לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
השמנה ובמיוחד השמנת יתר כרונית, מפריעה לכל אחד הסובל ממנה. הדרכים לרדת במשקל הינן רבות, בינהן דיאטות ואף ניתוחים לקיצור קיבה, במקרים המתאימים. קהילה זו באה לעזור לכם להבין מהו משקל עודף, מהי השמנת יתר ומהי השמנת יתר כרונית. מי מאיתנו מתאים לניתוח ומי לא וכיצד ניתן לעבור ניתוח שכזה ובמה הוא כרוך. במרכז הרפואי ת"א קיים מרכז ייחודי לטיפול בסובלים מהשמנת יתר כרונית ובו צוות רופאים מומחים מתחומים שונים: כירורגים, אנדוקרינולוגים, מומחים לתזונה ועוד, זאת על מנת לאפשר למטופל לקבל את המידע והאפשרויות העומדות בפניו, בצורה הטובה ביותר. במסגרת הקהילה ישתתפו אנשי צוות המרכז, על מנת שנוכל לענות לשאלותיכם בצורה המקצועית ביותר. הערות, הארות והצעות יתקבלו בברכה ד"ר שי אלדר מרון, המערך הכירורגי, המרכז הרפואי ת"א.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הודעה חדשה

תפריט אחרי ניתוח שרוול.. ואכילה מהירה.

מאת: LIN15401
14/11/10 19:34
ד"ר סובחי שלום רב, עשיתי אצלך ניתוח שרוול לפני כשבוע.
עד כה לא אכלתי מוצקים, אלא רק נוזלים ודברי חלב [מים, מרקים ויוגורטים ללא חתיכות פרי].
היום פעם ראשונה נתקלתי בתחושת רעב,
כשהוצאתי יוגרט מהמקרר פתאום אכלתי אותו במהירות- מהרצון לשבוע. אכן שבעתי.
אני פוחדת שזה יהיה כך גם בהמשך וישפיע על ירידה.

שאלה נוספת שלי היא לגבי התפריט.
בעוד כמה ימים יהיה מותר לי לאכול דייסות וירקות בבלנדר, אני לא אוכלת את הדברים האלה כי אני לא אוהבת.
האם יש תחליף?

ד"א, מאד אשמח לקבל רשימה של דברים שאסור לי לחלוטין לאכול (שמעתי שאסור מנגו ואפרסמון.. אני בטוחה שיש עוד דברים)

תודה רבה רבה רבה!!!!!!!!!!!!!!

תפריט אחרי ניתוח שרוול.. ואכילה מהירה.
<< ההודעה הנוכחית
14/11/10 19:34
782צפיות
אכילה מהירה
15/11/10 10:00
207צפיות
º
הנחיות ע"י דיאטנית - 036973965
23/11/10 13:12
241צפיות