לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ימי הולדת ומתנות
לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ימי הולדת ומתנות

לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום ימי הולדת ומתנות! שימו לב - הפרסום בפורום אסור! אנא היכנסו ללינק זה וקראו בעיון!
**אין לפרסם בפורום עסקים וטלפונים!! הודעות בעלות מסר פרסומי תימחקנה והגולש ייחסם.
**בבקשת רעיונות למתנות/ברכות הנכם מתבקשים לכתוב רקע על האירוע, על מקבל המתנה/ברכה, סדר גודל של תקציב וכו'.

המשך >>

עזרה בכתיבת ברכה ליום הולדת 50 + 70

מאת: avigaile
24/11/08 11:19
שלום לכולם,
אני חדשה בפורום ומהצצה מהירה הבנתי כי יש כאן מישהי/ו שעוזר/ת בכתיבת ברכות יום הולדת לפי מס' מילים שמספרים על האדם שחוגג.
השבוע אמא שלי והתאומה שלה (דודה שלי) חוגגות יום הולדת 50, וסבתא שלי (האמא שלהן) חוגגת 70 - כן כן היא ילדה תאומות ביום הולדת שלה.

אשמח לעזרה בכתיבת ברכה לכל אחת מהן במידת הצורך אשמח לכתוב מס' מילים על כל אחת מהן,
בנוסף אשמח לרעיונות נחמדים למתנות לכל אחת מהן, משהו לא יקר במיוחד מאחר ומדובר ב3 מתנות.. ושמסמל את גיל 50/70

תודה רבה
תגיות:
עזרה בכתיבת ברכה ליום הולדת 50 + 70
<< ההודעה הנוכחית
24/11/2008 | 11:19
2
164
שלום לכולם,
אני חדשה בפורום ומהצצה מהירה הבנתי כי יש כאן מישהי/ו שעוזר/ת בכתיבת ברכות יום הולדת לפי מס' מילים שמספרים על האדם שחוגג.
השבוע אמא שלי והתאומה שלה (דודה שלי) חוגגות יום הולדת 50, וסבתא שלי (האמא שלהן) חוגגת 70 - כן כן היא ילדה תאומות ביום הולדת שלה.

אשמח לעזרה בכתיבת ברכה לכל אחת מהן במידת הצורך אשמח לכתוב מס' מילים על כל אחת מהן,
בנוסף אשמח לרעיונות נחמדים למתנות לכל אחת מהן, משהו לא יקר במיוחד מאחר ומדובר ב3 מתנות.. ושמסמל את גיל 50/70

תודה רבה
יש לי ברכה שרשמתי לאמא שלי ליומולדת 51
24/11/2008 | 11:59
1
42
אולי זה ייעלה לה כמה רעיונות.....

אמא
מה נוכל לאחל לאישה כ"כ מדהימה?
חוץ מהמון אושר, בריאות ואהבה.
את עוזרת ותומכת באופן מתמיד,
"אישה נפלאה" את זה כל אחד יכול להעיד.
אז הנה הגיעה לה עוד יומולדת קייצית