לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ביטוחי דירות ורכבים
אני שמח לחדש את הפורום לביטוחי דירות רכבים וכל תחום ביטוח כללי בתפוז שייתן מענה למשתמשים בפורום , סוגיות מורכבות מה מכוסה ומה לא , איך לנסות להשיג את המגיע בקרות אירוע ביטוחי , מענה מהיר על שאלות הגולשים , והעלאת מאמרים חשובים מדי שבועיים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביטוחי דירות ורכבים

אני שמח לחדש את הפורום לביטוחי דירות רכבים וכל תחום ביטוח כללי בתפוז שייתן מענה למשתמשים בפורום , סוגיות מורכבות מה מכוסה ומה לא , איך לנסות להשיג את המגיע בקרות אירוע ביטוחי , מענה מהיר על שאלות הגולשים , והעלאת מאמרים חשובים מדי שבועיים
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
אני שמח לחדש את הפורום לביטוחי חיים , פנסייה , בריאות , משכנתא , אובדן כושר וכל תחום ביטוח חיים בתפוז שייתן מענה למשתמשים בפורום , סוגיות מורכבות מה מכוסה ומה לא , איך לנסות להשיג את המגיע בקרות אירוע ביטוחי , מענה מהיר על שאלות הגולשים
המשך >>

האם נהג חדש מכוסה בפוליסת חובה?

מאת: יאיון11
07/05/06 10:26
על פי סיכום עם חברת הביטוח, הרכב מבוטח עבור נהגים מעל גיל 40, בפוליסת ביטוח חובה רשום כי יש כיסוי לכל נהג, האם נהג חדש יהיה מכוסה במקרה פגיעה? האם יהיה כיסוי חלקי ? רק לפגיעה גופנית? אם בכלל ?
האם נהג חדש מכוסה בפוליסת חובה?
<< ההודעה הנוכחית
07/05/2006 | 10:26
7
310
על פי סיכום עם חברת הביטוח, הרכב מבוטח עבור נהגים מעל גיל 40, בפוליסת ביטוח חובה רשום כי יש כיסוי לכל נהג, האם נהג חדש יהיה מכוסה במקרה פגיעה? האם יהיה כיסוי חלקי ? רק לפגיעה גופנית? אם בכלל ?
המחיר ששילמת
07/05/2006 | 16:46
6
81
בתעודת החובה אינו כולל כיסוי לנהגים עד גיל 40 חייב להודיע לחברה כי רשאי לנהוג גם נהג חדש וישלחו לך תעודה חדשה אם תוספת לתשלום.
למה בתעודת חובה רשום לכל נהג ?
07/05/2006 | 18:02
5
80
אכן , סוכם עם חברת הביטוח , כיסוי לנהגים מגיל 40 , אני פשוט לא מבין , מדוע בתעודת חובה רשום כי הפוליסה עבור כל נהג ? ?
נניח באופן תיאורטי, תיגרם תאונה לנהג חדש או צעיר , אז , לכאורה, הייתי יכול לתבוע את חברת הביטוח על סמך פוליסה שרשומה עבור כל נהג- שחור על גבי לבן ? ?
האם המיסמך הזה (הפוליסה) אינו מחייב באופן משפטי את חברת הביטוח ? ? אפילו לא באופן חלקי ?
נכון,צודק,
07/05/2006 | 18:59
4
66
אבל... בהצעה לביטוח נשאלת מי רשאי לנהוג, נתת תשובה, והכיסוי הביטוחי מתייחס לכל נהג בהתאם לתשובתך, ובהתאם גם המחיר. לנהגים בגיל 30 ומעלה המחיר אחר (גבוה יותר ) ולנהגים צעירים / חדשים המחיר גבוה עוד יותר
נהג צעיר/חדש שאינו רשום כרשאי לנהוג ברכב עלול/עשוי למצוא את עצמו ללא כיסוי ביטוחי (דרך אגב צריך גם לעדכן את המקיף/צדג')ולהתבע ע"י "קרנית"
במקרה של תשלום פיצוי לנפגעי גוף בתאונה
נהג חדש בפוליסת חובה
07/05/2006 | 20:51
3
73
העניין עם הנהגים הצעירים בתעודת חובה הוא כך:חברות הביטוח קיבלו את אישור המפקח על הביטוח  להעלות פרמיה לנהגים צעירים בפול' חובה,מה ששכחו לעשות זה לחוקק את העניין בפקודת ביטוח רכב מנועי...
יוצא שבפוליסה יהיה רשום כל נהג(בתנאי ורשום 1,3,7) אבל במקרה של תביעה,חברת הביטוח יכולה להתנער מאחריות בטענה כי בטופס ההצעה התשובה שמולאה לא הייתה מלאה וכנה כנדרש בחוק ועפ"י חוק מי שאינו משיב תשובות מלאות וכנות אינו זכאי לתגמולי ביטוח או שזכאי לתגמולי ביטוח מופחתים.
מדינת חלם כבר אמרתי?
כמה נהגים נוסעים ללא ביטוח ?
07/05/2006 | 23:14
2
49
מהתשובות למדתי כי , במקרה תביעה , מול חברות הביטוח , כנראה לא נצליח להתמודד, אולם קיים מצב , שנהגים צעירים/חדשים , יכולים להציג לשוטר את תעודת הביטוח , והשוטר , לא מסוגל להבחין שלנהג אין כיסוי בפוליסה הזאת.
ולפיכך ניגרם סיכון גבוה לנהגים ולציבור כולו .
תמיד יהיה ביטוח
08/05/2006 | 09:58
1
54
גם אם אין כיסוי מבחינת ביטוח חובה,הנפגע תמיד יכול לתבוע את קרנית
משתמש קבוע או מזדמן ?
08/05/2006 | 21:05
56

לעניין הביטוח החובה, מה עמדת חברי הפורום ביחס  לסוגיית משתמש קבוע ברכב או משתמש מזדמן?  

מנהל/ת הפורום

אודות:
משה שרן בעלים של סוכנות הביטוח מנגו-בר לב. פעיל בענף הביטוח מעל 20 שנה. במהלך שנות הפעילות נצבר ידע רב בתחומי חיים,בריאות,אובדן כושר עבודה,סיעודי,עובד
עוד...

הודעות נבחרות

לא נמצאו הודעות נבחרות

הודעות אחרונות
10:17 | 04.09.15 דאלטון
09:53 | 03.09.15 אורחים בפורום
16:57 | 02.09.15 דאלטון
00:17 | 01.09.15 vadik1212
18:19 | 30.08.15 אורחים בפורום
22:07 | 25.08.15 אורחים בפורום
17:18 | 24.08.15 אורחים בפורום
16:59 | 24.08.15 אורחים בפורום