בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בואו של תינוק חדש לעולם הוא אירוע מרגש ורב תהפוכות, המלווה בבחירות רבות שיש לעשות. אחת הבחירות הראשונות היא כיצד להזין את התינוק. חלב אם הוא ללא ספק ההתחלה הטובה ביותר שאת יכולה לתת לתינוקך - חלב אם מספק הגנה מפני זיהומים ויש בו יתרונות רבים לבריאותו ולהמשך התפתחותו של תינוקך, ולבריאותך כמובן!

לחלק מהנשים קל להניק כבר מההתחלה, אך אחרות מגלות כי בדומה לכל כישור אחר, יש צורך בלמידה ולעיתים גם במעט אימון כדי להצליחה.לכל שאלה אנו כאן, אם את זקוקה לעזרה בכל הקשור להנקה? אם את תוהה שמא תינוקך לא אוכל מספיק? אם יש לך בעיות בהנקה ואת לא יודעת למי לפנות? אם את מבולבלת מרוב מידע סותר בנושא? האם תרצי להיות חלק מ"קהילה"  שתתן לך טיפים להנקה נכונה וקלה, מידע זמין ומעודכן בנושא, אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות? ובכן, זאת בדיוק הקהילה בשבילך.

שמי רוני ביר ואני יועצת הנקה מביה"ח "ליס" ליולדות. במסגרת הפורום אתן טיפים מידי שבוע, אענה לשאלותיכן ואעזור לכן להתמודד עם הקשיים בהם אתן נתקלות. הנקה אינה דבר של מה בכך, יש צורך ללמוד את הטכניקה ואל לך להתייאש, גם אם כל חייך חשבת שזה הדבר הכי טבעי בעולם, וכעת כשיש לך תינוק חדש, ואת מגלה שאין זה כך. לאחר תדרוך נכון ומעט הסברים, תגלי שאף את יכולה להניק בקלות, גם אם לא הצלחת בכך בפעם הראשונה. אשמח לעזור לכן להגיע להחלטה האם להניק או לא, בהתבסס על מידע מדעי, אמין ומדוייק, ואח"כ אלווה אתכן לאורך תקופת ההנקה בעזרת הידע והניסיון שצברתי. בנוסף לפורום המקצועי בניהולי קיים בתפוז פורום תמיכה להנקה - אתן מוזמנות לבקר גם שם ולהחליף חוויות. את השאלות המקצועיות תוכלו לשאול כאן, אנא הקפידו על שאלות ענייניות (ולא מסורבלות) על מנת שאוכל להבין מה הבעיה. חשוב תמיד לציין בכל שאלה את הגיל של התינוק, הנתון משמעותי לתשובתי.

יחד אתכן בחוויה שלכן מנהלות הפורום.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.

ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
הודעה חדשה

האם מותר לקחת פראמין

24/02/03 20:28
אני מיניקה פעוט בן 15 חודשים. האם מותר לי לקחת פראמין נגד בחילות (יש לי וירוס נוראי שמשגע אותי)??
תודה.

האם מותר לקחת פראמין
<< ההודעה הנוכחית
24/02/03 20:28
676צפיות
Yes
25/02/03 06:26
156צפיות
תרגום: כן
25/02/03 07:01
112צפיות

עסקים נבחרים