לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום יופי וטיפוח אישי
ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

בושם לקיץ

מאת: lylach
06/03/09 11:02
אני מחפשת משהו איכותי באמת. בשמים שיש רק "במחתרת", לא משהו שנמצא ברשתות הפארמים המוכרות.
למישהו יש אינפורמציה?
נראה לי שליאו קנה לבר כזה בושם..  אז אין לי בעיה לנסוע לחו"ל אם זה מה שיעזור לי להגיע לבושם הזה!
גם ככה תכננתי סיבוב שופינג בניו יורק לקראת מאי אז זה יכול הסתדר טוב דווקא.
תגיות:
בושם לקיץ
<< ההודעה הנוכחית
06/03/2009 | 11:02
22
65
אני מחפשת משהו איכותי באמת. בשמים שיש רק "במחתרת", לא משהו שנמצא ברשתות הפארמים המוכרות.
למישהו יש אינפורמציה?
נראה לי שליאו קנה לבר כזה בושם..  אז אין לי בעיה לנסוע לחו"ל אם זה מה שיעזור לי להגיע לבושם הזה!
גם ככה תכננתי סיבוב שופינג בניו יורק לקראת מאי אז זה יכול הסתדר טוב דווקא.
המלצה
06/03/2009 | 16:15
6
16
יש בושם חדש לחברת קליאו הוא מהמם וקייצי ומאוד נשי וניתן להשיג אותו ברשת אפריל - בארץ יש גם בשמים נהדרים לויקטוריב סיקרט - ניתן להשיג את כולם בניו יורק - אם את נוסעת אז זאת הזדמנות - וכמובן יש בושם יקר שמשיגים רק בבוטיקים יוקרתיים בישרל שנקרא לורנזו הוא מהמם אך יקר 600 ש"ח תריצי חיפוש בגוגל על לורנזו ותראי איפה ניתן לקנות אותו -
הלורנצו הזה הוא אחד הבשמים הכי מאוסים
06/03/2009 | 17:05
5
16
כל פריחה שניה במדינה לובשת אותו. בהחלט לא בושם נדיר במחוזותינו. בנוסף, הוא ממש לא קייצי לדעתי אלא די כבד וחורפי. בושם של קונצרטים.
לגבי הבשמים של ויקטוריה'ס סיקרט - לדעתי הריחות מאוד סינטטיים ומשתלטים.

מסכימה לגבי הקליאו - בושם קייצי ומהמם.
לורנזו
06/03/2009 | 18:09
2
17
את צודקת הרבה קונות אותו אך רק אלו שיש להם כסף להשקיע בבושם והוא מאוד כבד לא לקייץ אולי רק לערב הקליאו הוא הבושם הכי טוב לדעתי עי הוא עדין מאוד אך גם מיוחד ומושך ולגבי ויקטוריה סיקרט הם בשמים די זולים והם יותר ליום יום כי הם לא מרוכזים אבל יש להם כמה ריחות טובים כמו האמבר רומנס או וניל אבל שוב למי שרוצנ לגוון אז אפשר כמה בשמים ליום וגם לערב כמה בנפרד הכל תלוי בתקציב ובחשק אני לא משתמשת ביום בבשמים היוקרתיים כי פשוט חבל היות ואני כרגע בבית - יש לי ילדים קטנים אז ויקטוריה סיקרט לא רע ליום יום אך לערב זה כבר משהוא אחרו
אין לך פיסוק במקלדת?
06/03/2009 | 18:31
1
11
כי קשה מאוד לקרוא הודעות ללא פיסוק..

הלורנזו אמנם יקר, אבל -
1. יש פריחות עם כסף.
2. גם נשים שאין להן כסף, הרבה פעמים ישקיעו דווקא בבושם יקר, כי הוא זה שגורם להן להרגיש "יוקרתיות".
יש משהו
06/03/2009 | 19:59
13
יש משהו נכון בדבריך לי אין אותו אני לא מוציאה על זה אבל הרחתי אותו בחנות בגדים , יש לי כמה של ויקטוריה , וקליאו החדש שהזמנתי דרך הדראגסטור והוא מעולה , אולי אזמין בקרוב גם את הקרם גוף שלו יש בדראגסטור את המוצרים שלהם
ממש מבאס מה שנהיה עם הבושם הזה
08/03/2009 | 12:44
1
10
הרחתי אותו לפני כמה שנים על מישהי והתלהבתי ברמות שאי אפשר לתאר. הביאו לי אותו מחול כי בארץ היה להשיג רק בכמה מקומות מובחרים ועלה איזה 700 שקל בקבוק של 100 מ"ל.
בשנה האחרונה, מהקיץ שעבר, כל מה שרשמת פה תקף. הבושם המיוחד הזה נהיה עממי, יש אותו לכל אחת, ומלא חיקויים. ממש חבל.
עוד בושם שאבד הוא גלוריה של קשרל:
לא מבינה למה הפסיקו לייצר אותו. כנראה לא הלך מן הסתם. אהבתי אותו מאוד, מאוד מיוחד. העיקר את הלולו והאניס אניס שקיימים מאז שהייתי בכיתה ז' (ומאז עבר הרבה זמן) ממשיכים לייצר.
הלו! הלולו ממש נחמד!
09/03/2009 | 10:03
5
לא יודעת האם זה "מחתרתי", אבל ישנם 2
06/03/2009 | 20:33
1
16
בשמים של CLEAN שהכרתי לאחרונה, הכרתי והתאהבתי במקום:
1) Fresh Laundry
2) Shower Fresh

יש חברה נספת שרכשתי בושם שלה, שם החברה ACQUA DI PARMA, יש לה כמה וכמה בשמים.
הבשמים של קלין בהחלט רעננים וקיציים
06/03/2009 | 21:48
12
ממליצה גם.
ex libris של tokyo milk
07/03/2009 | 17:07
12
8
וגם west side של bond no. 9
לא מחתרתי, אבל אין בארץ.
הבונדים מחתרתיים לגמרי, ולו בגלל המחיר
07/03/2009 | 18:13
11
5
הם מאוד כבדים לדעתי
07/03/2009 | 19:06
10
8
משהו שאולי את תאהבי, אבל אני בטוח לא מתחברת.
דווקא לא אהבתי, גם עבורי הם כבדים
07/03/2009 | 19:24
9
6
מדי (יותר דודתיים מאשר כבדים), אני הרחתי את הניו יורק ואת הצ'יינטאוון, ולמרות שבעלי התעקש שנקנה - סרבתי(נראה לי שהוא נדלק על הבקבוקים מסדרת האנדי וורהול).
התחברתי הרבה יותר לאקווה די פארמה ה"פרופומו".

אבל הנסיעה הזו הניבה את שלל הCLEAN (שלא הכרתי בעבר), אני מסניפה את עצמי כל הזמן מרוב עונג.
כן, גם אני אוהבת את הקלין
07/03/2009 | 19:27
5
9
מריחים מאוד נקי. אני התאהבתי דווקא במקורי. אחלה בשמים לקיץ!
טוקית
08/03/2009 | 14:01
4
8
האם בגרמניה יש את הקלין גם בגרסה של פרפיום או שהוא מגיע רק כא.ד טואלט?
אתה זוכרת כמה הוא עולה שם?
האם זה הוא?
קישור לא עבד אז
08/03/2009 | 14:03
1
5
קישור לא עבד אז
כן, זה הבושם בגרסת EDT
08/03/2009 | 16:16
4
יש בשתי הגרסאות
08/03/2009 | 16:15
4
לא זוכרת מחירים, כי אני לא קניתי בגרמניה. אולי 80 יורו?
הקישור לא נפתח לי.
בלונדון זה 49 ליש"ט, וזה לפני החזר מע"מ.
08/03/2009 | 16:59
3
ה-west side הוא הפחות כבד מביניהם
07/03/2009 | 22:47
2
5
דווקא האקווה די פארמה שהרחתי היו כבדים בטירוף (איריס נוביל וקולוניה אסולטה).
איזה פרופומו ניסית? החדש או הישן?
אה, וגם לדמטר יש ריחות קלילים וחמודים, נניח Pure Soap Cologne, Wet Garden או Laundromat שהוא לגמרי קליל ונקי, אבל הם די פלצנים לדעתי.
את צודקת לגבי רוב הריחות שלהם, אבל זה
07/03/2009 | 23:11
1
9
שקניתי (אין לי מושג אם זה חדש או ישן, היו בכמה גדלים אבל רק מסוג אחד בשם זה) נקרא:
Profumo Di ACQUA DI PARMA
לא מכירה את דמטר (איזה שם יפהפה, וכמה מתאים לחברת בישום )

עדיין מבכה את השטות שעשיתי שלא קניתי את קרם הגוף של CLEAN
תגובה
11/03/2009 | 12:15
5
שמעתי על איזה בושם שהגיע לארץ מאיטליה והוכן בצורה מיוחדת למישהי, רציתי לדעת אם מישהו יודע על זה עוד פרטים? איזה ריח יש לו? יש לו שם? איפה אפשר להשיג?
הודעות אחרונות
14:57 | 27.08.15 שמש2032
18:43 | 26.08.15 Hedonistit
13:31 | 26.08.15 אורחים בפורום
09:21 | 25.08.15 talitush2
08:37 | 23.08.15 Liron Alon
08:02 | 23.08.15 Beauty in between
18:08 | 20.08.15 one323
13:44 | 20.08.15 אורחים בפורום
12:20 | 20.08.15 אוהבת תה
19:00 | 18.08.15 דרדסית בפאניקה
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום