של שילוב יחידני
אין דבר כזה "למחוק" את הגן!!!
26/06/2008 | 14:38
7
2
ואוי ואבוי אם זאת הכוונה.
אני אדבר עם מרקוביץ וזהר בלום בהקדם האפשרי. הנושא של pdd ברחובות עכשיו על המפה בעקבות הכיתה שהם רוצים לפתוח בחטיבה, וצריך להכות בברזל בעודו חם. אנחנו לפני שנת בחירות ומרקוביץ איש עם יד על הדופק.
לדעתי, שווה כבר לפנות ל"ערים" ול"במקום", בלי קשר למהלכים הבאים.
אגב, בנושא שילוב יחידני, יש בתי"ס יסודיים שמשלבים בהצלחה רבה. נכון שאין כתת pdd אבל גם זה לפני שינוי.
מה שלא יהיה - אין מצב שלא יהיה פה אלוטף בעיר. חסר להם.
זאת הכוונה.
26/06/2008 | 14:56
6
1
אין שום התארגנות למציאת מקום אחר לגן, והעו"ס של אלו"ט אמרה לי אישית שאם הם יאולצו לפנות את הגן, הילדים יפוזרו וכנ"ל הצוות - ואין להם שום מושג לאיזה מסגרות חלופיות ניתן יהיה לפזר את הילדים. אם תוכלי להעביר לי כתובות מייל/טלפונים של האנשים האמורים והמקומונים - אני אשמח לפנות אליהם ואני בטוחה שעוד הורים מהגן.
שלום לך
26/06/2008 | 15:13
5
1
רויטל, המשנה לדוברת העיריה ביקשה ממני שהות עד יום שני כדי להעביר את התגובה הרשמית של העיריה.
ברגע שאני אקבל את התגובה אני אעדכן בפורום.
עמנואל
עשיתי כמה טלפונים
26/06/2008 | 16:11
4
2
מנהלת היחידה לחינוך מיוחד בעיריה (שירה אלקבץ) טוענת שהיא לא שמעה על כוונה כזאת, והפנתה אותי לשלומית עזריה בשירוץ הפסיכולוגי. דברי איתה ביום ראשון על הבוקר:  9378800.
הפונקציה הכי חשובה שצריכה להיכנס לתמונה זה יעקב מרקוביץ - מנהל אגף החינוך, וזהר בלום - מחזיק תיק החינוך. אין לי טלפונים אישיים אבל ביום ראשון אנסה להגיע אליהם.
אם את רוצה לארגן בורים לפעולה משותפת = דברי איתי, ואנסה לעזור.
*בורים= הורים, שירוץ= שירות.
26/06/2008 | 16:13
1
רואים שאני נסערת, בגלל זה ריבוי טעויות ההקלדה.
תודה שאת נסערת יחד איתי
26/06/2008 | 16:43
1
את לא יודעת כמה זה מנחם - וכמה אני נסערת מאז ששמעתי - והמון תודה על העזרה
אני מוכנה לעזור במה שצריך.
26/06/2008 | 16:41
1
2
אם צריך הורים, אני אגיע.
תודה - בשלב זה אני חושבת
26/06/2008 | 21:59
1
שכל דבר שיכול לעזור לעורר את דעת הקהל כנגד המהלך המתוכנן ולהפעיל לחץ על ראש העיר המכובד יעזור -
רננים
26/06/2008 | 23:51
2
למיטב הבנתי מהגננות של גני התקשורת ברחובות יעבירו את כיתת התקשורת מרננים לגן/גנים יעודיים (קומפלקס של גנים ומבנים טיפוליים ליד גן רגיל) בדומה לגני התקשורת לילדים הצעירים יותר, כך שלא מדובר על לסגור את הכיתה אלא על ניתוק מרננים ובניית מרכז עצמאי.
שמעתי מיועצת בי"ס על התלבטויות/הכנות לפתוח כיתת תקשורת בבי"ס רגיל ברחובות. היא הבינה שבקרוב יהיה בחטיבת ביניים ואולי גם ביסודי.
בושה לעיריית רחובות- לפנות לאמצעי התקשרות!
27/06/2008 | 00:50
2
עדכון - אז המצב הוא כזה
27/06/2008 | 13:40
1
3
הבעיה היא שברחובות ההולנדים נבנים שני גנים שהיו אמורים להפתח השנה, אבל הם לא מוכנים - כתוצאה מכך, ל-70 ילדים בשכונה אין גן - הפתרון הנוח, הפשוט והזול של עיריית רחובות: לדחוס כמה שיותר בויצ"ו, ובכתה של אלו"ט הרי יכולים ללמוד 30 ילד במקום ה-9 שנמצאים שם כיום - אז זה הפתרון - נכון, זמני, נכון מאולתר, נכון רומס כמה אוטיסטים חסרי משמעות בדרך - אבל נוח, וזמין.  במצב הזה סגירת הגן שלנו נראית כאפשרות ממשית לגמרי, ואפילו כמעט ודאית - לצוות הגן אפילו לא הודיעו שהם ככל הנראה עומדים בפני פיטורים והם שמעו את זה היום בפעם הראשונה מאיתנו ההורים.
פעילות בירור ומניעה
28/06/2008 | 09:56
1
אני מזועזע .......
בלי להכיר את המקום ואת האזור, ברור שבגן הזה הושקע המון לטובת הילדים.
יש לפעול מול הרשות המקומית, ביחד עם חטיבת הטף באלו"ט,(במקרה זה עיריית רחובות) בכדי לברר את הדברים לאשורם.
לאחר איסוף המידע יש לנקוט בפעולות ענייניות שכל מטרתן למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור הילדים.

אין ספק שסגירת הגן ופיזור הילדים בין מסגרות אחרות באזור נשמע הפתרון הכי פחות מתאים.

דורון.
מקפיצה בשל חשיבות הנושא
27/06/2008 | 22:42
1
3
אם יש לכם עוד רעיונות איך לפעול,
עזרו לנו להרים קול צעקה.
לצערי, במדינה שלנו, פניה פרטנית של אמא לילד אוטיסט גם אם תהייה לראש העיר זה לא יספיק
צריך ללחוץ במלוא הכובד, אם זה וודאי.
28/06/2008 | 18:52
1
1. להתחיל עם פגישה אצל ראש העיר ולבוא לשם עם עצומה... את העצומה להעביר בתפוצת אינטרנט.  לפני כן לנסות להשיג הרבה חתימות בעיקר מתושבי העיר. להפריד את החותמים הרחובותיים, ואם אין מספיק להוסיף גם את תפוצת האינטרנט...

2. כמובן אחרי פגישה עם ראש העיר, לפנות לאורלי וילנאי וגיא מרוז בתוכנית שלהם, הם יגיעו וישבו מתחת לעיריה ויבקשו לדבר עם ראש העיר. יש להם כוח הפגנתי רב. אם צריך טלפונים, אני לרשותכם...

3. אם לא ילך אז, ניתן לפנות לעיתונות האינטרנטית ולכתבי טלוויזיה. אותם יותר קל לגייס.  אני יכולה לעזור לכם במהלך.

כמובן אני מאלה שיחתמו על העצומה. העצומה צריכה להיות חזקה ומרגשת שתפנה לאנשים רגילים ולא רק לכאלה שמזדהים במילא... , ויש לכם את רותי שכל מילה שלה יכולה להזיז הרים וגבעות, אך בכל מקרה גם בעניין העצומה אני מוכנה לעזור בניסוח.

לא לחכות, להתחיל עכשיו!
03-6123029
עמליה  
זה פשוט נורא-
28/06/2008 | 07:54
1
לא מספיק שגם ככה אין מספיק מסגרות ABA לילדנו, גם את מה שקיים רוצים לסגור.
אסור לתת לזה יד אני אשמח לעזור.
כבר ביום א' אפנה במכתבים לגורמים האחראים בעירייה.
קודם כל אני נחרדת לשמוע
28/06/2008 | 09:12
4
1
מנסה לחשוב על רעיונות.
אני חושבת שבמקביל לפניה לגורמים בעיריית רחובות בדרישה להשאיר את הגן כמו שהוא צריכה להיות פניה לעיריות סמוכות כמו נס ציונה ויבנה בבקשה להקצאת מבנה חלופי. הייתי פונה גם לקיבוצים כמו גבעת ברנר שגם ככה הנושא קרוב לליבם. קיבוצים נוספים בסביבה הם נצר סירני, קבוצת שילר, גזר,נען. בתקווה שתהיה היענות.
אנחנו עומדים חודשיים לפני תחילת שנה"ל -
28/06/2008 | 13:11
3
2
אפילו פחות עד שיפלו עניינים באופן סופי - בלו"ז כזה אין שום סיכוי למצוא, ולהכין בזמן מקום חלופי - וגם אין הרבה סיכוי שיצליחו למצוא מקומות אחרים לילדים.
מבקשת שתשימו כאן את השמות
28/06/2008 | 18:55
2
2
ולאן למען את המכתבים, ואני מחר מוציאה מכתב מתאים, לכל מי שקשור בנושא.

עמליה
המון תודה עמליה
28/06/2008 | 20:31
1
הראשון הוא שוקי פורר, כמובן, ראש העירייה - ואני מניחה השמות שרותי ציינה בעיריית רחובות, אין לי מושג מי האחראים בויצ"ו שאליהם יש לפנות - בינתיים התחלתי בהעברת מכתב שאני כתבתי לחברי כנסת, לתוכנית של נתן זהבי, לגבי גזית, לליהיא לפיד, לתוכנית של מיקי רוזנטל בגל"צ, למי שמצאתי מהמתמודדים בבחירות המקומיות ברחובות - זה למיילים שמופיעים באינטרנט, אז אני לא יודעת עד כמה מתייחסים אליהם - אמא נוספת מהגן עובדת על ניסוח עצומה שאפשר יהיה להעביר גם בין הורי הגן ובין הורים שהילדים שלהם מיועדים לגן לשנה הבאה, ובין הורים נוספים - מה שהבנתי שמדאיג אותי, זה שאמורות להיות בחירות בנובמבר, אבל פורר לא מתמודד - והוא עומד גם כך בפני הגשת כתב אישום נגדו - כך שמה יש לו בעצם להפסיד? מה אכפת לו להשאיר אחריו אדמה חרוכה?
ושוב תודה על העזרה
עוד שמות
29/06/2008 | 08:37
2
יעקב מרקוביץ וזוהר בלום בעיריית רחובות
בינתיים בשיחה לא הסכימו לקבוע לנו ההורים פגישה, וודאי שלא עם ראש העיר, והוצע לי לקבוע לנו פגישה עם מר בלום ל-14.7 (ממש תודה) לפי דברי המזכירה של ראש העיר: "מה את מצפה שראש העיר יתן עדיפות ל-3 ילדים על פני 30??" (כל שאר הילדים בגן הם ילדי חוץ). אין בעיה, איפה הנהר הקרוב בו אפשר להטביע את ה-3 הנ"ל? זה הפתרון הכי חסכוני לכולם
אז כתוצאה של לחץ שלנו, לא יקום ולא יהיה
28/06/2008 | 18:57
1
עוד עדכונים - אף אחד לא מוכן (כמה מפתיע)
29/06/2008 | 10:10
7
3
לדבר איתי - המזכירה של מרקוביץ אמרה ש"אני אשלח לה מכתב בקשה למה אני רוצה להפגש איתו" והבטיחה שתטפל בזה בדחיפות - כמובן שבינתיים כלום - ולדברי העו"ס שלנו בעירייה "כנראה שלא ניתן יהיה למנוע את סגירת הגן, שאני אקווה שיהיה לו מקום באסף הרופא" (ומסתבר שגם להם הודיעו רק ביום חמישי על כל העניין)
ולאחר שיחה עם יעקב מרקוביץ: זו לא הבעיה שלו
29/06/2008 | 10:24
3
3
לטענתו כיוון שמדובר בילדים מתחת לגיל 3, הוא לא אחראי לזה - וזה לא עניינו - ושמדובר "רק" בשני ילדים לדעתו שהם תושבי רחובות ולהם צריך למצוא פתרון - ברחובות אם אפשר, ואם לא, אז מחוץ לרחובות. כמה שהעניינים נראים פשוטים על הנייר. הוא גם אומר שהעניין הוא בין ויצ"ו לאלו"ט והעירייה לא קשורה לזה בכלל
וכשהילד יהיה בן 3(שזה אוטוטו)
29/06/2008 | 11:33
2
5
יהיה לאדון היקר פתרון הולם??
זאת שערוריה!!
אין איזה גוף בעריה שאחרי על החינוך המיוחד??(שכאמור הילדים בחינוך המיוחד לא מתחילים להיות "מיוחדים" רק בהגיעם לגיל 3...),
מרתיח ואסור לעבור לסדר היום!
אחרי=אחראי
29/06/2008 | 11:34
1
ברור שזה שטויות - הרי מצד מי מגיע הלחץ לפנות?
29/06/2008 | 12:49
2
מצידו!!! כדי לפנות מקום לילדים שכן נמצאים בתחום אחריותו, וראו איזה נוחיות - כל הילדים שנמצאים שם כרגע, לא נמצאים בתחום אחריותו, ולכן מבחינתו הם לא קיימים - סבבי לו!
דחוף טלפון למקומון גל גפן
29/06/2008 | 13:26
2
2
ולעיתון "ערים" . ברגע שהוא יקבל שיחות טלפון מעיתונאים, המבקשים לקבל מידע על האמור, באותו היום הוא ידבר איתך, מיוזמתו.

אל תהססי, ואל תחכי הרבה. שני העיתונים, סוגרים את העיתון לפני הדפסה, עד יום שלישי בערב.
בדיוק!!
29/06/2008 | 13:38
1
ויפה שעה אחת קודם!
אני לא מצליחה למצוא פרטי התקשרות ל"ערים"
29/06/2008 | 14:31
1
לגל גפן פניתי במייל האדום של העורך - בינתיים גם יצר איתי קשר כתב ממקומון מקוון שפניתי אליו וגם חזרו אלי מהלשכה של חברת הכנסת זהבה גלאון ואמרו שהם גם יפנו לראש העיר על מנת למנוע את סגירת המעון.
הודעות אחרונות
17:56 | 01.09.15 danfishl1
17:19 | 01.09.15 פיצית35
14:49 | 31.08.15 nati6589884
04:24 | 31.08.15 arana1
12:55 | 30.08.15 schlomitsmile
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים