בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "ביקורת מסעדות" מיועד לאנשים שאוהבים לאכול, לבלות ולהנות מהחיים. הוא פתוח לכולם, נגיש והכותבים בו שמחים להמליץ ולכתוב על חוויותיהם. אנו דנים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על מסעדות שביקרנו בהן והמלצות על מסעדות שונות, ועד לנושאים כגון אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים שאנו מקפידים עליהם:

* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום.

* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים.   

למשל- אילו מנות אכלתם, מחירים, טיב השירות, האם מקפידים על אזור מעשנים/לא מעשנים, נגישות 

לנכים ואווירה כללית. תוכלו לראות בהודעות הנבחרות הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת". 

* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח

מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.

* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 

* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל

תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה

אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,

החתולית ו- bruno01

תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם                                                                     שירשורים קבועים: שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.
הפורום אינו פרסומי. ניתן לשלוח מידע עבור השירשור השבועי ל: bikoret@tapuz.co.il                                                   עמוד הפורום בפייסבוק
הודעה חדשה

ננוצקה- לילינבלום 22 -מסעדה גרוזינית

מאת: מנטיסה
25/09/07 14:52
היינו בדרך לחינאווי לטעימות יין ואז רעב כבד של חברתי לארוחה  הביא אותנו להמשיך
החלטנו לנצל תלוש לארוחה מהעבודה ולנסות את ננוצקה
פעם ראשונה שלנו שם ולכן החלטנו לטעום כמה שיותר ( אם הרוב כבר משולם על חשבון הברון אז שנחגוג)
נתחיל בסיכום- בהחלט לא my cup of tea. לא שהיה רע אבל בהחלט לא "עשה לי את זה"

החלטנו על מנה עיקרית אחת ו 3 ראשונות שנחלוק בינינו

* פחאלי – אנטיפסטי גרוזיני -  באדריג'ני, חצילים פיקנטי, צ'רחאלי, מנגולד באגוזים, מזיאורי, סלט כרוב בזעפרן ואגוזים ודולמה צמחוני ( תאור המנות מרסט) – צלחת אובלית עם 3 סקופים (כמו בגלידה) אחד של חצילים מטוגנים ואז מעורבבים במין מיונז מתובלן, אחד פטה אגוזים אנמי ואחד כנראה מנגולד. היה גם סלט סלק סתמי וקולורבי מוחמץ – החלק הטעים במנה. 46 ש"ח

* הממרחים מגיעים ללא לחם (נו באמת) אז הזמנו לחם גרוזיני 12 ₪ טעים

* חצ'אפורי  אג'רולי- בצק גרוזיני אפוי, מקופל בחמאה במילוי 3 גבינות – לחמניה  ממולאת גבינות שפתחו מלמעלה ואפו עם ביצה . הוגש עם סלט ליד. מנה שמספיקה לא. ערב קלילה. לי זה הזכיר עבולעפיה עם ביצה. . הסתפקתי בביס להבין במה מדובר (42 ₪ !!)

* כוכב ננוצקה - קלמרי ממולא בפטריות על ציר פירות ים  - מבחינתי המנה הטעימה של הערב. 4 " קובות" של קלמרי ממולא דוקסל פטריות מצופות כמו שניצל. טעים ולא גרוזיני בעליל (49 ₪)

* צאבלנרי – תבשיל בקר עם ערמונים ופטריות בניחוח קינמון על בסיס חיטה –  היות וכבר הייתי מלאה לגמרי אז טעמתי. החיטה הייתה טובה, הערמונים הוסיפו . מבחינת הבשר זה היה צלי .וצלי אני עושה בבית  טוב יותר עם יין וטימין .אין תלונות על המנה , הייתה עשוה הייטב, פשוט לא סוג האוכל שאני מחפשת במסעדות ( 72 ₪)

* מנה אחרונה – מרקיז דה סאד - כיפת שוקולד מריר על מצע קראנצי עם קרם וויסקי ואגוזי לוז – הכיפה הייתה בסדר, כל היתר לא. הבסיס אולי היה קראנצי פעם אצלנו כבר לא, את האגוזים אני עדיין מחפשת וקרם וויסקי שבגללו הזמנתי את המנה היה רק קישוט ולא ממש קרם שאפשר לטעום (32 ₪)

יחד עם כוס קברנה ססלוב (32 ₪) וכוס אנג'ו זאן בלמון ( 25 ₪) ו 4 ₪ אבטחה הגענו ל 316 ₪ לפני טיפ.
מים הם מגישים בכוסות קטנות ומעצבנות, שלחתי ת המלצר כארבע פעמים לחזור ולמלא לי אותם.

כאמור  הזמנו הרבה מאוד אוכל ( מנה אחת מעבר) , המנות נדיבות ומאוד ממלאות
לא התלהבנו מכלום וסיכמנו את הערב כחויה נעימה שלא נחזור אליה
השרות מאוד איטי והמתנו הרבה בין המנות. כשהגענו היה ריק אבל אח"כ בהחלט התמלא
ובאזור הבר, שהבנתי שמשמש כפיק-אפ בר ,היה מלא ,רועש ושמייח ( היות שימי הפיקאפ ברס בתל אביב שלי כבר עברו פשוט נסענו לישון)

תגיות:
ננוצקה- לילינבלום 22 -מסעדה גרוזינית
<< ההודעה הנוכחית
25/09/07 14:52
286צפיות
תודה על הדו"ח
25/09/07 23:34
2צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום