לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...
בואו לצבוע קצת את החיים בכל צבעי הקשת-The more, The merrier!!!
מחכות לכם ממש מעבר לספוגית-שלומית ויעל, מנהלות הפורום
אתם מוזמנים גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו- www.facebook.com/group.php

איפור: יעל יעקבי-לביא  /  שלומית מיגאי
צילום: דורון שטיין           /  רפאל בן-דור

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...
בואו לצבוע קצת את החיים בכל צבעי הקשת-The more, The merrier!!!
מחכות לכם ממש מעבר לספוגית-שלומית ויעל, מנהלות הפורום
אתם מוזמנים גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו- www.facebook.com/group.php

איפור: יעל יעקבי-לביא  /  שלומית מיגאי
צילום: דורון שטיין           /  רפאל בן-דור
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

הפריימר הירוק הוא פריימר לפנים.

מאת: נעמה בז
29/06/12 11:11
שרשור המלצות/השמצות, 29.6
28/06/2012 | 23:59
201
525
BB CREAM של אסתי לאודר בגוון מדיום
29/06/2012 | 00:43
5
456
כיסוי מצויין לטעמי , יותר מהכיסוי של הקרם של גרנייה , ריח נהדר ו SPF של 35 .
ממומלץ בחום
זה הגיע כבר לארץ? מה המחיר שלו? תודה:)
29/06/2012 | 06:34
1
96
המחיר לפני הנחות כ216 שקלים
29/06/2012 | 10:11
107
איזה סוג של עור יש לך? מה רמת העמידות?
29/06/2012 | 17:31
1
64
עור מעורב , אבל מזיעה הרבה מתוקף העבודה
29/06/2012 | 22:30
224
עמיד בסדר ליום יום (שורד משמרת מטורפת של 11 שעות במחלקת לב :)).
קצת יורד לי על המדים אם אני ממש מזיעה באופן חריג .
תוכלי להרחיב? לאיזה עור מתאים? עמידות?
29/06/2012 | 20:24
52
Pureté Thermale Purifying Foaming Water
29/06/2012 | 00:47
3
299
מסיר איפור מהפנים בצורה נהדרת, ומנקה אותם.
כולל איפור עיניים, לא שורף ולא דורש שפשוף מיוחד.
אני משתמשת בו כבר כמעט חודש וזה בהחלט המסיר האהוב עלי.
של וישי , משום מה זה נעלם מהכותרת.
29/06/2012 | 22:31
1
47
30/06/2012 | 09:12
6
01/07/2012 | 11:14
5
מגבונים להסרת לק של ביוטיקר
29/06/2012 | 00:51
20
630
אז נכון שזה מוצר שמעוצב כאילו חמוד אבל בחיי שאני לא מבינה איך היו המלצות על המוצר הגרוע הזה.
לא רק שממש לא מוריד לק בקלות (ועוד קרמי רגיל...) הוא שמנוני בטירוף ומלכלך את כל האצבעות בלק.
מגבון אחד ממש לא מספיק לכל הידיים, אפילו לא ליד אחת...
לא שווה את השלשה שקלים שעלה.
איכס
מצטרפת לקטילה....
29/06/2012 | 09:09
10
117
כנל!!שמנוני
29/06/2012 | 09:17
9
82
שומני אבל
29/06/2012 | 09:28
8
333
מאד מוצלח לדעתי. גם אמא שלי, ששמה לאק מגיל 3 בערך ומכירה את כל מסירי הלאק בשוק מאד אהבה.
הוא בהחלט שומני אבל מסיר נהדר לקים
29/06/2012 | 11:33
7
388
וזה שאין בו אצטון זה נפלא
איזה קטע שהחוויה שלך כל כך הפוכה משלי - מענין
29/06/2012 | 17:37
6
277
שזה כנראה קשור למבנה - כימיה - של הציפורן.... אצלי הוא לא שרד הורדת לק מ-2 ציפורניים אפילו...
אצלי מגבון אחד מוריד לק מציפורן אחת אבל זה רק
29/06/2012 | 17:51
5
287
בתנאי שהגוון נורמלי. לק כחול לדוגמה הוא התקשה להסיר והשאיר STAIN
הם לא מושלמים אבל טובים לנסיעות
אצלי מוריד לק בקלות אבל בהחלט שמנוני
29/06/2012 | 19:45
153
מבחינתי השמנוניות שווה את הביצועים ואני כן משתמשת בהם.
היי מרינה יש לי שאלה
29/06/2012 | 19:49
3
183
למה זה שאין בו אציטון הופך אותו ליותר טוב?
האם אציטון מזיק?
אציטון מייבש את הציפורן
29/06/2012 | 23:02
2
172
וזה מחליש אותה ויכול לגרום להתפצלויות ודברים כאלה. אין בעיה להשתמש באציטון, אבל פשוט לקחת בחשבון שזה פוגע בציפורן, ואם גם ככה סובלים מציפורניים חלשות וכו' מומלץ להשתמש במסיר לק נטול אציטון
תודה על ההסבר
30/06/2012 | 00:25
27
תודה על ההסבר
30/06/2012 | 00:25
10
מסכימה
29/06/2012 | 12:48
45
מסירים לק בקלות - הורדתי לק בצבע
29/06/2012 | 13:22
272
שחור, לא נשארו סימנים של צבע על הציפורן, לא נדבקו חלקים מהמגבונים לציפורן (מה שהיה קורה תמיד עם צמר גפן בשילוב אציטון),
למה לא - המגבונים ממש קטנטנים. היה טוב אם היו מגדילים את צורתם.
מסכימה
29/06/2012 | 16:46
129
חלק מהלקים הם מסירים וחלק לא, אבל גם את אלה שהם מסירים ההסרה ארוכה וסיוטית למדי
מצטרפת לגמרי - ויותר מזה, דווקא ביוטיקר שבזמן
29/06/2012 | 17:34
2
251
האחרון מאוד משתדלים להוציא מוצרים שהם לפחות טובים אם לא למעלה מזה, מאוד מפתיעים אותי בהוציאם מוצר שהוא כל כך, אבל כ-ל- כ-ך גרוע. אצלי זה לא שרד הורדה של אפילו 2 אצבעות!! שלא לדבר על משך הזמן שהייתי צריכה להצמיד מגבון אחד לאצבע כדי להמיס מעט את הלק (מה שבסופו של דבר לא כל כך קרה...).
מאוד מוזר לי.
חבל.
על איזה מוצרים "מעולים" את מדברת?
30/06/2012 | 12:19
1
134
האמת שחוץ ממוצר חדש פעם בכמה חודשים אני לא שמה לב שמשהו מתחדש שם.
מבחינתי יש להם כמה מברשות מעולות ביחס למחיר
01/07/2012 | 17:34
38
ואני בהחלט מאלה שיש להן מברשות של מאק וחברות מקצועיות אחרות כך שיש לי למה להשוות, ועוד כל מני "פיצי'פקעס" שביחס למחיר שלהם - בהחלט מספקים את הסחורה ויותר, כולל צלליות פה ושם (למרות שבהשוואה ל"וואוו" שמבחינתי אותו רף של מוצרים ומחירים הצלליות של "ווואוו" טובות יותר משל ביוטיקר).
אז אולי באמת קצת הגזמתי קצת במילה "מעולים" אבל כן יש להם הרבה מוצרים טובים, שוב, ביחס למחירם.
הגעתי למסקנה שזה די תלוי בציפורן
29/06/2012 | 20:14
178
כי אני הצלחתי להוריד עם שני מגבונים בשתי הידיים (לא לק "קל".. ג'לי אדום+לבן מתחתיו), אבל לאמא שלי המגבון הסיר בקושי רב 3 אצבעות ואז שבקו חייו(שכבה אחת מסכנה של לק אדום).

מסכימה שהוא מאוד שמנוני!
בניתי עליו לזמן העבודה כי תמיד מתלוננים על מגבונים רגילים בגלל הריח החזק, אבל כשהוא כזה שמנוני זה הופך את זה לבלתי אפשרי להסיר במהלך העבודה כי אני לא באמת אוכל להמשיך לגעת בניירת או מקלדת עם הג'יפה על הידיים.

בכל מקרה רכשתי כמעט את כל הריחות אז דחפתי אחד בעבודה, אחד באוטו, אחד בתיק ואחד בבית. עד שיגמרו/יתייבשו וזהו.
אני דווקא מאוד אהבתי
30/06/2012 | 10:46
91
ניסיתי בינתיים רק את אלה שבריח תפוח. אומנם מגבון אחד ממש לא הספיק לשתי הידיים, הלכו לי בערך 3 לכל יד, אבל הם המיסו את הלק ממש מהר ובקלות הרבה יותר גדולה ממסיר לק רגיל (מאחרון שהיה לי חטפתי כוויה כימית מרוב שיפשופים). הלק היה של LAKA בשתי שכבות +מחזק+ סילר.
נכון שהם שומניים אבל אני פשוט שוטפת את היידים אחרי, בדיוק כמו ששטפתי אחרי הסרה עם מסיר לק אז מבחינתי הם עדיפים.
מסכימה איתך.
30/06/2012 | 17:17
61
באמת לא הבנתי את ההמלצות.
הדבר היחידי שבו שאם באמת הלק התקלף באופן נוראי הוא מעביר לי זמן בשיעורים להוריד לק.חבל שכל היד מתלכלכת על הדרך.
סומק טרקוטה נוזלי של גרלן
29/06/2012 | 00:57
655
קיים בגוונים ורוד וכתום. לי יש את ה- Spicy Coral, גוון כתום שזוף כזה בגימור שימרי בוהק.
גוון שממש מתאים לאווירת הקיץ ולעור הסמוק שלנו גם ככה והאמת שיכול לשמש גם כצללית, שימר לפנים ואפילו לאזור המחשוף. יתאים במיוחד לשזופות.
הסומק הזה מגיע במיכל מאורך עם משאבה נוחה שלחיצה אחת ממנה מוציאה חומר בכמות מדויקת לשתי הלחיים.
את הסומק אפשר להניח בטפיחות עם האצבעות או עם מברשת דואו פייבר קטנה (כמו מאק 130) שתפזר אותו באחידות ובצורה מטושטשת בגבולות, לא מוכתמת.
ללא ספק המראה שנוצר מרהיב ואף עמיד לאורך כל היום למרות האתגרים שהלחות הקיצית מציבה לו.
הסומק הזה מעצם היותו נוזלי-קרמי יתאים לטעמי למשתמשות מיומנות קצת יותר שלא נרתעות מצורת ההנחה שלו.
מברשת מייק אפ של סיגל תדמור
29/06/2012 | 08:35
22
504
היללו אותה כבר בכמה מקומות בהזדמנויות שונות.
רכשתי אותה מפרושופ (שגם עליהם יש לי רק שבחים ומילים טובות !!!)

מאוהבת בה קשות. לאחרונה זנחתי את המברשות וחזרתי לספוגיות ו/או כפות ידיי האהובות.
לטעמי היא עוזרת להגיע לרמת כיסוי טובה יותר ובזכותה עם טיפה אחת של מייק אפ , פניי מסודרות :)
עדיף לא להשתמש בספוג וידיים
29/06/2012 | 08:39
2
434
גורואית יוטיוב מישל פאן עשתה על זה סרטון
http://www.youtube.com/watch?v=qyB7omPkWe0&fea...
איזה סרטון חמוד !
29/06/2012 | 12:01
75
היא לא יודעת להשתמש בספוגית
01/07/2012 | 12:43
60
אם זה מה שיוצא לה אז היא לא כזו נהדרת אחרי הכל
ולדעתי לא רק בגלל זה
לדעתי היא ממש גרועה
29/06/2012 | 09:18
12
656
אחת המברשות שעלו לי הכי הרבה ושוות הכי מעט.
כל כך קשה לעבוד איתה. הקוטר קטן מדי וצפוף מדי. אני מרגישה שאני צריכה דיפלומה בטייחות כדי לעבוד איתה.
לא מכירה את המברשת יותר מדי אבל...
29/06/2012 | 17:46
11
441
מוכרחה לומר שהתגובות שלך מאוד לא נעימות.

פעם פעמיים ושלוש כתבת שאת לא מרוצה מהמברשת ומהרכישה. הבנו.יש כנראה כאלו שמרוצות.גם לי יש מוצרים שלא אהבתי והומלצו פה. כתבתי פעם אחת שלא אהבתי , למה ודי. לא צריך לטחון...

גם שחר כתבה לך ונדמה לי שיותר מפעם אחת.אני אישית התנסיתי לא פעם עם האתר של שחר ובכל פעם השירות היה מעולה. הקניה האחרונה הגיעה אליי תוך 3 ימים במשלוח EMS למרות ששילמתי על משלוח רשום רגיל.

גילוי נאות - אני מכירה את שחר. ואני יכולה לומר לך בכל היושרה שלי (ומכירות אותי פה מספיק בנות כדי להעיד על היושרה שלי) שהיא הכי רחוקה מלדחוף מוצרים ולכתוב דברים שלא מנסיונה האישי.

שבת שלום.
29/06/2012 | 17:54
55
29/06/2012 | 19:27
1
238
אני חייבת להצטרף לדברים שלך, אני גם מכירה את שחר באופן אישי ואף פעם לא הרגשתי שהיא מנסה לדחוף לי מוצרים, להיפך, לפחות בשתי הזדמנויות שונות התייעצתי איתה והיא אמרה לי במפורש לא לקנות בגלל שהתעניינתי במוצרים שלא יתאימו לי.
אומנם קיבלתי כמה מוצרים מפרושופ כדי לסקור, אבל ביצעתי שתי הזמנות נפרדות מהאתר, עליהן שילמתי בעצמי והייתי מרוצה מהשירות והמשלוח.
תודה :)
29/06/2012 | 22:54
51
הבחורה נפגעה ואיבדה סכום כסף גבוה
30/06/2012 | 05:27
7
346
אני חושבת שאפשר להבין אותה...
הבחורה נפגעה?!
30/06/2012 | 12:52
6
269
אני ממש לא מצליחה להבין את השימוש במונחים האלה בהקשר הזה.
אני מבינה שהיא קנתה מוצר יקר, השקיעה בו כסף, לא הייתה מרוצה מהתוצאה והתאכזבה. אני מבינה את האכזבה, אני מבינה את הרצון שלה לכתוב ביקורת, וגם אין בעיה לכתוב ביקורת שלילית על מוצר שלא אוהבים.
אבל מכאן ועד לטעון שהיא נפגעה? שמישהו עשה לה דווקא?
תפתחי איזה בלוג שאת רוצה ותקראי תגובות, כמעט לגבי כל מוצר יהיו דעות לכאן ולכאן, אין שום דרך לכתוב ביקורת שתהיה נכונה ב-100% לגבי כולן, ותמיד כשקונים לפי המלצה של מישהי אחרת יש סיכוי שזה לא יתאים לנו. מילא אם שחר הייתה היחידה שמהללת את המברשת הזו וכולן היו כותבות שהיא מזעזעת, אז גם אני הייתי עוצרת ותוהה אולי הפוסט לא נכתב בתום לב.
אבל הדעות על המברשת נעות לכאן ולכאן, כמו עם כל מוצר. לכן כשהביקורת לא מופנית רק כלפי המוצר אלא מופנית גם כלפי שחר ומבקרת את היושרה שלה ועוד בצורה כ"כ לא נעימה, כמעט כל שבוע בזמן האחרון זה מרגיש ממש לא נעים ולמען האמת דיי מעלה תהיות.
אף אחד לא מוגן מפניי ביקורת
30/06/2012 | 14:28
5
176
אני לא מכירה את שחר, אבל אני יגיד לך גם בלי להכיר שאף אחד לא קדוש ולא חסין מביקורת. זה טבעי ואנושי שזה יקרה והיא מרגישה מרומה. וזה עדיף לה להוציא את הרגשות שלה פה מאשר לשמור אותם בבטן. אכפת לה שאנשים אחרים לא יפגעו. אם היא היתה כותבת משהו נגד חוקי הפורום היו מוחקים אותה. בינתיים אפילו מנהלת אחת לא העירה לה. אתן מעירות לה רק כי אתן תומכות ומכירות את המוכרת המדוברת וכי לא נפגעתן ממנה. אז היא כן וזכותה להגיד על זה מה שהיא רוצה. אם משהו לא יהיה ראוי זה ימחק.
יש דרך גם לכתוב ביקורת
30/06/2012 | 14:39
4
136
וזה בסדר גמור לכתוב ביקורת. אבל כשהביקורת הופכת להיות הודעה עם רמיזות שמשמיצות יושר של מישהי זה מעצבן אותי.
אני מגיבה בגלל שתי סיבות. קודם כל מעצבן אותי באופן כללי לקרוא דברים כאלה, גם כשגולשות אחרות כתבו מידע מאוד לא מדויק הרגשתי צורך להגיב ועשיתי את זה.
וגם בגלל שאני מכירה את שחר ואת פרושופ באופן אישי ואני יודעת שזה לא המצב. אז כשאני מכירה מישהי ויודעת שהיא כנה וישרה מעצבן אותי לקרוא שמישהי אחרת רומזת דברים ממש לא יפים לגביה.
ואני שוב לא מבינה את השימוש בשורש פ.ג.ע, זה פשוט לא ברור לי. הבחורה קראה ביקורת, החליטה באופן עצמאי לקנות מוצר. היא לא מרוצה, אז היא נפגעה? מעכשיו כל פעם שמישהי תקנה משהו בעקבות המלצה של מישהי אחרת ולא תהיה מרוצה היא תתלונן שפגעו בה? את מבינה שזה הזוי וזה לא הגיוני ולא הוגן?
הזמנתי כמה דברים מפרושופ, דברים ששילמתי עליהם מחיר מלא ובחרתי בעצמי, ולא מכולם אני מרוצה. אז מה? אז זה אומר שנפגעתי? וכשביקשתי המלצות על מוצרים בפורום, קניתי, ולא מכולם הייתי מרוצה זה אומר שנפגעתי? זה אומר שפגעו בי? זה אומר שאני צריכה עכשיו ללכת ולהשמיץ אנשים ולרמוז רמיזות לא יפות לגביהן?

זכותה לכתוב מה שהיא רוצה, וזכותי להביע את דעתי שמנוגדת לדעה שלה.
בננות
30/06/2012 | 15:53
1
178
אין טעם להתעמק בזה.
מי שמרגישה מרומה זה עניין פרטי שלה. אני לא יכולה ולא רוצה לשלוט ברגשות של אנשים.
אני לא אפתח את נהלי שירות הלקוחות שלנו כאן אבל אני רק אגיד שלקוחה שלא מרוצה תמיד יכולה לפנות אלינו דרך "צור קשר" באתר. אם לא עשתה זאת ולא פנתה והחליטה להתנהל בצורה אחרת אין לי אופציה לתת לה שירות.
ואגב תוכלו למצוא בשרשור המלצות/השמצות גם מילה טובה מלקוחה שביטלה עסקה בפרושופ וזכתה למענה המקצועי ביותר שיכולנו להעניק לה !!

מעבר לכך, הבלוג שלי "יומנה של מאפרת" הוא בלוג אישי שלא קשור לאף חברה וכן אני מדברת שם בין השאר על מוצרים שאני אוהבת בין אם הם נמכרים בפרושופ או לא ( לראיה יש פוסטים שלמים על ג'יגי , קליניק, לוריאל וכו' ) כמו כן מצויין על גבי הבלוג באופן מפורש כבר מיום הקמתו בסרגל השמאלי המשפט הבא: "גילוי נאות: כל המאמרים וההמלצות באתר זה הם בגדר המלצה אישית ויש לקבלם בערבון מוגבל ובאחריותכם האישית בלבד."

צר לי שהמלצה שלי הפכה לסוג של "עוגמת נפש" אך זה יכול לקרות לכל אחת מכל בלוג.
בנוסף חשוב לי לציין כי על גבי אותו פוסט ספציפי שמדבר על מברשת המייקאפ המדוברת מצויין במפורש שאני הבעלים של פרושופ כך שאין ממש אפשרות לטעון "לא ידעתי, רימו אותי, הסתירו ממני מידע וכדומה."

מבחינתי הנושא סגור ואני רוצה להודות על מי שדיברו בשבחי, השם שלי מאד חשוב לי ומחזק אותי לדעת שאני מצליחה לשמור עליו
שבוע טוב לכולם ובשורות טובות :)
"כתבו עליו בעיתון הרבה דברים..."
30/06/2012 | 18:44
134
מכירות את השיר הזה של אריק איינשטיין ושלום חנוך? זה נגמר ב: "והוא בכלל לא ידע שהוא כזה..."
אז כך -
כתבתן בשירשור הזה שיצאתי נגש שחר אישית. ואני בכלל לא ידעתי שאני כזו (גילוי נאות: עד השרשרור האחרון לא זכרתי אפילו את שמה).
כתבתן שהשמצתי את האתר ואת שירות הלקוחות. ואני בכלל לא ידעתי שעשיתי זאת - מעולם לא היו לי טענות כלפי השירות, המשלוח וכו'.
כתבתן מילים כמו "עגמת נפש" , "פגיעה" - אני לא ממש נוטה להפגע כל כך חזק ממברשות. את זכות הפגיעה בי אני משאירה לבני האדם והרי לא התאכזבתי משחר (שאיני מכירה) אלא מהמברשת.

וכפי שכתבתי אתמול - תמיד כשאני מקבלת ביקורת (ובתחום בו אני עובדת אני מחוייבת לקבל ביקורת ולהיות תחת סופרוויז'ן בכל עת וכך גם אני כלפי אחרים) אני לוקחת אותה לחשיבה אישית ולבדיקה מחודשת.
כתבתי אתמול ואכן התחלתי לעשות כך - אני החלטתי שהשבוע אני משתמשת רק במברשת הזו לצורך מריחת מייק אפ. נותנת לה שוב את הצ'אנס ולא בורחת למברשות האחרות שנוחות לי הרבה יותר.
אספר לכם (אם תרשו לי להביע שוב את עמדתי לגבי ה-מברשת-) בשמחה את מסקנותיי (מזווית סובייקטיבית שלי, כמובן).
אם היא מרגישה פגועה, אז היא פגועה.
30/06/2012 | 16:04
1
139
את כנראה לא הרגשת שנפגעת, אז לא נפגעת. כול אחד יכול לענות על זה רק לגבי עצמו ואנחנו לא יכולים לשפוט על אנשים אחרים ואיך הם צריכים או לא צריכים להרגיש.
שחר צודקת
30/06/2012 | 16:15
118
ראי את הדיון הזה כמסויים.
ממש אבל ממש שמחה לשמוע
5
323
וליאת, אני מעתיקה שוב את התגובה שלי בפעם הרביעית כבר כי עושה רושם שיש פה מגמה שחוזרת על עצמה ואני מתחילה לתהות בנוגע לתגובות שלך.

אני אוהבת את המברשת הזו ועובדת איתה המון. מאפרות רבות כגון לבנת סדן, טל בן ארי, הרמוני רוט שבתאי ותמי מרגלית עובדות איתה ומשבחות אותה.
צר לי שלא אהבת אותה אבל הצעתי כבר מספר פעמים להדריך אותך כיצד לעבוד איתה נכון כי יש מצב שאת לא עושה את זה.

היא צפופה, נכון. ועל כן דרושה כמות קטנטנה של מייקאפ בשביל להגיע לכיסוי מלא ושם היתרון שלה. חסכון ותוצאות גבוהות.

חשוב להבין שמוצר שאחד אוהב, השני אולי לא יאהב אבל למה להחליט באופן גורף שהמוצר לא טוב רק כי את לא מסתדרת איתו כשלמעשה מאפרות רבות מעידות כי הוא טוב. מעולם לא המלצתי על משהו שאני לא מאמינה בו במיליון אחוז. אני לעולם לא אקלקל את שמי הטוב בהמלצה על מוצר שלא שווה התיחסות וחשוב להבהיר זאת מכיוון שהבכל פעם שהגבת בנושא ציינת בדרך כזו או אחרת שכאילו רימיתי אותך באיזשהי צורה בפוסט. כל הבלוגים של כולנו הם בגדר המלצה וכמו שאת לא אהבת יש כאלה ששמחו עם ההמלצה ונהנות מהמברשת הזו או מכל מוצר אחר שהמלצתי עליו.

ושוב בפעם המיליון אני אצרף את הפוסטים שלא אני כתבתי ולמעשה נכתבו הרבה לפני שהמברשת הזו הגיעה לידי למען אחרות כדי שיחליטו עבור עצמן אם מתאים להן או לא.

לפוסט של לבנת סדן
http://thebeautynews.blogspot.co.il/2011/12/blog-p...

לפוסט של המאפרת תמי מרגלית:
http://tamimargalit.blogspot.co.il/2012/02/blog-po...

שבת שלום וסוף שבוע מקסים לך.

הביקורת שלי אינה כלפייך אישית, חלילה
29/06/2012 | 19:44
4
247
אלא כלפי המוצר. וכמובן שהאחד מרוצה והשני אינו.
לי, אישית, יש אוסף גדול מאוד (ואולי הרבה יותר מדי...) של מברשות, איפור, קרמים וכו'. והמוצר הזה, ספציפית הוא אחד האכזבות שלי מפאת המחיר הגבוה, ההמלצות שלך והמעט שאני, באופן אישי, הצלחתי להפיק ממנו - וניסיתי. אני אמנם לא מאפרת מקצועית אבל מתאפרת הרבה.
על מוצרים אחרים שניסיתי ולא ממש אהבתי, כמעט ולא כתבתי (אני מעבירה כמעט מדי חודש שקית "הפתעות של יופי" למטופלות שלי ששמחות לקבל טיפול  שאינו נפשי מחוץ לקופסא...). הסיבה שלא השמצתי כל כך מוצרים אחרים זה מפני שלא יצרו קונטרסט גדול כל כך בין הציפיות והמחיר הגבוהים מאוד לבין הביצועים בפועל (מהזווית הסובייקטיבית שלי, כמובן).

לא ידעתי שמסר על מוצר מסויים מותר להעביר רק פעם אחת.
לראייה - כמה פעמים המלצתי על הצלליות של קרליין לטובה ואף אחת לא הגיבה כך.
בנוסף, ישנם מוצרים שנטחנים ומומלצים/מושמצים כאן בלי סוף.

ולבסוף - אני משמיצה את המברשת יותר בשרשור באופן יזום. אני מגיבה אם מישהי אחרת מעלה אותו.
ודווקא בגלל שיש כל כך הרבה המלצות לגביו - הרי גילוי נאות יהיה להזכיר גם ביקורת שאינה טובה ולהשאיר ללקוחה להחליט מה נכון עבורה.

בהמון כבוד ובברכה,
ליאת.
ולבסוף אני = ולבסוף איני
29/06/2012 | 19:52
2
149
ובכל מקרה, בדויוק עכשיו עליתי שוב לשידת האיפור שלי כדי לשלוף את המברשת מתחתית המגרה.
אנסה לתת לה עוד הזדמנות...
כאמור אם תזדקקי לטיפים
29/06/2012 | 20:34
156
אשמח לספק לך כמה והטלפון שלי מפורסם ברשת בכל מקום. תרגישי חופשי להשתמש בו. אם תרצי אעביר לך אותו בפרטי.
תודה רבה שכתבת את הביקורת שלך
01/07/2012 | 12:24
33

ואני מקווה שלא תרתעי מלכתוב חוות דעת לא מחמיאה בעתיד.

למרות שעטו עליך ונתנו לך להרגיש לא בסדר על מה שכתבת .

לדעתי חוות דעת כאלה הם לא רק חשובות הם חשובות מאוד והם דעתך ע"פ ניסיונך.

תודה רבה. שאמרת את דעתך.

יעלי

הבעיה היא לא החזרה על הדברים
29/06/2012 | 20:39
197
הבעיה היא הצורה שבה את עושה את זה. מכל ההודעות שלך לגבי המברשת עולה המסר שרימו אותך, שדחפו לך מוצר גרוע בכוונה, שהפוסט עם ההמלצה הוא שקרי. בגלל זה לא נעים לקרוא את זה.
אין בעיה שאת לא מרוצה מהמוצר, ואני מבינה את האכזבה שלך. אבל כשאת כותבת משהו כ"כ נחרץ וכ"כ לא נעים אז לפחות לי באופן אישי זה מרגיש לא נעים, בעיקר כשאת רומזת דברים מאוד לא יפים.
הצלליות המינרליות מהקולקציה השמיימית
29/06/2012 | 08:56
16
558
אמנם ביקורות של טמפטליה, אבל היא די קוטלת...
קוצ'ון את פה?
היא קטלה נורא גם את הקולקציה הקודמת
29/06/2012 | 09:15
1
305
המינרלית, שהייתה מדהימה.
היא שונאת מוצרים מינרליים.
לא הייתי בונה על הסקירות שלה בנושא הספציפי הזה.
גנבת לי את המילים מהפה,טרם נתקלתי בביקורת
29/06/2012 | 10:38
251
חיובית על צלליות מינרליות ולי האמיני לי יש מלללללללללא ואת יודעת טוב מאוד מה היחס שלי אליהם.
פשוט צריך לדעת לעבוד איתן והאהבה גדולה
זה נראה מקסים!!! למה היא קטלה את זה?
29/06/2012 | 09:21
2
237
ממש מפתה לא ראיתי את זה בארץ זה חדש? מתי מגיע אלינו?
אמור להגיע ביולי.
29/06/2012 | 09:29
46
בסוף שבוע הבא כבר בארץ
29/06/2012 | 11:34
71
נזכרתי בשם, סמי-פרשס.
29/06/2012 | 09:28
5
81
זו הקולקציה הכי מקסימה שראיתי
29/06/2012 | 11:07
4
64
צודקת, אחת המדהימות.
29/06/2012 | 11:27
2
153
על מה את זוממת מהקולקציה החדשה?
נדלקתי על earth ו water
29/06/2012 | 12:56
45
שאלה קשה, נראה לי שאני הולכת להסתער על
29/06/2012 | 13:18
139
כמה צלליות מינרליות
29/06/2012 | 14:11
10
אההה, אני רוצה את Magnetic Attraction!
29/06/2012 | 10:30
3
67
יש במאק כ"כ הרבה דומות לה ....
29/06/2012 | 11:12
2
49
מה דומה למה למשל?
29/06/2012 | 16:46
1
22
הקופרינג דומה למגנטיק אטרקשן
29/06/2012 | 17:07
27
אני לא מקשיבה לטמטליה אני הולכת לפי האהבות
29/06/2012 | 10:36
160
שלי, והצלליות האלה הורגות אותי
אייליינר של ג'ייד מהסדרה החדשה
29/06/2012 | 09:27
14
423
קיבלתי אותו באיזו תחרות בפייס בגוון ירוק.
הגוון דוקא יפה ואפילו מדגיש את צבע העיניים שלי, אבל שום דבר לא שווה את ההסרה הנוראית שעברתי איתו. ניסתי שני מסירי איפור שונים (לוריאל ורבלון) ועדיין נשארו שאריות בצמוד לריסים. למרות שניסיתי להיות מאד עדינה בהסרה, כמובן שהעפעפיים הפכו להיות אדומות מכל השיפשופים
והכי גרוע, שגם 3 ימים אחרי עדיין היו שאריות של האייליינר.
לסיכום- חוויה נוראית. אבל אם מישהי רוצה לעשות איפור קבוע ואין לה כסף, האייליינר יעשה את העבודה. ראו הוזהרתן...
חחחח טוב, אי אפשר להגיד שהוא לא עמיד!
29/06/2012 | 10:27
71
האיליינרים העמידים שלהם
29/06/2012 | 15:24
184
יורדים רק עם מסיר דו פאזי, גם שלהם.
ניסיתי להוריד גם עם דו פאזי אחר של לוריאל וגם ירד בקלות.
תנסי קרם לחות !! כן כן
29/06/2012 | 21:25
9
170
איילנר עקשן אני מורידה עם מעט קרם לחות על צמר גפן. ממסיר אותו בשניה !!!

לא יודעת לגבי הסוג הזה ספציפית אבל אולי זה יעזור לך.
אני קצת מפחדת לקרב אותו לעיניים
29/06/2012 | 23:37
2
41
כשהעין עצומה אין לך ממה לדאוג. שימי טיפונת
30/06/2012 | 00:05
1
89
על צמר גפן כפי שהיית שמה חלב פנים נניח ובעדינות הסירי את האיילינר. את גם יכולה לעשות את זה נקודתי יותר עם קיסם אזניים
אני אנסה. תודה
30/06/2012 | 06:41
13
קרם לחות לא יוריד את האיליינר הזה
30/06/2012 | 10:11
5
46
אני מבינה שגם את חווית את החוויה המרנינה?
30/06/2012 | 14:44
3
25
12 פואה
30/06/2012 | 17:03
2
94
ברגע שיש את המסיר שלו הוא לא כזה רע.
סבלתי תקופה מעיניים דומעות\בעייתיות וכל איליינר אחר היה נמרח לי.
יש נשים שמחפשות כאלו דברים.

לזכות מי שמכר לי אותו יאמר כי אמרו לי שאני צריכה לקנות לו מסיר מיוחד, אך מכוון שהמחיר נראה לי גבוה לא קניתי והיתר כבר ידוע.

אני משתמשת היום בליינר של physicians formula ואני מאוד מרוצה ממנו.
לא נמרח לי, הרבה יותר עמיד מהרבה ליינרים אחרים שניסיתי, קל להסרה. הוא מגיע עם מברשת אפליקטור כמו טוש ואפשר ממש בקלות להוציא ממנו קו דקיק או עבה.
אויש... נשמע לא כיף בכלל
30/06/2012 | 20:04
1
40
זה קצת מטורף למכור אייליינר כל כך עמיד שצריך למכור לו מסיר מיוחד. מפחדת לחשוב איזה חומרים חזקים יש בצמד הזה...
זה יורד לדעתי עם כל דו פאזי
30/06/2012 | 22:25
34
למי שלא מכירה, הנוסחה שלו דומה לזפת מדוללת לדעתי, הוא כ"כ עמיד שהוא יכול להוות פתרון נאות עבור מי שליינר רגיל לא עמיד עליה או רגילה לשפשף את העיניים.
מקווה שכן ואם לא אז מבאס :(
30/06/2012 | 16:02
16
מסיר האיפור הדו פאזי של ניוואה מוריד בקלות!
30/06/2012 | 16:29
66
ניסיתי אותו כבר מספר פעמים, והוא מוריד אותי ממש בקלות.

בכלל, אני ממליצה בחום על המסיר שלהם, אני מסירה איתו על עיוור (בלי להסתכל במראה) אין הפתעות שחורות בבוקר, והכי חשוב!!
לא שמן ומגעיל בעיניים! לא צריך לשטוף אחרי...
מצטרפת
30/06/2012 | 17:03
66
זה בחיים לא קרה לי ככה שאיילינר לא יורד, יותר משבוע הוא היה בצמוד לריסים ולא הצלחתי להוריד אותו גם לא עם הדו פאזי של גרנייה.
וגם המרקם שלו סמיך וקשה לעבוד איתו עם המברשת שגם היא יותר מידי ארוכה
צללית קרם של קליניק בגוון שמפניה
29/06/2012 | 10:05
261
זו שמגיעה באריזת דמוית גלוס עם האפליקטור -(פשוט ששכתי את שמה) גרועה ביותר חסרת פיגמנט על העפעף עם בסיס ובלי בסיס לוקח לה המון זמן להתיבש לכן חצי עיפעוף וכל הצללית מקריסה לא מומלצת בכלל חבל על כמעת 100 שקלים שבוזבזו
מייק אפ פלאוור פרפקשן של בורז'ואה
29/06/2012 | 10:18
21
470
הוא נרכש לפני שבוע זה מוצר ראשון שלי מהחברה.

אני חייבת לציין דבר ראשון הגוון! מספר 51 ממש בול עליי. כאילו אני מאוד בהירה יחסית ושום מייק אפ לא בא בול עליי. זה מדהים.

הכיסוי שלו מלא אבל עדיין לא מאסיבי ולא . הוא ממש נעים על העור עמיד יחסית(בנתיים נבדק רק כ6 שעות ושרד יפה מאוד)

הוא ממש כמו עור שני. אני מאוד מרוצה זה אחת הרכישות שבאמת יצאתי מרוצה מכל בחינה.

גם כשהוא מתחיל לאבד מהעמידות שלו הוא לא יורד בצורה מגעילה הוא פשוט נטמע לתוך העור ונספג לאט לאט אבל עדיין העור נשאר יפה ואחיד וזה משהו שמאוד אהבתי. לדעתי הוא מקבל אצלי לפחות ציון 10 כמו כלום.

בכללי מייק אפ מומלץ מאוד. אני אישית בעלת עור רגיל-יבש והוא היה לי מעולה. אני חושבת שגם לעור מעורב/שמן לא יותר מדי הוא יכול להיות מעולה.

זהו.
מסכימה, אבל
29/06/2012 | 10:25
14
322
לא מסכימה עם עניין העמידות- לי יצא לבדוק אותו ליותר זמן, והוא באמת לא כזה עמיד. לא מחזיק 7 שעות כמו שצריך, והוא מתחיל "לנזול" במקומות המועדים לפורענות אצלי- האף והסנטר. ולי אישית יש קצת אדמומיות שם, אז בסוף היום אני לא נראת הכי חיננית בעולם. הוא באמת מייקאפ מדהים ומרגיש מאוד טבעי על העור (לדעתי יותר טבעי מהקולרסטיי). הוא פשוט מצריך הצמדות לדפי בלוט או לפודרה.
לי גם יש עור רגיל עם נטיה ליבש, ואני חושבת שלבעלות עור מעורב-שמן הוא לא יהיה משהו...
אה! ויש לו גם ריח של פרחים, לא בטוחה שכל אחת תצליח להתחבר לזה.
זהו מוזר מאוד אצלי
29/06/2012 | 10:40
1
208
דווקא אחרי 6 שעות הוא עדיין היה על האף(ששום מייק אפ אפילו לא יודעת מה לא מחזיק לי באף יותר משעתיים שלוש גג)

וזה מה שאהבתי  בו הוא פשוט לא זז לי. אולי העור שלי פשוט ככה לא יודעת האמת.

בכל מקרה כן לעור שמן הוא לא ממש מומלץ אולי לעור מעורב ובחורף.

אבל לי הוא היה מעולה מכל מייק אפ אחר שניסיתי(וניסיתי מלא)
העיקר שמצאת את מה שמתאים לך!!
29/06/2012 | 10:55
114
זאת בכל זאת משימה לא קלה בכלל...
למה אתן שליליות
29/06/2012 | 11:08
5
352
לי יש עור מעורב והוא מצויין עלי, אפילו בקיץ.
מחזיק יופי, אולי קצת מבריק אחרי שעתיים-שלוש אבל לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו (וכשמזיעים בחום של תל אביב הכל מבריק).
29/06/2012 | 11:12
167
עמידות זה דבר אינדיוידואלי...
אני לא הייתי שלילית
29/06/2012 | 11:15
185
דווקא בגלל הגימור מאט יחסית(אבל לא מאט מת) הוא מתאים לבעלות עור יותר מעורב/שמן לפחות לדעתי.

אבל שוב זה מאוד משתנה מאדם לאדם ותמיד כדאי לנסות. סך הכל קיבלתי תמורה מלאה ומעבר למחיר
כל אחת זכאית לחוות דעת משלה ובגלל זה אנחנו
29/06/2012 | 11:38
2
250
חולקות פה רשמים על מוצרים. אין פה מקום לביקורת על נתינת חוות דעת
ה"למה אתן שליליות"
29/06/2012 | 11:41
1
247
נאמר בהומור.
פעם הבאה אוסיף סמיילי.
שמחה על הבהרה
29/06/2012 | 12:01
61
את צודקת, לקחתי לנסות, לי יש עור שמן, והוא
5
211
באמת לא שרד את השעות כמו שצריך למרות נעימותו הבהחלט טובה, והטמעתו המצויינת בעור. אצלי, כעבור 3-4 שעות כבר התחיל להבריק ומאוד לא להחמיא, הדגיש את קמטי ההבעה שלי ומאותו שלב הייתי צריכה לבלטט (בלוטינג) כל זמן מה.
חבל, כי כפי שנכתב - הוא מאוד נעים על העור ומאוד מתאים מבחינת הגוונים שלו לבהירות.
ממש חבל
29/06/2012 | 17:53
4
145
כי אם הוא היה נשאר עוד כמה שעות על העור, הוא היה לגמרי המייקאפ המושלם. אפילו לחפש גבר יותר קל...
29/06/2012 | 17:59
3
23
אני מודה שלא הבנתי
29/06/2012 | 18:06
2
35
התכוונתי בכל הפרצופים שלי שאני מסכימה איתך-
29/06/2012 | 20:08
1
97
החיוך להסכמה
הפרצוף החמוץ כי באמת אי אפשר למצוא מייקאפ
הלשון בחוץ כי גבר באמת יותר קל למצוא
והסותם פה - כי בזאת סתמתי את טענותיי.

עד כאן פרוש רש"י..... שתהיה שבת שלום.
חחח שבת שלום
29/06/2012 | 20:18
24
איזה כיף לשמוע, הזמנתי השבוע מאסוס
29/06/2012 | 11:14
91
אני מתלבטת אם להזמין אותו או את ההלת'י מיקס
30/06/2012 | 14:23
4
108
[ההלתי' מיקס סרום, כי זה מה שיש לאסוס במלאי].
יש לי עוד שומני-מעורב ואני מחפשת כיסוי בינוני, לא משהו כבד. העניין הוא שאין לי פודרה אז אני משתדלת לחפש מייק אפ שלא יצריך אותי באחת, אלא אם כן מישהי ממליצה גם על אחת הפודרות של בורז'ואה
אממ תראי
30/06/2012 | 14:34
3
105
האלטי מיקס סרום לא ממש עמיד בייחוד לא לעור שמן. הרגיל לאומת זאת קצת יותר.

אם תוכלי לרכוש את הרגיל(בארץ יש תמיד מבצעים) זה מעולה.

פלוס יש לבורז'ואה פודרה מאוד טובה היא בצבע שחור . המכסה כמובן. היא תוכל לעזור לעמידות. בהצלחה
תודה!
30/06/2012 | 14:42
2
59
האמת שמישהי עכשיו פרסמה פה אתר בריטי שיש לו את הגרסה הרגילה, אני כנראה אזמין אותו.
אני מקווה שגוון 53 יהיה טוב עליי, ניסיתי אותו קצת על היד בחנות למרות שלפי האתר שלהם הוא נראה קצת בהיר [אני גוון 2 לדוגמה במאטצ'מסטר של מאק].
אכן עדיפות רבה לרגיל. בהצלחה
30/06/2012 | 15:00
21
ממליצה לך לנסות אותו על הפנים
30/06/2012 | 15:20
53
או לפחות על החזה. אין שום קשר בין צבע היד לצבע הפנים, במיוחד בקיץ. חבל שסתם תזמיני על עיוור צבע שלא יתאים לך.
חצי - שירות הלקוחות של אנה לוטן
29/06/2012 | 10:33
24
545
בהמלצתה של המאפרת המדהימה, טל פלג, פניתי לשירות הלקוחות של אנה לוטן באתר שלהם. ביקשתי שישלחו לי בבקשה דוגמית של קרם היום מסדרת הזהב, והוספתי שהעור שלי רגיל עם נטיה ליבש, אז אם יש להם המלצות נוספות אשמח לשמוע. אומנם לא קיבלתי תשובה במייל, אבל כן שלחו לי אחרי שבוע הביתה שקית ענקית ממוגנת בפצפצים עם 8 דוגמיות של 4 מוצרים שונים (שתי שפופרות לכל מוצר), תעודת משלוח (קצת הזוי, כי לא שילמתי, אבל מי אני שאתווכח) ו2 פרוספקטים שמסבירים יותר טוב מכל קוסמטיקאית שמנסה לדחוף מוצרים, על מה המוצרים, למי הם מתאימים ואיזה מוצרים נוספים יש בסדרה. חוץ מזה קיבלתי עוד עלון מידע בקשר לBB קרם החדש שלהם. הם שלחו לי מוצרים משתי סדרות שונות, ככה שאני אוכל לבדוק איזה סדרה מתאימה לי יותר. ועוד דבר שהרג אותי לגמרי- כל שפורפרת אטומה עם נייר אלומיניום כזה בשביל ההיגנה!!! פשוט מדהים!! ותודה לאל שהם לא עושים ניסויים בבעלי חיים...
29/06/2012 | 10:39
226
בהחלט שירות מעל ומעבר אין מילים
29/06/2012 | 10:43
245
גם אני פניתי אליהם וקיבלתי כ19 דוגמיות! דאם אני הייתי בשוק וגם כמוך עלונים והמחירון והכל

זה פשוט שירות ברמה אחרת.

לצערי הרב שום סדרה לא באמת עזרה לי (עור רגיל-יבש) והדוגמיות נשארו כך. אבל בכל מקרה שאפו על השירות אין מה לומר
גם אני שלחתי להם הודעה
29/06/2012 | 11:10
262
והתעניינתי במוצרים.
חזרה אלי ליזט במייל, הייתה מאוד נחמדה ואני מאמינה שכרגע מספר דוגמיות למוצרים שמתאימים לעור שלי בדרכם אלי!
בדיוק מה שאני עשיתי השבוע
29/06/2012 | 11:41
180
כנ"ל עוד לא נתקלתי בשרות כזה בארץ
29/06/2012 | 13:29
195
פעמיים ביקשתי מהם דוגמיות והם שלחו לי 2 מוצרים בגודל מלא, ענו מהר במייל.כול הכבוד, כיף להיתקל בשירות כזה.
אני קונה מאנה לוטן מוצרים כבר שנים
29/06/2012 | 15:01
4
279

ותמיד מרוצה מהשירות.

יעלי
אפשר לקנות ישירות מהם או רק דרך קוסמטיקאיות?
29/06/2012 | 16:31
2
106
אני קונה דרך אנה לוטן
30/06/2012 | 16:09
153

אבל אני לא יודעת מה קורה היום , כי אני קונה אצלה כבר המון המון המון שנים.

שווה לשאול בחברה.

אפשר לקנות דרך קוסמטיקאיות
30/06/2012 | 16:52
117
ודרך אתרים באינטרנט. שווה לעשות סקר שוק.
דרך החברה הם מוכרים במחיר המומלץ לצרכן, ואילו דרך קוסמטיקאיות את יכולה לקבל הנחה.
מקסימים!
30/06/2012 | 20:06
74
ביקשתי דוגמית בהירה של הBB והם שאלו מה עוד ארצה לנסות חוץ מזה.
וואו!
29/06/2012 | 17:10
189
כל הכבוד להם!
עד היום הצלחתי לקבל דוגמיות מקמדיס [אפשר להזמין דרך עמוד הפייסבוק שלהם] ודוגמיות של הולילנד- אבל זה דרך הקוסמטיקאית שלי.
יפה לראות שגם הם בעד לתת דוגמאות ועוד שלחו לך מגוון כדי שתוכלי להתנסות. הלוואי ששאר החברות יבינו עד כמה דוגמיות זה דבר קריטי כשרוצים לקנות מוצר
הדוגמיות בחינם?
29/06/2012 | 22:10
2
221
אפשר את הפרטים ליצירת קשר איתם?
תודה!!
בבקשה
30/06/2012 | 07:17
1
270
http://www.annalotan.co.il/

זה האתר כנסי לצור קשר ושם מספיק למלא שם ומייל. תצייני שאת לקוחה פרטית ולא קוסמטיקאית(במידה ואת כן )

ואכן הדוגמיות בחינם
תודה מותק
30/06/2012 | 14:19
30
30/06/2012 | 05:31
11
30/06/2012 | 09:03
11
ביקשתי מהם דוגמית לBB
30/06/2012 | 14:22
71
לא נוהג ליחצן, אבל כשמגיע- אז מגיע!!!
30/06/2012 | 14:49
2
204
אתמול קראתי את ההמלצה פה על השירות לקוחות (ממש זו שאני מגיבה לה כעת) והחלטתי לנסות את מזלי ולשלוח להם מייל, בתקווה שיכוונו אותי למוצרים המתאימים לי.
עכשיו (!!!!!), יום שבת (!!!!!!), בצהריים (!!!!!!!!), קיבלתי תשובה מפורטת למייל, מנציגה בשם ליאורה, עם הסברים על מה מתאים לסוג העור שלי, הסבר למה BB קרם לא יתאים לי (למרות שהכי קל היה למכור לי את זה, הרי אני לא באמת מבינה בזה. ע"ע דיילות הפארמים) וכמובן גם הודיעה שתשלח לי דוגמיות (מבלי שבכלל ביקשתי).
אני ממש בהלם חיובי כרגע. מעולם לא נתקלתי בשירות כזה מהיר ואדיב.

*סתם לציין, שליאורה גם כתבה לי שהם היו רגילים לקבל 2-3 פניות ביום ולאחרונה הם מוצפים בפניות. הלוואי וכל נותני השירות בישראל יבינו ששירות טוב יביא עימו גל של לקוחות. וכמובן גם שחברות הקוסמטיקה בפרט, יבינו שלחלק דוגמיות זהו אינטרס שלהם לא פחות מאשר של הצרכנים.
גם לי ליאורה ענתה היום! מאוד התרשמתי מהשירות
30/06/2012 | 20:47
117
תשלח לי דוגמית של הBB+רשימת קוסמטיקאיות מהאיזור שלי שעובדות עם אנה לוטן.
ומבחינתי שירות לקוחות כלכך חשוב שזה לגמרי מכריע אם לרכוש מוצרים של החברה או של חברה מתחרה, גם אם יש הפרש מחירים.

אז מצטרפת ל של כל בנות השרשור!
וואו!
30/06/2012 | 22:17
70
באמת באמת כל הכבוד להם. כל כך משמח לגלות שיש חברה מקצועית ורצינית, שחשוב להם לשמור על הרמה המקצועית וחשוב להם להתאים לך מוצרים ולא לדחוף לך סתם.
זה כל כך יפה וכל כך מוערך בעיניי. עד היום רק שמעתי עליהם אבל לא יצא לי להתנסות, והידיעה שאפשר לקבל דוגמיות בכלל גורמת לי לרצות לנסות.
מתה על החברה הזו.
30/06/2012 | 16:47
59
הם נהדרים
30/06/2012 | 19:15
74
מצטרפת לפירגון.
אני שמחה לשמוע שכולכן מרוצות
30/06/2012 | 19:57
130
אכן השירות לקוחות הכי טוב שנתקלתי בו, ומוצרים מצויינים - אז זה שילוב נהדר.
אנה לוטן הן בין היחידים שנותנים את השירות
01/07/2012 | 09:12
91
המעולה קשובים לצרכן הישראלי יש להן מוצרים מעולים לא רק סדרת הזהב ובכלל יש להם מסיר איפור מעולה ולא יקר..
אני שנים אם המוצרים שלהם ולפני שאני קונה את המוצר המלא אני מבקשת דוגמיות לנסות ותמיד הן שולחת בשמחה..
הפריימר הירוק של PUPA
29/06/2012 | 10:45
9
281
או בשמו הרשמי Smoothing Foundation Primer
נכון, זה ממש לא מוצר חדש וגם די מוכר פה בפורום, אבל אני גיליתי רק לאחרונה, ואני מת-לה-בת!
אחרי שימוש בפריימרים אחרים שהאחרון בהם של קלרינס ונחשב לעילוי,  עבורי הפריימר של פופה עושה את העבודה הכי טובה מכולם!
הוא מחליק את העור, משפר בהרבה את עמידות המייק אפ ובגלל שהוא מנטרל קצת את האדמומיות, אני גם יכולה לשים מעט פחות מייק אפ.
רגע! פריימר או קונסילר? או שזה פשוט
29/06/2012 | 10:54
2
173
פריימר לפנים? (כדי שהמייק אפ יחזיק מעמד טוב יותר)
הפריימר הירוק הוא פריימר לפנים.
<< ההודעה הנוכחית
29/06/2012 | 11:11
1
146
אה, תודה
29/06/2012 | 11:21
36
אשמח לדעת איזה סוג עור יש לך :)
29/06/2012 | 15:29
3
102
משום מה אני כבר שנים רוצה לקנות אותו או לקחת לנסות ולא יוצא לי..
פיתחתי אליו אנטי כשבאתי עם הטיפות האחרונות של הפריימר שלי של סמאשבוקס כדי להשוות למוצרים דומים בפארם, וההרגשה של הפופה לעומת הסמאשבוקס הרבה הרבה פחות נעימה וחלקה... אז יש לי מין אנטי לא מוסבר למרות כל הביקורות הטובות... תשכנעי אותי!!!! אני לא רוצה לשלם עוד פעם 200 שקל על פריימר!!!!
יש לי עור מעורב
29/06/2012 | 16:49
102
ובקיץ ה-t שלי מאוד מבריק ושמן.
את הפריימר של סמשבוקס אני לא מכירה ולכן לא יכולה להשוות, אבל אם הוא טוב לך אז למה להחליף? הוא עולה 200 ש"ח??
על הפריימר שלי שילמתי 50  שקלים כי רכשתי אותו יחד עם פודרה, כמעט תמיד יש בפופה מבצע שקונים מוצר פנים (פודרה/סומק/מייק אפ) והפריימר ב-50 ש"ח, גם אם מוצר הפנים היה במבצע.
מציעה לך לתת לו צ'אנס!
יש בעיה עם הטסטרים בחנות
29/06/2012 | 23:01
1
104
היה לי את הפריימר של פופה, וכשבאתי לנסות אותו בחנות הוא היה סמיך מאוד. פתאום כשניסיתי אותו בבית הוא היה הרבה יותר דליל ונעים. הטסטר בחנות פשוט היה כבר יבש ומסכן.

אני לא מכירה את הפריימר של סמאשבוקס אז אני לא יודעת להשוות אליו.
בכל מקרה לא ממליצה לך לקנות במחיר מלא, תחכי למבצע טוב, אני קניתי אותו אז במשהו כמו 100 שקל, לא יותר מזה. ובכל מקרה אם את לא מרוצה תמיד אפשר למכור, אומנם לא במחיר המלא אבל עדיין ההפסד לא יהיה כזה גדול
לי יש את הפריימר הירוק של סמאשבוקס
30/06/2012 | 09:21
82
יש לי עור מעורב. שומני באיזור ה T אני מאוד מרוצה ממנו.
יש לי עוד פריימרים (עופרה, גאיה, סטילה, לוראל, אלף). אני מעדיפה אותו.
מבחינת עמידות - בעבודה אני בד"כ בחדרים ממוזגים כך שאין בעיית הזעה יותר מדי.
אאל"ט גם בימים שאני מטיילת ברחובות ת"א המיוזעות - אין בעיה מיוחדת אבל קשה לי לזכור במדוייק מה אני שמתי באותם הימים כי  בימים שאיני עובדת פעמים רבות אני לא מתאפרת...
אני גם מנסה אותו בשבוע האחרון ולצערי
29/06/2012 | 23:10
102
אני לא יכולה להעיד את אותו דבר.
התוצאה שלו יפה, הוא באמת מחליק את העור וגורם למייקאפ להיות יותר עמיד. אבל מאז שהתחלתי להשתמש בו הופיעו לי כמה פצעים על הפנים, ואני לא מתחצ'קנת בדרך כלל, אז הדבר היחידי שאני יכולה לשייך את הפצעים אליו זה השימוש בפרמייר.
עד עכשיו השתמשתי בפרמייר של גרלן (זה שנראה כמו פנינים, שכחתי את השם שלו) והתוצאה שלו היתה הרבה יותר טובה בעיניי. אבל הטווח מחירים שונה לגמרי, אני מניחה שזו ליגה אחרת.
אני גם ממש מחבבת אותו
01/07/2012 | 02:41
44
הוא לא ממש מנטרל אדמומיות (לדעתי), אולי ממש ממש ממש מעט, אבל הוא נותן בסיס מצוין למייקאפ ובהחלט תורם לעמידות.

אני חושבת שהוא בעיקר "חוצץ" מעולה בין הקרם פנים עם מקדם ההגנה למייקאפ. אני תמיד עם קרם לחות הכי קליל שאני מוצאת עם SPF גבוה, ובקיץ האחרון (שרק התחיל!!!) כבר התחלתי להרגיש שהמייקאפ לא מספיק מחזיק מעל הקרם לחות. בגדול אני לא ממש מרגישה שאני צריכה קרם לחות בקיץ (עור מעורב).. אבל אני חייבת את מקדם ההגנה... אז זה השילוב שמצאתי - קרם סופר קליל עם SPF ומעליו הפריימר.
שפתון פופה מסדרת JEANS N'ROSES מס'2
29/06/2012 | 10:52
2
293
שפתון מהקוקציה המוגבלת לאביב/קיץ. צבע ורדרד מהמם, לחותי מאוד, מעט שקפקף.
פשוט להניח ולהרגיש שאת בחופשה בהוואי....
רכשתי שניים מהקולקציה והם מהממים
29/06/2012 | 11:46
1
102
גם לי יש את 02 והוא פשוט הורס!ממש מרוצה
29/06/2012 | 17:03
48
- מסקרה של לוריאל - extra volume collage
29/06/2012 | 12:09
157
- מסקרה של לוריאל - extra volume collagene - מתוארת על גבי האריזה כ"מסקרה לעיבוי הריסים בתוספת קולגן עם מברשת גדולה פי 2 ממברשת רגילה".

המברשת אכן ענקית וחששתי שלא אסתדר איתה כי יחסית יש לי עיניים קטנות ועפעף, כך שהייתי בטוחה שכל שמוש בה יביא למריחת המסקרה על ומסביב לעפעף ותוך כדי גם אפצע עצמי בגלל גודלה.

בפועל - אני מסתדרת איתה מצויין, היא שחורה מאוד, מעברה את הריסים בצורה עדינה, הפורמולה שלה סמיכה ונעימה, ללא רייח, לא יוצרת גושים ועל אף גודל המברשת אני מצליחה למשוח גם את ריסיי התחתונים.
מסקרה איב סן לורן - volume effect faux
29/06/2012 | 12:22
1
221
מסקרה של איב סן לורן - volume effect faux cils  - כנראה המסקרה הכי מדוברת שלהם. נרכשה בסטרוברי במחיר מבצע של 60 ש"ח (וזו הסיבה היחדיה שרכשתי אותה).

בעבר כבר התנסתי בגרסה הסגולה שלה והרייח הטריף אותי לרעה לאורך כל היום ובנוסף יצר גירוי ודמעות בעיניי.

הפעם הלכתי על הגירסה השחורה (בגלל המחיר) ואני שמחה שלא קניתיה במחיר מלא כי אני (שוב) לא מבינה על מה המהומה .

מסקרה שחורה, סטנדרטית, מברשת שיער, פורמולה סמיכה (מרגישה לי סמיכה מדיי), רייח מורגש פחות מאשר בגרסה הסגולה אך עדיין מציק באף.

לא עושה ניסים ונפלאות, מעבה מעט, מאריכה מעט, לעיתים מדביקה את הריסים. תמיד - תמיד אני מלכלת את העפעף העליון - קו ריסים עליון היכן שאני מניחה אייליינר ולכן משתמשת בה רק אם שמתי אייליינר שחור בלי צלליות, כדי לא לנקות את הבלגן שהיא יוצרת .

נמרחת ו/או מתפוררת במהלך היום מתחת לריסים (על אף שעובדת במקום ממוזג).

נוח לי יותר להתקלח עם איפור העיניים ולהסירו לאחר המקלחת, המסקרה הזו מתמוססת בצורה זוועתית אל תוך העין כך שאני צריכה לחפור עם מקלוני אוזניים כדי להוציא את שאריות החומר שהצטברו סביב גלגל העין .

בקיצור - לא !
מצטרפת להשמצה
29/06/2012 | 13:02
52
מסקרה להקניית עמידות במים של קלרינס
29/06/2012 | 12:30
2
185
מסקרת ציפוי שקופה של קלרינס המיועדת להנחה מעל מסקרה קיימת כדי להעניק לה עמידות במים  - double fix mascara - waterproffing seal lashes & eyebrows -
פטנט שימושי מאוד - במקום לקנות מסקרה עמידה במים, למרוח שכבה ממסקרה שקופה זו, על המסקרה הנוכחית ולהופכה לעמידה במים/זיעה.

החומר הוא שקוף, ללא רייח, מברשת שיער צרה יחסית למברשות אחרות וגם השיערות קצרות יחסית לאחרות.

שרדה התזות ושחייה בבריכה ואף חום ולחות אך תחת זרם המים החמים במקלחת היא מתפוררת .

לעיתים אני מקבעת איתה גם את הגבות, אני אוהבת שכשהיא מתייבשת היא לא יוצרת תחושת יובש על הגבה או קרום שקוף נראה לעין, לעיתים מתפורר (כמו שקרה לי עם מוצר של מאק).
איזה יופי שכתבת כל זאת כי היא בדרך אלי!
1
32
בכייף . הגעתי למוצר הזה בשל חוו"ד חיוביות
01/07/2012 | 00:16
45
בפורום זה ואח"כ חקרתי עליו עוד קצת במייקאפ אלי וראיתי כי טוב .
eye basics של לאורה מרסייה בגוון buff
29/06/2012 | 17:21
1
166
זהו פריימר לעיניים עם גוון קל בצבע ורוד-חום שמגיע בטיובה כמו של גלוס.
(מזכיר קצת את הפריימר פושן של אורבן דיקיי בגוון sin עפ"י סווטצ'ים בגוגל)

האמת היא שקניתי אותו יותר כמאחד גוון של העפעף ופחות בגלל תכונותיו כפריימר בגלל הסיבה הפשוטה שאיני זקוקה לפריימר על העפעפיים היבשות שלי...
השתמשתי בו בינתיים מתחת לצללית all that glitters של מאק, שאף פעם לא הצלחתי להפיק ממנה את המקסימום, וראו איזה פלא, זה פשוט הקפיץ לי את הגוון של הצללית בכמה רמות!
בשביל המחיר הפעוט ששילמתי בסטרוברי, 40 ש"ח, זו היתה קניה שווה מבחינתי.

הדבר היחיד שקצת מטריד אותי זה היות והוא עלה כל כך מעט יש לי הרגשה שהמוצר לא כל כך טרי ולא הצלחתי עפ"י הקוד על הטיובה לפענח את תאריך הייצור שלו. (גם מייל לחברת לאורה מרסייה לא הצלחתי משום מה לשלוח...) אבל בינתיים נראה לי שהוא בסדר.
המוצר בהחלט לא חדש כי הוא כבר שינה אריזה
29/06/2012 | 17:56
118
ובסטרוברי מוכרים אותו גם באריזתו ישנה (בזול) וגם את החדשה יותר.
כל עוד המרקם והריח נורמליים אין לך מה לדאוג
טוש לומי מג'יק להארות
29/06/2012 | 17:29
6
338
עד לשנה זו לא נהגתי לשים דבר מתחת לעיניים
אין לי כהויות אבל בעייפות/חוסר שינה יש שקיות מעצבנות.

זה פשוט קסם, 2-3 נקודות וטשטוש בטפיחות, מוריד 10 שנים! מהגיל (כן, נראית בת 18) ומצעיר את העיניים.

לבובי בראון יש טוש מוצלח לא פחות אך מחירו 165 שקלים לעומת הלומי שעולה לי כשליש מחיר...
שכחתי כהרגלי
43
29/06/2012 | 18:13
21
לגמרי שיחוק! גם אני מאוהבת
30/06/2012 | 11:10
42
אפשר קצת פרטים?
30/06/2012 | 12:26
2
92
של מי זה? כמה זה עולה? מה זה בדיוק?
טוש לומי' מג'יק מבית לוריאל להארות
07/07/2012 | 15:48
1
28
טוש להארות, תוכלי לקרוא על אופן השימוש ופרטים נוספים בפוסט:

קישור

המחיר 95 שקלים לפני מבצעים והנחות שתמיד יש.
תודה
07/07/2012 | 17:07
2
מגבונים להסרת איפור של ד"ר פישר
29/06/2012 | 19:11
3
115
הייתי קצת סקפטית לגבי המוצר, כי בד"כ אני פשוט שוטפת פנים היטב עם מים וסבון, ונראה היה לי שמגבון לא יספיק.
קניתי כי כשאני הולכת לאימון בערב אני מסיר את האיפור ולא תמיד יש לי כיור לעצור בו קודם.
- אריזה מעולה - נסגרת היטב מחדש והמגבונים בתיק האימון שלי כבר מעל חודשיים ולא מתייבשים.
- מסירים היטב את האיפור. איפור מלא יורד לגמרי באמצעות שני מגבונים. אם האייליינר עקשן - דרוש שלישי.
- מותירים את העור מלוחלח ונעים.
- ריח נעים למדי.
את מדברת על הסדרה החדשה שלהם?
29/06/2012 | 23:48
2
31
לא יודעת... אני מדברת על אלה
01/07/2012 | 17:01
1
63
שבתמונה
אהההההה יצאה סדרה חדשה....נכון אלה
02/07/2012 | 12:55
15
נחמדים
מגבונים להסרת איפור של אנה לוטן
29/06/2012 | 19:13
131
היו לי כמה דוגמיות שלהם שקיבלתי מהקוסמטיקאית.
מסירים את האיפור בצורה יסודית מאוד, שלא מצריכה אפילו שטיפת פנים אח"כ. מגבון אחד מספיק לכל הפנים, מסיר בקלות גם אייליינר עמיד, כמעט בניגוב יחיד.
אלה של ד"ר פישר ממש טובים, אבל הביצועים שלהם מחווירים לעומת אלו של אנה לוטן. סחתיין.
דמי-מייקאפ או לחות עם גוון של הולילנד
29/06/2012 | 19:18
5
377
מוצר בשם "סנברלה" Sunbrella.
SPF36, מדובר בקרם לחות עם מקדם הגנה גבוה לפנים, שיש לו גוון.
בקיץ הישראלי הלח אני לא מסוגלת לסבול מייקאפ על הפנים שלי כל יום, וזה פתרון די נעים.
הכיסוי הוא די נמוך, אבל מאחד בצורה יפה את גון עור הפנים ונותן גוון יפה וזוהר.
היתרון מבחינתי - כשאני משתמשת בו, זה המוצר היחיד עם הפנים (למעט איפור עיניים), כך שאין לי בעיה לחדש אותו בקלות במשך היום. מגיע גם בשפופרת קטנה יותר שאפשר לשאת בתיק. מושלם למי שחייבת להיות קצת מאופרת גם באימוני ספורט - כי הוא לא מלכלך את הבגדים כשמזיעים.
אפשר קצת יותר פרטים בבקשה?
02/07/2012 | 11:04
4
13
איך העמידות שלו? איזה סוג עור יש לך?
תודה
בבקשה
03/07/2012 | 00:58
3
15
העור שלי שמן.
לגבי עמידות - אין ממש. מדובר בקרם לחות עם מקדם הגנה גבוה, שיש לו גוון. כשמורחים אותו, הוא נותן לעור מראה יותר אחיד ונעים. אחרי שעתיים-שלוש האפקט שלו די שולי על הפנים שלי. אני לפעמים פשוט שוטפת פנים ומחדשת.
הבנתי
03/07/2012 | 10:07
2
9
כשכתבת שזה לא מלכלך את הבגדים כשמזיעים, חשבתי שמצאתי את מבוקשי, אבל כנראה שלא.
תודה
את יכולה לקבע אותו עם פודרה שקופה
04/07/2012 | 19:38
1
40
אם הוא כל כך לא עמיד, גם פודרה לא תעזור...
04/07/2012 | 19:41
9
פיגמנט של מייק אפ פור אבר מס' 90955
29/06/2012 | 21:28
2
156
דומה לבלו בראון של מאק ממש מעלפת
מוסיפה קישור
http://www.donotrefreeze.com/2012/05/make-up-for-e...
אכן דומה ומעלפת גם לי יש אותה רק חבל שאין
30/06/2012 | 16:39
1
47
יותר את המוצרים שלהם בארץ, יש להם מוצרים ממש טובים..
אכן, אחלה מוצרים והצללית הזו מקסימה
01/07/2012 | 10:03
15
מסיר לק ספורה
29/06/2012 | 23:43
6
325
מגיע במיכל עם ספוג שבו יש חור אליו מכניסים את האצבע, מסובבים וכמו קסם אין לק (ואפילו לא שאריות שנצבעו בטעות על העור)! פשוט, נוח, קל מאוד. החומר מתנדף מהר והאצבעות נשארות עם ריח עדין, כמעט בלתי מורגש (רק אם ממש מסניפים את האצבעות...) ואפילו נעים. המיכל גדול ומספיק להמון שימושים. שווה את המחיר. בהחלט ארכוש שוב
כמה עולה?
30/06/2012 | 08:42
2
50
10$
30/06/2012 | 12:48
1
22
30/06/2012 | 17:42
10
קניתי אותו בזמנו דרך גרופון
30/06/2012 | 14:04
132
והוא בהחלט מעולה
היה לא מזמן קופון עליו וקפצתי על המציאה
30/06/2012 | 18:49
98
ההפניה לכך שיש קופון, אגב, הגיעה מהפורום כאן. ותודה.
מאז כל החברות שלי רוצות גם כזה.
אני חושבת שיש בארץ מוצר מתחרה. אאל"ט שמו "טוויסט" וראיתי אותו בחנות בשם "לוקה" בכניסה לדיזינגוף סנטר מכוון קינג ג'ורג'.
עולה 20 ש"ח. לא יודעת מה רמת הביצועים שלו.
מאוהבת בו!
01/07/2012 | 00:03
21
סומק הרבנה של בנפיט
29/06/2012 | 23:49
365
יותר נכון מדובר בפייס פאודר, אבל אף אחת לא תהפוך את הפנים שלה לורודות...

כן - לא רק שהוא נראה ממש מתוק, כמו סוכריה, הוא פשוט מהמם. צבע ורדרד עם טון עדין של אפרסק ומעט מאוד שימר. ממש מחמיא. אפילו המברשת המצורפת נעימה, שזה פלוס ענק כי בכל מוצר שעד היום רכשתי ובו הגיעה מברשת, היא הייתה לא רצינית בעליל.

לא - מחיר גבוה למוצר קטן. חבל.
פלטת פריז של סיגמא
29/06/2012 | 23:56
2
388
אני מודה שלא הייתה אפילו לא שנייה אחת של התלבטות אם להזמין אותה או לא. ראיתי, התלהבתי, קניתי. ועוד עם קוד הנחה של 10$ פחות. אני שמחה שהצלחתי לשים את ידיי על המוצר המוגבל הזה כי פשוט התמכרתי לפלטות.
הצבעים יפהפים ופיגמנטיים מאוד - 8 צלליות בגוונים שאני כ"כ אוהבת, יחד עם שני סמקים והיילייטר. בנוסף, מצורפות 2 מברשות - לצלליות ולסמקים. רכות, יפות ובגודל טרוול סייז. מקסים מקסים מקסים!
בנוסף לסיגמא שצירפו צלליות מהממת במתנה ברכישה הזאת. שכחתי את שמחה, אבל היא שחורה עם נצנצים והיא מעלפת.
עברית שפה קשה
29/06/2012 | 23:58
1
183
*צלליות=צללית
**שמחה=שמה
מה הגימור של הצלליות?
30/06/2012 | 18:55
46
גם אני מתה על פלטות. יש לי די הרבה פלטות - רובן על טהרת צבעי המאט.
לי יש את פלטת ה BARE והצבעים שם מאוד יומיומיים. אני משתמשת רק בגוונים המאטים ביניהם.
כמה עולה הפלטה הזה? איך הפיגמנטציה? כמה עלה המשלוח?
לצלליות Revolution של מדינה מילנו
30/06/2012 | 01:28
155
נעימות למגע ועמידות (על פריימר של URBAN DECAY, עד עכשיו, משעות הצהריים).
התאפרתי ב-2 דקות, עם האצבעות. נראה נהדר.
קניתי את ה-Imperial Emerald ואת ה- Cherubine.

ל-PRO SHOP
30/06/2012 | 01:36
253
ביטלתי הזמנה של תיק איפור, מאחר ומצאתי את אותו אחד במחיר זול יותר.

הם הסכימו לזכות, אותו בהמחאה, על מלוא הסכום (אותה אני עתידה לקבל בקרוב) ולא הפעילוא ת הקנס לפי התקנון.

בהחלט נקודה לזכותם.

אותי, הם השאירו לקוחה בפוטנציה.
מסיר איפור ג'ל לעייניים ולשפתיים של פרוטלה
30/06/2012 | 11:51
4
248
החברה הזו תמיד נראתה לי פושטית כזו על המדפים, עד שקיבלתי  מארז עם מלא מוצרים שלהם, ואני מוכרחה להגיד שאהבתי כל אחד ואחד. הכוכב שלהם, מבחינתי, הוא מסיר האיפור עיניים ושפתיים. החומר הוא במרקם ג'ל, ומגיע בשפורפרת. על העור הוא ממש עדין ונעים, קריר ומרגיע כזה, והוא עושה עבודה ממש טובה בהסרת האיפור! אף פעם לא נתקלתי במסיר איפור שממש נעים לי להשתמש בו. אז אני ממליצה בחום!
אני רק מוכרחה לציין שהוא לא מספיק חזק להסרת מסקרות עמידות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
בבקשה תכתבי קישור לבלוג, לפייסבוק אישי
30/06/2012 | 13:13
3
187
שלך ולדף פייסבוק באזור תחתון למטה, באזור חתימות ולא בגוף הודעה עצמה
חשבתי שזה מה שעשיתי
30/06/2012 | 13:30
2
125
איך עושים את זה?
את צריכה להיכנס לפרופיל שלך ויש שם מקום
30/06/2012 | 14:05
1
120
לזה
תסתכלי איך זה מופיע אצלי או יעל - מתחת לקו כחול
אוקיי, תודה מרינה :)
30/06/2012 | 20:25
55
נראה לי שהבנתי...
רוצה המצלמה למסקרה
30/06/2012 | 21:23
4
118
מאריכה(חשוב ביותר),לא מעבה את הריסים ושתהיה ליומיום
טלסקופיק אהובתי
30/06/2012 | 21:26
2
97
של לוריאל
30/06/2012 | 23:59
4
מצטרפת להמלצה .
01/07/2012 | 00:20
12
Zoom Lash של MAC
01/07/2012 | 10:55
62
מפרידה ומאריכה, יש גם בגרסה עמידה למים.
ניירות סופחי שומנים של לייף
01/07/2012 | 02:45
249
לא זוכרת אפילו איפה נתקלתי בהמלצה למוצר הזה
רכשתי שתי חבילות שלו, אני חושבת שיש 50 יחידות בכל מארז שהוא סופר קומפטקטי וממש נוח לי בתיק.
מודה, לא יצא לי להשתמש במוצר הזה של חברות אחרות למרות ששמעתי עליו לא מעט.
יוצא ממש זול (נראה לי שעלה לי 24 ש"ח ל 2 חבילות כאלה) וממש נוח לתפעול.
אני משתמשת בו לאחרונה כמעט על בסיס יומי (תלוי כמה מהיום אני נאלצת לבלות בחוץ.. בהעדפה לכמה שפחות ) ואני ממש מרגישה שהוא עושה את ההבדל. הפנים / המייקאפ נראים הרבה יותר טוב אחרי ספיחת השומן ומאפשרים פידור לאחר מכן שלא יראה קייקי.
הודעות אחרונות
14:53 | 30.08.15 meital ravitz
11:59 | 23.08.15 makeupbybar
10:55 | 23.08.15 makeupbybar
10:54 | 23.08.15 makeupbybar
10:53 | 23.08.15 makeupbybar
18:16 | 13.08.15 makeupbybar
13:43 | 11.08.15 makeupbybar
13:39 | 11.08.15 makeupbybar
11:32 | 09.08.15 Beauty in between
11:39 | 02.08.15 Beauty in between
00:14 | 27.07.15 Beauty in between