לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
 "במקום שהיה איד - שם יהיה אגו״ אמר פרויד לפני כמאה שנה, ובכך העלה על נס את חשיבותה של המודעות בחיים המנטליים של האדם. 

פורום סוגיות פסיכולוגיות נועד לכל המתעניינים בנושאים פסיכולוגיים, לכל הזקוקים לעצה מתחום בריאות הנפש, לאוזן קשבת, לתמיכה והכלה. 

כל הנושאים שעונים להגדרה תמציתית זו מקומם בפורום. אין קושיה נפשית ״חמורה״ מדי, ״גסה״ מדי או לא רלוונטית בהקשר זה. ניתן להביא כל סוגיה, תהא אינטימית ואישית ככל שתהא, ובלבד מתוך ידיעה שההודעה מתפרסמת לעיני כל ואין שליטה על מי רואה אותה ו/או מגיב לה. 

כמו כן, בעוד שהפורום נועד לספק ידע אינפורמטיבי מתחום בריאות הנפש, הוא שואף כמו כן להוות רשת תמיכתית לסובלים, למתלבטים לגבי טיפול, או לנאבקים בדילמה נפשית כלשהי. ככזה, אנו רוצים לשמור בפורום על אווירה חמה, מכילה, מאפשרת ולא שיפוטית ככל שניתן. 

מנהל הפורום, אלון דובובי, פסיכותרפיסט מוסמך, יגיב, יתייחס לשאלות בכל התחומים, ובכל נושא אחר המתאים לפורום, ובלבד שהפניות ינוסחו בקצרה, בצורה עניינית, וללא שימוש במילים בוטות. הפורום לא נועד לשמש תחליף לטיפול נפשי, ואינו יכול להוות חלופה לטיפול מקצועי פורמאלי. התגובות הניתנות על ידי המשתתפים בפורום לשאלות אינן תמיד מהוות עצה מקצועית, ואין לדרוש שרק חבר פורום מסוים יגיב להודעות, שכן הפורום נחשב למרחב ציבורי. שוב, חובה לזכור: ייעוץ מקצועי נכון תלוי בעובדות המדויקות של כל מקרה ומקרה. תגובות המשתתפים,אינן מהוות תחליף לייעוץ כזה. פורום סוגיות פסיכולוגיות ומנהלו אינם אחראים למהימנותן, שלמותן או דיוקן של השאלות והתגובות, או המידע שמתפרסם בהן. כל מידע או תגובה מסוג זה או אחר טעונים אימות וחוות דעת על ידי בעל מקצוע מתאים. אם החלטת לפעול על בסיס מידע או עיצה שהתקבלו ממשתתף זה או אחר, חלה רק עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולתך ולתוצאותיה. א ז ה ר ה! לאחרונה ישנן פניות במסר אישי לגולשים, בכל מיני הצעות לטיפולים. אם פסבדו-פסיכולוגיים, אם אלטרנטיביים, או במיוחד פנייה אישית לכאורה של מאמן אישי-קוצ'ינג, הפונה בסיטונאות לכל גולש במצוקה, ומציע את התערבותו. בכל מקרה כזה, מומלץ לדחות על הסף את ההצעה הנדיבה,שכלל לא ידוע מי עומד מאחוריה ,ולהודיע למנהל הפורום על ההצעה. מומחים מתחום בריאות הנפש, פסיכולוגים, עו"ס ומומחים אחרים, המגיבים לפניות, חייבים להזדהות בשמם ובמומחיותם בכרטיס האישי. זה מתבקש בכדי לדעת שהתגובה היא על רקע המומחיות הספציפית, בכפוף לקוד האתי של המומחים לסוגיהם.

הכותבים נדרשים לא להכניס הודעות פירסומיות ו/או המלצות על מטפלים עם אמצעי יצירת קשר. הודעות פרסומיות יימחקו. אנשי מקצוע בריאות הנפש, רשאים להוסיף לתגובה שלהם הודעת חתימה בה יש הפניה לאתר שלהם, בו מופיעים כל הפרטים הרלוונטים שלהם. מספרי טלפון אפשריים רק באתר המצורף, או בהודעות פרטיות. 

המידע המקצועי בתחום הפסיכולוגיה או בכל תחום אחר וכן הייעוץ הניתן על-ידי אנשי מקצוע בתחומים שונים (או כאלה המתיימרים להיות אנשי מקצוע), אינו מטעמה של תפוז אינו מהווה המלצה או חוות דעת מוסמכת, ואינו מחליף את הצורך בהיוועצות עם איש מקצוע ככל שהדבר דרוש
הודעה חדשה

אני מחפשת פסיכולוג/ית שעובדים עם מכבי בת"א

06/04/08 09:13
יש המלצות ?
אני כבר הרבה זמן מחפשת ולא מוצאת
קשה לי כלכלית ללכת לפסיכולוג ברגיל בלי השתתפות של מכב זה המון כסף

אשמח לעצה

אני מחפשת פסיכולוג/ית שעובדים עם מכבי בת"א
<< ההודעה הנוכחית
06/04/08 09:13
138צפיות
l a d y D המקורית,רצ"ב רשימת כל הפסיכולוגים