לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום גינון!

 

פורום גינון הוא בית בו גרים בכפיפה אחת מקצוענים וחובבים, בעלי גינות, אגרונומים, מומחה לאיקלום, בוטנאים, מעצבי גינות וגננים מקצועיים המעשירים את המשתתפים במידע, צמחים ועצות מאהבה אמיתית לתחום.

 

הפורום נועד לעזור לחובבי הגינון ולבעלי האצבעות הירוקות, בכל נושא בתחום הגינון כמו צמחיה, עיצוב, תחזוקה, מזיקים, דישון, אומנות רלוונטית ותאורת גן.

 

לכל הבאים בשערינו, אנא קיראו במאמרי הפורום ובלינקים את השרשורים הרבים, הטאגליינס ואת מילון המונחים.  בעמודים האלו טמונים אוצרות של ממש . 

 

תקנון הפורום:

 


אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו. 

יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בכל מקצוע\קהל באשר הוא.

 

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא ומהות כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהל הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתו למחוק כל הודעה שתכתב אשר תתעלם מהתקנון. 

 

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.


  ברוך\ה הבא\ה לפורום גינון!   לפני העלאת שאלה, אנא קראו את כללי הפורום ועקבו אחריהם.  לצפייה בכללי הפורום, לחצו על כפתור "המשך..."  --------------------------->

 
 
 
 
 
 
המשך...
הודעה חדשה

מה לשתול במיכלים גדולים ?

09/06/11 12:40
מתנצלת מראש על השאלה הטרחנית - יש לי 7 מיכלים די גדולים של 100 ל' כל אחד, צמודים זה לזה, במרפסת דרומית במיקום אסטרטגי בתל אביב. אני רוצה להמם את השכנים ואת העוברים ושבים ולשתול שיחים פרחונים ודרמטים. מתלבטת בין בוגונוויליה, עופרית הכף (בצבע תכלת מקסים) והרדוף עם פרחים שמזכירים ורדים. מאוד אשמי לשמוע את דעתכם ואם יש לכם הצעות נוספות.  תודה !            
 
תגיות:
מה לשתול במיכלים גדולים ?
<< ההודעה הנוכחית
09/06/11 12:40
21צפיות
לדעתי
09/06/11 16:41
2צפיות
הכי טוב ירקות עונה תאמיני לי
09/06/11 21:58
2צפיות
גאורה למשל...
09/06/11 22:29
1צפיות
מיכלים של 100 ליטר הם לא כל-כך גדולים כמו
09/06/11 23:15
3צפיות
בוגונויליאה מיני-תאי שתולה בעציץ קטן באי תנועה במרכז ראשל"צ
בטטה - גדל ממש מהר, עולה ומטפס אבל גם נשפך
10/06/11 08:54
2צפיות
פנטס איזמלני גבוה
10/06/11 17:38
1צפיות
Flix
יבוא 4 U

חברת יבוא 4 U

רהיטים ביבוא אישי מסין לפרטים נוספים>>

פורום הדברת מזיקים

מזיקים בבית?בואו לדבר

על זה בפורום הדברת מזיקים היכנסו עכשיו >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום