לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום סרטים וכתוביות DivX. פורום זה עוסק בסרטים דיגיטליים המכווצים בטכנולוגית כיווץ המכונה  Divx (וגם ב-Xvid המקבילה לה).  טכנולוגיה זו מאפשרת לשמור מידע דיגיטלי בקובץ שנפחו אינו גדול יחסית (במושגי ההווה) ובכל זאת לקבל סרט באיכות גבוהה ובאורך מלא.  בפורום "סרטים וכתוביות", אתם יכולים לשוחח, להתייעץ ולקבל עזרה בנושאי כתוביות, סרטים, תוכנות, קידודים, המרות וידאו\אודיו ועוד..

הפורום מנוהל על-ידי גיליום, מהנדס תוכנה שעוסק גם בתחום הסרטים והכתוביות במחשב מזה מספר שנים ובעל ניסיון רב ורקע טכני רחב בכל הנושאים בהם עוסק הפורום.

חשוב! הכניסה לפורום מותנית בקריאת חוקי הפורום וההבהרה המשפטית.

חוקי הפורום: טכנולוגיית כיווץ הסרטים, מעוררת קונוטציות שליליות מצידם של אולפני הסרטים. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו לרעה או לטובה, מכיוון שחוקיות העניין עדיין מאוד מתנדנדת ועל-מנת שלא יווצרו בעיות של הפורום מול רשויות החוק, ישנם מספר כללים שצריך לשמור עליהם:

1. הפורום עוסק בסרטים וכתוביות, לפיכך אנו מצפים שהשאלות שישאלו יהיו קשורות לסרטים, כתוביות, שיטות קידוד, תוכנות עריכה, המרת פורמטים וכיוצ"ב. אם יש לכם שאלה בנושא שאינו קשור לפורום, אך אתם מניחים שפורום תוכלו לקבל עליה תשובה, אנא הוסיפו בתחילת השאלה את הצלמית "אוף-טופיק", שמציינת שאלה שאינה בנושא הפורום. תכנים שעוברים על חוקי הפורום, כגון שאלות בנושא שיתוף קבצים או פגיעה בזכויות יוצרים, יימחקו על פי שיקולי מנהלי הפורום.

2. אין להעליב או לפגוע במשתתפים אחרים בפורום! זהו לא מקום להכפשות וריבים, אלא מקום מפגש לאנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם. כל העובר על הכלל הזה, צפוי להזהרה ואף הרחקה. גולש שטועה או מטעה באופן בלתי מודע - אנא תתקנו אותו והבהירו לו את הטעות, לא כולם מושלמים וגם מנהלים עלולים לטעות. אם אתם מגלים טעות, אתם מתבקשים להתריע באופן תרבותי ולא מתלהם.

3. חל איסור על פרסום תכנים פיראטיים. הגבול עדין בנושא זה, לכן עדיף "ללכת על בטוח" ולא לפרסם תוכן שעלול להיות בעייתי. באופן כללי, אין לציין או לרמוז בהודעות על שם של סרט מסוים שהורדתם (סרט בעל זכויות יוצרים) והאמצעי להורדתו. אין לרשום "הורדתי את הסרט 'XYZ' ב

במקום כתוביות-מקבל ג'יבריש

06/12/07 11:36
שלום לכולם,

הייתי רואה סרטים עם כתוביות והכל היה בסדר
(זה היה אחרי שהתרנתי K-Lite Mega Codec Pack v1.34)

לאחרונה-אם זה לא סרט עם תרגום עברי מובנה-אני מקבל ג'יבריש...
הסרתי את הקודקים דרך "הוספה/הסרת תכניות" והתקנתי מחדש
גרסה עדכנית יותר (כזו שנבדקה על ידי ועובדת לי מצויין על מחשב אחר
(זה לא K-LITE אלא משהו אחר)

מה לדעתכם יכולה להיות הבעיה ואיך כדאי לי לפעול
(להסיר שוב-אולי יש בשביל זה כלי ניקויי מיוחד,  להתקין אחרי זה CODEC PACK שונה-ועל איזה אתם ממליצים לי בעקבות כל השינויים?)

תודה רבה !

תגיות:
במקום כתוביות-מקבל ג'יבריש
<< ההודעה הנוכחית
06/12/07 11:36
1354צפיות
באיזו תוכנת צפייה אתה משתמש?
06/12/07 19:30
280צפיות
MP11 והשפה בפונטים - Default
07/12/07 00:35
311צפיות