לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פאנפיקים ופאנארטים
גבירותיי ורבותיי, כותבים וכותבות, קוראים וקוראות ושאר חיות, חייזרים ומוטציות שנתפסו ברשת - ברוכים הבאים לפורום פאנפיקים ופאנארטים. קוראים לנו רוני ולי. זה הסיפור: בהתחלה רצינו להשתלט על העולם, אבל אז הגענו איכשהו לניהול הפורום, ועכשיו נתקעתם איתנו. אנו נשתדל להנעים את זמנכם בפורום - להפעיל, לפתוח פרויקטים ומשחקים, לפרסם ולהגיב, וכן, גם לשמור על הסדר כשצריך. למקרה ששכחתם, ההודעה הזאת באה כדי לרענן את זיכרונכם לגבי כמה דברים: פאנפיקים (Fan-fiction) הינם סיפורים, תסריטים ושירים שנכתבו על/כחלק מתוכנית, סרט או ספר קיימים. לכל ספר/סרט/סדרה קוראים פאנדום. פאנארטים (Fan-art) הינם ציורים, תמונות ואיורים שנוצרו כחלק מפאנדום. אתם רשאים לפרסם פאנפיקים על כל פאנדום שמצא חן בעיניכם. אתם רשאים להשתמש בכל שפה שתרצו (רק תזכרו שאם תכתבו בפורטוגזית פחות אנשים יוכלו לקרוא. חוק זה תקף גם לגבי בחירת הפאנדום שבו תכתבו. המלצתינו היא, בכל מקרה, לא לוותר על פיק רק בגלל שלא יהיו לו קוראים רבים) ולכתוב איזה סוג סיפור שתרצו. מרומנטיקה ועד טרגדיה, מהומור ועד דרמה. למען הסדר וההרגשה הטובה של כל האנשים בפורום, אנו מצפות מכולכם לשמור על מספר כללים בסיסיים:
אין להגיב על פאנפיקים במשפטים כגון "זה דפוק", "זה חסר פואנטה" ודברים בסגנון. אם היה סיפור שלא אהבתם - אל תגיבו אלא אם כן יש לכם רעיונות לשיפור, וגם כשאתם כותבים רעיונות לשיפור היו עדינים. הרבה כותבים אינם מרגישים בטוחים כשהם מציגים סיפורים שלהם לכל החפץ לקרוא, התחשבו בהם. אל תתביישו לטפוח לכותבים על השכם. היה פאנפיק שאהבתם? כתבו את זה! לפעמים סתם "וואי, סיפור ענק" עושה לאנשים את היום.
לפני פרסום פיק שימו לב שההודעה מכילה פרטים עליו (שם, פאנדום, דירוג, אורך, תקציר).
אין לכתוב הודעות הכוללות אאוטינג (מסירת פרטים אישיים של אדם כלשהו) או קללות. הודעות שיעברו על חוק זה יימחקו.
אם יש לכם תלונה או חוות דעת על דרך הניהול שלנו או של תפוז, אמרו לנו באופן אישי ולא על גבי הפורום. הודעות הכוללות תוכן מעליב ו/או מזלזל כלפי הנהלת תפוז ו/או הנהלת הפורום אינן הולמות ומקובלות לדעתינו והן ימחקו בצירוף אזהרה.
פרסומים למיניהם אסורים בפורום, אלא אם הם קשורים לנושא הפורום. אם הפרסום אכן קשור לנושא, צרו קשר עם אחת מאיתנו, בכדי לקבל אישור, או פרסמו בשרשור האוף הקרוב למקום מגוריכם. פרסומים שלא באישור המנהלות (או כנצל"ש) ימחקו בצירוף מסר לכותב ההודעה. גולשים שלא יכבדו את הכלל הזה באופן שיטתי וקבוע, יחסמו מעל גבי הפורום. בנוסף, לא מנצל"שים תפוז אנשים.
מיותר לציין, כולם מוזמנים לגלוש בפורום, לפרסם ולהגיב בו. אין פה הגבלות של גיל, מין, ותיקות, או כל דבר אחר. המטרה שלנו היא תמיד לעודד פעילות ולעודד כתיבה, ואנחנו נקבל בזרועות פתוחות כל גולש שיחליט כי ברצונו להיות פעיל בפורום. הפורום הוא של כולם, לא של אנשים מסויימים או קבוצה מסויימת. אנא כבדו כל גולש וגולש (אנחנו לא אומרות שחייבים להביא פרחים ושוקולד לכל אחד, אבל כן לנהוג בו בכבוד הבסיסי של אדם לחברו).
חשוב! בפורום גולשים אנשים בכל הגילאים, עם העדפות קריאה שונות, ולכן חשוב להזהיר לפני שמפרסמים פאנפיקים בדירוגים גבוהים, ולציין את האזהרות/טריגרים. כמו כן, אם אתם כותבים הודעות (שאינן פאנפיקים) שקיימים בהם תכנים למבוגרים בלבד שימו בכותרת את האייקון .
אם אתם נתקלים בבעיות, אל תהססו לפנות אל המנהלות: Red Epic Dinosaur (רוני ) או Lawlight (לי ) במסר.

אודות הפורום פאנפיקים ופאנארטים

גבירותיי ורבותיי, כותבים וכותבות, קוראים וקוראות ושאר חיות, חייזרים ומוטציות שנתפסו ברשת - ברוכים הבאים לפורום פאנפיקים ופאנארטים. קוראים לנו רוני ולי. זה הסיפור: בהתחלה רצינו להשתלט על העולם, אבל אז הגענו איכשהו לניהול הפורום, ועכשיו נתקעתם איתנו. אנו נשתדל להנעים את זמנכם בפורום - להפעיל, לפתוח פרויקטים ומשחקים, לפרסם ולהגיב, וכן, גם לשמור על הסדר כשצריך. למקרה ששכחתם, ההודעה הזאת באה כדי לרענן את זיכרונכם לגבי כמה דברים: פאנפיקים (Fan-fiction) הינם סיפורים, תסריטים ושירים שנכתבו על/כחלק מתוכנית, סרט או ספר קיימים. לכל ספר/סרט/סדרה קוראים פאנדום. פאנארטים (Fan-art) הינם ציורים, תמונות ואיורים שנוצרו כחלק מפאנדום. אתם רשאים לפרסם פאנפיקים על כל פאנדום שמצא חן בעיניכם. אתם רשאים להשתמש בכל שפה שתרצו (רק תזכרו שאם תכתבו בפורטוגזית פחות אנשים יוכלו לקרוא. חוק זה תקף גם לגבי בחירת הפאנדום שבו תכתבו. המלצתינו היא, בכל מקרה, לא לוותר על פיק רק בגלל שלא יהיו לו קוראים רבים) ולכתוב איזה סוג סיפור שתרצו. מרומנטיקה ועד טרגדיה, מהומור ועד דרמה. למען הסדר וההרגשה הטובה של כל האנשים בפורום, אנו מצפות מכולכם לשמור על מספר כללים בסיסיים:
אין להגיב על פאנפיקים במשפטים כגון "זה דפוק", "זה חסר פואנטה" ודברים בסגנון. אם היה סיפור שלא אהבתם - אל תגיבו אלא אם כן יש לכם רעיונות לשיפור, וגם כשאתם כותבים רעיונות לשיפור היו עדינים. הרבה כותבים אינם מרגישים בטוחים כשהם מציגים סיפורים שלהם לכל החפץ לקרוא, התחשבו בהם. אל תתביישו לטפוח לכותבים על השכם. היה פאנפיק שאהבתם? כתבו את זה! לפעמים סתם "וואי, סיפור ענק" עושה לאנשים את היום.
לפני פרסום פיק שימו לב שההודעה מכילה פרטים עליו (שם, פאנדום, דירוג, אורך, תקציר).
אין לכתוב הודעות הכוללות אאוטינג (מסירת פרטים אישיים של אדם כלשהו) או קללות. הודעות שיעברו על חוק זה יימחקו.
אם יש לכם תלונה או חוות דעת על דרך הניהול שלנו או של תפוז, אמרו לנו באופן אישי ולא על גבי הפורום. הודעות הכוללות תוכן מעליב ו/או מזלזל כלפי הנהלת תפוז ו/או הנהלת הפורום אינן הולמות ומקובלות לדעתינו והן ימחקו בצירוף אזהרה.
פרסומים למיניהם אסורים בפורום, אלא אם הם קשורים לנושא הפורום. אם הפרסום אכן קשור לנושא, צרו קשר עם אחת מאיתנו, בכדי לקבל אישור, או פרסמו בשרשור האוף הקרוב למקום מגוריכם. פרסומים שלא באישור המנהלות (או כנצל"ש) ימחקו בצירוף מסר לכותב ההודעה. גולשים שלא יכבדו את הכלל הזה באופן שיטתי וקבוע, יחסמו מעל גבי הפורום. בנוסף, לא מנצל"שים תפוז אנשים.
מיותר לציין, כולם מוזמנים לגלוש בפורום, לפרסם ולהגיב בו. אין פה הגבלות של גיל, מין, ותיקות, או כל דבר אחר. המטרה שלנו היא תמיד לעודד פעילות ולעודד כתיבה, ואנחנו נקבל בזרועות פתוחות כל גולש שיחליט כי ברצונו להיות פעיל בפורום. הפורום הוא של כולם, לא של אנשים מסויימים או קבוצה מסויימת. אנא כבדו כל גולש וגולש (אנחנו לא אומרות שחייבים להביא פרחים ושוקולד לכל אחד, אבל כן לנהוג בו בכבוד הבסיסי של אדם לחברו).
חשוב! בפורום גולשים אנשים בכל הגילאים, עם העדפות קריאה שונות, ולכן חשוב להזהיר לפני שמפרסמים פאנפיקים בדירוגים גבוהים, ולציין את האזהרות/טריגרים. כמו כן, אם אתם כותבים הודעות (שאינן פאנפיקים) שקיימים בהם תכנים למבוגרים בלבד שימו בכותרת את האייקון .
אם אתם נתקלים בבעיות, אל תהססו לפנות אל המנהלות: Red Epic Dinosaur (רוני ) או Lawlight (לי ) במסר.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
מטרת פרסום יצירות בפורום היא קבלת ביקורת - חיובית ושלילית כאחד
גולשים שאינם מעוניינים להתייחס לתגובות או להשתפר, מתבקשים שלא לפרסם את יצירתם בפורום זה. תודה

חדשים בפורום? קראו אותי!
המשך >>

סיפורו של אביר. |במבה||מטריה|

מאת: OverAndOver
04/09/11 20:06
פאק אמג אני מתגעגעת לסרט הזה פתאום.
It's the side effects that save us
התפקדות ספטמבר!
04/09/2011 | 17:37
185
6
התפקדות ספטמבר!
חדשות, יו לאבלי קריצ'רס, let's get to know each other!

שם:
פאנדום אהוב:
OTP (שיפ אהוב):
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת?
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת?
פאנפיק בתהליכי כתיבה:
ספר החודש:
סרט החודש:
סדרת החודש:
שיר החודש:
תמונת החודש:
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש?
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום?
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן.
New school year resolutions:

(הודעה קטנה: אני טסה לנרניה הלילה לעשרה ימים שלמים. תתנהגו יפה ותמשיכו בפעילות! אני מצפה לראות הרבה פיקים בשובי!)

חודש מגניב לכולן!
צ'או!
04/09/2011 | 18:15
25
9
צ'או!
שם: ידעתם שדינוזאור אדום זו אנגרמה לחד קרן?
איזור מגורים: ראשון~
פאנדום אהוב: כל מרלין!מודרן AU שתתנו לי.
OTP (שיפ אהוב): אני/TheFailboat, אני/ג'ל, יעל/אני/לי, אני/כולכן, אני/גוויין, ארתור/מרלין, טופרט.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? קראתי את Cello שוב ( מטורף) אחרי דיון על D/S. פשוט תהרגו אותי וקחו אותי לספיישל הל. כל כך פאקינג טוב.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? פוטרמורגזמה D:
פאנפיק בתהליכי כתיבה: דרקון בארון שמישהו יגאל אותו מייסוריו כבר.
ספר החודש: סוף סוף אקרא את ערפילי אבלון! אודיע באוקטובר מה דעתי D:
סרט החודש: סיפורו של אביר (הרגשתי נוסטלגיה. אמאל'ה הית'), אקסמן, מולאן...
סדרת החודש: SUITS! אם אתן לא רואות את זה עדיין, איפה. אתן. חיות.
שיר החודש: Guinevere, ללא ספק.
תמונת החודש: וואוווווו.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? חו"ל אמגאמגאמג.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? דרקון בארון, אהבה וחיבוקים, פיקים.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. ובכן, החלק הראשון הוא bastardization של השיר המדהים והעצוב Brolin in the deep, שהרי הוא שיר הנושא של הOTP העצוב שלי, בראדלי/קולין. ואחרי הפעם החמישית ששרתי אותו בעצב, חברה שלי קראה לו "רוני אין דה דיפ", וזה היה הדבר הגאוני ביותר שאי פעם שמעתי, אז it stuck.
החלק השני הוא חלק מהפוסט הכי מצחיק שאי פעם ראיתי (אולי יחד עם הפוסט עם המיוזיקל של מרלין), בו לבראדלי יש חוק עירום בבית, ויואין לא ידע למה הוא הכניס את עצמו כשעבר לגור איתו (הוא חשב, איזה יופי, אני עובר לגור עם mate, נשתה בירה ונדבר על בחורות כל הזמן. ואז הוא היה צריך להתמודד עם הpasty arse של קולין מורגן 24/7. Bradley is unrepentant.)
New school year resolutions: לא לישון אף פעם. אסור לתת ללימודים להפריע לכתיבה שלי, אחרי הכל.

חודש מגניב בהחלט!
סיפורו של אביר. |במבה||מטריה|
<< ההודעה הנוכחית
04/09/2011 | 20:06
2
31
פאק אמג אני מתגעגעת לסרט הזה פתאום.
הוא פשוט נפלא.
16/09/2011 | 17:26
1
1
ראיתי אותו איזה עשרים פעם עם אבא שלי.
17/09/2011 | 20:14
אולה!
04/09/2011 | 20:54
15
6
אולה!
שם: הרי
איזור מגורים: ראשון/מודיעין, תלוי בהורה.
פאנדום אהוב: מרלין! והו! לאחרונה, המוןהמון מרתור, בעיקר AU. למרות שגם SPN הפך להתמכרות קלה בשבוע-עיים האחרונים
OTP (שיפ אהוב): מממ, ואי זה כל כך תלוי במצב רוח שלי. פעם היה פרמיוני. נכון לעכשיו, מרתור. עוד חודשיים מי יודע?
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? פוטרמורגזמה (ג'יזס! כתבתי נכון? זה ממש מבלבל.)
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? וגם כל המלאכים שבשמיים, SPN.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: אוו, הוא בתהליכי סיום כבר, אבל לא נורא. אני אהיה הנסיכה שלך אם אתה תהיה האביר שלי - מרתור.
ספר החודש: בשורות טובות של טרי פרצ'ט, הספר הכי מדהים ומצחיק ומושלם וכבר ציינתי מצחיק?
סרט החודש: אומ, בעייתי. יצא מזמן כבר, אבל ראיתי רק שלשום. "פלונטר".
סדרת החודש: דוקטור הו החדש! אומיגאד הפרק היה כל כך, וואו! דוקטור הו. הל יה.
שיר החודש: Queen - Good Old-Fashioned Lover Boy, וכשהפיק הבא שלי יתפרסם, אתן תבינו בדיוק למה. מוחעחעחע.
תמונת החודש: זו ששם --->
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? הטיסה עוד שש שעות, והמסע פולין.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום?המון המון פיקים! ויש לי חשק עז לפרוייקט מילים משום מה.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אומ, ציטוט מהספר האהוב עלי (מדריך הטרמפיסט לגלקסיה), שאם לא קראתם, רוצו, כי הוא מצחיק ומושלם ואני מאוהבת בו. וכי יש לספר יום משלו. כןכן בנות, יום המגבת הבינלאומי.
ואז, יש את הסרטון של בראדלי נלחם, וקולין צועק לו ברקע שיפסיק להילחם כמו בחורה. בהתחלה כתבתי את זה בלי האות S, ואז אחרי שתיקנתי, רוני התמרמרה וביקשה שאני אחזיר. אז עכשיו הSTOP נטול S ומוקדש לרוני.
New school year resolutions: אוה, להצליח לעצב את כל הקולקציית בגדים שלי בזמן להגשות פרוייקטים? לסיים את השבעה ציורי שמן? בקיצור, לא להיכשל בבגרות באומנות!

זזתי לארוז. כבר ציינתי שהמזוודה שלי בצבע ורוד זוהר?
שבוע טוב.
יום המגבת!
05/09/2011 | 17:23
1
2
ללא ספק היום האהוב עליי בשנה.
כן?D:
16/09/2011 | 22:55
1
גם את סוחבת מגבת ובודקת אם הציורים עליה באים בטעמים שונים? |גבותגבות|
היי מושלמת!
16/09/2011 | 17:32
12
6
היי מושלמת!
1. התמונה. BUM WATCH BUM WATCH BUM WATCH.
2. מרתוררררר |עונה 4 אל תהרסי הכל|
3. בשורות טובות ופלונטר וקווין ואת כל כך איכותית גבירתי
LOL. אמא תמיד הזהירה מטורפים מיניים באנטרנט.
16/09/2011 | 22:54
11
2
1. התמונה במובן של, המרקע של המסך שלי? התמונה ההיא? כן?
2. עונה 4 תהיה אפלה ומגניבה. למרות שאני מקווה שלא יעשו את זה קיצוני מידי כמו סמולוויל או SPN, ושעדיין תהיה קומדיה מידי פעם.
3. תודה תודה! ברצינות, צפי בשבוע הקרוב למרתור AU על טהרת הקווין.
...זו הפעם הראשונה שקראו לי טורפת מינית.
16/09/2011 | 23:50
10
8
תצילו אותי, אני מזדקנת ;;

יש לי עשרים אלף תמונות של באם וואצ' מצד שניהם כי הם זוג אנשים מדהימים ובשנייה הזאת ממש מצאתי את התמונה הזאת מ2008: http://farm7.static.flickr.com/6089/6152122877_44d...
את חושבת שזה חשוב לנשום או שאפשר להפסיק עם זה לנצח?

BRING IT
אני משוכנעת, וכמעט לחלוטין,
17/09/2011 | 11:50
6
1
שאני יותר גדולה ממך. אז אל תדאגי!

בטח לקולין היייתה תחפושת כזו פעם כשהוא היה בן 5 אומשו. והוא הלך ודפק על דלתות של שכנים ואמר "טריט אור טריק, אני ספיידרמן!"

כרגע עברה בי מחשבה מצמררת, שאולי את איזו שכנה שלי מקומה למעלה, וראיתי אותך איזה אלף פעם
... מה.
17/09/2011 | 14:20
5
איפה את גרה?
בראשון מרכז.
17/09/2011 | 15:50
4
אני בנווה ים!
17/09/2011 | 17:56
3
עוד מעט תגידי לי שאת לומדת בגימנסיה XD
חחח לא, לא בגימנסיה.
17/09/2011 | 18:35
2
1
במודיעין. הורים גרושים, אחרי הכל.... P:
פנטזיה: מנופצת
17/09/2011 | 19:05
1
3
סליחה, לא התכוונתי...
17/09/2011 | 19:52
1
אם זה עוזר, אני מוכנה לתת לך את הכתובת של הבית בראשון ומתי אני שם, טורפים אינטרנטים שכאלה מאוד אוהבים לעקוב אחרי הקורבנות לפי מה שהבנתי...

ותתעודדי, גם ככה לא נשאר לי עוד הרבה זמן ללמוד, להשלים כמה בגרויות חורף וגמרנו בפסח...
זה נראה כאילו הם אימצו ילד :)
18/09/2011 | 19:30
2
2
את אומרת את זה בשאננות,
19/09/2011 | 00:40
1
2
כאילו זה לא גורם לי לבכות.
vhh'
19/09/2011 | 21:18
1
אם זה נכון, זה רק אומר שהם זוג ושהם עושים את הצעד הראשון ע"פ המדריך של בראנג'לינה, how to be a powercouple.

Which means you were right all along, and theyre definitely, undoubtfully, together
לא אמרת שיש לפיק הזה עוד 2 המשכים. B-
05/09/2011 | 14:46
2
1
תפוזטיפש. *אנחה*
05/09/2011 | 14:48
1
2
אתמול בלילה הייתי אמורה ללכת לישון מוקדם, אבל אז אמרתי, "נונו, ניתן לזה צ'אנס", וזה לא נגמר. הם כן, אני לא.

אמג, זה היה כלכך. פווו. *fans self*
ואת השלישי
16/09/2011 | 17:33
2
קראתי בזמן שהיא פירסמה בmeme. כלומר, הייתי צריכה לחכות. בין חלק לחלק. ורציתי למות.
כשאני חושבת על המילה 'brilliant',
05/09/2011 | 21:37
2
1
אני חושבת עלייך.
Which is brilliant in and of itself,
16/09/2011 | 17:34
1
1
כי יש לי משקפיים של טן! (DT, הדוקטור העשירי, אם במקרה את לא רואה DW)
גם לאחותי היו כאלו.
17/09/2011 | 11:54
ואז היא הרסה אותם. וקנתה כאלה כמו של דיטה פון טיז. שהיא סבבה, אבל לא טננט.
תותים, פה רה רה פם פם!
04/09/2011 | 18:24
8
שם: מור
איזור מגורים: ת"א מרכז ^^
פאנדום אהוב: אין כל כך... אני עוד על קינגדום הארטס, אבל יותר קורץ לי עכשיו אליס של ברטון
OTP (שיפ אהוב): אליס/טרנט... כן, עברתי להט! אין נפלו גיבורים? T^T
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? פוטרמורגזמה של רוני. גאונות לשמה.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? מתרגמת את פרק 8 של 'חמש מערכות ונשקן טוב למדי'. אני רוצה להרוג את הכותבת הזו... זה כמעט 12 עמודים מלאים! מה עשיתי רע לאנושות?!
פאנפיק בתהליכי כתיבה: חמש מערכות ונשקן טוב למדי, פרק 8. ארוך...
ספר החודש: 'לא רק סושי', של איריס ז'ורלט. למרבה הצער, אני לא יכולה לבשל לפי המתכונים בספר כי אני לא מוצאת חלק מהרכיבים...
סרט החודש: אני מחרימה סרטים. הם יקרים בטירוף לאחרונה. למרות שאני ממש אוהבת את אליס של ברטון...
סדרת החודש: לאקי סטאר, סדרה אנימה מאוד מטומטמת בה נערת תיכון בנות 17 שנראות כבנות 13 מדסקסות על דברים טריוויאלים מטומטמים כמו איך צריך לאכול עוגת תותים.
שיר החודש: כל שיר של דיסני. הישן, כמובן. הדיסני החדש היחיד ששווה משהו הוא 'פלונטר'.
תמונת החודש: משהו ממצעד הגאווה שהיה במקרה בחופשה של המשפוחה באמסטרדם. מכיוון שהוא לא ראוי לילדים קטנים אני אשלח לבנות הפורום בגיל ההולם במסרים/ מסן. לא יישלח לבנות מתחת לגיל 17!
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? לסוף החודש. כדי אפשר יהיה להירשם לפוטרמור ולהתחיל להירשם לקורסים בעולם האמיתי. (אוניברסיטה מתחילה בחודש הבא)
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? את הפרק האחרון של 'חמש מערכות ונשקן טוב למדי'. נמאס לי מהחפירה הזו! כאילו, לא נמאס לי מאקסל ורוקסס, אבל 12 עמודים! ואני רק בעמוד 6!
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. זה הכתובת של הבלוג שלי. לכו לשם. יש סלאש. בערך.
New school year resolutions: ללמוד כמו שצריך. להניח את התרגומים בצד ולהתחיל לחזור על כתיבה ביפנית. לא להירדם בשיעורים. לכתוב במחברת באמת ולא לקשקש בתוכה.
ספטמברררררר |במבה||מטריה|
04/09/2011 | 19:31
2
12
ספטמברררררר  |במבה||מטריה|
שם: מיכאל
איזור מגורים: תל אביב
פאנדום אהוב: שרלוק BBC, ה"פ
OTP (שיפ אהוב): שרלוק/ג'ון, קאמברמן
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? אוקיי, לא, אני לא מצליחה לחשוב. לא ישנתי בכלל היום אל תסתכלו עלי ככה.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? כנ"ל. אני מנסה לזכור מה מהאלה שקופצים לי לראש באמת היה האחרון.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: מסומם!פיק 2, קאמברמן (לא, רגע, זה לא פיק זה הכל קאנון סיריוסלי משהו מוזר קורה פה), שרלוק/ג'ון הוגוורטס!AU, שרלוק/ג'ון אזיקים!פורן. *הולכת לקבור את עצמה איפהשהו*
ספר החודש: המשחק של אנדר
סרט החודש: מלך האריות
סדרת החודש: המפץ הגדול, QAF, דוקטור הו, קאבין פרשור לנצח נצחים, קרימ טיז אנד סאסי ביצ'ז.
שיר החודש: Society - Eddie Vedder
תמונת החודש: אני פשוט אשתוק כי כבר אמרתי "גארי אולדמןןןןןןןןןן" מספיק פעמים החודש.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? ת'ירד סטאר ת'ירד סטאר הדיוידי של העונה הראשונה של שרלוק טינקר טיילור סולדיר ספיי המכתב שלי מפוטרמור האתר של שרלוקולוג'י ובטח גם אמורים לקרות לי דברים בחיים האמיתיים החודש אבל למי איכפת.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פאנפיקים, בעיקר. אולי גם שרשור "בואו נחפור על הOTF/OTC/OTP שלנו כי זה כיף" קטן?
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. הו, ובכן. קפטן מרטין קריף הוא היצור הכי אדורבול שנברא איי פעם. הוא הטייס הכי כושל בתולדות האנושות ובכל זאת כולנו היינו רוצים לטוס איתו כי הוא מרטין קריף וככה זה עובד. הציטוט המקורי הוא בדיחה מהסדרה על טייס אחר ש"חושב שהוא הדבר הכי טוב שקרה לשמיים מאז קשתות-בענן". פאנדום וונט וויד' איט והוסיף את השם של מרטין לפני. נו וואן קאן ארגיו.
New school year resolutions: לישון בכמה שיותר שיעורים. ושהמחברות שלי יהיו מסודרות.
המשחק של אנדר הוא ספר הנצח.
05/09/2011 | 00:56
1
8
(לספר ילדי המחשבה)
09/09/2011 | 22:43
3
אני בכיתי בצורה כ"כ מטורפת כשקראתי שאנדר מת. הוא דמות מדהימה! אני כ" מנסה לחשוב כמוהו, בצורת חשיבה שלו... אבל אין כמו אנדר.
מה. אה. כן.|קונדוםלתמונה?|
04/09/2011 | 19:50
12
7
מה. אה. כן.|קונדוםלתמונה?|
פאנדום אהוב: עדיין טאמבלר. (שרלוק, SPN.)
OTP (שיפ אהוב): ג'ון/שרלוק/קרים תי.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? אסקסואל!שרלוק להמונים: http://flawedamythyst.livejournal.com/405805.html
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? כתבתי 100 מילים החודש. זה 100 מילים יותר ממה שחשבתי שאני אכתוב. זה הישג!
פאנפיק בתהליכי כתיבה: שום דבר. כי אני לא כותבת. שאלה מעצבנת. אההעה.
ספר החודש: ...קיצור תולדות הזמן? שתקו.
סרט החודש: ווילד טארגט (עשה לי חשק לכתוב רוצח שכיר!שרלוק/גנב!ג'ון מאמצים את רופרט גרינט). והא, בטח ראיתי משהו טוב אחר. לא, לא עולה לי כרגע.
סדרת החודש: אוקיי, אז, טורצ'ווד. פאקינג שיט טורצ'ווד. ודוקטור הו (אפילו שלא הבנתי לעזאזל מה הלך שם) וברייקינג באד, אפילו שהם גרמו לי להקיא.
שיר החודש: A team?
תמונת החודש: יש אחת שלוקחת הכל.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? כל הסדרות חוזרות! ומת'. פאק.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? את רוני לא בנרניה? את לי כותבת צ'אקברייס?
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. מדריך הטרמפיסט לגלקסיה טוען שאומנות התעופה הינה היכולת ליפול ולפספס את הקרקע.
New school year resolutions: להתקבל לאוניברסיטה ב2012. ):
את. הבטחת לי שאראה אותך לפני מת'.
04/09/2011 | 20:06
1
3
בואי אז מה את מאיימת.
04/09/2011 | 20:12
2
מרתון גיי מוביז וטורצ'ווד לפנינו.
מה קונדום לתמונה מה |במבה||מטריה|
04/09/2011 | 20:10
6
2
שמישהו יזיז לי את העיתון הזה משם

ואלו היו 119 מילים נהדרות.
עיתונים זה השעועית החדשה.
04/09/2011 | 20:13
1
אבל כן, מי מדפיס דברים בכזה גודל. דאמ.
04/09/2011 | 20:40
4
2
גם אם היה קונדום בתמונה מישהו היה צריך להזיז אותו משם.
לא מייצרים בגדלים כאלה.
04/09/2011 | 20:55
3
1
מזכיר לי גאג בהאטליה
04/09/2011 | 21:20
2
1
אמריקה: אנחנו נזמין קונדומים סופר גדולים ואז רוסיה יתבאס למוות!

*כעבור שבוע*

רוסיה, על סף בכי ויאוש: אמריקה, לא הצלחנו לייצר את הXXXL שביקשתם... זה פשוט קטן מדי בשבילנו. ;;

(ומדובר פה בקאנון, אוקיי).
"גאג"? מה את, אביחי?
04/09/2011 | 22:00
1
1
ו, LOL. קאנון!
א-אני לא?
04/09/2011 | 23:05
יש לזה מילה אחרת? אני לא מכירה משהו אחר להגדיר את האטליה חוץ מ"הסדרה הזאת שהיוצר שלה חיי מגאגים נוראיים ופסטה".
רופרט גרינט זה תמיד טוב!
06/09/2011 | 23:24
2
שרלוק.ג'ון מאמצים רופרט גרינט יכול להביא לי הרבה אושר
הנה, תתקני את חוסר הכתיבה שלך :P
אני מתגעגעת אלייך.
07/09/2011 | 13:16
1
2
ו, דוד,

בקצב של הלימודים שלי אנחנו עוד נלמד ביחד...
אני כל-כך מתגעגעת.
08/09/2011 | 10:11
2
עשית טאמבלר בסוף?
סמויה פה
04/09/2011 | 19:55
4
1
שם:בר
איזור מגורים:מרכז
פאנדום אהוב:הארי פוטר...נדוש אבל...
OTP (שיפ אהוב):דרמיוני!3>
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת?לא היה...אני כותבת אבל לא היה משהוא שכתבתי וממש אהבתי
פאנפיק בתהליכי כתיבה:אני כותבת פאנפיק דרמיוני
ספר החודש:"רעלה של וורדים"
סרט החודש:הארי פוטר 7.2
סדרת החודש:ילדי ראש הממשלה...חבל שנגמר:(
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש?לסיים עם הפסיכומטרי...
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום?פאןפיקים יפים
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן.משפט מהספר hose of night  ספר לא משהוא..אבל משפט יפה...
ברוכה הבאה! |במבה||מטריה|
04/09/2011 | 20:11
די לסמויות!
05/09/2011 | 12:19
2
5
העם דורש שהסמויות יפסיקו להתבייש וייקחו חלק פעיל בפורום! העם דורש שהסמויות יפרסמו פאנפיקים וייהנו בפורום! העם דורש לקרוא פאנפיקים שכתבו סמויות! העם יפסיק לדבר על עצמו בגוף שלישי!
הסמויות מתביישות
05/09/2011 | 15:23
1
לסמויות אין במה להתבייש.
05/09/2011 | 15:37
אני עם גרים בקטע הזה.
המפףףףףף
04/09/2011 | 19:55
1
4
שם: לי.
איזור מגורים: הר כלשהו.
פאנדום אהוב: DN. והאחד שבו כולם שרים.
OTP (שיפ אהוב): קליין. והאחד שבו כולם מתים.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? כריסקולפר כלשהו.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? ............. לול. סתם, הג'סיכריס עם יעל מאוד מאוד יקר לליבי.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: ג'סי/כריס עם יעל. בראד!פיק.
ספר החודש: הארי פוטר ומסדר עוף החול. איי רגרט נות'ינג.
סרט החודש: סרטים? מה?
סדרת החודש: אווטאר. שוב. איי רגרט נות'ינג. D:
שיר החודש: אמ. משהו של דארן?
תמונת החודש: *פיהוק*
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? אני לא רוצה להגיד "גלי חוזר!!!". אבל אז אני סתם אשקר לכם.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פאנפיקים, ביצ'ס.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. ...היי! סניקי בסטרד.

וול. החלק הראשון הוא שיר המצנפת מהספר החמישי, עם שינוי קל בשורה על הפלפאף שנעשה לכבוד AVPM. מצאתי אותו בטאמבלר והוא שעשע אותי.

יו נואו יו לאב דה בלייזר: וול. בשביל זה צריך להכיר את הסקיט המפורסם של גלי לייב. מה שקרה בעיקרון הוא: לכריס, דארן והת'ר היה מערכון. הרעיון היה שבריטני מתחילה עם בליין, בליין מספר לה שהוא גיי, בריטני ממשיכה להתחיל עם בליין, קורט מגיע וצועק עליה, ואז כורע על ברך ומציע לבליין להצטרף לגלי קלאב. מה שנשמע פשוט. רק שכריס שינה את הטקסט מהופעה להופעה, וזה היה מעולה, ובשלב מסוים הפאנדום חיכה לסקיטים של גלי לייב יותר משאי פעם חיכינו לפרק של גלי. החתימה שלי קרתה כשאחרי שבועות רבים במהלכם כריס ירד על הבלייזר של דארן ודארן ספג את זה בשתיקה, הוא החליט סופסוף להגיב. הייתי אומרת שזה הדבר הכי טוב שקרה אי פעם. אבל כולנו ראינו מה קרה בדבלין. |סחפירה|

החלק השלישי - לי וליעל יש נטיה, כתוצאה מהקשר העמוק והמופלא בינינו, להגיד את אותו הדבר בדיוק במשך שיחה שלמה בלי לדעת שאנחנו עושות את זה. החתימה לקוחה משיחה עם רוני שהלכה בערך ככה:

לי: אנחנו לא מנהלות שיחה. זה מונולוג.
רוני: מונולוג עם הד!
לי: ...* משתחווה*

New school year resolutions: ציון טוב בפסיכו'. לסיים שירות לאומי ולהשיג עבודה ולטוס לארה"ב ולהישאר שם לנצח. או, לחלופין, חודשיים שלושה.
ILU
05/09/2011 | 00:41
1
נננגג, ספטמבר, איי דונט לייק יו אט אול.
04/09/2011 | 20:24
2
שם: נוגה.
גיל: 23. ושלושת-רבעי. אבל מתעלמים מהשלושה רבעים כי הם לא חשובים כלכך. עד שיגיע דצמבר.
איזור מגורים: מרכז. ירושלים אהובתי, לאן נעלמת ולמה אין לי דירה במעונות השנה? ;;
פאנדום אהוב: RPS, שרלוק, מרלין, SPN.
OTP (שיפ אהוב): ווינססט. ושרלוק/ג'ון. קליין. יש לי איזה חמישים. שקט.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? פוטרמורגזמה! שהיה גאוני ונהדר ורוני, את מקסימה.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? פחח. כל חודש והשאלה המכשילה הזאת. אני פשוט אדלג עליה באלגנטיות. *מועדת קדימה*
פאנפיק בתהליכי כתיבה: אר. בואו נגיד שזה J2 מבוסס על קוד מקור (אמג איזה סרט גאוני חכגלדךשכףיגדלכגד) ויש לי שם בערך מאה מילים. ננג.
ספר החודש: אר. היה משהו. היו די הרבה. קראתי את החדש בסדרת מדריך הטרמפיסט (אני מתגעגעת לדגלאס אדאמס), וזהו. בערך.
סרט החודש: כוכב הקופים: המרד. OOO: טום פלטון, למה אתה תמיד חייב לשחק את הממזר? ><''
סדרת החודש: Sons of Anarchy שאני צריכה לסיים (עונה רביעית מתחילה מחר, אאל"ט, ואני רק בתחילת עונה שניה ), דוקטור הו וטורצ'ווד. אמג, טורצ'ווד.
שיר החודש: אר. Run - Matt Nathanson
תמונת החודש: לכו לטאמבלר. אני לא יכולה לתמצת את הכל בתמונה אחת.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? פאנפיקים. הרבה.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? כנ"ל.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. זה שני הפורומים שלי, עם שני הדברים האהובים עליי בהם. ואז ציטוט מפיק של רוני. או של לי. אחד מהשניים. שאני אוהבת. מאד. ועוד ציטוט נכון מאד על פאנפיקשן. ואז משהו שאהבתי מהדראבל גנרטור על J2 שעשיתי.
New school year resolutions: לסיים את התואר המזוין הזה כבר. אין לי כוח אליו. ;;;;;; ואז אולי להתחיל תואר שני. במשהו. *poker face*
ספטמבר יו הו הו!
04/09/2011 | 20:38
2
1
ספטמבר יו הו הו!
שם: ליאה דרקון הסלאש.
איזור מגורים: מרכז.
פאנדום אהוב: מרלין, שרלוק, אראשי וכל דבר שמשלב בניהם (או הוגוורטס AU)
OTP (שיפ אהוב): מרתור, אראשיOT5 (שו ונינו זכו ברכב אורגיות גדול ומגניב ב07! *מדברת לעצמה*)
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? firsts, גאווין/מרלין קאנון!AU. די PWP, אבל אני אוהבת את הכותבת הזאת.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: מרלין הוגוורטס!AU שכנראה לא יופיע בסעיף הקודם גם אם אני אסיים אותו.
ספר החודש: "ורוניקה מחליטה למות". האמת שהוא קצת איכזב אותי, אבל הוא יותר טוב מ"סיפור אהבה אמיתי עצוב ביותר" החופר.
סרט החודש: SHELTER. חמוד ביותר.
סדרת החודש: מרלין עונה 3 הומייגאד מה קורה פה.
שיר החודש: are you still mad ששכחתי מי שרה אותו (כי זה במרלין באנדד!AU אז בראש שלי זאת מורגנה...)
תמונת החודש:
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? משכורת! D:
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? את מרלין.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן: מבוססת לחלוטין את קרוסאובר גליי/אראשי ואחד הפיקים האהובים עלי אוור, לא רק בגלל שפאק חשב שנינו בחורה ונינו זרם איתו.
New school year resolutions: איי גוטה גט באק טו הוגוורטס!
אווו!
16/09/2011 | 17:23
1
6
אני מתה על לישי-בבס! הפיק באמת שווה את זה, ד'ו? עושה לי קצת רע בלב לקרוא גוויין/מרלין בלי ארתור ):

ההוגוורטס AU. איי אם ווייטינג.

אוקיי, עכשיו יש לי סיפור קטן. כשהייתי בחו"ל הייתי באולימפיאדה של מדעי כדור הארץ, והיו קבוצות מ34 מדינות שונות בעולם. אחת מהן הייתה דרום קוריאה, והם היו הבנים הכי חמודים בעולם והציגו את עצמם בפנינו (על דעת עצמם! אני חושבת שהם היו הקבוצה היחידה שלא כפיתי את עצמי עליה!). אז הבנים מהקבוצה שלי שאלו על איך זה לגור בקוריאה ומה מזג האוויר. ואז אני שאלתי איך הם מרגישים בקשר לעובדה שהם מפיקים את הטלוויזיה הכי גיי בעולם הזה. (רק לא באמת, סתם שאלתי על קיי-פופ.)
ואז.
ביום האחרון, כל הארצות היו אמורות להציג מערכון או משהו משעשע, והבנים האלו עלו על הבמה עם דאנס נאמבר פופי מטורף, ואז גם היפנים באו עשו את זה וצרחתי כמו מטורפת כי J-POP OH MY GOD, ואז באתי אליהם ושאלתי אותם על אראשי וסיפרתי עלייך.
והם לא הכירו את הלהקה.
אבל.
רציתי שתדעי את כל זה.

(ואר יו סטיל מאד הוא של אלניס מוריסט! *טוחנת בעיקר את טריסטן, מהפאנמיקס ההוא, חצי בגלל השיר עצמו וחצי בגלל איך שתיארו את ההופעה האחרונה בפיק*)
הומייגאד רוני
16/09/2011 | 22:56
אפשר להתחתן איתך?

כלומר רגע. זה לא מה שרציתי לומר.

אפשר להתחתן איתך? גכעיגכעיגכעיגכעיגכעיגכעיגכע

וואו, את מכירה את השיר שהם עשו את הבמה? זה יהיה אדיר אם אני מכירה (גם את היפני וגם הקוריאני, למרות שבקטע הזה אני יותר חזקה עם להקות קוריאניות). אגב, הם באמת מפיקים את הדברים הכי גיי בטלוויזיה, הקוריאנים. כמעט כל דרמה מסלישה דמויות במקרה הטוב ומנעלת דיונים על פאנפיקים otherwise. אני אפילו לא אתחיל לדבר על הkissing games שגורמים להם לשחק...
שנייה אני מנסה להבין איך תקשרת עם מדינות אסיה (+צרפת) עם האנגלית הקולקלת שלהם. כנראה 30% צווחות פאנגירל, 60% תנועות ידיים מצחיקות ו10% אנגלית?

אני. אני לא מאמינה שהם לא מכירים את אראשי. הם רק משתלטים להם על חצי מהמקומות הראשונים במצעדי המוזיקה השנתיים.

רגערגע, הכי חשוב- איך היה? נהנת? (נכון שהנציג האנגלי היה מרלין ועכשיו הוא לגמרי מוקסם ממך ויתחיל להיות חלק פעיל מהפורום?) DD:

(האמת שאחרי זה אני שומעת את טריסטן, אני חושבת לעשות ממנו צלצול לפלא' כבר שבוע ומתעצלת לגמרי. קראת את ההמשכים המעולים של הפיק? הם לא טובים כמו הראשון אבל עדיין)
שלהלהלהלהלהלה
04/09/2011 | 20:52
2
3
שלהלהלהלהלהלה
שם: זהר האקסטרה-טרסטריאלית
איזור מגורים: דרום
פאנדום אהוב: גיבורים. אמג, נזכרתי כמה אני חולה על סיילרוש!
OTP (שיפ אהוב): נאביד\אדריאנה מ90210 אבל לפני שהיא התחילה להיות מעצבנת
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? אני ממש לא זוכרת...
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? כנ"ל
פאנפיק בתהליכי כתיבה: השנות השבעים\הארי פוטר שהבטחתי. כדאי לחכות, אם אני אשכרה אגמור אותו זה יכול להיות ממש נחמד!
ספר החודש: סקוט פילגרים
סרט החודש: אומץ אמיתי. מאט דיימון עם שפם ומבטא טקסני
סדרת החודש: סקראבס
שיר החודש: Counting Crows - Mr Jones
תמונת החודש: התמונת מסך שלי במחשב. זה איפשהו בקנדה נראה לי
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? כיתה ט' וזה
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? אותי
ניתוח חתימה:
- סתם כי זה חמוד
קרו קרו קדימה צעד קררו- כי זה סדרה גאונית
השיר באנגלית- הפתיח של שקרניות קטנות. לפני זה אני חושבת שהיה שם שורה משיר של וואן רפובליק
New school year resolutions: ללמוד מתמטיקה טוב כדי להיות ביחידות טובות בכיתה י' ולהצטרף לפנימייה!

ומשהו שבטיפשותי שכחתי
04/09/2011 | 20:57
2
עוד שורה מהחתימה:
שלום כאן קלייר בנט וזה ניסוי מספר... אני חושבת שהפסקתי לספור.- כי זה המשפט האחרון בעונה הרביעית ובגלל שNBC רעים אין עונה חמישית אז זה המשפט שסוגר את הסדרה
הומייגאד
04/09/2011 | 22:03
1
נכון ששקרניות קטנות זו הסדרה הכי טראומטית בעולם? (עשיתי אתמול מרתון של שלושת הפרקים האחרונים. ההחלטה הכי פחות בריאה שביצעתי בחיי. וכבר היו מקרים.)

[והתמונה יפהפייה!]
קר בנגב
04/09/2011 | 21:12
5
1
שם: אור
איזור מגורים: דרום
פאנדום אהוב: ה"פ
OTP (שיפ אהוב): נוויל/כל דבר
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? ממממ... לא ממש זוכרת. עצוב.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? ...
פאנפיק בתהליכי כתיבה: ...
ספר החודש: סדרת Airhead של מג קאבוט. ציפיתי לקצת יותר, אבל זה די נחמד.
סרט החודש: סופר 8. היה ממש חמוד!
סדרת החודש: באטמן: הסדרה המצוירת. עושה מרתון של כל הפרקים.
שיר החודש: "כמו אל מים" של יהודית רביץ (נדמה לי שזה תרגום לשיר של מרסדס סוסה).
תמונת החודש: ממפף.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? יומולדת? מתנות!
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פאנפיקים ה"פ?
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. ציטוט מהספר Valiant של הולי בלק שמי שעוד לא קראה לא יודעת מה היא מפסידה.
New school year resolutions: אמ, לא לקבל פחות מ84?
מג קאבוט
05/09/2011 | 00:52
3
האא, ממש אהבתי את AIRHEAD
05/09/2011 | 02:30
1
זה היה חמוד להפליא. D:
בא לך לעשות לי רשימת המלצות לספרים?
07/09/2011 | 20:30
2
1
בתור התאומה המרושעת שלי את צריכה לדעת מה אני אוהבת!
אני מניחה שיש לנו טעם מאד דומה, ואני אשמח להציף את עצמי במלא ספרים חדשים שלא יהיה לי זמן לקרוא.
קנית את מה שהמלצתי לך פעם שעברה?
07/09/2011 | 22:58
1
1
חדשים שקניתי מאז... *מנסה לחשוב*
סדרת שיר של אש ושל קרח, אם לא קראת עדיין. תקראי באנגלית, לא בעברית.
סדרת Hunger games (רק שלושה ספרים. מתחיל להיות מיינסטרים אבל what can one do)
כל ספר של רובין מקינלי שאת מצליחה לשים עליו את היד, ובמיוחד Sunshine ו-Deerskin.
סדרת טיפאני אייקינג של טרי פראצ'ט. Wee Free Men, A Hat Full of Sky, Wintersmith ו-I Shall Wear Midnight. יותר טובים מ"עולם הדיסק" הרגילים (שאני די מחבבת אבל בשנים האחרונות התחילו להיות קצת טרחניים).
אמממ... את צריכה להגיד לי מה קראת לאחרונה כדי שאני לא אגיד לך מה שכבר קראת.
לא
16/09/2011 | 21:49
1
חיפשתי חלק מהם כשהייתי בנ"י ולא מצאתי, ואז איבדתי את הרשימה כי אני כושלת.
אבל אני די זוכרת את רובם.

(וגם לא הלכתי לבית קפה של אליס. בעצם אין שום סיבה שתמשיכי לדבר איתי. )

את משחקי הרעב סיימתי בערך בשלושה ימים, בלי צחוק. ואת ששאוש"ק התחלתי לקרוא, התעצבנתי, הפסקתי, ואני אתחיל שוב כשיהיה לי פנאי רגשי להתעסק עם סדרה עד-כדי-כך ארוכה.
למען האמת שההמלצה הזאת של טרי פראצ'ט באה בדיוק בזמן כי אני מסתובבת עם תחושה נפלאה שבא לי לקרוא עוד מאז שסיימתי את Nation ואין לי כוח להכנס שוב לתוך עולם הדיסק.

למען האמת שמתחשק לי לקרוא משהו סטייל לקסיקון השדים (קראת את ההמשכים שלו?) ברמת ה-קסם קליל, אקשן, שטויות. לא משהו מאד כבד.
.... זמן. תעצור.
05/09/2011 | 00:34
2
4

שם: יעל
גיל: 18. רשמית חציתי את החצי לכיוון 19. אני תוהה מתי יהיה השלב בו אני אתחיל לומר 19. ולבכות.
איזור מגורים: נתניהההה
פאנדום אהוב: QAF והו אלוהים הפאנדום הזה נפלא אני לא עוזבת שוב לעולם
OTP (שיפ אהוב): אמ. יש לי בעיה. בעקרון בריאן/ג'סטין וקליין. אבל כרגע בגלל שאני מתעסקת איתם מלא אז גם בראדפטריק וג'סיכריס.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? ה ו מי י ג א ד קראתי את הכריסקולפר הכי יפה בעלי האדמות היום
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? המ. אני כותבת בימים אלה את הג'סיכריס ואני ממש אוהבת אותו. זה נחשב?
פאנפיק בתהליכי כתיבה: ..... *בוכה*. אמ. ג'סיכריס, בריאן/ג'סטין, קליין, בראד/פטריק. יש לי שלושה שבועות לסיים כמה שיותר. למההה.
ספר החודש: פתחתי שוב את פרח קיר אז.
סרט החודש: לא נראה לי שראיתי סרטים.
סדרת החודש: יש סדרות? איפה שהוא בעולם? (הומייגאד הכל חוזר גאייז הכל חוזררר)
שיר החודש: כל דבר של לנדון פיג. הכל.
תמונת החודש: עזבו נו.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? ב ר צ ל ו נ ה
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? את הפיקים שלי. כי. חייבת לסיים. הכל. מוות.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אוי, זה נורא פשוט:
"I just saw the face of god. His name is Brian Kinney" הרגע הזה. הרגע הזה. ציטוט של ג'סטין מתוך QAF.

"ואני רק רוצה שתדע שאני גם שמח וגם עצוב, ואני עדיין לא מבין איך זה יכול להיות." - ציטוט מפרח קיר. Also: #החיים שלי

“All those in favour of Kurt to sing a DUET with me at Regionals, please VOTE.”
('COS KURT AND BLAINE ARE GETTING MARRIED AND MOVING TO NEW YORK AND ADOPTING KIDS AND NOTHING WILL EVER HURT EVER AGAIN)
הומייגאד, התקופה היפה בחיי. אמממ, אוקי: וואו, אני לא זוכרת למה הדואט ת'ינג (... לי הצילו?) אבל ה-ווט: זאת בדיחת פאנדום שנוצרה אחרי שבלייבסטרים המטורף של דארן מישהי עושה לו כזה "ביי דה וואי איימ 18 אנד ליגל" אז הוא כזה "... יופי . ד'אט מינז יו קן ווט. מייבי ווי קולד ווט טוגד'ר מתישהו", ומאז VOTE זה מטאפורה לסקס.
ואז הסוגריים זה כל התקופה של גלי לייב, שהיתה מהממת. הכל דברים שקרו בסקיטים. כל הדברים האלה קורים על פי קולפר. בליים הים.

New school year resolutions: ... בעיקר צבא, בגדול. ולשרוד את זה. ולהינות. ואני מפסיקה לדבר על זה כי היסטריה יופי.

[אוי, אני במצב רוח חופר לאללה. תסלחו לי]
אוקי, תמונה:
05/09/2011 | 00:49
1
4
מי הארי פוטר חתיך, מי?
05/09/2011 | 12:28
4
My life... is probably NSFW.
05/09/2011 | 18:05
1
1
My life... is probably NSFW.
שם: רייצ'ל.
איזור מגורים: פאאאאאאאאאארדס חנה.
פאנדום אהוב: באנדום!
OTP (שיפ אהוב): ברנדון/ספנסר, פרנק/ג'רארד, אני/שון מארשל.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? high school AU מקסים של כותבת חביבה מאוד, שבו לג'רארד יש מחלה כרונית רצינית ופרנק הוא החבר הכי טוב שלו ואידיוט רציני.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? כן... אני אפילו לא זוכרת.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: אני משתעשעת במחשבה לכתוב סיקוול לפיט-מפיק-מחזות-רוק שבו Pretty. Odd. הוא מחזה זמר וריאן רוס לובש טייטס. ומעבר לכך, פטריק עומד לעזוב לקולג' ופיט לא בסדר עם זה.
ספר החודש: אני קרובה לסיום The Hero and the Crown של רובין מקינלי. הוא כתוב נהדר והדמות הראשית נפלאה ואני אוהבת את רובין מקינלי.
סדרת החודש: In Plain Sight. פאק, אני לא מאמינה שביטלו אותה. רק גיליתי אותה! אה, ו-Raising Hope, שראיתי מההתחלה. מה שמביא אותנו ל...
שיר החודש: Danny's Song.  
תמונת החודש: ברנדון יורי, גבירותיי ורבותיי. עם הפנים של ספנסר על הזין שלו. ושואלים אותי למה הם ה-OTP שלי (אף אחד מעולם לא שאל אותי את השאלה הזו).
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? שייגמר כבר -- חודש פחות מהשנה האחרונה שלי בגיהנום הזה.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? ושוב, התשובה הקלאסית: יותר ממני.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. ציטוט מ-The Greatest, שיר של הזמרת האהובה עליי, Cat Power.
New school year resolutions: אני לא אקפוץ מהגג (הנמוך למדי) של ביה"ס. השנה הזו תעבור, ואז אני אגמור עם הבולשיט הזה ויהיה בסדר.
אז מילולית
15/09/2011 | 05:46
כרגע חזרתי מחו"ל ועוד לא דיברתי עם אף אחד מהחברים שלי ולא תיכננתי להגיב בכלל אבל את מושלמת וסיקוול סיקוול סיקוול והומייגאד ברנדון
תהרגי
אותי
ספטמבר
05/09/2011 | 20:23
14
3
ספטמבר
שם: מיה
איזור מגורים: מסילת ציון, ליד בית שמש. בפועל, 3 ימים בשבוע בירושלים.
פאנדום אהוב: אתם. ברצינות. אני פאנדומלס.
שיפ אהוב: אין.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? די, אתם הורגים אותי.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? ברצינות.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: יש לפחות שניים, והם בתהליכים כבר לפחות חודש.
ספר החודש: מדריך הטרמפיסט, אולי. קראתי איזה 40 עמודים מהראשון ונזכרתי כמה שהוא גאוני.
סרט החודש: 500 ימים עם סאמר המשגע.
סדרת החודש: מחוברות2 מהוי.או.די.
שיר החודש: פנקס הקטן, כי השדרנים ב-88 פשוט לא תיאמו אחד עם השני בכלל, וכל אחד שם אותו לפחות פעם ביום.
תמונת החודש: תקשיבו, ראיתי אותו 2 מטר ממני בהפגנה במוצ"ש בירושלים. הוא היה נראה הכי קז'ואל והכל, אז החלטתי לא לרוץ אליו בצרחות "אתה כזה מדהים! וחתיך! ומדהים!". יכול להיות שזה היה מפריע לו קצת.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? שכל העניינים עם האוניברסיטה יתחילו להתקדם. היום דירגתי קורסים, ווהו!
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? כתמיד, פיקים טובים וכיפיים.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אה, בסדר. הקטע הראשון הוא שיר ששר מיקי גבריאלוב, וכתב אותו כמובן יהונתן גפן הנהדר. שיר מקסים מקסים, שגם ליווה את הילדות שלי הרבה שנים.
השני זה ציטוט של רג'ינה ספקטור, הסינגר-סונגרייטר האהובה עליי, שפשוט נמאס לה שמתייחסים לאנשים כמו למפגרים חסרי מוח. לפעמים, אנשים הם חכמים ומגניבים. ברגעים כאלה אני חושבת שהייתי רוצה לחיות בתוך הראש של רג'ינה.
New school year resolutions: להינות מהשנה הראשונה כסטודנטית, ולא לדאוג יותר מדי לענייני תכנון, כסף וכו'.
אבא סיפור
07/09/2011 | 13:13
1
אני מנסה לשיר את זה לתינוק שלי כל ערב ופשוט מתחילה לבכות באמצע...

אני פטתט לייק ד'ת.

אבל הו, כן.
אבא שלי היה שר לי את זה
08/09/2011 | 20:20
2
בערך כל לילה
הוא נורא רזה
08/09/2011 | 14:20
1
נראה לי שזו גם תספורת שמדגישה את זה, אבל... כן.
ופנקס הקטן זה שיר אדיר. תקראי את הסיפור שהשיר מבוסס עליו!
מה את לומדת? ואיפה?
09/09/2011 | 20:03
9
1
עדיין לא, אבל ממש בקרוב
10/09/2011 | 09:09
8
5
עבודה סוציאלית בהר הצופים בירושלים.
מגניב!
10/09/2011 | 11:16
7
5
בהצלחה (:

האמת שאני גם שוקלת ללכת לעברית. איך היה תהליך הקבלה? עשית פסיכו?
Ye be warned
10/09/2011 | 16:45
4
4
אני לא יודעת איך הם במקצועות הלא-מדעיים, אבל במדעיים ללימודים בעברית יש נטייה להיות "תגידו תודה שנתנו לכם לשבת בכיתה הנערצת שלנו. הנה-חומר-שבמקום-נורמלי-היה-נלמד-בשנתיים-אבל-נלמד-אתכם-אותו-בחודש, והנה מבחנים. אתם לא מבינים? ובכן, כנראה שאתם טיפשים מדי בשביל האוני' המושלמת שלנו". וזה משני אנשים שלומדים מקצועות שונים. היחס לסטודנטים זוועה (גם במדמ"ח בבן גוריון, שם אין תקציב כדי לבדוק עבודות, אבל לפחות יש יחס מינימלי )לתלמיד. לכי ללמוד מדעי הרוח! מחלקות קטנות=אכפת להם שתבין את החומר. מצד שני, זה גם =אבטלה-אלא-אם-את-ממש-טובה-ויש-מקום-להשאיר-אותך-באקדמיה, אבל מילא
אני רוצה פיזיקה.
10/09/2011 | 20:23
3
3
וההתלבטות היא בין העברית לתל אביב. אומרים שהיחס כזה גם בטכניון.
אז כן, זה מה שחברה שלי לומדת
11/09/2011 | 16:25
2
4
היא עושה פיזיקה עם ביולוגיה והיא רוצה למות/לחנוק מישהו. והיא באמת הבחורה הכי חכמה שאני מכירה כך שלימודים כאלו לא אמורים להיות לה בעייה... אבל המרצים איכסה.
וואו, אמ.
11/09/2011 | 17:46
1
3
אולי זו בקשה קצת מוגזמת, אבל בא לה להחליף איתי מילה? כאילו, אם אני אתן לך את המייל שלי, תקשרי בינינו?
כן, אין בעייה...
11/09/2011 | 18:56
3
תשלחי במסר ואני אעביר לה
10/09/2011 | 18:56
1
3
עשיתי פסיכו בחורף, וקיבלתי 614. באתר של העברית אמנם היה רשום שלעבודה סוציאלית מתקבלים החל מציון 640, אבל היה ברור לי שהם תמיד מתחשבים גם בכמות הנרשמים וברמתם. בסופו של דבר, קיבלו אותי.

בקיצור, לא היה מסובך מדי, ובתהליכי ההתלבטות וההרשמה הם היו הכי סבבה בעולם, ואפילו מינו כמה סטודנטיות חביבות שבדיוק סיימו את התואר להתקשר למועמדים ולעזור להם בכל דרך, בין אם במתן מידע ובין אם בהתלבטויות עמוקות יותר

בקיצור, בינתיים הם באמת בסדר גמור+. מקווה שימשיך ככה.
(:
10/09/2011 | 20:30
1
מגניב! תודה!
הו-מיי-גאד
15/09/2011 | 05:48
ראית את דויד לביא?! *מקנאה למוות*
אמאלה מה ספטמבר
05/09/2011 | 20:52
4
i respect your arguement but check out michael fassbender in drag
שם: שי
איזור מגורים: ראשון
פאנדום אהוב: הוואי 5-0, אקס-מן, שלל אחרים
OTP (שיפ אהוב): צ'רלס/אריק, לוגן/אני, סטיב/דנו, מייק/הארווי. דסטיאל
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? הוואי 5-0!RPS, סקוט/אלכס, R (חזק? לא מדורג בפרסום ואני גרועה בזה). לפי הכותבת, אלו "8,472 words about Scott and Alex being stupid assholes in love". מאוד משעשע, גם אם אתן לא מתות על השיפ או על RPF-ים בכללי. Scotty Doesn't Know.
פאנפיק בתהליכי כתיבה:
ספר החודש:
סרט החודש: (על זה אני יכולה לענות lol) קפטן אמריקהההה. וסוף סוף ראיתי את השניים הראשונים של אקס-מן. לוגן
סדרת החודש: המממ. אני אלך על SUITS, כי למרות שמבחינת ה-OTP היא דיי בזבל כרגע, היא עדיין מבדרת והפרק האחרון של העונה יוצא השבוע (!!).
שיר החודש: Little Lion Man - Mumford & Sons. הפאקינג שיר הזה ;___;
תמונת החודש: כן.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? ה-23 לחודש (= היום בו הלב שלי ירוסק סופית באדיבות שרה גמבל), עונות חדשות נוספות וסוכות.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פיקים
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אה, לא מסובך בכלל. הציטוט הראשון (המודגש) הוא מפרק סיום העונה השישית של סופרנטורל, אחרי שקאס בלע כמה נשמות, נהיה אלוהים וניסה להישמע מאיים. הקלוז-אפ של המצלמה בהחלט תרם. הציטוט השני... דיי מסביר את עצמו, לא? ג'יימס מקאבוי חולק עם המראיין עובדות מחיי היום יום שלו. נו ביג דיל. (וואו, זאת חתימה ישנה. בטח תשתנה בקרוב lol)
New school year resolutions: ללמוד. לישון. לפאנדום. רצוי בסדר הזה

כתובות אינטרנט מצורפות:
ליטל ליון מאןןןןןןןןןן |במבה||מטריה|
05/09/2011 | 21:23
1
3
05/09/2011 | 23:55
2
התמונה!
06/09/2011 | 23:29
2
אעע בקרוב בקרוב הDVD הנפלא הזה מגיע אלינו!
[אני-צריכה-קומנטרי-של-מייקל-וג'יימס!!!]
הלו איי לאב יו
15/09/2011 | 05:56
1. הוואי
2. המלצת על RPF
3. של הוואי
4. אקס-מן!!!
5. על מה את מדברת "בזבל" סוטס מושלם ותמיד יהיה מושלם
6. מאמפורד & סאנס
7. התמונה. התמונה. התמונה. תסלחי לי, אני הולכת להתעלף רגע.

[התעלפתי, לכן אין להודעה הזאת סיום מרשים.]
06/09/2011 | 00:16
61
4
שם: מרגריטה
איזור מגורים: מרכז
פאנדום אהוב: שרלוק, סמולוויל, CSI
OTP (שיפ אהוב): לאחרונה אני מרגישה כאילו אני קוראת רק מרתור
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? Laws of Attraction מרתור מקסיםמקסים
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? זה היה כל כך מזמן...
פאנפיק בתהליכי כתיבה: מרוב שאני באונ' אין לי זמן לכתוב שום Uni!וורס גם אם רציתי.
ספר החודש: בשורות טובות והמסעדה שבסוף היקום (שמרטין מקריא כלכך כלכך יפה)
סרט החודש: קפטן אמריקה
סדרת החודש: CSI (שלהבדיל מסדרות אחרות שיחזרו רק ב2012 ) היא תשוב במהרה החודש בקרוב בימינו.
תמונת החודש: העניבה/צעיף של מרטין... וכי הם כל כך יפים פה.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? תחילת החופש! חגים ו- CSI!
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? את עצמי, כי לא באמת יש לי זמן להיות פה שלא בא על חשבון שעות שינה קריטיות...
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אוה, טוב אז זה מן ציטוט כזה שתמיד משתמשים בו בהקשר של סופרמן (שהצחיק אותי בשילוב עם האיימוטיקונים של תפוז) וציטוט של בת דודה שלי עשיום אחד גיליתי שהיא פעם הייתה צופה באנימה והייתה מסתובבת עם אוטקואים וכאלה.
אני: *בשוק*
היא: את מתכוונת לאלה שמסתובבים בדיזינגוף סנטר, ניגשים אלייך עם מחק שלוף ומאימים למחוק אותך מהעולם?
אני:
New school year resolutions: להיות חכמה. לעשות שעורי בית. לא להתמוטט מהעומס (חיה בלהלהלנד).
ה...דבר הזה שמרטין לובש
06/09/2011 | 10:08
53
4
טים גאן מתהפך במיטתו.

ולעשות שיעורי בית זה כזה אובר רייטד.
לא נכון,
06/09/2011 | 18:50
52
2
הוא לגמרי שקסי עם זה!
הדבר הזה בידר אותי ואת אור הרבה יותר מדיי זמן, אני חושבת שבשלב מסויים אפילו נתתי לעניבה/צעיף הזה שם. אני כבר לא זוכרת.

אם אני לא עושה שיעורים, יום למחרת מה שהמרצה אומר בשיעור זה ג'יבריש בשבילי.  חלק מהזמן גם אם אני עושה שיעורים זה ג'יבריש. אז. (ולפחות בינתיים זה לא תמיד להגשה ואף פעם בלי ציון, בקרוב יתחיל הסמסטר האמיתי ואז....)
אני זוכרת!
07/09/2011 | 00:22
3
לא את השם עצמו, אבל את העובדה שנתת לו שם. דיברתן מלא על הצעיף הזה
אני מוכנה התעלם מהצעיף/עניבה
07/09/2011 | 00:23
50
2
אבל רק בתנאי שמרטין יסביר לי למה בנדיקט נראה כאילו ערכו אותו בפוטושופ לתך התמונה הזאת.

איזה יופי שכשאת תהיי בשנה השלישית של התואר הארור אני אתחיל את הראשונה ותוכלי לצחוק על הג'יבריש שעכשיו את מבינה ואני לא. *בוכה*
זה כי הם לא מחובקים/נוגעים אחד בשני...
07/09/2011 | 23:26
49
והתוכן!
07/09/2011 | 23:28
48
1
ועדיין הוא נראה כל כך מאושר שאי אפשר לא להאמין שזה לא פאנגירל הכניסה אותו פנימה.

אבל זו האמת. ככה הם כשהם ביחד!

וזה תלוי מה תלמדי, יכול להיות שבכלל לא תצטרכי את הג'יבריש הזה. יש הרבה מקצועות שבהם לא צריך. (ולמה שלוש שנים?)
המסקנה הנדרשת
08/09/2011 | 00:47
47
1
הם צריכים להיות מחובקים יחד בכל תמונה. עם הילד של מרטין אפשהו אם אפשר. אפשר להכניס את זה לרשימה הסופר ארוכה של "מה לא בסדר בתמונה הזאת".

(בא לי גם להעיר על כמה בנדיקט חיוור ועוד עם הפלאש הזה אבל אין לי זכות להגיד משהו בכלל).

יש כמה סוגים של תואר בביולוגיה? (ביולוגיה נטו, לא ביוכימיה או ביוטכנולוגיה או משהו).
ו, אר, זה לא תואר של 4 שנים (אני פשוט מתכננת להתחיל ללמוד רק עוד שנתיים, מה שיעשה אותך לשנה שלישית)?
יש מדעי החיים ויש מדעי החיים מורחב
08/09/2011 | 20:50
46
1
שזה ביולוגיה עם ביולוגיה. (כי תמיד יש משהו ראשי ומשהו משני, למשל ביולוגיה ראשי, קרימינולוגיה משני) אז אני למשל עושה ביולוגיה עם ביולוגיה. את גם מתכננת ללמוד ביו'? (ואמרת לי ושחכתי? אם כן אני מתנצלת).

ומה עם גרייס? (הבת שלו) למה להזניח אותה?

וזה תואר של שלוש אבל אין מה לעשות עם תואר ראשון בביו' באמ, אז כבר מעכשיו זה ברור לי שאני עושה תואר שני...
כי לא באמת
08/09/2011 | 21:53
45
1
איכס, בנות
לרגע לא הבנתי איך בכלל קפצת לנושא של הוואי 5-0

הומייגאד זה נשמע קצת נוראי. אני מתכננת ללמוד ביו', אבל לא יודעעת אם ביו' עם ביו' או סתם ביו' (מה יותר כיף?).
עם תואר ראשון אי אפשר לעשות כלום נקודה. אבל תואר ראשון בביו' זה בערך המבוא לכל מה שאני רוצה ללמוד, גם אופציה ב' וג' וכה.
אני קוראת כל כך הרבה הוואי פייב-0
08/09/2011 | 23:26
44
2
לאחרונה שזה האמת לא היה מפתיע אם הייתי מתבלבלת... (אני כל כך רוצה עונה 2!).

והיא ממש מקסימה! היא כולה: 'אבא, אבא! תראה! יש לי נוצה!' וזה הדבר הכי מקסים בעולם, והבן שלו סתם זחוח שם...(בצדק יש לו צומי גם מאבא שלו וגם מבנדיקט בו זמנית....)

ביו' עם משהו זה קצת קריעה, כי זו מערכת בנויה מראש וזה אומר שבהתחלה לפחות תלמידים של ביו'+משני אחר לומדים יותר שעות. אבל אני לא יודעת איך זה באוניברסיטאות אחרות. (אבל מבחינת כיף? אני מניחה שנכנס גם הגורם כמה מעניין אותך המשני?)
אבל אם את לא סגורה שרק ביולוגיה זה בשבילך, למה ישר לשלול את כל מקצועות מדעי החיים האחרים? יש טריליונה וחלק מהחומר חופף ויש יותר מה לעבוד עם זה אחר כך.

[ועם ביולוגיה יש פחות מה לעשות אחרי תואר ראשון אפילו יותר מבדרך כלל.]
מתערבת איתך
09/09/2011 | 04:54
43
זאת הנוצה מהמופע של סיימון אמסטל? היא פשוט התבלבלה בינו לבין בנדיקט ולקחה את הנוצה.  

לפעמים זה קצת מבאס אותי שלא הצלחתי להתחבר להוואי 5-0, אבל אני מרגישה שאני מבינה את כל הבדיחות של התוכנית גם אחרי 7 פרקים.

הקטע המצחיק שאף אחד לא באמת אומר לי מה לעזאזל אני צריכה לקחת בשביל לעשות אח"כ את מה שאני רוצה! זה נע בין ביולוגיה לביוכימיה ל"עזבי אותך לכי כבר ללמודי מזרח אסיה".

עם ביולוגיה? נאדה. למרות שאם זה קרוב לבסיס שלמדתי בתיכון, זה סבבה בשביל הידע האישי.
עכשיו אני רוצה פיק.
09/09/2011 | 14:51
4
2
של סיימון עושה בייביסיטר לילדים של מרטין. וג'ו וגרייס קוראים לו שרלוק XD
הוא בטח יראה איתם שרלוק
09/09/2011 | 16:00
3
1
וידגיש את כל הגיי קונטקסט בסדרה בדרך המיוחדת ומקסימה שלו (כבר הזכרתי כמה אני לגמרי מאוהבת בו?) ואז מרטין יחזור הביתה והילדים שלו ישאלו אותו אם הוא הולך לעזוב את הבית ולהתחתן עם בנדיקט.

באמת היית קוראת פיק כזה? כמה לא שיטחי מצידך.
סיימון לגמרי מסליש קאמברמן.
09/09/2011 | 16:30
2
1
אני קולטת את מרטין חוזר הבייתה, ושואל את ג'ו מה קורה, וג'ו כזה: "ד'ט איז קאמינג. ד'ט איז קאמינג. ד'ט איז קאמינג." ומרטין: 0_______0 וסיימון: "הוו, ד'אטז נייס!"
09/09/2011 | 17:06
09/09/2011 | 17:20
מה בעצם את רוצה לעשות אח"כ?
09/09/2011 | 18:08
37
2
(ובשביל זה יש ימים פתוחים באוניברסיטאות, הבנתי שזה סוג הדברים שזה אמור לעזור איתם.)

(אני לא עושה תואר בשביל ידע אישי! )

[וזו לא הנוצה של סיימון, כי כאילו אלה נוצות טווס מה שהולך שם בתמונות האלה. אבל אני גם לא בטוחה שאני הייתי מאשרת לסיימון להיות הבייביסיטר כי הוא ינסה לפלח את בנדיקט, כי הוא 'סו תין' 'לייק מי אונלי תינר' וכמובן כמו שציינת הוא מאוד חיוור- לא קשה לפתח את האשליהשזה יהיה הדייט האחרון שהוא יצא אליו...]
הוא לא יצליח.
09/09/2011 | 19:23
3
כי בנדיקט מאוהב במרטין. אפלטונית. בדרכם המיוחדת, המינית והרומנטית לחלוטין, אבל אפלטונית!
וטרינריה
09/09/2011 | 19:53
35
3
(לגמרי חיה בסרט, הו יא ).

(א-את לא? אנשים עושים תואר *לא* כדי לכתוב קולג'!AU עלל זה אח"כ? *הלם*)

א. זאת הסיבה שלא היית מרשה לו לעשות בייביסיטר? THIS IS A MILLION KINDS OF WRONG.
ב. אני לא חושבת שבנדיקט יותר רזה מסיימון אבל אולי זה המיליון שכבות שמכסות את בנדיקט בשרלוק...
ג. חוץ מזה הקטגוריה Like dating me only BETTER לגמרי הושגה. אני בעד כי מרטין הולך להיות עסוק בלהיות נשוי גם ככה בשנים הקרובות.
לא. לא. לא. לא. לא. לא. לא.
09/09/2011 | 19:55
20
5
לאלאלאלאלאלא.

לא.

קאמברמן (מרג'י, בק מי אפ.)

(חוץ מזה שאני ולי החלטנו שצריך לשרך אותו לכריס קולפר.)
לשדך* אבל לשרך גם יעבוד.
09/09/2011 | 19:56
1
נו עזבי אותי
09/09/2011 | 20:08
3
1
ביום-יום אני לא אומרת כלום.

ככה את יודעת שאת *באמת* מתחילה להסליש את הקליקה: לקרוא את המילה לשרך ולחשוב שאין בעיה במשפט בגלל שזאת לוגיקה של לי/אור.

יש מצב שהילד בן ה18 שהוא שכב איתו באמת היה כריס קולפר מזייף מבטא בריטי ויוצא לו טון posh כזה. מעניין מי מהם גבוה יותר והאם דארן יסכים לרקוד סביבם כשהם יוצאים לדייט.
נו, רואה, מושלם.
09/09/2011 | 20:36
2
1
והיי, מה אני אעשה, נאמנות OTP והכל. (מושלמים שלי הם צריכים לעבור לגור ביחד, לאמץ את הילדים ולעשות רולפליינג של שרלוק/ג'ון לנצח. ואז כריס וסיימון יבואו לבקר. אידאלי, לא?)

חושבת שדארן כריס יצליח ללמד את סיימון לחיות פיורלי אין דה מומנט? הוא פשוט ישיר לו את רייז יור גלס או משהו.
לפעמים אני תוהה
09/09/2011 | 21:38
1
2
אם את לא מדביקה את הפנים (/גוף) של J2 על בנדיקט ומרטין. IDK.

אני חושבת שדארן וסיימון ישוו (מהמילה השוואה) את הגבות שלהם.

(הגבות הם מטאפורה)

(טוב, האמת שלא, סתם רציתי להגיד את זה).
מה. איכס. למה שאני אעשה את זה.
09/09/2011 | 21:49
2
הם שני OTPיז שונים לחלוטין. בנדיקט ומרטין מושלמים כמו שהם.

(שקרנית. הם באמת מטאפורה.)
זה מצחיק שאת מבקשת ממני לגבות אותך כשאת
10/09/2011 | 20:23
3
3
יודעת בוודאות שאני לא אעשה את זה ביממה הקרובה (שבת וכל זה).
גורם לי לתהות למה את מנסה לחבל במאמצים של עצמך...

אבל... כמה שאני אוהבת קאמברמן, את זוכרת מה הייתה ההתנגדות שלי בהתחלה? כי הפתרון שלה הוא אשכרה פתרון טוב לזה. (אל תשנאי אותי. בבקשהבבקשה).
(מיכאל, תגידי להן!)
10/09/2011 | 20:57
2
אני לא מאמינה לשתיכן. בווו.
ידעתי שיש סיבה שאני
10/09/2011 | 21:12
1
אוהבת אותך כ"כ!

כאילו, התגובה הזאת היא לא הסיבה אבל היא לגמרי מוסיפה לעניין
10/09/2011 | 21:49
קאמברמן זה קאנון. |במבה||מטריה|
10/09/2011 | 21:11
10
15
הם כל כך שמחים ביחד, תסתכלו עליהם. מעריצים אחד את השני, ומוקסמים אחד מהשני, ומאוהבים. רק צריך לראות ראיונות של לפני ואחרי כדי להבין שהם שינו אחד לשני את העולם.
10/09/2011 | 21:23
9
2
מהיום אני אוהבת רק אותך
10/09/2011 | 21:54
8
3
ידעתי שאת מעולם לא באמת אהבת מרג'י/אור, זה הכל הייתה רק העמדת פנים.

וגם- אני יודעת שהם מאושרים ביחד, אבל לכאורה הוא גם מאושר עם מה-שמה (איך קוראים לאשה באמת?) היא הביאה לו ילדים והכל... (ויש מקומות שגם טענו שהם נשואים) את סתם אומרת את זה בביטחון שהם לא כי את יודעת שזו הדרך היחידה לשכנע אותי לאהוב קאמברמן, ושזה הדבר היחיד שמפריד ביני לבין השיפ...
הוא מאושר עם בנדיקט יותר.
10/09/2011 | 22:17
7
2
אמנדה שם בשביל לעשות בייביסיטר כשהם במרתון סקס או משהו.

DUDE, תפסיקי, מרג'י/אור זה אמיתי! והשיפ הכי מדהים אבר.
מרג'י/אור
10/09/2011 | 22:30
5
2
זה אולי השיפ הכי שנוי במחלוקת אוור, הרבה יותר ממרטין/בנדיקט איז פור שור.
ומדוע את אומרת את זה?
10/09/2011 | 22:52
4
4
זה שיפ
11/09/2011 | 08:52
3
2
שמערב הרבה קונפליקטים עמוקים בנושא דת, החברה המערבית והבוטומיות של אור. אני מעדיפה לא להרחיב בפורום הזה.
הבוטומיות שלי זה לא קונפליקט.
11/09/2011 | 17:43
2
זו עובדה.
איצטרובל
11/09/2011 | 21:56
1
*באיחור היסטרי, אבל*
16/09/2011 | 17:12
3
This comment wins all the awards.
אה, אמנדה
10/09/2011 | 22:54
4
אז זה השם שלה... לא טרחתי לזכור

עד כה לא ראיתי שום הוכחות לנכחות מרג'י/אור בקאנון, מקסימום בפאנון...
(מה שלא סותר את מדהימות השיפ, רק את אמיתותו)
מהרצה מהירה בגוגל-
10/09/2011 | 20:33
13
3
http://www.1click.co.il/category/veterinary
אז הכיוון שלך הוא נכון.

א. ונו, זו הסיבה שאני לא ארשה לו בהקשר של השיחה הזו. זה היה די אובייס שזו לא הסיבה היחידה.
ב. ואני גם לא יודעת אם הוא יותר רזה ממנו, אבל זה לא שהוא יותר שמן ממנו או משהו, אז הרשתי לעצמי לסובב את זה לכיוון שהייתי צריכה...
ג. אם הוא כבר נשוי לה (נקודה שלא ידועה בוודאות) אז אני מקווה שהם יהיה נשואים נקודה, ולא נשואים 'לכמה שנים הקרובות'.
אני מכירה את האתר הזה
10/09/2011 | 21:20
7
אבל תודה בכ"א~

עדיין אין פה יותר מדי פירוט על מה אני צריכה בדיוק כדי להתקבל ומדי פעם מישהו בא ומבלבל אותי מחדש. הרגע גם ראיתי שהתבלבלתי בין ה-3 שנים של ביולוגיה ו4 של וטרינריה (חשבתי שזה הפוך).

לדעתי זה כבר קשור למבנה עצמות, שניהם חסרי שומן, those bitches.
אה, כן, ברור שאני רוצה שהם ישארו ביחד, לצורך הדיון זה נשמע יותר טוב. תכלס מה שחשוב הוא שיהיה מאושר (ואם זה יגרום לעונות הבאות לצאת מהר יותר דכדגדגכעדגכעד).
2012
10/09/2011 | 21:55
4
3
אני בטוחה שאת יכולה לגשת לאיזה וטרינר ולשאול?
יש סיבה שאני רוצה וטרינריה
10/09/2011 | 22:27
3
1
כי אני לא מסוגלת ללכת ולדבר עם אנשים.

סתם, לא. ביקשתי מחברה לבדוק לי (היא מכירה סטודנטית לוטרינריה) וזה רק עשה לי בלגן, כנראה תוצאה של טלפון שבור. אני מתישהו צריכה לקבוע תור לוט' בשביל הארנבונים אז אני אשאל אותו בכ"א.
את מודעת לזה שבתור וטרינרית
10/09/2011 | 22:50
2
1
את תאלצי לדבר עם הבעלים של החיות נכון?
כן
11/09/2011 | 08:50
1
ואגב, לפי מה שהבנתי, זה החיסרון הכי גדול של המקצוע.
11/09/2011 | 21:58
1
תבדקי את זה
11/09/2011 | 16:28
1
http://meidaat.co.il/
מחשבון סיכויי הקבלה שלהם מאוד נוח.
תודה
11/09/2011 | 23:24
1
אני לא יודעת אם רק אני נתקלת בקטגוריה של לימודי משפט ולימודי תקשורת וזה בערך כל האתר שלהם או שאני פשוט לא מתפעלת אותו נכון. אני אנסה אותו שוב בבוקר.
הוא לא נשוי.
10/09/2011 | 21:25
4
2
כאילו, הם פשוט חיים ביחד. זה דיי בדוק. אם IMDB אמינים.
גם ויקיפדיה "די אמינים"
13/09/2011 | 13:06
3
2
ועדיין לפני כמה שנים היה שם ערך ע-צ-ו-ם על איך אופרה וינפרי היא בעצם חייזר שבא ללמוד על כדו"א. כן, אני לגמרי רצינית.

לא מאמינים לכל מה שאומרים לך באינטרנט.
ואם מרטין אמר? |במבה||מטריה|
13/09/2011 | 16:48
2
5
כי מרטין אמר.
זה כבר משהו אחר
13/09/2011 | 23:36
1
4
ולא בדיוק מה שניסיתי לומר פה (ניסיתי לומר לאור שלא תיתן לפדופילים לחטוף אותה דרך האינטרנט)
מאוחר מדי.
14/09/2011 | 17:04
1
והוואי פייב-0 איך לא הזכרתי את הוואי?!
06/09/2011 | 22:23
[ראיתי עכשיו את The Back-up Plan קומדיה רומנטית שמשחק בה השחקן של סטיב והוא כל כך... אין לי מילים

רק תסתכלו עליו! http://www.imdb.com/media/rm1449364992/tt1212436]
אמג נהנית מהפיק? DDDDD:
15/09/2011 | 06:00
5
כל מה שאני זוכרת ממנו זה שהתלהבתי נורא מאיך שהיא עשתה את כוחות העל, ואת "sweetie, there's semen on your chin". ... ועכשיו אני מקווה שזה באמת בפיק הזה

הצעיף הזה. FIERCE.
זה הפיק הזה...
15/09/2011 | 20:48
4
1
זה הפיק הזה...
ורוני! התגעגעתי אלייך כלכך!

אני נתקלת בשטויות בפוטרמור וחושבת- OMG רוני! ואז לא היה לי עם מי לחלוק את השמחה שלי על שאלות העץ או פלי שלהם... (בין היתר)

וקראתי הרבה (יותר מדי) פיקי הוואי מקסימים [בתמונה- מבחינתי זה הילד החדש של דני, ואני חושבת שזה מראה בבירור של מי צריכה להיות המשמורת...]

התגעגעתי אלייך בחזרה!
16/09/2011 | 17:06
3
5
אני לא מאמינה ש(כמעט )כולם התמיינו בזמן שלא הייתי פההה
אבל מזל טוב! כאמור, אם סלית'רין הם הצד השני של המטבע של גריפינדור, אז הפלפאפים ורייבנקלואים הם meant to be. בואי נתחתן כבר!

LOLOLOL, דני יתחרפן לחלוטין. סטפ-סטיב סטפ-סטיב סטפ-סטיב! את יודעת, זה באמת בסדר מבחינתי שרייצ'ל נכנסה להיריון. דני וסטיב באמת היו צריכים אם פונדקאית.
פיקים! אולי אני צריכה לעשות מרתון פלאף-פיקס לקראת העונה החדשה? (אגב, את מצטרפת אליי ואל אור להקרנה של 201?)
אני כל כך רוצה,
16/09/2011 | 18:01
2
אבל אני לומדת עד ה22. אז זה כל כך תלוי בכמות שיעורי הבית שלי. יום אחד לא עשיתי שיעורים (- היום.) ואני כבר מרגישה סופר אשמה ויודעת שזה יחזור ויתנקם בי בצורת יום לימודים עד חמש בו אני לא מבינה מילה ממה שהמרצים אומרים (אני כל כך לא צוחקת כרגע).

אומנם התמיינתי בזמן שלא היית כאן, אבל בליבי היית לצידי! (מבין כל הסקרינשוטים שעשיתי רובם ככולם קשורים איכשהו למטבעות/מרלין/דרקונים...).
וניסיתי לצרף אותך בפוטרמור והוא פשוט טען שאת לא קיימת  תנסי את לצרף אותי? אני SickleFirebolt164

ואגב זה כל כך קרה בטעות אבל אני חושבת שאיכשהו אני באמצע מרתון כזה עכשיו
I FAIL TO SEE THE POINT
16/09/2011 | 22:14
1
הפרק יוצא ב19, אין לי בעיה לחכות ל23-24!

FFFF ברור. ספרי על השרביט שלך!
מצרפת עכשיו (ניפלרדאסט) D:

מושלמים
השרביט שלי ממש חתיך
17/09/2011 | 20:47
1
שלוש-עשרה אינצ'ים, די גמיש, עשוי Redwood (חיפשתי מה זה בעברית- וזה 'סקוויה נאה', וקראתי עליו קצת בויקי והוא עץ סופר מגניב).
והחלק הכי טוב זה שהליבה של השרביט זה דרקון!

לגבי צפיה משותפת בפרק- את צריכה לזכור ש23-24 יוצא שישי-שבת, אז זה אומר שאני יכולה או שישי בבוקר (ואני מניחה שלך יש לימודים ולאור יש צבא, אז זה יורד מהפרק...) או מוצ"ש. אם נוח לשתיכן במוצ"ש, אז אני ממש ממש אשמח.

את ראית את The Back-up Plan? אם כן אז אני ממש רוצה להתפניגרל איתך, אם לא,אז יש שתי אפשרויות: 1. את תחכיי ונראה את זה ביחד כשנצפה ב201 של הוואי.
2. במקרה בו יצא ולא נראה את הוואי ביחד אז את תראי את זה בהקדם האפשרי.
שימי לב שבכל המקרים את חייבת לצפות בה. פשוט. גאד רוני את אפילו לא מבינה עד כמה. (לא רוצה לספיילר לך מהנפלאות שיש בדבר הזה).
לא רוצה ספטמבר
06/09/2011 | 16:23
6
3
עברו רק 5 ימים ואני כבר מותשת. לעזאזל איתך, כיתה י"א!
שם: אין לי כוח להזכר עם איזה שם נרשמתי בפעם האחרונה. עברו עלי 9 שעות עם שעת אפס טימטומטיקה.
איזור מגורים:שפלה
פאנדום אהוב: הארי פוטר, SPN, GLEE
OTP (שיפ אהוב): הארקו, קליין וווינססט, למרות שכרגע אני קוראת רק ווינססט.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? לא זוכרת, קראתי הרבה (בגבול הכמות שהלימודים מרשים לי)
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת?הצחקתם אותי..
פאנפיק בתהליכי כתיבה: כנ"ל
ספר החודש:אין לי זמן לקרוא!
סרט החודש:כוכב הקופים- המרד. היה אפי.
סדרת החודש: SPN זאת סדרת החודש כל חודש בשבילי.
שיר החודש: REACHING FOR HEAVEN מהפסקול של סרט כלשהו.
תמונת החודש: ג'ארד וג'נסן בבריכת הברווזים! אין לי כוח לחפש את התמונה (9 שעות, זוכרים?) אז אני מניחה שמי שזה אומר לו משהו יודע על מה אני מדברת.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? עונה 7 של SPN!!! אחרי זה עונה שלישית של גלי.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? ווינססט. הרבה ווינססט קצר וקולע שאני אוכל להתפרק עליו בדקות הפנויות שיש לי.
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. אין לי חתימה, אבל אם הייתה לי זה או היה ציטוט של המורה שלי לפיסיקה או ציטוט מSPN
New school year resolutions: לא למות. זה הכל. כי ברצינות, לסיים כל השבוע בשלוש ועשרה זה מתכון לאסון
שעת אפס מת' זה אכן איכסה של דבר,
06/09/2011 | 18:47
2
1
אבל לסיים בשלוש? כשהייתי מסייימת בשלוש זה היה נחשב יום סופר קצר. כבר בכיתה ח' הזמן הממוצע שבו השתחררתי היה שלוש ככה...
אמאלה!
09/09/2011 | 13:42
1
איפה למדת לעזאזל?
זה די רגיל האמת,
09/09/2011 | 14:28
בשביל בית ספר דתי. כי עושים את אותה בגרות שהחילונים עושים רק שבנוסף במקום 2 יחידות תנ"ך, אנחנו עושים 5, ובנוסף יש גם 5 יחידות תושב"ע... (אם את תוהה, אני סיימתי עם 36 יחידות בגרות וזה לא היה יוצא דופן במיוחד, יש לי חברה שסיימה למשל עם 42 יחידות אבל היא נגיד כן הייתה קצת מעל הממוצע בקטע הזה).

וכשהדגש הוא לא רק על לימוד (כי בית הספר הוא לא רק מפעל לציונים) אלא גם על חינוך, אז גם היו לנו הרבה שיחות עם כל מיני אנשים מעניינים שמזמינים לדבר איתנו, התנדבויות (ולא רק במחויבות האישית- בחטיבה היו לנו שעות שמוקדשות לזה במערכת-מקומות שהלכנו כל השכבה אליהם באופן קבוע כבר מכיתה ז' וגם דברים שפעלו מתוך בית הספר, וגם כל מיני פרוייקטים חד פעמיים).
ננג, ג'ארד וג'נסן בבריכת הברווזים. *-*
07/09/2011 | 02:20
1
2
טאמבלר השתגעו. לגמרי. אני מתה על זה. יש להם כבר איזה שלושתלפים ברווזים, בחיי. קליף מעדכן. XD

(ולסיים בשלוש זה בקטנה. אחי בן עשר ומסיים בחמש. נחמה, לא? )
3000? ברצינות?
09/09/2011 | 13:44
1
וואו, יש יותר אנשים בטוויטר ממה שחשבתי
ג'נסן.
11/09/2011 | 23:35
1
והבריכת ברווזים, לול.
אני מזדהה איתך האמת, גם אני שביעיסטית טרייה, אבל מתרגלים. לי אין שעות אפס אבל אני מסיימת כל יום בשלוש ורבע או ארבע ועשרה, וזאת כבר שנה שלישית ברצף ככה. בקיצור, טייק איט איזי (;
באיחור לא אופנתי
06/09/2011 | 23:19
8
5
באיחור לא אופנתי
שם: אור
איזור מגורים: ראשון
פאנדום אהוב: ה"פ, גליי?
OTP (שיפ אהוב): כרגע, קליין והארקו
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? אה של מרלין פוטרמור..לא הגבתי (כי תפוז זבל מחק לי תגובה ארוכה שכתבתי ואני עצלנית לשחזר) אבל היה מאוד מאוד משעשע!
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? --
פאנפיק בתהליכי כתיבה: --
ספר החודש: אה אסטונשיג אקסמן של ווידון? אני זוועה..
סרט החודש: אה אני לא זוכרת משהו משמעותי, אז צפיה חוזרת בפירס קלאס תמלא את החסר (עם 4 חברים שכבר ראו את הסרט ואחד שלא עם מלא הערות של כמות ההומוסקסואליות שנודפת מהסרט הנפלא הזה)
סדרת החודש: דוקטור הו? זה חזר, הרבה פחות מרגש ממה שציפתי...
אומ האוס! התחלתי לראות האוס! (אני בפרק 5, אבל התחלתי!!)
שיר החודש: פשוט כל דבר של סטארקיד מתקבל פה...
תמונת החודש: כי זה הדבר הכי חמוד בעולם בעולם :D
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? הטלוויזיה שלי חוזרת לחיים!!!
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פיקים שאני יכולה לקרוא? ;)
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. בעיקר הפורומים שאני נמצאת בהם, וכמובן, הציטוט של דארן מהלייבסטריים האגדי ^_^
New school year resolutions: לא לחזור לשם לעולם! (לא מחשיבה אוניברסיטה...לזה נגיע שנה הבאה)

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0
אמג, מה זה התמונה הזאת? 0_0
07/09/2011 | 19:46
6
8
מניו יורק, כל השחקנים של האוונג'רס שם
07/09/2011 | 21:59
5
2
אני לא יודעת למה זה קרה, אני מניחה מעריצים וכו
אבל זה הדבר הכי חמוד בעולם

ופאקינג השחקנים של האוונג'רס ביחד בניו יורק!!
אני די בטוחה שהם מצלמים שם, שזה בכלל גורם לי לשדחליגשדגש

מה זה אוונג'רס?
09/09/2011 | 09:33
4
1
הסרט הבא של מארוול
09/09/2011 | 11:01
3
1
שמאחד את כל גיברוי העל של הסרטים האחרונים
(אירון מן, הענק, ת'ור, קפאן אמריקה...)

מבויים ע"י ג'וס ווידון והולך להיות אדיר מהחיים :)

עקרונית יש כמובן קומיקסים של הקבוצה וכו וכו
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Avengers_(2012_fi...
זה נשמע כ"כ אדיר לא יכולה לחכות!
10/09/2011 | 22:55
1
2012 הולכת להיות מלאה בסרטי קומיקס! יאי!
הולי שיט מאן,
16/09/2011 | 17:02
1
1
ג'וס ווידון? כאילו שלא התרגשתי מספיק לקראת הסרט הזה! *היפרוונטילציה*
סיריוסלי?!
17/09/2011 | 03:30
דיברו על זה ככ הרבה! ופאקינג התרגשות, הרי הוא גם היה אחראי לחלק מהתסריט,
ובגלל שמארוול מלכי עולם והם רצו לשמור על קביות השמועות אומרות שג'וס חצי פיקח על התסריטים של תור וקפטן אמריקה 3>

ואומגד האוונג'רס, רק עוד שנה.
דגילחכשדגכ
על מה את מקשקשת,
16/09/2011 | 17:00
2
פירסט קלאס היה הדבר ההטרוסקסואלי ביותר שנראה על המסך מזה שנים. הוא נותן פייט אפילו לדארן כריס ובריאן קיני.

ותודה (על פיק החודש)! DDD:
אני סופר עולב החודש
07/09/2011 | 12:54
2
1
שם: מאמא ג'יימי

איזור מגורים: כמעט תל אביב. או שלא

פאנדום אהוב: כמעט ושכחתי. באופן אבסורדי כרגע זה הארי פוטר, וולווט גולדמיין שמת כבר לפני שנים רבות

OTP: ווינססט, הארקו, אני/שעות שינה

פאנפיק אחרון שקראת ואהבת: לא נזכרת. כנראה שלא היה שומדבר מרשים

פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת: LOL

פאנפיק בתהליכי כתיבה: ROFL

ספר החודש: גנבי הברבור. פאקינג אוסום

סרט החודש: ראיתי רק את קונג פו פנדה 2. והוא היה חביב ותו לא

סדרת החודש: עדיין טרו בלאד, למרות שאייל שני נותן פייט יפה במאסטר שף

שיר החודש: SLOW HANDS של אינטרפול. הו, איזו הופעה אדירה!!!!!

תמונת החודש: נייט

מה הדבר שאתם מצפים לו החודש: מממ...אנרגיות חיוביות?

מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום: מלבד פאנפיקים כמובן, עוד שאלונים/מימי/משחקים הזויים

בוחן פתע! ספרו לנו על החתימה שלכם: אוסקר ווילד. ניד איי סיי מור?

אין לי סקולייר. לראשונה מזה 17 שנה. וואו.

שאו ברכה

אז היורש עושה בעיות?
07/09/2011 | 15:36
אני חוששת שאנשים לא מבינים
16/09/2011 | 16:58
3
את האובססיה שלי עם אייל שני. ואז אני מגיעה לפה וכיף לי D: נכון שהוא הדרקון הכי מעורר השראה בטלוויזיה כרגע?

ואני מצטרפת לסירת הקנאה בקשר לאינטרפול
אני כל כך משועממת...
07/09/2011 | 17:34
10
1
אני כל כך משועממת...
ואני כל כך הולכת לדלג על חצי מהשאלות...

שם: ענת
איזור מגורים: חור כלשהו
פאנדום אהוב: ה"פ, מרלין, CSI, ועוד כלמיני שטויות
OTP (שיפ אהוב): אני מסרבת לענות על זה.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? נמנמנמ. משהו של מרלין שאני לא זוכרת ואני אצטרך לחפש ולמצוא.
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? אין. בע. מוות.
פאנפיק בתהליכי כתיבה:
ספר החודש: כיוון שסיימתי את "משחקי הרעב", אז זה. וגם "כמה טוב להיות פרח קיר."
סרט החודש: סקוט פילגרים נגד העולם. הוא מצחיק אותי כל פעם מחדש.
ואחר צהריים של פורענות. פאצ'ינו.
סדרת החודש: אני אגיד פרוייקט מסלול 9, למרות שעד עכשיו הפרקים הצליחו רק לעצבן אותי יותר ויותר.
שיר החודש: This Tornado Loves You - Neko Case
תמונת החודש: אין לי תמונה. קחו סרטון מצחיק במקום- http://www.youtube.com/watch?v=PSEYXWmEse8&feature...
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? שתי חתונות של אנשים שאני מאד אוהבת! אולי קצת מטא. אולי קצת פאנפיקים. אולי המכתב המזדיין מפורטמוררררר.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? אותי?
וול, החלק הראשון הוא בית מהשיר "תני לדמעות" של נתן יונתן.  
החלק השני הוא שיר גרמני מאד מאד (מאד) ישן שהגרסא המקורית שלו מופיעה בספר "גרגויל". מה שבחתימה זו הגרסא בגרמנית מודרנית.
זה אחד הספרים הכי נפלאים שנכתבו, אגב. תקראו אותו.
New school year resolutions:
מערכת נורמלית, כוח רצון, פוטרמור.

שיקרתי. יש תמונה.
איזה כיף לך שהיית באינטרפול.
07/09/2011 | 20:48
4
2
מתתי ללכת, אבל אין מישהו שמכיר גם אותי וגם אותם. איך הם כפרפורמרים?
לא הייתי באינטרפול... O_O
07/09/2011 | 21:00
3
רציתי נורא, נורא, נוראאאאאא ללכת, אבל לא מצאתי עם מי ואז גם עבדתי.
ידיד שלי שהיה שם אמר שהיה מדהים.
*מתה מקנאה*

אני מניחה שאמרתי את זה בהתפקדות של החודש הקודם, אם בכלל, כי אחרת, איך את יודעת?
אני הייתי
07/09/2011 | 22:53
2
2
ואני מעלייך, אז אולי היה איזה בלבול...

היה פאקינג מדהים, הם פרפורמרים אדירים. נכון, לא היה "גוד איבנינג תל אביב" חנפני (ת'כלס, לא היה כלום חנפני) אבל טוב שכך.

כי אז זה לא היה באמת הם.

היה מעולה, והחימום של כרמלה גרוס ואגנר היה לא פחות ממושלם.

ובזאת סיימתי להשוויץ.
אוי, הקנאה. הקנאה מכרסמת את ליבי.
07/09/2011 | 23:32
1
(בלי שמץ ציניות, לצערי... )
בדיעבד מאד (מאד.) התבאסתי שלא הלכתי, אבל לא כל כך היה לי איך לחזור בתחבורה ציבורית בלי סינג'ור של חלקים נרחבים מהציבור ולא יכולתי להגיע עם רכב...
והחלטתי שעם כמה שבא לי, It's not worth the fuss.
מה גם שאני אדם היסטרי מטבעי...

אבל נורא שמחתי לשמוע שהיה מעולה.
אני פשוט אאלץ לטוס לראות אותם בחו"ל.
כן, אמת התבלבלתי
08/09/2011 | 17:25
1
אבל פאק, אוף, איזה כיף לך. הם פשוט אדירים
ענת!
16/09/2011 | 16:53
4
1
גם לי יש מיקסד פילינגס בקשר לפרוייקט מסלול העונה. מה שכן, FUCKING ALL-STARS. זה הדבר הכי מרגש שקרה לי מאז שיצא הסרטון ההוא של טים גאן אהובי האחד והיחיד והיידי קלום, מצחקקים מתמיד.
אוי, האול סטארס!
16/09/2011 | 18:11
3
אני לא יכולה לחכות לזה יותר!
מה שכן, המתמודדים שם נעים על הפס בין מתמודדים שאהבתי בצורה בלתי רגילה (קארה ג'נקס, סוויט פי, אנתוני, מונדו ואוסטין סקרלט, אהובי [שדרך אגב, ראיתי בבית קפה ביום הראשון שהגעתי לניו יורק, בפעם הראשונה שיצאתי עם גיסתי מהדירה. הוא מהמם.]) ומתמודדים שאו שנאתי, או שלא מעניינים אותי בכלל. (סטייל קנלי [בעעכס] ג'רל סקוט ג'ורדנה וכאלה...)
היחיד שחסר שם זה סת' ארון.

אגב, ראית את האתגר-אולסטארס שהיה ב2009? שם באמת היו כל המתמודדים האהובים עליי, דניאל ווסוביק, סנטינו, ג'פרי סביליה, ובמפתיע, שוב, סוויט פי. )
הקטע עם סוויט פי
16/09/2011 | 23:03
2
שאין לי אפילו מושג *למה* אנשים אוהבים אותה (זה כולל אותי. באמת. אין. מושג).

אוסטין יפה בצורה לא אמיתית. אם יש פרק שבו המעצבים הם דוגמנים, זה די האתגר שלו לא משנה מה הוא לובש.
אוי, סוויט פי...
17/09/2011 | 01:30
1
זה נכון!
היא לא כזאת מעצבת טובה, היא פשוט... סוויט פי. את מוצאת את עצמך פשוט מאד אוהבת אותה בלי יכולת להסביר...

ואוסטין... לט מי טל יו. במציאות הוא פשוט יפהפה. יפהפה. הוא נראה כל כך זוהר ומקסים.
לא הייתי בטוחה שזה הוא, וכששאלתי את גיסתי אז היא אמרה שכן, זה הגיוני שכן כי היא גם ראתה אותו שם כמה פעמים. ואז קמתי לקחת את הקפה שלנו ועברתי לידו והוא פשוט היה... כזה אוסטין, עם כובע בד כזה ומשקפי היפסטרים, פשוט רציתי לתת לו חיבוק. (היא גם מכירה את ג'יליאן! הבחורה המתולתלת והמעצבנת מעונה 4! גיסתי מגניבה.)
אני כ"כ מקנאה בה!
17/09/2011 | 11:38
2
אני חושבת שהכי רחוק שאני אגיע בקטע הזה היה לראות את יואב מאור מהעונה השיראלית באוויטה.
יש לי יומולדת~!
11/09/2011 | 23:25
4
4
שם: סהר (:
איזור מגורים: אשדוד
פאנדום אהוב: הכול מהכול (:
OTP (שיפ אהוב): למה תמיד צריך לבחור? אני מצביעה נגד האפליות האלה!
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת? אמממ... איזשהו רייצ'ל/פאק, גלי, קורע מצחוק, אבל אין לי קישור אז... (=
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת? לול, אני אוהבת כל מה שאני כותבת, או שאני לא כותבת אותו. אבל לא סיימתי אחד ><"
פאנפיק בתהליכי כתיבה: אממ... קרוסאובר של גוסיפ גירל ועל טבעי. וכן אני יודעת שלא יהיו לו הרבה קוראים אבל אני אוהבת אותו!!!111
ספר החודש: למי היה זמן לקרוא? יש לימודים, והם קשים בצורה מטורפת עם אלקטרומגנטיות. אבל בטח "טומי סאליוואן הוא פריק" כי אני קוראת אותו בערך כל שבוע.
סרט החודש: לא ראיתי :(
סדרת החודש: הוואי חמש-אפס מישהו?
שיר החודש: P!ATD-There's A Good Reason These Tables Are Numbered Honey, You Just Haven't Thought Of It Yet  או לחילופין סופרמסיב בלקהול של מיוז.
תמונת החודש: -
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? היה. יומולדת. היום. D:
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פעילות, ואותי מגיבה. כי אם מבקשים משהו צריך גם לתת מעצמך
בוחן פתע! ספרו על החתימה שלכן. מה יש לספר? זה אומר הכול. אני מכורה לפאנפיקים שאפחד לא קורא ופאנדומים ישנים. אני גרה באשדוד. גולשת כאן. אני לא מסובכת P:
New school year resolutions: להקשיב בשיעור במקום לתכנן מה אני אכתוב בבית...
COME TO MOMMA
16/09/2011 | 16:35
3
1
קודם כל, מזל טוב! (מאוחר מעט, אבל הייתי בחו"ל אז מותר לי )

ועכשיו: הומייגאד גוסיפ גירל וSPN. זה. מעבר לכל היגיון, אני רוצה לקרוא את זה.
הוואי חמש-אפס כןכןכן!!! עוד מעט עונה שנייה מתחילה! (תהרגו אותי, אבל זה מרגש אותי הרבה יותר מהשיבה של גלי )
ופאניק! אט דה דיסקו כןןןן אולמוסט פייבוריט באנד בואי נקים מועדון עם TheFailboat ונשתלט על העולם.

ודבר אחרון, להקשיב בשיעור זה מיתוס! תמשיכי לכתוב!
רוני
16/09/2011 | 17:50
2
5
תודה D: איך היה בחו"ל אניווי?

וכן, אני רוצה לכתוב את זה. אני מקווה שייצא ((:
הוואי חמשאפס יום שני! לול, אבל אני רק ב*פרק* שני, אז, כן...

וברור! נשתלט על העולם ונשבט את ברנדון, ככה שיהיה מספיק ממנו לכולם (;
טיהי
16/09/2011 | 17:56
1
1
היה כיף לא נורמלי! אפשר שוב?

רק בפרק השני? אני מקנאת, יש לך עונה שלמה להשלים של הדבר הגיי ביותר מאז מרלין (שהיה הדבר הגיי ביותר מאז הכי גאים שיש)! תהניייי

WHOA. ברנדונים. כן. כן. כן.
16/09/2011 | 18:15
3
סטיב ודני פשוט גורמים לך לתהות אם הם כתבו את הסדרה ככה *בכוונה* OO: ואני רק בפרק ~שני~, אז.

ואלכס.

הרבההרבה ברנדונים DDD:

נוכל לחלק אותם.

או לשמור אותם לעצמנו.

...

או לשמור אותם לעצמנו. לגמרי.  
הודעות אחרונות
21:16 | 31.12.13 פיבסי
10:13 | 29.12.13 Grim Sister
08:32 | 23.12.13 AnonymousyAwesome
19:39 | 07.12.13 לילי רייט
11:23 | 27.11.13 Grim Sister
11:21 | 27.11.13 Grim Sister
22:22 | 23.11.13 Grim Sister
16:20 | 21.11.13 Grim Sister
18:37 | 13.11.13 Grim Sister
08:20 | 12.11.13 Grim Sister
22:26 | 10.11.13 OverAndOver
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום