בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם                                                                     שירשורים קבועים: שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.
הפורום אינו פרסומי. ניתן לשלוח מידע עבור השירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                                                   עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

המלצה - "בחצר", מושב גיאה (דרום)

מאת: dance of life
30/09/07 01:20
אני והבחור חגגנו 4 שנים יחד, החלטנו ללכת ל"בחצר" שבכניסה למושב גיאה (דקה מאשקלון) - "מסעדת שף באווירה כפרית"

המסעדה שייכת למשפחה המתגוררת בישוב, ובכניסה למסעדה יש חנות דברי נוי לבית - דברים יפיפיים (על המחירים לא ממש הסתכלנו כי לא התכוונו לקנות כלום), כניסה מאד מעניינת למסעדה.

בפנים המסעדה בסה"כ 4 שולחנות של 4, ביציאה לגינה עוד 6 שולחנות כאלה, ובגינה בחוץ הרבה שולחנות גדולים יותר וקטנים יותר. (הסיבה שאני מפרטת את זה היא שרצינו לשבת בחוץ אבל בלי מעשנים... חוץ מ-4 השולחנות בפנים, הכל בחוץ מעשנים)
אבל זה לא ממש הורגש ולא הפריע לנו, וישבנו ביציאה לגינה.

המסעדה מציעה "עסקית" לכל שעה - 79 ש"ח למנה ראשונה (מתוך מבחר מסויים), מנה עיקרית (ממבחר מסוים) וקפה/גלידה.
הבחור שלי לקח את העסקית:
- כמנה ראשונה לקח חציל בלדי צלוי בגריל ממולא בבשר טלה ברוטב אחינה ויוגורט ושבבי שקדים (28 ש"ח) - מאחר ואני צמחונית אני יכולה רק לדווח שהיה לו מאד טעים.
- אני למנה ראשונה הזמנתי פטריות שמפניון מבושלות ברוטב יין לבן ושמנת עם נגיעות קארי וקצח (28 ש"ח)
המנות הגיעו לבד, בלי לחם או ליווי כלשהו. שאלנו אם יש לחם והוא הגיע חם וטרי (ומעולה!), כנראה שהמלצרית שכחה להוציא אותו (לא חוייבנו עליו)
הפטריות היו נ-ה-ד-ר-ו-ת, הייתי יכולה להזמין עוד מנה כזאת אם לא היתה עיקרית בדרך.

- למנה עיקרית הבחור הזמין חזה עוף במרינדה עגבניות מיובשות ועשבי תיבול מוגש עם פירה כרובית, קונפי קולרבי ולימון כבוש (58 ש"ח) ודיווח שכל ביס היה נהדר. המנה הגיעה בליווי סלט קטן עם המון סוגי ירקות.
- למנה עיקרית אני הזמנתי פנה ברוטב פומדורו (32 ש"ח) שהיה לטעמי קצת משעמם, אבל עדיין טעים (כשקיבלתי את הפרמז'ן הטרי הוא הוסיף המון)

ברקע הוזמן קנקן לימונענע גרוס שיהיה מאד טעים, ולאורך הערב הגיעו 2 טעימות של אותו לימונענע אבל בשילוב אלכוהול.

- למנה אחרונה הוזמנה עוגת שוקולד לבן ופקאן (26) שהייתה נהדרת.

בסופו של דבר השירות היה נפלא (אפילו קצת יותר מדי, המלצרית היתה נחמדה מדי ומתנצלת מדי באיזשהו שלב, אבל סלחנו לה כי היא היתה ממש חמודה)
המחירים היו ממש נמוכים יחסית למקום כזה (יותר נכון, יחסית למקום שמגדיר את עצמו "מסעדת שף" - פסטה ב-32 ש"ח למקום כזה זה אחלה מחיר)

לא נפלנו מהרגליים אבל בהחלט נחזור שוב (רק בשביל הפטריות אני מוכנה ליסוע לשם לפחות פעם בשבוע)
המוסיקה היתה נהדרת, כולם היו נחמדים והאוכל היה טעים.

המלצה - "בחצר", מושב גיאה (דרום)
<< ההודעה הנוכחית
30/09/07 01:20
1259צפיות
קונפי קולורבי, רק לי זה נשמע מופרך?
30/09/07 12:11
31צפיות
צודק
30/09/07 13:59
15צפיות
על ההמלצה
30/09/07 14:52