בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם    הפורום אינו פרסומי. הודעות של מסעדות ובתי עסק ימחקו.  ניתן לשלוח מידע עבור השירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il.
שירשורים קבועים: שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                                                   הצטרפו לעמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

קנגורו - הבית הגאוגיאני - מסעדה גרוזינית

30/07/08 17:25
אחרי ביקורת אוהדת כאן, החלטנו לנסות את מסעדת קנגורו - מסעדה גרוזינית בנחלת שבעה בירושלים.

קנגורו ממוקמת באחד המקומות הכי קסומים בירושלים, בסמטה צדדית בנחלת שבעה. בבית ישן, עם קירות אבן עבים, מכוסים בפיצ'פקעס תוצרת גרוזיה. התפריט כולל גם הסברים ותמונות מגרוזיה.

היינו בצהריים ובחרנו לקחת עסקיות עם כמה תוספות. עסקית עולה 48-58 ש"ח והיא כוללת סלט, מרק ומנה עיקרית (ונדמה לי שגם קפה /תה). המנות כולן נדיבות וגדולות.

לעסקית הוספנו גם חצ'פורי אג'ארי וסלט לינה. חצ'פורי אג'ארי הוא מאפה שמרים ענק ממולא בתערובת גבינות ומכוסה ביצה. הוא מתפקד כמנה צמחונית עיקרית (שמספיקה בשקט לשני אנשים). אנחנו חילקנו אותו בינינו בתור מנה ראשונה נוספת. הוא הגיע לוהט מהתנור, עם שולי בצק שמרים פריכים ותערובת גבינות, שכוללת סולגוני, חמד ועוד משהו, שאותה מערבבים עם ביצה. היה מעולה.

סלט לינה הוא פלטה של 7 סלטי הבית, מוגשיםעל צלחת גדולה ומקושטים בירקות. חבל רק שהמלצרית לא דאגה מיוזמתה להסביר מה בדיוק כל דבר (או שהניחה שזה שאנחנו דוברי רוסית מביא אותנו להיכרות אוטומטית עם האוכל). הסלטים כללו סלט שעועית חומה עם אגוזים, חצילים עם אגוזים, חצילים עם עגבניות, שעועית ירוקה עם אגוזים, סלט כרוב, סלט גזר וסלט אגוזים. הסלטים מצויינים ומיוחדים, אבל די כבדים. בשלב הזה כבר היינו די מפוצצים.

המרקים - שום דבר לדבר עליו: מרק פטריות עם טעם מודגש של אבקה. ומרק חרצ'ו - מרק כבש עם אורז - היה טעים, אבל לא מספיק סמיך.

לעיקריות הזמנו שני פרגית בגריל (צפליטה טאבאק) - חצי פרגית קטנה מטוגנת עד להשחמה ופריכה מאוד בטעמים חזקים של שום. אני אהבתי מאוד, אבל האיש טען שקצת יבש. הוגשה עם תפוחי אדמה מטוגנים.

אני הזמנתי בלינצ'ס עם בשר. מילדות, בלינצ'ס בשר זה המאכל האהוב עלי. רק שלצערי, אמא שלי עושה אותו לעיתים נדירות בגלל כמות העבודה הכרוכה בו. הבלינצ'ס הזה היה מדהים, ולוקח בהליכה אפילו את אלו המצויינים של אמא שלי. הם גולגלו דק מאוד בצורת סיגרים, המעטפת היתה עסיסית מאוד ופריכה מבחוץ, עם טעם עדין של כבש ובתוספת חלקי פנים טחונים.  מנה מצויינת.

לקינוח לא נשאר מקום, וגם ארזנו חצי מהאוכל. בפעם הבאה נוותר על הסלטים, וגם על המרקים ונתמקד במנות העיקריות ואולי נשאיר גם מקום לקינוח.

לסיכום, מקום נחמד מאוד, אופציה טובה להיכרות עם מטבח נהדר שהרבה אנשים לא מכירים.

תגיות:
קנגורו - הבית הגאוגיאני - מסעדה גרוזינית
<< ההודעה הנוכחית
30/07/08 17:25
938צפיות
מקום מצויין!
30/07/08 17:47
40צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום