לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיתוק מוחין CP - תמיכה
ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיתוק מוחין CP - תמיכה

ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.
`

אני מבינה את ההתבלבטות ואנסה לענות

מאת: chin1
12/03/11 20:03
מבחינת צוות בגן : יש  בגן גם שתי נערות מתנדבותכך שבכיתה של שבע ילדים אז יש גננת , שתי סייעות  , סייעת נוספת שעוברת בין שתי הכיתות , ושתי נערות מתנדבות.
האוכל במקום לא בשרי  - מכינים במטבח  במקום.
יש המון פעילויות נהדרות והן טיפולים אישיים והן קבוצתיים , אני יודעת שהקטנה שלי מקבלת פיזוטראפיה הן כחלק מקבוצה והן כיחיד.  כמו כן הצוות מאוד יצירתי לדוגמא כחלק מפיזוטארפיה מלמדים רכיבה על אופניים, יש שיעורי בישול , את הילדים מלמדים ריקודי בטן , ויש גם פעילויות של עמותת אתגרים.
הדבר שהכי חשוב בגן שהם מהווים חממה מבחינה רגשית לילדים, ואת רואה איך הילדה שלי פורחת שם.
מבחינת עצמאות את רואה שהם מטפחים עצמאות לילדים עם זה תורנית העגלה שמביאה את הארוחות ומחלקת אותם.  
אבל מה שנהדר בגן שהם משתפים פעולה גם עם המטפלים החיצוניים , כך שבעצם הקלינאית של הגן בנתה תוכנית עבודה משותפת על הקלינאית הפרטית שלנו, הם מרשים גם למטפלים הליצוניים לבוא לראות מה שמלמד שהמקום בעצם פתוח ואין לט מה להסתיר.
המטרה הסופית של הגן היא הפנייה בסוף לחינוך הרגיל (כמובן אם הילד מתאים) ולכן יש תמיכה בשילוב אבל אין גן ליד המרכז שבו משתלבים וכל אחד משתלב בגן ליד מקום מגוריו, שזה תאמיני או לא יתרון מכוון שהילד מכיר חברים מסביבת המגורים שלו.
  אני יכולה להגיד לך שמשיחה ששוחחתי עם הורים בכיתה של ביתי הם מאוד מאוד מרוצים.
הידרו אנחנו עושים בעזר מציון בבני ברק.
ומבחינה קוגניטיבית אסור לך לוותר על ההיבט הזה הוא מאוד חשוב.
את מוזמנת לשאול כדי שתקבלי את ההחלטה הכי נכונה
ונ.ב יכול להיות שפגשת בגן את הבת שלי
אם ראית אפרוח קטן שהולכת  עצמאית (בכיתה של אירנה רק היא ועוד ילדה הולכות עצמאית והיא הקטנטנה) אז זאת הקטנה שלי  , ולמרות שהיא לכאורה כמו כל ילדה רגילה בגילה ניידת רצה ורוקדת בחרנו בכל זאת להיות בגן הפנינה עקב הדגש המושם על הטיפולים הפרה- רפואיים בגן.
גן הפנינה בפ"ת
08/03/2011 | 18:23
17
57
שלום לכולם.
קיבלנו אבחון לקטנה של CP
והומלץ לנו על גן הפנינה.
(כרגע אנחנו בבית איזי שפירא)
מישהו מכיר? האם מישהו מכיר את שניהם
ויכול להגיד לי מה עדיף?
אני אובדת עצות ולא ממש יודעת מה להחליט.
לא מכירה את הפנינה אבל איזי מדהים.
אשמח להמלצות, תובנות...אני די אבודה
ללולי
08/03/2011 | 19:03
2
13
שלום  
אני אושרית כיום בת 17 .
אני הייתי בגן הפנינה - בגילאי 4-5 . אין לי מילים לתאר את האכפתיות והכיף שהיה לי שם !!
יש לי אפילו את כל המזכרות מאותם שנים !
זה גן נפלא ואני אפילו בקשר אם המנהלת שם..
בסה"כ אני ממליצה בחום!

אשמח לעזור.

באמת את זוכרת???
08/03/2011 | 20:09
1
12
איזה מקסים. את מדברת על ירדנה?
כי מישהי סיפרה לי שיש עכשיו מנהלת
בשם ירדנה והיא באמת מקסימה.
השאלה אם הצוות מקצועי ומיומן כמו באיזי
שפירא. אצלנו האבחון הראשי זה CP מה שלא מתאים
באיזי שפירא ששם הם יותר בכיוון הקוגנטיבי.
אני אשמח אם יש למישהו בן/בת שנמצאים שם עכשיו
או היו בשנים האחרונות...
תודה רבה מראש
=]
08/03/2011 | 20:28
4
צירוף מקרים וכן התכוונתי לירדנה=]
אני חושבת שכדאי לך לנסות ולבדוק את המקום בעצמך ולהתרשם!
שמחתי לעזור:)

גן הפנינה
08/03/2011 | 21:06
1
12
הבת שלנו היתה בגן הפנינה לפני שנתיים
הגן מקסים הצוות איכפתי ומיומן תמיד יש אם מי להתייעץ
היינו מרוצים מאוד לאור הנסיבות
אני יותר מאשמח אם תוכלי להרחיב קצת....
12/03/2011 | 17:15
14
אני יודעת שהשאלות האלו מעיקות אבל אם תקראי את התגובה
שלי לCHIN1 תביני למה אני כ"כ מתלבטת....
הייתי רוצה לדעת כמה מטפלות על כל קבוצה, כמה טיפולים בשבוע,
איך מתייחסים לילדים בעייתיים עם אוכל? (לדוג' ילדה שאוכלת רק שניצל...)
איך המטפלות הפרא-רפואיות... וכו'...
תודה מראש על כל תשובה.
גן פנינה
09/03/2011 | 08:54
13
הייתי והתרשמתי לטובה מאוד , יש גן נוסף של אילן בתל אביב גן און הבת שלי נמצאת שם כי יש שם בנוסף הידרותרפיה פעמים בשבוע
גן הפנינה זה לזכות בפיס
09/03/2011 | 20:24
9
16
אנחנו בגן הפנינה - ממליצה בחום
קצט יותר פרטים
09/03/2011 | 20:32
8
14
כל הצוות מדהים  אנושי ומקצועי
אנחנו מספטמבר בגן והשינוי שחל בילדה שלי הוא בלתי יאומן . רוב הילדים בגן ניידים , אם כי חלקם נייד עם הליכונים. רובם גם בעלי אינטליגנציה תקנית , זה גן  שמיועד לילדים בעלי קושי מוטורי ועל זה שמים את הדגש בעבודה, התכנים זהים לתכני גן רגיל (וזה בהתחיייבות אני אומרת לך) אני נמצאת  בגן הזה המון כי אני גרה לא רחוק וקופצת , תמיד האווירה טובה תמיד האווירה פתוחה , הילדים מושקעים החל בתכנים , בעבודה הפרה רפואית וכלה במשחקים ובעיצוב הגן .
מומלץ מומלץ מומלץ.
הידרוטראפיה אנחנו עושים על זמננו הפרטי.
את יודעת אם הפיסיוטרפיסטית עירית ברק עובדת שם
10/03/2011 | 13:01
21
כיף לשמוע שיש לך המלצות חיוביות.
11/03/2011 | 18:16
6
10
אתם בגן של אירנה (אני מקווה שאני זוכרת נכון
או השניה? (לא זוכרת את שמה)
הבנתי שיש גם ילדים שיש להם
קשיים קוגנטיביים. אצלנו יש גם קושי
קוגנטיבי והחשש שלי שהיא תלך שם לאיבוד.
מצד שני באיזי הילדים קוגנטיבית ברמה נמוכה
ממנה ואני לא בטוחה שנכון להשאיר אותה
בסביבה שאין לה מה ללמוד ממנה.
לא  עושים שם הידרוטרפיה?
אנחנו אצל אירנה
12/03/2011 | 14:02
5
10
יש שם חלק מהילדים עם קשיים קוגניטיביים אבל לא כולם. למשל בקבוצה של ביתי אני יכולה להגיד לך שרוב הבנות (למעט בת אחת) נראות לי תקינות קוגניטיבית . אני נמצאת בגן פעמיים בשבוע כאשר אני מביאה את הבת שלי אישית ואני מדברת איתן ומשוחחת איתן כך שאני בטוחה שאני לא טועה.
תראי אני חושבת שמה שטוב בגן הזה שהוא פועל בעיקר על החולשה המוטורית , ומכוון שיש צוות ענקי של סייעות גננת  ומטפלות , אז גם מבחינה קוגניטיבית עובדים הרבה פעמים עם הילדים אחד על אחד.
במרכז הפנינה אין הידרוטראפיה אבל יש המון פיזיוטראפיה ומרפאות בעיסוק ולקינלאיות, וזה ממש חממה לילדים. את ההידרוטראפיה אנחנו עושים בפרטי פעמיים בשבוע לפני שמגיעים לגן , ולכן יוצא לי המון לראות איך הגן פועל בשוטף.
איפה אתם עושים הידרו'? באלי"ה או במקום אחר?
12/03/2011 | 17:12
4
9
ומה זה הרבה סייעות/מטפלות? הבנתי מירדנה שיש
גננת ו- 2 סייעות בלבד. מה זה אחד על אחד בעצם?
האם הטיפולים לא קבוצתיים? כמה טיפולים מקבלים מכל דבר?
היום אנחנו בבית איזי שפירא שנלחמתי בשיניים להכנס לשם.
המקום מדהים וכמו שאת מתארת גם עבורנו איזי זו חממה.
אבל ויש אבל גדול, הילדים שם הם עם פיגור בינוני ומעלה, שתכל'ס
זה לא מתאים לבת שלי, כי החינוך שם מתאים לילדים מהסוג הזה, המקום רחוק
לי נורא מהבית, אני לא יכולה "לקפוץ" שבא לי לכמה דקות, אני לא  יכולה להשתתף בטיפולים,
הילדה צריכה לקום נורא מוקדם בבוקר, הנסיעה לגן היא 45-55 דקות בבוקר ובצהריים
יותר מחצי שעה.
מצד שני היא מקבלת את כל הטיפולים פעמיים בשבוע, רוב הטיפולים
הם יחידנים, יש להם קבוצת קיוסק (הולכים לקנות בעצמם דברים), יש
להם גן שילוב (עם ילדים מגן רגיל) האוכל ברמה גבוהה (בשרי - ביתי ולא תעשייתי),
יש לה מטפלת צמודה, הצוות שם זה גננת ו- 6 מטפלות ותמיד יש עוד מתנדבות,
החצר שם היא בגודל של גן הפנינה, המתקנים מדהימים, חדשים ומאד מותאמים לנכויות
מוטוריות...
בקיצור...את מבינה כמה ההחלטה בעייתית????
סליחה אם אני נודניקית,  אבל התשובות שלך מאד עוזרות לי להתמקד ובסופו של
דבר להחליט.
אני מבולבלת נורא.
אשמח לכל תשובה, עד כמה שיש לך סבלנות לקרוא את כל המגילה.. (כנראה בהשראת פורים :) )

אני מבינה את ההתבלבטות ואנסה לענות
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2011 | 20:03
3
20
מבחינת צוות בגן : יש  בגן גם שתי נערות מתנדבותכך שבכיתה של שבע ילדים אז יש גננת , שתי סייעות  , סייעת נוספת שעוברת בין שתי הכיתות , ושתי נערות מתנדבות.
האוכל במקום לא בשרי  - מכינים במטבח  במקום.
יש המון פעילויות נהדרות והן טיפולים אישיים והן קבוצתיים , אני יודעת שהקטנה שלי מקבלת פיזוטראפיה הן כחלק מקבוצה והן כיחיד.  כמו כן הצוות מאוד יצירתי לדוגמא כחלק מפיזוטארפיה מלמדים רכיבה על אופניים, יש שיעורי בישול , את הילדים מלמדים ריקודי בטן , ויש גם פעילויות של עמותת אתגרים.
הדבר שהכי חשוב בגן שהם מהווים חממה מבחינה רגשית לילדים, ואת רואה איך הילדה שלי פורחת שם.
מבחינת עצמאות את רואה שהם מטפחים עצמאות לילדים עם זה תורנית העגלה שמביאה את הארוחות ומחלקת אותם.  
אבל מה שנהדר בגן שהם משתפים פעולה גם עם המטפלים החיצוניים , כך שבעצם הקלינאית של הגן בנתה תוכנית עבודה משותפת על הקלינאית הפרטית שלנו, הם מרשים גם למטפלים הליצוניים לבוא לראות מה שמלמד שהמקום בעצם פתוח ואין לט מה להסתיר.
המטרה הסופית של הגן היא הפנייה בסוף לחינוך הרגיל (כמובן אם הילד מתאים) ולכן יש תמיכה בשילוב אבל אין גן ליד המרכז שבו משתלבים וכל אחד משתלב בגן ליד מקום מגוריו, שזה תאמיני או לא יתרון מכוון שהילד מכיר חברים מסביבת המגורים שלו.
  אני יכולה להגיד לך שמשיחה ששוחחתי עם הורים בכיתה של ביתי הם מאוד מאוד מרוצים.
הידרו אנחנו עושים בעזר מציון בבני ברק.
ומבחינה קוגניטיבית אסור לך לוותר על ההיבט הזה הוא מאוד חשוב.
את מוזמנת לשאול כדי שתקבלי את ההחלטה הכי נכונה
ונ.ב יכול להיות שפגשת בגן את הבת שלי
אם ראית אפרוח קטן שהולכת  עצמאית (בכיתה של אירנה רק היא ועוד ילדה הולכות עצמאית והיא הקטנטנה) אז זאת הקטנה שלי  , ולמרות שהיא לכאורה כמו כל ילדה רגילה בגילה ניידת רצה ורוקדת בחרנו בכל זאת להיות בגן הפנינה עקב הדגש המושם על הטיפולים הפרה- רפואיים בגן.
ציינת כי הידרו
13/03/2011 | 07:27
2
9
הם עושים בעזר מציון בבני ברק.
עד  כמה שדעתי מגעת,
אין לעזר מציון בריכת הידרו.
יש בריכת הידרותרפיה  ושיקום לאגודת עזרה למרפא  [הרב א.א. פירר]
רח' חיד"א 24 , בני ברק.

תקני אותי אם טעות בידי.

שלך ולמענך,

אברהם יוסף סלומה
יו"ר
אנשי"ם-ארגון נכי שיתוק מוחין ע"ר [מלכ"ר]
אתר: www.anashim-cp.org.il
דוא"ל: anashim@anashim-cp.org.il
טלפקס': 11 10 676  03

אתה טועה
13/03/2011 | 09:35
1
16
בבניין של עזר מציון בבני ברק יש בריכה הדירוטראפית הכתובת היא
הרב רבינוב 5 בני-ברק (ליד בית החולים מעיינות הישועה )
תודה על המידע
13/03/2011 | 09:57
9
תשובה
24/03/2011 | 10:58
2
שלום,
גם הבת שלי נמצאת בגן הפנינה, שנה שניה (כאשר השנה היא משולבת פעמיים בשבוע בגן בקהילה וגם בשנה הבאה יהיה כך).
מנסיון אישי - אני התלבטתי רבות אם להכניסה לגן שיקומי או לגן רגיל (לפני כן היתה בגן פרטי ולכן לא יכולה להשוות לאיזי שפירא) ואני לא מצטערת לרגע שהכנסתי אותה לגן השיקומי הזה .
הצוות החינוכי, היחס, הצוות הפרארפואי וירדנה - מדהימים  !!
ממליצה בחום !!

אם יש לך שאלות נוספות - את יכולה לפנות במסר.

בכל אופן - שיהיה בהצלחה !!
הודעות אחרונות
21:46 | 03.09.15 מישהי שאיכפת לה
22:26 | 02.09.15 מישהי שאיכפת לה
21:12 | 01.09.15 מישהי שאיכפת לה
21:22 | 31.08.15 מישהי שאיכפת לה
09:20 | 30.08.15 מישהי שאיכפת לה
08:56 | 28.08.15 מישהי שאיכפת לה
20:08 | 27.08.15 מישהי שאיכפת לה
16:38 | 24.08.15 אורחים בפורום
11:43 | 24.08.15 מישהי שאיכפת לה
22:05 | 23.08.15 מישהי שאיכפת לה