לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

בושם לקיץ

מאת: lylach
06/03/09 11:02
אני מחפשת משהו איכותי באמת. בשמים שיש רק "במחתרת", לא משהו שנמצא ברשתות הפארמים המוכרות.
למישהו יש אינפורמציה?
נראה לי שליאו קנה לבר כזה בושם..  אז אין לי בעיה לנסוע לחו"ל אם זה מה שיעזור לי להגיע לבושם הזה!
גם ככה תכננתי סיבוב שופינג בניו יורק לקראת מאי אז זה יכול הסתדר טוב דווקא.

תגיות:
בושם לקיץ
<< ההודעה הנוכחית
06/03/09 11:02
65צפיות
אני מחפשת משהו איכותי באמת. בשמים שיש רק "במחתרת", לא משהו שנמצא ברשתות הפארמים המוכרות.
למישהו יש אינפורמציה?
נראה לי שליאו קנה לבר כזה בושם..  אז אין לי בעיה לנסוע לחו"ל אם זה מה שיעזור לי להגיע לבושם הזה!
גם ככה תכננתי סיבוב שופינג בניו יורק לקראת מאי אז זה יכול הסתדר טוב דווקא.
המלצה
06/03/09 16:15
16צפיות
יש בושם חדש לחברת קליאו הוא מהמם וקייצי ומאוד נשי וניתן להשיג אותו ברשת אפריל - בארץ יש גם בשמים נהדרים לויקטוריב סיקרט - ניתן להשיג את כולם בניו יורק - אם את נוסעת אז זאת הזדמנות - וכמובן יש בושם יקר שמשיגים רק בבוטיקים יוקרתיים בישרל שנקרא לורנזו הוא מהמם אך יקר 600 ש"ח תריצי חיפוש בגוגל על לורנזו ותראי איפה ניתן לקנות אותו -
הלורנצו הזה הוא אחד הבשמים הכי מאוסים
06/03/09 17:05
16צפיות
כל פריחה שניה במדינה לובשת אותו. בהחלט לא בושם נדיר במחוזותינו. בנוסף, הוא ממש לא קייצי לדעתי אלא די כבד וחורפי. בושם של קונצרטים.
לגבי הבשמים של ויקטוריה'ס סיקרט - לדעתי הריחות מאוד סינטטיים ומשתלטים.

מסכימה לגבי הקליאו - בושם קייצי ומהמם.
לורנזו
06/03/09 18:09
17צפיות
את צודקת הרבה קונות אותו אך רק אלו שיש להם כסף להשקיע בבושם והוא מאוד כבד לא לקייץ אולי רק לערב הקליאו הוא הבושם הכי טוב לדעתי עי הוא עדין מאוד אך גם מיוחד ומושך ולגבי ויקטוריה סיקרט הם בשמים די זולים והם יותר ליום יום כי הם לא מרוכזים אבל יש להם כמה ריחות טובים כמו האמבר רומנס או וניל אבל שוב למי שרוצנ לגוון אז אפשר כמה בשמים ליום וגם לערב כמה בנפרד הכל תלוי בתקציב ובחשק אני לא משתמשת ביום בבשמים היוקרתיים כי פשוט חבל היות ואני כרגע בבית - יש לי ילדים קטנים אז ויקטוריה סיקרט לא רע ליום יום אך לערב זה כבר משהוא אחרו
אין לך פיסוק במקלדת?
06/03/09 18:31
11צפיות
כי קשה מאוד לקרוא הודעות ללא פיסוק..

הלורנזו אמנם יקר, אבל -
1. יש פריחות עם כסף.
2. גם נשים שאין להן כסף, הרבה פעמים ישקיעו דווקא בבושם יקר, כי הוא זה שגורם להן להרגיש "יוקרתיות".
יש משהו
06/03/09 19:59
13צפיות
יש משהו נכון בדבריך לי אין אותו אני לא מוציאה על זה אבל הרחתי אותו בחנות בגדים , יש לי כמה של ויקטוריה , וקליאו החדש שהזמנתי דרך הדראגסטור והוא מעולה , אולי אזמין בקרוב גם את הקרם גוף שלו יש בדראגסטור את המוצרים שלהם
ממש מבאס מה שנהיה עם הבושם הזה
08/03/09 12:44
10צפיות
הרחתי אותו לפני כמה שנים על מישהי והתלהבתי ברמות שאי אפשר לתאר. הביאו לי אותו מחול כי בארץ היה להשיג רק בכמה מקומות מובחרים ועלה איזה 700 שקל בקבוק של 100 מ"ל.
בשנה האחרונה, מהקיץ שעבר, כל מה שרשמת פה תקף. הבושם המיוחד הזה נהיה עממי, יש אותו לכל אחת, ומלא חיקויים. ממש חבל.
עוד בושם שאבד הוא גלוריה של קשרל:
לא מבינה למה הפסיקו לייצר אותו. כנראה לא הלך מן הסתם. אהבתי אותו מאוד, מאוד מיוחד. העיקר את הלולו והאניס אניס שקיימים מאז שהייתי בכיתה ז' (ומאז עבר הרבה זמן) ממשיכים לייצר.
º
הלו! הלולו ממש נחמד!
09/03/09 10:03
5צפיות
לא יודעת האם זה "מחתרתי", אבל ישנם 2
06/03/09 20:33
16צפיות
בשמים של CLEAN שהכרתי לאחרונה, הכרתי והתאהבתי במקום:
1) Fresh Laundry
2) Shower Fresh

יש חברה נספת שרכשתי בושם שלה, שם החברה ACQUA DI PARMA, יש לה כמה וכמה בשמים.
הבשמים של קלין בהחלט רעננים וקיציים
06/03/09 21:48
12צפיות
ממליצה גם.
ex libris של tokyo milk
07/03/09 17:07
8צפיות
וגם west side של bond no. 9
לא מחתרתי, אבל אין בארץ.
º
הבונדים מחתרתיים לגמרי, ולו בגלל המחיר
07/03/09 18:13
5צפיות
הם מאוד כבדים לדעתי
07/03/09 19:06
8צפיות
משהו שאולי את תאהבי, אבל אני בטוח לא מתחברת.
דווקא לא אהבתי, גם עבורי הם כבדים
07/03/09 19:24
6צפיות
מדי (יותר דודתיים מאשר כבדים), אני הרחתי את הניו יורק ואת הצ'יינטאוון, ולמרות שבעלי התעקש שנקנה - סרבתי(נראה לי שהוא נדלק על הבקבוקים מסדרת האנדי וורהול).
התחברתי הרבה יותר לאקווה די פארמה ה"פרופומו".

אבל הנסיעה הזו הניבה את שלל הCLEAN (שלא הכרתי בעבר), אני מסניפה את עצמי כל הזמן מרוב עונג.
כן, גם אני אוהבת את הקלין
07/03/09 19:27
9צפיות
מריחים מאוד נקי. אני התאהבתי דווקא במקורי. אחלה בשמים לקיץ!
טוקית
08/03/09 14:01
8צפיות
האם בגרמניה יש את הקלין גם בגרסה של פרפיום או שהוא מגיע רק כא.ד טואלט?
אתה זוכרת כמה הוא עולה שם?
האם זה הוא?
º
קישור לא עבד אז
08/03/09 14:03
5צפיות
קישור לא עבד אז
º
כן, זה הבושם בגרסת EDT
08/03/09 16:16
4צפיות
יש בשתי הגרסאות
08/03/09 16:15
4צפיות
לא זוכרת מחירים, כי אני לא קניתי בגרמניה. אולי 80 יורו?
הקישור לא נפתח לי.
º
בלונדון זה 49 ליש"ט, וזה לפני החזר מע"מ.
08/03/09 16:59
3צפיות
ה-west side הוא הפחות כבד מביניהם
07/03/09 22:47
5צפיות
דווקא האקווה די פארמה שהרחתי היו כבדים בטירוף (איריס נוביל וקולוניה אסולטה).
איזה פרופומו ניסית? החדש או הישן?
אה, וגם לדמטר יש ריחות קלילים וחמודים, נניח Pure Soap Cologne, Wet Garden או Laundromat שהוא לגמרי קליל ונקי, אבל הם די פלצנים לדעתי.
את צודקת לגבי רוב הריחות שלהם, אבל זה
07/03/09 23:11
9צפיות
שקניתי (אין לי מושג אם זה חדש או ישן, היו בכמה גדלים אבל רק מסוג אחד בשם זה) נקרא:
Profumo Di ACQUA DI PARMA
לא מכירה את דמטר (איזה שם יפהפה, וכמה מתאים לחברת בישום )

עדיין מבכה את השטות שעשיתי שלא קניתי את קרם הגוף של CLEAN
תגובה
11/03/09 12:15
5צפיות
שמעתי על איזה בושם שהגיע לארץ מאיטליה והוכן בצורה מיוחדת למישהי, רציתי לדעת אם מישהו יודע על זה עוד פרטים? איזה ריח יש לו? יש לו שם? איפה אפשר להשיג?
Flix
ספא כפר הים

ספא כפר הים

יתאים לכל אורח את הטיפול המתאים לפרטים>>

פורום טיולים בארה

פורום טיולים בארה"ב

היעד הנחשק בעולם עכשיו בפורום! אל תישארו בחוץ >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום