לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום יופי וטיפוח אישי
ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

מוכרת בשמים שנקנו בדיוטי פרי

01/06/11 23:05
ונשארו באריזתם המקורית!! שאנל מדמוזל 100 מ"ל ב540 ש"ח במקום 800 ש"ח בארץ!! כמו כן יש מבצע של שני בשמים של שאנל מדמוזל ב1000!!

אליאן טרי מוגלר (הורוד בהיר) ב250 ש"ח בלבד!!

מי שמעוניינת שתשלח הודעה בפרטי (:
שאלות לשישי-שבת
03/06/2011 | 09:14
160
207
סופש נעים ושבת שלום, אני בים!
תהני!!!! נו, קנית פיז בוין? :)
03/06/2011 | 12:09
1
138
שבת שלום לכולםםםםם!!!
לא , לא הספקתי!
03/06/2011 | 17:36
57
השתמשתי בחווה זיגבויים הקצת שהיה לי
דרמלוג׳יקה, מישהי?
03/06/2011 | 13:41
2
52
יצא שקראתי לאחרונה בכמה מקומות שונים הרבה שבחים על החברה והמוצרים, אז החלטתי לבדוק מה הדעות פה... יש לי עור בעייתי, נוטה לאדמומיות ויחסית שמן, אני מחפשת מוצרים לא אגרסיביים מדי כדי איכשהו לאזן את המצב. גם הבנתי שיש להם פילינג יחסית עדין שנחשב מומלץ. יש פה מישהי שמכירה את החברה ואת המוצרים ויכולה לכוון אותי קצת?
אני אוהבת מוצרים שלהם
03/06/2011 | 17:15
21
אני משתמשת בפילינג גרגרים, אבל יש להם פילינג עימי שממה הבנתי יותר מתאים לעור רגיש (גם לעור שמן) שיכול להיות שיותר יתאים לך:

http://www.dermalogica.co.il/?categoryId=66933&ite...

בנוסף אני משתמשת גם ב"קרם" לחות שלהם לעור שמן -  
http://www.dermalogica.co.il/?categoryId=66933&ite...

בתור מסכת טיהור אני משתמשת דווקא בזו של אהבה, שאחרי שבדקתי באינטרנט ראיתי שהיא קיבלה ביקורות יותר טובות מזו של דרמלוג'יקה, והיא זולה ממנה משמעותית (במיוחד בארץ):
http://www.ahava.co.il/?CategoryID=265&ArticleID=3...

בכל אופן, עור הפנים השתפר משמעותית מהשימוש במוצרים הנ"ל, אבל אני לא יכולה ליחס את השיפור לאחד מהם.

בכל אופן, את המוצרים של דרמלוג'יקה הרבה יותר משתלם לקנות באינטרנט, כי בארץ המחירים אסטרונומיים.
ניסיתי את הפילינג אורז שלהם
03/06/2011 | 17:38
15
הוא באמת מוצר עדין ונעים - המוצרים שלהם מאוד יקרים.

יש בשוק המון חברות טובות ויותר זולות השאלה היא מה את בדיוק מחפשת, מה המטרה, מה התקציב, מה ניסית.

כדי לאזן עור שמן דרושים כמה מוצרים משלימים ותקופת של כמה שבועות עד שמצליחים לאזן, מומלץ לשלב גם עם טיפול אצל קוסמטיקאיות שהוא עמוק יותר ועם חומרים חזקים יותר.
רגע! אני באה לשרשר את כולם
03/06/2011 | 14:41
11
שאלה לגבי הקרם לשיזוף עצמי
03/06/2011 | 13:25
1
9
היי :)
אף פעם לא כתבתי בפורום הזה, ואני לא יודעת אם הנושא קשור (מקווה שכן), אבל אני חייבת לשתף אתכם ולקבל עצות אם אפשר.
השתמשתי בקרם לשיזוף עצמי של לוריאל SUBLIME BRUNZE.
על המוצר כתוב למרוח את הקרם במשך שלושה ימים, עד לקבלת גוון כהה, ולאחר קבלת הגוון למרוח כל שלושה ימים כדי לחדש את הצבע (הצבע לא מספיק כהה עם המריחה הראשונה, לכן צריך למרוח לפחות 3 ימים רצוף לקבלת צבע שזוף).
אחרי 3 ימים קיבלתי צבע ממש יפה, כולם אמרו שהגוון נראה יחסית טבעי לתכשירים אחרים וממש נהנתי מהשיזוף...
אבל היום פתאום שמתי לב שהצבע מתחיל להתקלף וזה נראה נורא (!!!). הצבע יורד במקומות שמזיעים בהם בדרך כלל (אין לי נטייה להזיע הרבה בכלל, אבל מכיוון שאני הולכת לחדר כושר 3 פעמים בשבוע התהליך הזה של הקילוף התחיל אצלי הרבה יותר מהר מחברה שלי, לדוגמא, שבנתיים אין לה כתמים וקילופים...). זה ממש מתסכל, ואחרי כל מקלחת זה מחמיר יותר...
אז קניתי מהקוסמטיקאית שלי פילינג גוף טבעי שהיא מכינה כדי להוריד את השיזוף, לפחות מהאיזורים שזה מתקלף לא יפה, אבל זה נורא קשה וכואב, ואני לא בטוחה שאני עושה את זה טוב ומפחדת שישארו לי סימנים על העור לתמיד.
אף פעם לא היה לי בעיה עם העור שלי. אני די לבנה (וזה בהחלט מתאים ללוק שלי כי יש לי עיניים בהירות ושיער יחסית כהה ואין לי בעיה בכלל עם עור לבן) ובקיץ אני כן מצליחה להשתזף נורמאלי. אבל יש לי פוביה מכל עניין הקרינה ומחלת הסרטן, ובגלל זה רציתי לנסות את הקרמים לשיזוף עצמי, כי חשבתי שזה פתרון ממש טוב... אבל מסתבר שלא.
אני ממש מפחדת שזה עשה לי נזק לעור לתמיד ולא כל הכתמים ירדו.
בנוסף לכל זה, מחר בבוקר אני אמורה להצטלם צילומי איפור ואני לא יודעת מה לעשות, אני חייבת להוריד את רוב הכתמים עד אז (אין לי כתמים בפנים כי למזלי לא מרחתי על הפנים בכלל, אבל בידיים והכתפיים זה מזעזע!!!).
זה כ"כ מתסכל שהתחלתי לבכות, וזה כ"כ מטומטם !!!

אם למישהו יש טיפים מה אני יכולה לעשות בשביל להוריד את זה, ואולי טיפים מניסיון אישי עם תכשירים לשיזוף עצמי, מה ממולץ יותר, אם יש לכם ניסיון טוב עם מוצר כזה שלא יורד מהגוף בכתמים וקילופים, לא מוריד כתמים על הבגדים ולא משאיר על הגוף ריח של חלב מקולקל, אני אשמח לשמוע...
תראי, אין הרבה מה לעשות
03/06/2011 | 17:44
28
ותוך שבוע-שבועיים זה ירד מעצמו. ההכנה לכך שזה ירד באופן אחיד, עושים לפני, ולא בדיעבד. לפעם הבאה, חשוב שתעשי פילינג גוף טוב טוב לפני ההנחה - על מנת ששכבת העור החדשה תהיה חשופה במידת האפשר, ובאיזורים היבשים יותר (ברכיים, מרפקים וכד') תשימי מעט קרם לחות בשביל שהצבע יתפס בהם פחות (כי באיזורים כאלו הוא נוטה להיתפס יותר).

כתבתי בשרשור קיץ הרבה טיפים איך לעבור את זה הכי בשלום שאפשר (כמה שרשורים למטה, או בדף השני).

בנוגע לצילומים- לצערי אין לי יותר מדי עצות, תנסי לבקש שידחו אותם בשבוע אם זה אפשרי. מקסימום - ישימו לך איפור ויטשטשו את הבדלי הגוונים בפוטושופ.
דחוף!!!
03/06/2011 | 11:34
6
40
שלום,
מרחתי על עצמי קרם משזף שלו לוריאל....ברונז משו..
התוצאה נוראית!כל הגוף שלי מלא פסים וכתמים של שיזוף לא אחיד!
מה אני יכולה לעשות עכשיו?יש לי פגישה חשובה במוצש ואני לא יכולה להישאר ככה!
האם יש דרך להוריד את הכתמים?ואם לא..כמה זמן ייקח שהשיזוף יירד לגמרי?
תודה רבה!
היי
03/06/2011 | 12:08
3
15
לדעתי את יכולה לשפשף את המקומות השזופים במקלחת. פשוט לקרצף טוב טוב טוב עם סבון, אולי אפילו כמה מקלחות, עד שזה יירד...אולי זאת תהיה הרבה עבודה אך עדיף מהמצב הנוכחי..

אופציה נוספת היא כמובן לנסות לגרום לאחידות ע"י מריחת הקרם שוב במקומות שבהם הצבע לא "תפס", אבל לדעתי לא מומלץ....עלול לצאת יותר גרוע.

אגב, זאת בדיוק הסיבה לכך שאני לא משתמשת בקרמים משזפים. גם לא אלה ש"משזפים בהדרגה". לא יעזור, צריך להקפיד למרוח את כל הגוף בצורה מדויקת, אחרת רואים הבדלים וזה נראה לא טוב..עבדתי פעם כדיילת של מוצר כזה, אז אני יודעת.

ניסיתי..
03/06/2011 | 15:36
2
18
עשיתי אמבטייה עם מיץ וקליפות של 10 לימונים אחרי שחברה המליצה..דהה קצת אחרי שכיבה של שעה וחצי...
תודה
קחי קערת מלח
05/06/2011 | 03:24
13
עם שמן זית, לימון חתוך לחצי ותטבלי את הלימון במלח שיהיה גוש כל פעם ותשפשפי עם החצי לימון על הגוף כמו ספוג עד שיירד, תמרחי אח"כ קרם גוף היפואלרגני בלי ריח כי העור רגיש
ותדעי שהעור שלך רגיש לשמש
05/06/2011 | 21:29
14
באופן מיוחד בימים אלה אחרי כזה "טיפול".
תשמרי עליו עם הרבה הגנה
מצחיק, בדיוק גם לי קרה אותו דבר...
05/06/2011 | 14:24
1
23
עם אותו קרם, אגב (SUBLIME BRUNZE) ההודעה שלי נמצאת מעלייך, את יכולה לראות.

כמו שכתבתי בהודעה שלי, ניסיתי עם פילינג. אחרי 3 פעמים שעשיתי פילינג זה כן ירד קצת אבל עדיין לא נהייה לי צבע אחיד וזה לא ממש חזר לצבע עור המקורי שלי.
הפיתרון הכי הכי טוב (ותודה לקוסמטיקאית התותחית שלי והרעיונות המקוריים שלה) - לעשות שעווה. זה לגמרי מוריד את השיזוף !!!
בגלל שהצבע נמצא רק על שכבת העור העליונה שלך הצבע יורד במריטה.
ירד לי כל הצבע, ממש חזר לי לצבע המקורי שלי (ואפילו הרווחתי עור חלק עוד יותר, אז בכלל כיף).

ואם את בכל זאת רוצה להשתזף ומחפשת פתרון אחר, הקוסמטיקאית שלי המליצה לי שמן גזר, 15 דק' כל יום (ודגש על 15, לא יותר!!! אחרת זה מטגן את העור) לשבת קצת בחוץ בשמש ולהוריד. זה נותן צבע ברונזה יפה לעור ונראה יותר אחיד וטבעי (מן הסתם, כי זה שיזוף אמיתי ולא צבע).
גם ב 15 דקות את מטגנת לעצמך את העור
05/06/2011 | 21:36
10
הסרת שיער בשפם.
02/06/2011 | 20:14
18
56
אני אלרגית משעווה.
אני מעוניינת לקנות משחת להסרת שיער בשפם בפנים שלי.
איזה סוג משחת הכי מומלץ וטוב? הכי חשוב שלא יעשה פריחה אחרי להסרת?

אני לא אוהבת את כל הדברים האלו,
02/06/2011 | 21:14
6
30
אם את אלרגית לשעווה תעשי עם חוט. זה מעולה.
אני לא יודעת לעשות חוט.
02/06/2011 | 21:19
5
21
אפשר לדעת למה את לא אוהבת משחת להסרת שיער?
מה רע בהם?
כי זה לא מוציא מהשורש
02/06/2011 | 21:44
17
זה כמו להתגלח. זה רק יעשה את השיערות עבות יותר..
חפשי הוראות ביוטיוב
02/06/2011 | 22:15
1
16
לthreading - הסרת שיער בחוט. אני למדתי את זה כך ותרגלתי וזה ממש מדהים. מוצלח עבורי יותר מכל שיטה אחרת.
תודה רבה! :)
02/06/2011 | 22:59
11
לכי לעשות חוט בתשלום
04/06/2011 | 13:55
14
אצל קוסמטיקאית
הכי טוב חוט...
04/06/2011 | 16:56
11
אמנם כואב,ודרושה מיומנות,אבל זה זול יעיל וזמין!קרם להסרת שיער גם מסריח עד אימים,וזה לא מסיר משורש השיערה ככה שזה גדל מהר.
בעבר השתמשתי באורנה 19
02/06/2011 | 21:54
19
אני לא יודעת אפילו אם עדיין מוכרים את זה...
זה לא מומלץ כי את תצטרכי לעשות שפם במרווחים קטנים מאוד, זה לא תולש את השערות כמו שעווה/חוט, אלא מוריד רק את השערות הנראות לעין - פחות או יותר כמו סכין גילוח.

אני פעם נכוויתי מזה בטירוף! השארתי את המשחה יותר מדי זמן על השפם והייתה לי כוויה רצינית (מילא זו הייתה כוויה שהייתה מפחיתה לי את הצמיחת שיער, אבל לאאא ! חח סתם צוחקת)
זו אמנם לא סיבה להמליץ או לא להמליץ על תכשיר - אבל סתם שתדעי שזה יכול לקרות...

אני גם לא עושה שעווה, לא בגלל אלרגיה או משהו, אלא סתם כי אני עצלנית... חוט אני גם כן לא יודעת לעשות, אז אני משתמשת בסליל מתכת שמיועד להורדת שיער. קוראים לזה "קפיץ הפלא" ואפשר למצוא את זה בסופר פארם או במשביר... את פשוט מעבירה את הסליל הזה על השפם מספר פעמים וזה תולש את השערות... קצת כואב אבל מתרגלים.

סתם לינק אקראי בשביל התמונה
הסרת שפם לצמיתות הכי טוב,
04/06/2011 | 09:26
9
24
מלפני חודשיים בערך הייתי עושה שעווה בשפם וזו סתם טרחה,

הלכתי לקוסמטיקאית שלי שהציע הסרה לצמיתות וזה פשוט מעולה לקח לי חצי שנה להחליט

היא עשתה לי הסרה בקרן אור 5 טיפולים והשפם לא צמח יותר.

החיים קלים ופשטים יותר. כל אחת והשיקולים שלה לדעתי זה שווה וכולה 500 ש"ח כל הסיפור.

בהצלחה.
מזה קרן אור? אפילציה? זה כואב?
04/06/2011 | 14:05
1
22
זהו שלא כואב וזה מה שמדהים,
04/06/2011 | 15:29
23
אני פחדנית מטבעי ולקח לי לפחות שנה להגיע למצב שאני מוכנה בכלל לשמוע על המכשיר,

מה שנהדר במכשיר הזה שזה ללא כאב בכלל (לא יודעת את שמו) רק יודעת שהוא מוציא אור אדמדם.

אחרי 5 טיפולים ואני בכלל לא יודעת מזה שפם.

עכשיו אני שוקלת לעשות אותו הדבר עם בית שחי .

לא יודעת מזה אפילציה ולא לייזר (שזה ממש כואב) ותאמיני לי

שאם הייתי שומעת על המכשיר מלפני 10 שנים לא הייתי מחכה דקה.
אכן שווה, רק ש-100 ש"ח לטיפול רק לשפם
05/06/2011 | 16:44
6
23
נשמע קצת יקר גם לטיפול בקרן אור/אינפרא, מאחר שמדובר בכיסוי שטח קטן מאד יחסית.
זה לא שהתכוונתי להגיד,
06/06/2011 | 07:08
5
14
הטיפול עצמו עולה 500 ש"ח וכולל 10 טיפולים ,

כיוון שמדובר בקוסמטיקאית פרטית אז גם אחרי 10 טיפולים היא יכולה להמשיך ולעשות לך במידה ותהיה צמיחה ולא נראה לי שיש מצב כזה - וכמובן ללא תשלום נוסף.

אני גם חשבתי שאני יצטרך 10 טיפולים וכבר אחרי הטיפול ה3 הצמיחה פסקה אבל היא המשיכה לעשות לי כל פעם שבאתי לסדר גבות

כי את יודעת עד 10 טיפולים צצה שערה פה ושערה שם.

בהצלחה לכולם

נ.ב- תקחי בחשבון שזה חוסך טרחה של שעווה כל 3 שבועות או שבועיים כל אחת לפי הצורך שלה.
הממ.. אני גם עשיתי שפם בקרן אור אבל אחרי שנתי
06/06/2011 | 22:16
4
28
שנתיים שראיתי שזה לא באמת מפסיק את הצמיחה הפסקתי כי היא הייתה מגלחת לי לפני כל טיפול וממש לא אהבתי שצריך לגלח בפנים..
את גם צריכה לגלח את השפם לפני הטיפול? באיזה מכשיר היא משתמשת?
מצטערת לשמוע,
07/06/2011 | 05:45
3
15
אם הצמיחה ממשיכה אחרי שנתיים זה כבר מוגזם ,

כמו שרשמתי אני אחרי 6 טיפולים היום ואין לי צמיחה וגם לי היא מגלחת ככה זה עובד עם המכשיר הזה .

אבל הגילוח לא אמור להפריע לך הרי אין זיפים אחרי הגילוח האיזור ממש נקי.

אני בעקרון יחכה תקופה של חצי שנה ואם השיער לא יצמח אז אני מתכוונ לעשות את אותו הדבר עם בית שחי.

בהצלחה.
אני חושבת שאני עוד מעט ילך אליה שוב (שילמתי
07/06/2011 | 09:10
2
12
על מספר טיפולים בלתי מוגבל) אבל מפחיד אותי שישארו שערות והן יהיו כהות בגלל הגילוח.. הרי לא כל השערות מפסיקות לצמוח.. לא?..
ממה שראיתי על עצמי בלבד,
07/06/2011 | 18:39
1
16
אחרי 5 טיפולים כל מה שצמח לי זה השערות בצדדים

אבל באמת 1-2 שערות בכל צד , כל השאר כבר הפסיקו לצמוח אחרי הטיפול 3.

כמובן שכל אחת מסתגלת לטיפולים אלו בצורה שונה - לא לכולנו יש אותו גוון שיער ורמת הצמיחה שונה מאדם לאדם.

מקווה שיעזור לך .

נ.ב- אני יודעת ששיער שחור נתפס יותר מהר מאשר שיער בלונדיני - לא יודעת עד כמה זה נכון לגבי כל אחד.

חבר שלי עשה טיפולים בלייזר ב- 3 מכונים שונים והטיפולים כשלו עקב שיער בהיר שיש לו, הצמיחה אמנם נחלשה טיפה אבל השיער ממשיך לצמוח בתדירות גבוה.
השיער שלי שם יחסית בהיר, חלק בלונדיני וחלק חו
08/06/2011 | 21:19
7
חום. כנראה שזו באמת הבעיה למרות שהבנתי שבקרן אור זה לא אמור להוות מכשול.. נקווה לטוב תודה על השיתוף!
<< ההודעה הנוכחית
01/06/2011 | 23:05
9
161
ונשארו באריזתם המקורית!! שאנל מדמוזל 100 מ"ל ב540 ש"ח במקום 800 ש"ח בארץ!! כמו כן יש מבצע של שני בשמים של שאנל מדמוזל ב1000!!

אליאן טרי מוגלר (הורוד בהיר) ב250 ש"ח בלבד!!

מי שמעוניינת שתשלח הודעה בפרטי (:
ותמונה של האליאן..
01/06/2011 | 23:12
3
17
ותמונה של האליאן..
כמובן שאני מוכרת אחד שארוז באריזה מקורית + תווית מחיר של הדיוטי פרי
איזה גודל האליאן?
02/06/2011 | 01:34
2
3
ומאיפה את?
ההכי גדול. 60 מ"ל
02/06/2011 | 03:07
1
9
ואני מראשון. מאיפה את?
ודרך אגב, בדקתי קצת את המחירים. האליאן הכי זול נמכר כרגע בדיוטי פרי ב310 ש"ח ובחנויות בארץ הכי זול עולה 379 ש"ח, כך שאני בטוחה שלא תמצאי יותר זול מזה. (:
אליאן מגיע גם בגודל של 90 מ"ל...
04/06/2011 | 16:52
62
את מוזמנת לפרסם בקומונה של מכירות
02/06/2011 | 07:54
2
שאנל לא נמכרים בארץ בהנחה אף פעם
02/06/2011 | 13:35
4
לגבי בשמים אחרים, כדוגמת אלה של טיירי מוגלר, אם יש מבצעים גדולים של  40-50% ושישה תשלומים במשביר... זה כבר עניין אחר. אבל כל אחת עושה את החשבון שלה..
שאנל - שמעתי שזהו בושם מעולה,
04/06/2011 | 09:22
1
4
מעולם לא נסיתי ..קניתי בדיוק את אליאן הוורוד מהדורת קיץ אבל התאכזבתי,

הסגול של אליאן הרבה יותר חזק ואיכותי .

לגבי שאנל יש מצב לרדת מ- 540 ש"ח או שזהו מחיר סופי? ואני באיזור הדרום (באר שבע ) .תודה.
השאנל מדהים
04/06/2011 | 16:14
7
והוא נמכר בארץ ובדיוטי פרי בטירוף ואף פעם לא יורד ממחירו המקורי (אין עליו מבצעים אף פעם.. ותאמיני לי,עבדתי בדיוטי פרי שנה) ואין לי בעיה להגיע לאיזור ב"ש ויש לי גם משפחה שם אז זה לא בעיה. לגבי המחיר- אם את מעוניינת באליאן סגול כהה קטן שכמעט מלא אני אוכל למכור לך אותו ואת השאנל ב600 ש"ח שזה ממש מחיר רצפה. אם את רוצה רק את השאנל אני לא יכולה להוריד הרבה כשהמחיר שלו בארץ הוא מעל 800.
להבא את כל המכירות
05/06/2011 | 19:42
1
יש לפרסם בכל מקום אחר, רק לא על-גבי הפורום. בשביל זה יש קומונה למכירות וגם את לוחות הפורום. תודה.
שלום,מבקשת שוב המלצה מניקוריסטית ותופרת בחיפה
01/06/2011 | 22:34
3
13
שלום:)
נעזרתי מאוד בפורומי אופנה שכאן כאשר ביקשתי המלצה על מעצבת גבות בחיפה:)
עכשיו אני מחפשת מישהי טובה, זולה(יחסית) שעושה מניקור(לא בניה- רק יודעת לטפל בציפורניים ובעור שמסביב, באצבע)

ותופרת, מישהי שתוכל קצת לסדר לי כמה שמלות שקניתי והרצועות הגב ארוכות מדיי.
מישהי אולי מכירה?

תודה רבה!:)
באיזה אזור בחיפה?
03/06/2011 | 19:56
2
2
כל איזור, זו כבר הצרה הכי קטנה:) תודה רבה
03/06/2011 | 20:20
1
4
תופרת
04/06/2011 | 19:50
3
אני מכירה בכרמל צרפתי באזור המסחרי יש תופרת מקסימה שנותנת יחס אישי במחירים ממש ידידותיים אני כל הזמן מתקנת אצלה בגדים.

לגבי מניקוריסטית אני לא מכירה.
אני אדומה?!
01/06/2011 | 09:39
3
ממממ

יא, כבוד!

תודה לכן בנות יקרות
טקס העברת השמלות האדומות
29/05/2011 | 10:40
1
7
אז כמו שהבטחתי בכל חודשים תהיינה לנו 2 בנות מקסימות
לבושות באדום לאות הוקרה על השתתפותן בפורום (ובכלל כי כולכן מקסימות)

בחודשיים האחרונים נהננו מאוגלה וKumagoro01  וכולנו רוצות (ורוצה!) להודות להן על הזמן והידע
כמובן שהן נשארות איתנו!!! (תזהרו ממני) רק בחליפה שחורה מסורתית

את אחת השמלות האדומות אני אבחר למי להעביר
את השמלה השניה אוגלה וקומגורו תבחרנה

סקרניות?
ב1.6 המעבר הרישמי!

אז בנות אדומות, שלחו לי במסר ביומיים הקרובים למיאתן בוחרות להעביר שמלה?
תודה תודה

יום מקסים
ליב
נראה יפה
03/06/2011 | 18:07
1
אבל אנא, הסבירי שוב את העניין.
הסרת שיער בלייזר - איזה מכון לבחור?
24/05/2011 | 05:18
71
2574
אני מעוניין לעשות הסרת שיער בלייזר מכמה אזורים בגוף, אז הייתי אצל ארבעה מכונים בפגישות ייעוץ: נאטורפיל, care, אמריקן לייזר ופרופורציה. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, ואני שמעתי כל מני "הערות" מפה ומשם על כמה מהם ועכשיו אני לא יודע באיזה מכון לבחור.
נאטורפיל, care ואמריקן לייזר שלושתם נתנו לי פחות או יותר את אותה הצעת מחיר.
נאטורפיל - הם פעם פשטו רגל שזה קצת מדאיג, וגם חיפוש מהיר בגוגל מציג הרבה תגובות (לא ממש מבוססות) מלקוחות לא מרוצים.
care - מי שעושה את הטיפול הן טכנאיות ולא רופאות, וגם היועצת שנפגשתי איתה לא הייתה כל כך מקצועית.
אמריקן לייזר - הם משתמשים במכשיר DPC שזה למעשה קרן אור ולא לייזר, אבל הם נותנים טיפולים עד התצואה הרוצייה וזה קצת מפתה.
פרופורציה, שמאיזושהי סיבה נתנו לי את הרושם הכי טוב עד כה, נתנו לי הצעת מחיר גבוהה בכמעט 2600 ש"ח משאר המכונים והם לא מוכנים להתפשר. הם טוענים שהם הכי טובים הכי אמינים וכו', וזאת הסיבה למחיר היותר יקר אך "כדאי ומשתלם".

מה אתם חושבים? אני מאוד מבולבל וכבר שבועיים עסוק בנושא הזה. יש פה מישהו שעבר טיפולים או מכיר מישהו שעבר באחד מהמכונים האלה?
תודה מראש!
אני גם כרגע מתלבטת
24/05/2011 | 09:07
344
אני אישית מתלבטת בין פרופורציה לכללית אסתטיקה.
בכל אופן אני אייעץ לך מנסיוני- לא מכירה את כל המכונים שציינת, אבל בנאטורפיל עשיתי טיפולים זמן רב ולא הייתי מרוצה. אני לא ממליצה על נאטורפיל. זה היה מקום לא רציני, היחס אחרי ששילמתי היה פתאום גרוע, רופאים שלא אכפת להם ובסוף פשטו רגל ואבדתי את כל הכסף והשיער נשאר.
ממליצה על קוסמטיקאית
24/05/2011 | 12:09
27
246
לדעתי חשוב לוודא שתהייה לך זכות לבחור את המכשיר (שלא ידחפו לך IPL במקום דיודה או יאג)
לקנות מספר קטן של טיפולים, 1 או 5. לא להתחייב בסכום גדול.

המכונים הגדולים לדעתי עובדים במתכונת בית חרושת. לא מעניין אותם אם הלקוח מרוצה, רק הכסף.
לאחרונה ראיתי מודעת דרושים די עלובה של אחד מהמכונים הגדולים, דרושה טכנאית להסרת שיער בלייזר, רצוי נסיון בקוסמטיקה (משהו בסגנון).
נראה לי שלא צריך לזה כישורים מיוחדים. חשוב שלבעל המקום יהיה חשוב הלקוחות לא יצאו עם כוויות וכן עם טיפול אפקטיבי.

מעדיפה ללכת לקוסמטיקאית שיש לה מכשיר טוב. היה לא מזמן קופון להסרת שיער בשחי במכשיר אלכסנדריט או סופרנו. שווה ביותר.
יש קוסמטיקאיות שמחזיקות את הלייטשיר.
IPL לא טוב?....
24/05/2011 | 12:31
21
190
זה מה שאני עושה כרגע, ומכירה כאלה שעשו ודווקא מרוצות..
לייזר הרבה יותר אפקטיבי
24/05/2011 | 12:44
20
236
לפי מה את יודעת שמרוצות?

בד"כ מבקשים לבוא הרבה לפני הזמן, כל 4-6 שבועות ולרוב זה הרבה יותר מוקדם, לא נותנים לשיער סיכוי לצאת.
אחרי עשרה טיפולים חלק גדול מהשיער חוזר.
יש לי כמה חברות שהסירו בIPL
24/05/2011 | 13:46
19
197
באזורים שונים בגוף, עבר זמן והשיער לא חזר או שחזר פלומתי ובהיר (ומעט)...

וממני באמת מבקשים לבוא כל 4-6 שבועות כמו שכתבת.

לגבי "לא נותנים לו סיכוי לצאת" - אני רוצה להבין משהו: יום לפני טיפול, וגם בין הטיפולים, אני מגלחת כל כמה ימים (אמרו לי שאפשר לגלח כמה שרוצים וזה לא משפיע על הטיפול בכלל). בין לבין השיער בהחלט צומח. כלומר - אני מגלחת והוא מיד יוצא. רק מה, יש אזורים שבהם יוצא פחות שיער ויש לי פה ושם קרחות + אזורים שנעשו פלומתיים יותר. מה זה אומר מבחינת הטיפול?

ומה ז"א שאחרי 10 טיפולים הרבה שיער חוזר? אחרי כמה זמן הוא חוזר? והאם בצורתו הקודמת?

תודה :)
ההבדל בן דיודה לIPL
24/05/2011 | 14:32
18
146
בלייזר יש אורך גל יחיד, בד"כ בסביבות 800nm. בIPL יש ספקטרום. אי אפשר לכוון מכשיר IPL לעבוד על אורך גל יחיד.
לדעתי זה הופך את הטיפול לפחות אפקטיבי כי אי אפשר לדעת איזה שורש קיבל טיפול כזה או אחר.

למה את מגלחת? אני אחרי טיפול לייזר דיודה אחד לא גילחתי כמעט חודש וחצי כי אין צורך. השיער שלא נשר לי הפסיק לצמוח בערך שבועיים אחרי הטיפול, והשיער שעומד לצאת עוד לא יצא.

בקשר לתוצאות, זה קשור לצבע האור שלך, תגובת השיער לטיפול, מה היה עובי השיער המקורי, עוצמת הטיפול... אין הצלחה אחידה.
ממליצה לך לקרוא את הבלוג הזה: http://www.laserhairremovaljournal.com

זו לא פרסומת!!!

מכשירי IPL הרבה יותר זולים מדיודה לכן הרבה קוסמטיקאיות קונות אותם. הטיפולים גם אמורים להיות זולים יותר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הסיבה שקוסמטיקאיות משתמשות באינפרא
24/05/2011 | 18:57
12
148
היא שבלייזר מורשים לעסוק רק רופאים, או אחיות מוסמכות.

לא נכון
24/05/2011 | 22:32
9
86
25/05/2011 | 10:10
6
63
נחמד לקבוע עובדה  בלי הוכחות כלשהן.
כנ"ל לגבייך
25/05/2011 | 10:48
5
91
אנשים כתבו פה כבר לגבי רופאים ולייזר.
תוכלי להביא אסמכתא
25/05/2011 | 11:48
4
55
תביאי את אסמכתא
25/05/2011 | 11:53
3
41
מממ....נסגור שתביאו שתיכן?
25/05/2011 | 11:57
2
37
לא מביאה שום דבר
25/05/2011 | 12:11
1
35
בוגרת
25/05/2011 | 12:56
70
הינה הודעות שמצאתי בפורום שדווקא מוכיחות הפוך ממה שאמרת...

אבל הם סתם גולשים איוולים, מה הם מבינים...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

ועוד מאמר:

http://www.articles.co.il/article/51818/%D7%9C%D7%...

ועוד משהו:

http://www.beok.co.il/Category/Article/8114/%D7%94...

כן נכון
26/05/2011 | 10:30
1
62
וחיפוש קטן בגוגל מוכיח זאת.
אם כבר טרחת וחיפשת למה לא הבאת?
27/05/2011 | 10:45
63
אני רוצה לראות חוק שאומר שלייזר להסרת שיער יבוצע רק ע"י רופא.

אכן כנראה יש תקנה כזו
27/05/2011 | 11:02
1
73
למרות שלא מצאתי שום דבר בנושא באתר משרד הבריאות.

בפועל אין כל פיקוח על התחום הזה, וטיפולים מבוצעים ע"י טכנאים, קוסמטיקאיות וגם ע"י רופאים שאין להם רשיון לעסוק ברפואה בארץ.
27/05/2011 | 11:28
34
העיקר לתקוף.

פסים שלי - שאלה
25/05/2011 | 11:56
4
78
מה ז"א לא גילחת חודש וחצי כי אין צורך? במשך חודש וחצי הרגליים שלך חלקות לגמרי, כאילו ממש הרגע הורדת שיער? אני חייבת להבין...

אני מגלחת כי ברוב האזורים עדיין צומח שיער, וממש לא מתאים לי להסתובב עם קוצים.

ותודה לך על המידע :)
תשובה
25/05/2011 | 12:10
3
72
מה שנשר עדיין לא צמח. השיער שלא נשר עדיין נמצא שם. הוא הפסיק לצמוח ברגע ששאר השיער נשר. ונשר יחסית הרבה. אין לי קרחות אבל השיער מאוד מאוד דליל ורך כרגע. שמתי לב שכמה שיערות שכן יצאו מאוד דקות יחסית למה שהיה לי קודם שזה היה בעיניי משהו שמזכיר צמר פלדה. עשיתי את הטיפול לפני חמישה שבועות, אני אמורה לעשות עוד אחד שבוע הבא אבל אני אדחה אותו עד שתגיע צמיחה משמעותית. אין טעם לעשות טיפול על שיער שטופל בפעם הקודמת ולדלג על כמות גדולה של שיער שעומד לצאת.

אני עושה רק שחי ומפסעות כי אני חושבת ששם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר. בקשר לרגליים, צריך להוריד שערות ברגע שרואים משהו. אני לא חושבת שבלייזר הסיכוי להגיע לתוצאות כפי שאני מצפה תוך מספר קטן יחסית של טיפולים ריאלי.

בקשר אליך, למה את קוראת קוצים? אם כל שיערה שיוצאת בשחי מפריעה לך זו בעיה.
אני קוראת "קוצים" לכל שערה שיוצאת והיא
25/05/2011 | 12:14
2
58
לא פלומתית, שאני מעבירה יד ומרגישה משהו שמפריע לי, שמרגיש קשה...

ואני לא עושה בשחי אלא ברגליים, והאמת היא שגם כאן וגם כאן - כל שערה שיוצאת מפריעה לי. אכן בעיה.
ובגדול ההנחיה שקיבלתי
25/05/2011 | 12:16
1
60
מהקוסמטיקאית שאני עושה אצלה - היא לגלח כמה שבא לי ומתי שבא לי, ושזה לא מפריע לטיפול אלא אפילו עוזר (במקרה של IPL).

ולגלח יום לפני טיפול.

אז זה בדיוק מה שאני עושה....

מבחינתי, אם אצליח להגיע למצב של 80 אחוז פחות שיער והשאר פלומתי, גם טוב.
80% פחות
25/05/2011 | 12:52
59
זו תוצאה אופטימלית.

איפה לחפש?
24/05/2011 | 17:28
1
77
אז איך מוצאים קוסמטיקאית טובה באזור הצפון (נהריה-עכו-קריות)? יש המלצות?
כן
24/05/2011 | 22:34
28
יש אתר או אתרים שרשומים בו כל מני מכונים וקוסמטיקאיות.
לחלק גדול מהם יש אתר. באתר בד"כ מפרסמים את סוג המכשיר.

ממליצה לגגל קוסמטיקאית+"הסרת שיער בלייזר"

אני חיפשתי גם בדפי זהב תחת הסרת שיער בלייזר ומצאתי הפניות עם אתרים.
צריך לשים לב ש-SHR זה לא בהכרח לייזר.
גם אני חושבת שכדאי קוסמטיקאית
25/05/2011 | 15:06
2
65
גם מבחינה כלכלית - לשלם בכל טיפול ולא על סדרת טיפולים
ובעיקר - הקוסמטיקאית היא שתטפל בך ולא טכנאית אחרת בכל פעם
אצלי זה לא ככה
25/05/2011 | 19:36
51
אצל הקוסמטיקאית אצלי טכנאית מטפלת ולא הקוסמטיקאית (שגם מנהלת את המקום) בעצמה.
אבל, זה עסק קטן יחסית, לא בית חרושת.
והם מאוד מאוד נזהרים לא לעשות כוויות, בפגישת יעוץ אמרו לי את כל האמת, שצריך הרבה טיפולים ושהם לא מבטיחים שום דבר.
אני מעדיפה אמת מאשר סיפורים ואכזבות.
עוד משהו חשוב ששכחתי
25/05/2011 | 19:37
64
אני מעדיפה שהכסף ילך לבני אדם ולא לאנשי עסקים שיש להם סניפים בכל הארץ.
גם אמריקן לייזר פשטו את הרגל בעבר והחליפו
24/05/2011 | 12:33
20
283
בעלים...זה יכול לקרות לכל חברה גדולה כקטנה, וזה בהחלט סיכון שלוקחים כשמתחייבים מראש על סדרה ומשלמים הרבה.

ולהיזהר מפרופורציה, יקרים סתם ורחוקים מלהיות אמינים.
אגב - "טכנאיות ולא רופאות" -
24/05/2011 | 12:35
11
203
בכל מקום, אני חוזרת - בכל מקום, מי שמבצע תכלס את הטיפולים הוא *לא* רופא.

מי שמנסה למכור לך שאצלו רופאים הם אלה שמבצעים את הטיפולים - משתמש בסיסמאות, או אם להיות בוטה - משקר.
דווקא יש אצלם כמה רופאים
24/05/2011 | 15:05
9
150
נכון שמדובר או ברופאי שיניים או ברופאים שאין להם הסמכה לעבוד כרופאים בארץ (בכאלו לפחות נתקלתי בזמן שהייתי מטופלת שם) אבל הם רואים לנכון להגדיר את עצמם רופאים. גם וטרינר יכול להיות רופא לצורך העניין.

לא שיש צורך שרופאים יבצעו טיפול כזה, ובכל מקרה אני מהקוסמטיקאית שביצעה לי טיפול IPL הייתי ה-ר-ב-ה יותר מרוצה מאשר הטיפול שקיבלתי שם. מקצועיות זה הדבר האחרון שאני יכולה להגיד על המקום.
אצל מי עשית לפני הקוסמטיקאית? אמירקן לייזר?
24/05/2011 | 17:25
1
86
פרופורציה
24/05/2011 | 19:47
179
אם יש לך כסף מיותר יש לי המלצות יותר טובות מה לעשות איתו.
נכון אין צורך
25/05/2011 | 11:21
6
117
שרופא יעשה את הטיפול. ולבגלל זה גם לא חייבים ללכת לקוסמטיקאית שתעשה את הטיפול. אני כבר שלושה חודשים עובדת עם ה-me בעצמי בבית וזה ממש לא בעיה ולא תורה מסיני אם עובדים לפי ההנחיות הכל בסדר ואפילו מתחילים לראות תוצאות כבר אחרי 4 טיפולים.
תוצאות לטווח ארוך?
25/05/2011 | 11:57
5
93
או כמו מישהי שכתבה פה כמו שעווה?

זה כל הקטע. אני לא חושבת שאפשר לקבל באמצעות מכשיר ביתי היום תוצאות לטווח ארוך.
גם הפחתה משמעותית
26/05/2011 | 20:24
4
74
של השערות זה טוב וזה משהו שלא מקבלים עם שעווה בחיים!
אחותי למשל עשתה לייזר באחד מהמכונים הגדולים ושנתיים אחרי זה עדיין צומחות לה שערות פה ושם..
פה ושם זה מצויין
26/05/2011 | 22:07
3
61
אם זה רק פה ושם.

80% הפחתה נחשבת לתוצאה טובה.
נכון אבל
30/05/2011 | 09:15
2
57
עם ה-me הם מבטיחים קרוב ל-90% הפחתה שזה כבר הרבה יותר ואחרי ארבעה טיפולים.
השאלה לכמה זמן ה-90% נשאר
30/05/2011 | 11:22
1
56
גם לייזר לא מבטיחים 90% לצמיטות.
אני בדיוק עושה את הבירורים
30/05/2011 | 12:40
68
האלה עם שירות הלקוחות של me. נראה מה יענו לי..
כשעשיתי בנטוראפיל
24/05/2011 | 15:49
235
לפני שהם פשטו את הרגל מי שטיפל בי היו רופאים שיש להם רישיון (כן, ביקשתי לראות ובדקתי גם באינטרנט לפי השם - אפשר לבדוק באתר של משרד הבריאות)
לדעתי גם במקום שאני עושה עכשו יש רופאה שעושה את הטיפולים למרות שמי שלי תמיד עושה זה דווקא גבר (כי לא אכפת לי ואני לא בטוחה שהוא רופא)
למה להיזהר מפרופורציה?
24/05/2011 | 14:40
7
221
את יכולה בבקשה לפרט? מה שמעת עליהם?
כשהייתי בפגישת ייעוץ דווקא מאוד התרשמתי מהמקום והם נראו לי הכי מבינים עניין. אם המחיר לא היה כל כך גבוה הייתי ישר חותם על עסקה.
איך קיבלת רושם שהם הכי מבינים?
24/05/2011 | 14:51
164
מה בדיוק הם סיפרו לך?

אני לא הייתי שם, אבל הספקתי לבקר בנטוראפיל אחרי שהם ממש שידלו אותי להגיע אליהם.
הגעתי ולפני היעוץ בכלל הם ביקשו שאחתום להם על טפסים עם מידע רפואי שלא התחשק לי ליידע אותם לגביו. אמרתי להם שבמידה ואחליט כן לטפל אצלם אמלא את כל השאלונים שלהם. הם אמרו שאני חייבת למלא אז קמתי והלכתי.

לא מוכנה שמידע רפואי יסתובב לו בכל מני מקומות.
הייתי אצלם
24/05/2011 | 17:33
161
פעמיים בהפרש של חודשיים בערך לגבי הסרת קעקוע בלייזר
אצל אותה "מאבחנת" או איך שלא יקראו לזה, בפעם הראשונה היא התחייבה והצהירה שהקעקוע יירד בלייזר
בפעם השנייה (באתי עם חברה בכלל לייעוץ שלה ושאלתי שוב סתם כדי לראות את התגובה) אמרה שלא ואין מצב.
ובכלל, לשתינו, לי ולחברה לא נראו אמינים וזה היה עוד לפני שספרתי לה שכבר ראיתי בדיוק את אותה בחורה לפני חדשיים ומה שהיא אמרה לי
דבר שני- בחדר המתנה יצא לראות מישהי מבוגרת עם איזה בעיה שהייתה לה, כבר לא זוכרת מה והיה שם משהו הזוי.. לא יודעת. בכל מקרה הם יקרנים והכל אותו דבר פחות או יותר. אם השיער שלך עבה תעשה לייזר במכון סולידי או דרך קופ"ח
שמעתי עליהם רק רעות
25/05/2011 | 10:19
4
160
מחיר יקר מאוד ולא מוצדק, היחס הופך למגעיל אחרי שמשלמים, תוצאות לא משהו, ואז אין ממש עם מי לדבר, לא אמינים וכו'.

הם אלופים רק בדבר אחד - שיווק.

אז לא להתפתות לחתום בלי המלצות *אמיתיות* על המקום.
את מדברת על תוצאות לא טובות בהורדת שיער בלייז
26/05/2011 | 06:16
3
131
בלייזר או בהסרת קעקוע?
אם אפשר לשאול באיזה אזור?
ונגיד שהתוצאות בסוף לא טובות,אין משהו שאפשר לעשות?
שמעתי על כמה אזורים
26/05/2011 | 11:53
2
109
גם בניתוחים פלסטיים וגם בהסרת שיער, ממש על הפנים.

אם התוצאות לא טובות - כמו בכל מקום, תמיד אפשר לנהל מולם מלחמה וגם לתבוע בבית משפט, אבל זה כמובן חתיכת סיפור ולא בטוח שיוצאים מזה מנצחים.
השאלה איך מוכיחים
27/05/2011 | 12:33
1
54
הם יכולים לטעון שהבחורה לא פעלה לפי מה שאמרו
זאת כבר שאלה משפטית
27/05/2011 | 14:16
33
תכתבי לי מה המקרה הספציפי ואנסה לעזור (לא עורכת דין אבל מבינה עניין ).

ובגדול יש באמת הרבה מקרים של מילה נגד מילה, במקרה של תביעת נזיקין (פיצוי כספי) מספיק שביהמ"ש מאמין יותר לצד מסוים והוא יילך לטובתו. אל תשכחי שאת החוזה החברה מנסחת, וחוזה נוטים לפרש לרעת מי שניסח אותו (את - הלקוח - הצד החלש בעניין).

אבל שורה תחתונה, אם יש לך מקרה ספציפי אז תפרטי.
אני מטופלת בפרופורציה
24/05/2011 | 18:46
2
298
בחרתי את המכון הזה כי הייתה לי הנחה די משמעותית כי אני כללית מושלם (נותן הנחה בפרופורציה ובכללית אסתטיקה).
עשיתי עד כה ארבעה טיפולים ואני מאוד מרוצה בינתיים. אני רואה שהשיער נושר, תקופה ארוכה מאוד אני לא צריכה לגלח וכבר יש קרחות.
אם זה יחזיק לעד אין לי מושג, בינתיים זה טיפול 4 מתוך 12 אבל זה מה שאני יכולה לחוות מנסיוני.
יש רופאים טובים יותר ופחות אבל היחס בינתיים היה אלי מאוד טוב.
באיזה מכשיר את מטופלת?
24/05/2011 | 22:36
1
106
רק עכשיו ראיתי את השאלה שלך..
29/05/2011 | 15:44
144
אני חושבת שזה לייזרשיר אבל אני ממש לא בטוחה
נצל"ש על גילוח אחרי לייזר
25/05/2011 | 15:02
5
178
למה זה לא טוב להתגלח אחרי טיפול (עד שבועיים לאחר טיפול)?
מי אמר?
25/05/2011 | 22:46
4
70
אם העור רגיש לא הייתי מתגלחת, אחרת אני לא רואה בעיה
כן כדאי להקפיד יתרה על ניקיון - סכין מחוטא או חדש, לרחוץ את העור בסבון אנטיספטי לפני ואחרי.ולהתגלח עם כיוון הצמיחה ולא להיפך
אמר לי שצריך לחכות שזה ינשור
26/05/2011 | 06:11
3
59
עשית לייזר?
עשיתי לייזר
26/05/2011 | 10:29
2
104
אבל אף פעם לא אמרו לי שאסור לגלח אחרי.
מה זה משנה - הגילוח הוא חיצוני והלייזר פועל על שורש השערה - למה שיהיה אסור לגלח? הסיבה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה זה רגישות בעור אחרי הטיפול (לפעמים יש זקיקים שמדממים קצת - ממש טיפה אחת) או זיהום בזקיק השערה כי בכל זאת הייתה שם כוויה.
נראה לי שהם רוצים לדעת שזה באמת נושר
26/05/2011 | 11:10
1
46
או משהו כזה.
תודה
יש כאלו שחושבים שזה מפריע לטיפול
26/05/2011 | 12:23
40
יש כאלו שלא. אני חושבת שהנושא הזה שנוי במחלוקת.
אני עושה באמריקן לייזר ומאוד מרוצה
26/05/2011 | 06:50
167
מכשירים בייתים להסרת שיער
26/05/2011 | 10:49
7
101
מתבלטת אם לקנות את המכשיר ME שנמכר בסופרפארם.
מישהי ניסתה/ שמעה/ מכירה מישהו שניסה את המכשיר?
יש תוצאות?
גם אם זה לוקח יותר טיפולים לא אכפת לי כי אפשר לעשות כל שבועיים ואני עושה את זה בבית בזמני החופשי....
גם אני אשמח לשמוע כמה שיותר דעות
26/05/2011 | 11:54
46
על המכשיר הזה :)
מה את מחפשת?
26/05/2011 | 11:56
5
47
אם את רוצה הסרת שיער ולא משנה לך עם השיער יחזור לכי על זה. אחרת ממליצה לך על שעווה.
גם אפשר לעשות בבית.
ברור שאכפת לי אם הוא יחזור...
26/05/2011 | 13:01
3
55
שעווה אני עושה כבר שנים...
אם זה מכשיר שהתוצאות שלו מקבילות לשעווה, אז ברור שזו לא המטרה...
חשבתי שזה משהו דומה למה שהיה אצל הקוסמטיקאיות בעבר (נדמה לי שקראו לי קרן-אור) ושאני יודעת מחברה שכן השיג אצלה הסרה לצמיתות.
לא אמרתי את זה
26/05/2011 | 19:34
31
אבל, לי נראה שמכשיר עם עוצמה מספקת להסרת שיער לטווח ארוך, מבחינה טכנולוגית עדיין בלתי אפשרי.
היו בעבר כל מני מכשירים ביתיים, תבררי לגביהם או שתחכי קצת עד שהרבה אנשים יקנו וידווחו אם עובד לטווח ארוך.

מכשירי האינפרא אצל קוסמטיקאיות של אותו יצרן אפשר למצוא משומשים לרוב בסביבות 15000 $.
אני לא יודעת אם השיער שלך יחזור או לא
28/05/2011 | 20:26
1
33
אני לא יודעת איזה תוצאות תקבלי.
אני רק אומרת, שבינתיים, אין מכשיר ביתי שיש לגביו ברשת אלפי ח"ד חיוביות ממשתמשים.

המון תודה על התשובה!
29/05/2011 | 12:32
16
אני רוצה המלצה על שעווה בבקשה
04/06/2011 | 13:20
23
לאיזור האינטימי , איזו שעווה מומלצת? ואיפה קונים אותה בסופר פארם ?

תוכלי לרשום את שמה המלא? תודה

בלבלתם אותי.
27/05/2011 | 20:05
1
92
כשאני בא למכון הסרת שיער בלייזר,  לשאול האם המכשיר X הזה קיים? באיזה מכשיר אני אבקש שישתמשו בי?
שירה, את פעם שלחת לי באחד הכינויים שלי על איזה מכשיר.. איזה מכשיר זה?
עזרו לי, כי אני מתכוון לשלם הרבה כסף  ומקווה שזה לא לחינם, תודה.
תלוי איזה שיער יש לך
28/05/2011 | 07:10
45
ומה צבע העור שלך.

חשוב לוודא שלא ידחפו לך IPL לטעמי.
סליחה אבל מה השרשור הזה עושה כאן, עכשיו? :)
04/06/2011 | 11:07
55
האם חובה להיות שעירה בשביל להוריד בשעווה?
03/06/2011 | 14:50
1
27
מעולם לא עשיתי שעווה אני שוקלת לעשות ברגליים ובפנים.  אבל יש משהו שאיני מבינה .  
בשביל להסיר בשעווה - חובה שהשערה תיהיה באורך של כ 2 ס"מ. כלומר עלי לחכות ולהיות שעירה למשך זמן מסויים  עד שהשערה תתארך ל 2 ס"מ.

האם זה חובה ?  האם כל בחורה שמורידה בשעווה חייבת להיות שעירה זמן מסויים ?

תודה רבה
לא, ממש לא חובה.
04/06/2011 | 11:09
15
כלומר - כן, את צריכה איזה שהוא "בשר", כדי להוריד בשעווה. לא מספיק נקודות, כמו בגילוח.

אבל ממש לא 2 ס"מ. אולי זאת ההמלצה, אין לי מושג. אני בכל אופן מסירה כבר כשזה הרבה יותר קצר, נניח חצי ס"מ. בכל אופן תנסי ברגע שמפריע לך, ותראי.

בהצלחה
האם חובה להיות שעירה בשביל להוריד בשעווה?
03/06/2011 | 14:53
13
לפי מה שהבנתי בשביל להסיר בשעווה יש צורך שהשערה תיהיה בגודל של כ 2 ס"מ.   מה עושות בנות שעושות שעווה ברגליים/פנים /מפשעות  ?
האם הן "חייבות" להיות שעירות תקופה מסויימת עד שהשיער יאריך ל 2ס"מ?

האם כל מי שמורידה בשעווה חייבת
זקוקה להמלצה לקרם הגנה לפנים
03/06/2011 | 16:30
12
11
לא שומני ולא מלבין.

אני יודעת שהרבה שאלו, אבל בכל זאת אשמח לתגובה קצרה ממי שתהיה מוכנה לעזור

תודה מראש
סנברלה של הולילנד מעולה
03/06/2011 | 16:41
11
5
יש אותו גם ללא צבע וגם עם מעט גוון - דמי מייקאפ
תודה |4u|
03/06/2011 | 17:05
10
1
כמה שאלות:

הוא טוב לעור מעורב?

כמה spf?

מה העלות שלו בערך?

איפה ניתן להשיג?

הוא מתאים לכל סוגי העור
03/06/2011 | 17:29
3
3
כאשר לעור שמן יש SPF18 - משום שהוא שומני וככל שהוא יותר גבוהה הקרם יותר שמן ולא מתאים לעור שמן.

לעור מעורב - רגיל יש או 18 או 36.

הוא עולה בסביבות 100-130 ש"ח תלוי במבצעים (לגודל של 125 מ"ל)

הוא של חברת הולילנד שהיא חברת קוסמטיקה מקצועית ואת המוצרים ניתן לרכוש אצל קוסמטיקאיות או בחנויות ברשת.
תודה רבה על כל הפרטים איזה את ניסית
03/06/2011 | 22:03
2
3
שאהבת?
כאשר אני משתמשת אני משתמשת ב- 36 ללא גוון
04/06/2011 | 12:49
1
2
ביום יום אני משתמשת במייקאפ מינרלי שהוא בעל מקדם הגנה טבעי ולכן לא שמה מעבר לקרם לחות מקדם הגנה.

כאשר אני כן משתמשת וזה קורה בים או בבריכה אני משתמשת ברגיל- 36.
תודה שוב
04/06/2011 | 15:12
1
הי הדסה
04/06/2011 | 05:45
5
5
אני גם חיפשתי קרם שלא יהיה מבריק ולא שומני אז עברתי לחיפוש קרם על בסיס מים והתחלתי להשתמש בשל ד"ר קרבלניק.
נראה לי שיש לה כמה סוגים אבל אני משתמשת באחד שנקרא "קרם לחות ללא שומן".
אני קונה אותו במכון יו  בהרצליה אבל ראיתי שיש גם בעדן טבע מרקט..לא יודעת איפה עוד יש. צריך לבדוק באתר.
המחיר בסביבות ה 100 שקל. מקווה שעזרתי :)
קוראים לי הדס D-:
04/06/2011 | 11:12
4
5
אני צריכה קרם הגנה לא לחות.. :)
אבל תודה רבה 3>
אה...הדס !
04/06/2011 | 13:14
3
3
אז יש אחד שהייתי משתמשת פעם והוא של וישי (אני לא זוכרת פרטים כי זה היה ממזמן)
ואת זוכרת אם הוא היה לך טוב לעור מעורב?
04/06/2011 | 15:10
2
3
הוא היה שומני?

הוא הלבין?

שוב תודה
לא הלבין
04/06/2011 | 16:20
1
3
ובכלל לא היה שומני.
הוא היה מצויין והוא בא בבקבוק ספריי
נשמע כמו קרם חלומותיי תודה
04/06/2011 | 21:05
1
שמפו - שתי שאלות
03/06/2011 | 18:23
1
9
1. האם מישהי התנסתה במוצרי השיער של "סבון של פעם" (שמפו, מרכך וכו')? מעוניינת לקבל חוות דעת/ התרשמות מהמוצר.
2. האם השמפו "גליס- חמאת שיאה" של שוורצקוף מנשיר?
תודה למגיבים.
לא מכירה את המוצרים הנ"ל, אבל לידיעתך -
04/06/2011 | 11:11
4
אין דבר כזה "שמפו מנשיר". שמפו יכול מקסימום לא להתאים לסוג השיער שלך, ותרצי להחליף אותו. אבל שמפו *לא* יכול לגרום לנשירה. שמפו זה בסך הכל חומר ניקוי חיצוני לשיער.
BRAUNT - איך סוג מכונה הזו להסרת שיער
03/06/2011 | 20:35
3
9
באיזור האינטימי ? אני מחפשת מכונה חזקה לא לקנות כל שנה מכונה חדשה .

וחשבתי לקנות דרך האתר וואלה שופס מה אתם אומרים?

מישהו יכול להמליץ לי על סוג איכותי?

ועכשיו לשאלה העיקרית אם אני הולכת להסיר שיער במכונה בפעם הראשונה(תמיד השתמשתי בסכין),

האם ניתן למרוח משחה להקלה לפני השימוש? תודה
03/06/2011 | 20:45
2
1
לי יש את המכשיר הזה:

http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=8...

משתמשת בו לידיים והרגליים.

איזור אינטימי -  האיזור הוא איזור מאוד רגיש. והמכונה מאוד תכאב באיזור זה. המכונה תולשת שערה שערה ולכן זה כואב יותר משעווה שמוציאה כמות גדולה של שערות בפעם אחת.

לא ניסיתי למרוח משחה לפני, אבל לא יזיק לנסות.

תודה רבה,
03/06/2011 | 20:55
1
בלינק שהבאת המחיר קצת מוגזם ...אנ יראיתי משהו עד 220 ש"ח אבל בעקרון המכונה מתאימה גם לאיזור האינטימי?

שעווה אני מפחדת לעשות אני ינסה עם מכונה ונראה איך הולך.
ותוכלי לרשום שם של שעווה שניתן להשתמש
04/06/2011 | 10:46
באיזור האינטימי ואיפה קונים? תודה
BRAUNT - איך סוג מכונה הזו להסרת שיער
03/06/2011 | 20:46
3
באיזור האינטימי ? אני מחפשת מכונה חזקה לא לקנות כל שנה מכונה חדשה .

וחשבתי לקנות דרך האתר וואלה שופס מה אתם אומרים?

מישהו יכול להמליץ לי על סוג איכותי?

ועכשיו לשאלה העיקרית אם אני הולכת להסיר שיער במכונה בפעם הראשונה(תמיד השתמשתי בסכין),

האם ניתן למרוח משחה להקלה לפני השימוש? תודה
מקדם הגנה - (אני יודעת ששואלים הרבה)
04/06/2011 | 00:05
1
אבל אני צריכה מקדם הגנה לאיזור הפנים, OIL FREE, שיהיה טוב לעור מתחצ'קן ושומני בעיקר באיזור הT,
שלא יהיה מבריק ,ושיהיה בלי ריח של מקדם הגנה.
בנוסף שמעתי שככל שהSPF יותר נמוך, זה פחות שומני.
מחפשת בדרום מישהי שעושה שעווה
04/06/2011 | 15:01
3
1
מפשעות ושאר הגוף.. וגם אנושית  :) ומקווה לא כזאת יקרנית...
וגם אם יש המלצות על קוסמטיקאית?

תודה,

יש לי מישהי בבאר שבע
04/06/2011 | 15:37
2
3
פרטים במסר.
אשמח אם תשלחי לי גם את הפרטים שלה
04/06/2011 | 17:24
9
תודהההה
לא קיבלתי
05/06/2011 | 23:13
3
את המסר, את יכולה לשלוח שוב?

ממודה לך מראש!
:)
בבקשה תרגיעו אותי
04/06/2011 | 19:20
7
66
הבהרתי את השפם ואחרי 15-20 דקות הורדתי את החומר ועכשיו קצת שורף לי אבל בעיקר - העור ממש אדום באיזור הזה!!!
שמתי המון קרם לחות עכשיו אבל זה קרה למישהי? זה עובר? תוך כמה זמן? אופ, אני צריכה לצאת הערב
קרה לי בהסרת שפם, עובר. תוך כמה זמן קשה לדעת
04/06/2011 | 22:13
2
37
כי זה מאוד אישי....

להבא (כי כתבת את ההודעה לפני כמה שעות..) - תדאגי שיהיה לך בבית אלכוהול 70 או 95 אחוז שקונים בסופר פארם, תכיני קצת על צמר גפן ומיד אחרי ההבהרה לשפשף באלכוהול. זה ישרוף לך קצת, אבל מחטא ותהיה לך פחות אדמומיות אח"כ.
תודה רבה על העצה!
05/06/2011 | 00:36
1
20
בינתיים האדמומיות קצת ירדה ואני ממש מקווה שבבוקר כבר המצב יהייה יותר טוב
בפעם הבאה אשתמש בעצה שלך גם מי פנים עם אלכוהול יעשו את העבודה או שזו צריכה להיות כמות גבוהה של אלכוהול?
האמת, לא ניסיתי עם מי פנים...
05/06/2011 | 09:55
22
אני מעריכה שעדיף אלכוהול נטו, כי זה ריכוז הרבה יותר גבוה של אלכוהול לעומת מי פנים שרק *מכילים* אלכוהול...

תעדכני איך הלך
הבהרת שיער זה חמצן - ובאיזורים רגישים
05/06/2011 | 13:53
3
255
אסור להשאיר לזמן רב מדי (15-20 דקות זה בהחלט הרבה - נראה לי שמומלץ 10 דק', ובכל אופן לבדוק רגישות של העור לפני)

לצערנו, מה שיש לך עכשיו זו כווית חומצה. הטיפול הוא אלוורה וקרמים שמרגיעים כוויות (כמו של השמש), תרופת סבתא ידועה לכוויות זה לשים יוגורטמעורבב עם קצת דבש.

אלכוהול, כפי שהמליצה רינת, לא יעזור במקרה הזה, כי אצלה מדובר בנפיחות בגלל ההסרה, והאלכוהול מחטא את הנפיחות ומרגיע את הזיהום, ולא כוויה.

דבר חשוב נוסף - לשים באזור הזה המון קרם הגנה עד שהעור מתחדש לחלוטין, כי שכבת העור העליונה ניזוקה, והיא לא מספקת הגנה בסיסית מהשמש שהיא אמורה לספק.
תודה רבה רבה לשתיכן!
05/06/2011 | 16:11
13
כרגע העור נראה בסדר, זאת אומרת האדמומיות נרגעה כמעט לגמרי אם לא לגמרי אבל עדיין אני שמה המון קרם לחות באיזור
הרבה תודה!
אוגי...
06/06/2011 | 12:14
1
21
האדמומיות שלי יש לא קשורה לחום של השעווה? הרי זו סוג של כוויה, גם. לא?
האדמומיות בשעווה בדרך כלל
06/06/2011 | 12:35
30
זה מהטראומה שהעור עובר (גם עם מכונה תהיה אדמומיות, ושם לא מעורב חום). האלכוהול מחטא את העור על מנת שלא תיווצר דלקת באזור האדמומי שיותר רגיש לזיהומים. כן, יכול להיות שזה גם כוויה, אבל כוויה של שעווה (מנסיון!) הרבה יותר חמורה ומרגישה כוויתית מכוויה חלשה של חומצה. אם אצלך זו כוויה משעווה, גם הייתי ממליצה על אלוורה ומשחות מרגיעות נגד כוויות , לעומת חיטוי.
צריכה המלצה למקום שעושים בו מניקור טוב ב...
04/06/2011 | 19:59
25
תל אביב מניקור טוב הכוונה למישהי שעושה אותו בצורה מקצועית ולא ממהרת להספיק את התור הבא
הודעות אחרונות
13:58 | 31.08.15 shirley84
00:56 | 31.08.15 prime11
11:33 | 30.08.15 a wild rose
16:26 | 29.08.15 אורחים בפורום
13:16 | 29.08.15 aviva431
14:57 | 27.08.15 שמש2032
18:43 | 26.08.15 Hedonistit
13:31 | 26.08.15 אורחים בפורום
09:21 | 25.08.15 talitush2
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז